Ukázky služebních psů pro děti

Zde můžete vidět fotografie zachycující naši práci.

Výcvik služebních psů

Dne 26.5.2013 proběhl v prostorách městského koupaliště, nádraží ČD - perón a veřejné WC + trať distance (kolejiště) výcvik služebních psů Městské policie Kyjov. Tento výcvik byl zaměřen na reálné situace v běžném provozu, tak aby byli služební psi i psovodi připraveni provést zákrok za jakékoliv situace. Služební psi prohledávali budovy i terén a prováděli zadržení, jak na ochranný rukáv, tak na běžný oděv, pod kterým byla jen skrytá ochranná manžeta. Šlo opravdu o to, aby psi dokázali řešit co nejskutečnější situace. Postavu útočníka, či pachatele na sebe vzal profesionální figurant, který ve výcvikových střediscích Policejního prezidia provádí také výchovu profesionálních psovodů pro ozbrojené složky.

26.5.2013

výcvik výcvik   více fotografií  >>

Ukázky pro děti a dospělé


V roce 2014 na žádost různých organizací strážníci Městské policie-psovodi provedli několik prezentací své práce a ukázek pro různé kategorie obyvatel. Ukázky se konkrétně konaly například v mateřské škole Mezi Mlaty, na Sokolíčku, na městském koupališti, v Centru Seniorů na ulici Strážovská, v Bohuslavicích na hřišti a na dalších místech.

Ukázka 5.6.2014 - MŠ Mezi Mlaty

ukázka   více fotografií  >>

Ukázka 6.5.2014 - Centrum pro seniory

ukázka   více fotografií  >>

Ukázka 29.4.2014 - Sokolíček

ukázka   více fotografií  >>


Ukázky 10.6.2013 - Mateřská škola Za stadionem

Dne 10.6.2013 strážníci navštívili Mateřskou školu Za stadionem. Kromě předvedení výstroje a výzbroje, čekala děti i beseda o činnosti a úkolech městské policie a v neposlední řadě i ukázka práce služebního psa Norba.

10.6.2013

ukázka   více fotografií  >>

Ukázky 28.5.2013 - MŠ Mezi Mlaty

Dopolední hodiny byly pro děti MŠ Mezi Mlaty jistě ještě zajímavější než v jiné dny, protože k nim na návštěvu přijeli strážníci Městské policie Kyjov. Asi největší atrakcí pro ně byla ukázka psovoda se služebním psem.

28.5.2013

výcvik   více fotografií  >>


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

Výcvik

Ukázky pro děti

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
Fotogalerie Zajímavosti

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Tomáš