Zajímavosti - kuriozitky

Na tomto místě bychom Vám chtěli nabídnout malé odreagování. Fotografie našeho města a všech jeho připojených částí, které jistě stojí za shlédnutí. Byli bychom také velmi rádi za Vaše náměty na podobné téma. Můžete posílat i fotografie nebo jen popis místa odkud ji pořídit. Jednoduše nám pošlete Vaše návrhy a my se je budeme snažit zrealizovat.

Fotografie

Kyjov

Snímky Kyjova Snímky Kyjova   více  >>

Bohuslavice

Snímky Bohuslavic Snímky Bohuslavic   více  >>

Kyjovský okruh

Kaskadér Kaskadér Kaskadér Kaskadér Kaskadér

Jednou ročně se u nás konají motocyklové závody - KYJOVSKÝ OKRUH. Více foto zde.


Naše akce

Podíleli jsme se na otevření nového fotbalového hřiště na ulici Mlýnská. Proti nám nastoupili zástupci městského úřadu spolu s chovanci zdejšího ústavu. Rozhodčím nebyl nikdo jiný než sám pan starosta. Podplácení se u něj ale nenosí. Výsledek není vůbec důležitý, ale pěkně jsme jim to natřeli. Všem se akce moc líbila a my se už těšíme na další utkání s kluky z ústavu.

Turnaje

Účastníme se také turnajů v malé kopané. Jeden takový pod názvem: "BASE CUP" se pravidelně opakuje vždy v jiném městě. Účastní se ho celky městských policií Kyjov, Hodonín a Znojmo. Někdy se zúčastní také tým z Brna. Úspěšnost na turnajích máme velmi vysokou o čemž svědčí i naše výsledky.

na začátek strany


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

Fotografie

Naše akce

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
Fotogalerie Zajímavosti

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Tomáš