Stalo seduben 2023

Opilec s krvavým zraněním obličeje

V 17.13 byl při běžné kontrole ulice Jiráskova zpozorován muž ležící na chodníku s krvavým zraněním v oblasti hlavy. Jednalo se o šestasedmdesátiletého muže z Lovčic, který si přivodil zranění pádem na zem. Nutno dodat, že byl ve značně podnapilém stavu. K místu byla vzápětí přivolána sanita RZS, která odvezla zraněného muže na ošetření do nemocnice.

22.4.2023

Ležel na chodníku

Krátce po 15 hodině vyjeli po přijatém oznámení strážníci na ulici tř. Palackého, kde se měl nedaleko autobusové zastávky nacházet bezvládně ležící opilý muž na chodníku. Na místě byl hlídkou nalezen známý problémový alkoholik ze Svatobořic. Tento byl postaven na nohy, důrazně poučen a z místa následně vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

21.4.2023

Krádež zboží v prodejně Kaufland

V 17.15 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, že ostraha chytila ženu, která se přes pokladnu pokusila pronést ukryté zboží v celkové hodnotě 90,- Kč. Na místě hlídka ztotožnila osmašedesátiletou ženu z Kyjova, které byla posléze za spáchanou krádež uložena příkazová pokuta.

20.4.2023

Krádež brýlí

V 12.18 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do OD Kaufland, kde ostraha chytila při krádeži zboží neznámou ženu. Touto byla devětapadesátiletá žena ze Skoronic, která odcizila brýle v celkové hodnotě 160,- Kč. Věc vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

19.4.2023

Odcizil láhev alkoholu

Ve 21 hodin bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Tímto byl osmadvacetiletý muž z Brna, který se pokusil odcizit láhev Staré myslivecké v celkové hodnotě 369,- Kč. Muži byla za spáchanou krádež na místě uložena příkazová pokuta.

15.4.2023

V opilosti usnula oprostřed silnice

V 20.54 bylo přijato telefonické oznámení, že na sídlišti Za Stadionem se právě teď nachází silně podnapilá žena, která si před chvílí lehla na silnici a pravděpodobně usnula. Na místě vzápětí opravdu nalezena spící podnapilá žena uprostřed silnice, která byla probuzena, postavena na nohy a odeslána k domovu. Věc bude posléze dořešena.

12.4.2023

Potyčka mladíků

Krátce po půlnoci zpozorovala hlídka při kontrole Masarykova náměstí potyčku alkoholem posilněných mladíků. Jednalo se o účastníky diskotéky, kteří si vyřizovali účty. K žádnému zranění na místě naštěstí nedošlo. Mladí muži byli rozděleni, uklidněni a následně odesláni k domovu, což bez připomínek učinili.

7.4.2023

Dopravní nehoda

V 08.22 došlo na ulici Svatoborská k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Na místě provedli strážníci asistenci Policii ČR a následně zde usměrňovali provoz po celou dobu šetření nehody.

5.4.2023

Krádež dioptrických brýlí

Další krádež proběhla opět v prodejně Kaufland. Tentokrát ostraha chytila muže, který odcizil dioptrické brýle v celkové hodnotě 149,- Kč. Jednalo se o devětačtyřicetiletého muže z Vracova, kterému byla následně za spáchanou krádež na místě uložena příkazová pokuta.

1.4.2023

Přímo v prodejně snědl kaštany, které následně nezaplatil

V 07.39 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do OD Kaufland, kde ostraha na kamerovém systému zpozorovala muže, který u regálu rozdělal sáček s kaštany, které všechny snědl, ale poté už zapomněl u pokladny zaplatit. Čtyřiašedesátiletý muž z Uhřic se ke krádeži provedené tímto způsobem přiznal a následně zaplatil uloženou příkazovou pokutu.

1.4.2023

na začátek stranybřezen 2023

Asistence u ošetření agresivního pacienta

V 19 hodin bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení z chirurgické ambulance nemocnice Kyjov. Sanita přivezla silně podnapilého čtyřicetiletého pacienta se zraněnou nohou z Veselí nad Moravou, u kterého při následném ošetřování začala značně vzrůstat agresivita. Vše vyvrcholilo pokusem o fyzické napadení ošetřujícího personálu. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo opilého muže zklidnila a následně zde strážníci zůstali do doby ukončení všech potřebných ošetření.

25.3.2023

Krádež USB kabelu a Powerbanky

V 17.55 vyjeli strážníci po přijatém oznámení do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Tímto byl devatenáctiletý mladík z Koryčan, který odcizil USB kabel a Powerbanku v celkové hodnotě 420,- Kč. Mladému muži byla za spáchaný přestupek na místě uložena příkazová pokuta.

21.3.2023

Odcizil láhev rumu

Krátce po 8 hodině ranní bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Lidl, že zde ostraha zadržela muže, který se pokusil pronést přes pokladnu pod bundou ukrytou láhev rumu. Krádež se mu naštěstí nepovedla a navíc byl následně ze strany strážníků odměněn uloženou příkazovou pokutou.

20.3.2023

Opilec

V 06.30 zpozorovala hlídka při běžné kontrole ulice Komenského muže bezvládně ležícího na chodníku. Bližší kontrolou dotyčného bylo zjištěno, že se nejedná o muže zraněného, nýbrž spícího a silně podnapilého. Opilec byl probuzen, postaven na nohy, řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

18.3.2023

Dopravní nehoda

V 09.08 došlo na ulici Strážovská ke srážce dvou osobních automobilů. Jednalo se naštěstí o drobnou dopravní nehodu bez zranění. Hlídka na místě provedla usměrnění dopravy a věc si následně převzala se všemi zjištěnými skutečnostmi k dořešení Policie ČR.

17.3.2023

Muž napadl manželku a syna kladivem

V 03.24 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do rodinného domu v Kyjově, kde došlo k fyzickému napadení členů rodiny ze strany otce, který k útoku na manželku i syna použil kladivo. Útočník byl ihned po příjezdu hlídky zadržen a omezen na osobní svobodě přiložením pout. Oba napadení byli vzápětí převezeni s poraněním hlavy na ošetření do nemocnice. K tragédii v podobě úmrtí naštěstí nedošlo a útočníka si převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

16.3.2023

Zraněný a opilý muž na ubytovně

V 19 hodin bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že se v ubytovně na ulici Havlíčkova vyskytuje opilí a agresivní muž s krvavým zraněním hlavy. Hlídka po příjezdu na místo muže uklidnila a vzápětí byla přivolána sanita RZS. Muž byl schopen převozu sanitou a za asistence strážníků byl převezen do Nemocnice Kyjov, kde byly provedeny všechny potřebné vyšetření.

7.3.2023

Opilec ležící u vozovky

V 17.35 bylo na služebnu Městské policie telefonicky oznámeno, že na ulici Riegrova leží při okraji cesty muž pod vlivem alkoholu. Vyslaná hlídka na místě zjistila podnapilého čtyřicetiletého muže z Kyjova, který byl bez známek jakéhokoliv zranění. Muž byl řádně poučen, z místa vykázán a nasměrován k domovu. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

3.3.2023

Psychicky narušený muž vyhrožoval zabitím

Na telefonickou žádost Policie ČR byla v 17.26 vyslána hlídka Městské policie k součinnosti s RZS do Boršova. Vyskytoval se zde psychicky narušený šestatřicetiletý muž zavřený v zahradním domku, který vyhrožoval zabitím svých rodičů. Ve spolupráci s PČR byl muž po příjezdu na místo zajištěn a následně z důvodu psychických problémů převezen do ON Kyjov. Věc nyní dále řeší PČR.

1.3.2023

Muž s poruchou osobnosti

V 11.30 bylo přijato několik stížností na velmi hlasitého a vulgárního muže na Masarykově náměstí, který vytrhal cedule zákazu krmení holubů. Na místě byl zjištěn šestačtyřicetiletý muž trpící psychickou poruchou. Po velmi složité komunikaci byl poučen a poté, co uvedl cedule do původního stavu, byl z místa vykázán. Věc je nyní dále v šetření.

1.3.2023

na začátek stranyúnor 2023

Podnapilý muž na chodníku

V 13.10 bylo telefonicky oznámeno, že se na ulici Havlíčkova povaluje na zemi muž s berlí. Na místě byl hlídkou zjištěn známý problémový opilec, který byl poučen a postaven na nohy. Z místa byl následně vykázán a nasměrován k místu jeho pobytu.

27.2.2023

Agresivní muž ležící na chodníku

V 16.46 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Svatoborská leží na zemi muž v bezvládném stavu. Na místo byla vyslána hlídka Městské policie, která zjistila, že se jedná o pětapadesátiletého muže ze Ždánic. Tento odmítal komunikovat a nebyl schopen dechové zkoušky na alkohol. Muži byla na místo přivolána z důvodu možného zranění sanita RZS. Po jejím příjezdu začal být opilec agresivní. Z tohoto důvodu byl za doprovodu strážníků převezen do nemocnice Kyjov, kde byly provedeny veškeré potřebné vyšetření.

23.2.2023

Opilý muž se zraněním

V 18.28 bylo přijato telefonické oznámení, že na Masarykově náměstí leží na chodníku obličejem směrem k zemi muž v bezvládném stavu. Oznamovatelka dále uvedla, že viděla, jak muž zavrávoral a dopadl obličejem na dlažbu, aniž před sebe dal ruce. Muži byla na místo přivolána sanita RZS, která ho odvezla na ošetření do nemocnice. Provedená dechová zkouška u něj prokázala přítomnost alkoholu.

17.2.2023

Silně podnapilá žena

V 22.40 byla při kontrole ulice Kollárova hlídkou zpozorována na chodníku povalující se žena. Bližší kontrolou dotyčné bylo zjištěno, že se jedná o jednapadesátiletou ženu z Nechvalína v silně podnapilém stavu, která má velké problémy postavit se na vlastní nohy. Dechová zkouška u ní prokázala hodnotu 3.38 promile. Na místo bylo následně ženě přivoláno vozidlo taxi, které ji odvezlo domů. Věc bude po posléze dořešena.

8.2.2023

Agresivní pacient pobíhal po areálu nemocnice

Krátce po půlnoci byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kde v prostorách areálu pobíhal podnapilý a silně agresivní muž, který doktorům utekl z oddělení, kde byl umístěn a přikurtován na lůžko. Jednalo se o účastníka dopravní nehody, kterému byla po odběru krve zjištěna hodnota přesahující 3 promile alkoholu. Strážníci muže v areálu dohledali a následně předali zpět do rukou ošetřujícímu personálu. Rovněž zde setrvali do doby ukončení všech potřebných ošetření.

4.2.2023

Nalezen bez známek života

V 9 hodin byl při kontrole ulice Nerudova nalezen v protoru za místní prodejnou potravin muž bezvládně ležící na trávě. Dle místní znalosti bylo zjištěno, že se jedná o známého šestašedesátiletého alkoholika z Hovoran, který bohužel již neměl hmatný puls a nejevil známky života. Muži byla bezprostředně po tomto zjištění poskytnuta ze strany přítomných strážníků první pomoc a ihned přivolána sanita RZS. Lékař po příjezdu na místo a kontrole dotyčného mohl už jen konstatovat smrt. Celá věc byla následně předána se všemi zjištěnými skutečnostmi Policii ČR.

4.2.2023

Opilec pokřikoval na kolemjdoucí

V 15.45 bylo přijato na služebně Městské policie oznámení, že na ulici Jiráskova se nachází opilý muž, který neustále pokřikuje na všechny kolemjdoucí, a tito mají z takové chování strach. Hlídka po příjezdu na místo podnapilého devětatřicetiletého muže z Kyjova uklidnila, důrazně poučila a následně z místa vykázala.

2.2.2023

Agresivita při ošetřování

V 16 hodin bylo z nemocnice Kyjov oznámeno, že přijali opilého a velmi agresivního pacienta, který odmítá spolupracovat a neustále napadá ošetřující personál. Hlídka po příjezdu na místo tohoto problémového mladíka s prokázanou hodnotou 3,5 promile alkoholu v krvi částečně uklidnila a následně byl za doprovodu jednoho ze strážníků převezen na záchytnou stanici do Brna.

1.2.2023

Podchlazený opilý muž

V 5.20 byl při kontrole ulice Kollárova nalezen na zemi ležící čtyřicetiletý muž, u kterého bylo bližší kontrolou zjištěno, že je silně podnapilý a zjevně podchlazený. Dále měl několik krvavých oděrků v obličeji. Muži byla z tohoto důvodu přivolána sanita RZS, která ho následně odvezla na ošetření do nemocnice.

1.2.2023

na začátek stranyleden 2023

Řídil vozidlo bez řidičského oprávnění

V 20 hodin proběhlo na žádost Policie ČR pátrání po vozidle Renault, které měl dle oznámení neoprávněně řídit dvacetiletý mladík, který není držitelem řidičského oprávnění. Vozidlo dle dostupných zjištění odcizil svému otci. Ve spolupráci s PČR bylo následně vozidlo odpovídající popisu i s řidičem nalezeno a zadrženo na ulici Dobrovského. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

30.1.2023

Požár skladu

V 16.45 bylo přijato telefonické oznámení, že z ulice Jungmannova jde vidět doutnající kouř z objektu vedle lékárny, která sídlí na Masarykově náměstí. Na místo byla ihned vyslána jednotka HZS, která potvrdila vznik požáru. Tento byl následně uhašen. Při dalším šetření bylo zjištěno, že sklad začal hořet pravděpodobně díky odhozenému nedopalku cigarety.

28.1.2023

Opilec

Krátce po půlnoci byl při kontrole Masarykova náměstí nalezen bezvládně ležící muž na chodníku. Jednalo se o podnapilého čtyřiačtyřicetiletého muže, který na chodníku pouze usnul. Opilec byl probuzen, řádně poučen a odeslán směrem k domovu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

28.1.2023

Agresivní pacient

V 07.41 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na chirurgickou ambulanci nemocnice Kyjov, kam byl sanitou přivezen silně podnapilý muž ukrajinské národnosti, který při snaze doktorů o jeho ošetření začal být silně agresivní a napadal ošetřující personál. Strážníci muže po příjezdu na místo uklidnili a následně zde setrvali do doby ukončení všech potřebných vyšetření.

25.1.2023

Opilý vandal ničil popelnice

V 22.51 bylo přijato telefonické oznámení, že na Masarykově náměstí nějaký opilec kope do všech popelnic, které cestou potká, a tyto se vždy pádem na zem vysypou. Strážníci muže odpovídajícího popisu vzápětí nalezli nedaleko náměstí. Muž se při spatření hlídky dal ihned na útěk, který ovšem neměl dlouhého trvání, jelikož ho hlídka dostihla nedaleko městského parku. Provedenou dechovou zkouškou byla muži naměřena hodnota 1.93 promile. Veškerý rozházený odpad si po sobě následně za dozoru strážníků uklidil. Celá věc je nyní dále v řešení.

15.1.2023

Řídil pod vlivem návykové látky

V 08.23 bylo na kamerovém systému zpozorováno vozidlo projíždějící velmi nebezpečně městem, přičemž řidič dokonce najížděl na lidi. Hlídka ihned vyrazila na poslední známou lokaci vozidla a toto naštěstí zastavila dříve, než došlo k nějakému zranění. S řidičem byl následně proveden test na drogy s pozitivním výsledkem, k čemuž se posléze sám doznal. Celá věc byla poté předána k dalšímu šetření Policii ČR.

13.1.2023

Opilec se zraněním v oblasti hlavy

V 18.40 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Nerudova nedaleko kruhového objezdu leží na chodníku opilec, který není schopen postavit se na vlastní nohy. Na místě byl hlídkou zjištěn známý problémový muž z Kyjova, který byl opět silně podnapilý a navíc měl krvavé zranění v oblasti hlavy způsobené pádem na tvrdou zem. Z tohoto důvodu byla muži přivolána sanita RZS, která jej následně odvezla na ošetření do nemocnice.

12.1.2023

Opilec s krvavým zraněním v obličeji

V 16.05 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Havlíčkova leží na chodníku muž v bezvládném stavu. Na místě byl hlídkou zjištěn podnapilý šestapadesátiletý muž z Vracova, který měl tržnou ránu v obličeji. Dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2.32 promile. Na místo byla z důvodu poranění hlavy přivolána sanita RZS, která muže následně odvezla na ošetření do nemocnice.

7.1.2023

Krádež v prodejně Lidl

V 09.30 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do prodejny Lidl, kde chytili zloděje. Jednalo se o dvacetiletého mladíka z Kyjova, který odcizil zboží v celkové hodnotě 70,- Kč. Za spáchaný přestupek byla mladému muži na místě uložena příkazová pokuta.

3.1.2023

Opilec ležící v trávě

V 14.47 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Mezi Mlaty leží před jedním z bytovým domů muž v trávě, který není schopen postavit se na vlastní nohy a neustále se převaluje. Na místě byl hlídkou nalezen známý problémový šestašedesátiletý opilec z Kyjova, který byl na nohy postaven, poté řádně poučen a z místa vykázán. Provedená dechová zkouška u něj prokázala 1.43 promile alkoholu. Věc bude posléze dořešena.

2.1.2023


Šťastný Nový rok a jen samé dobré zprávy v roce 2023 Vám všem přeje Městská policie Kyjov.

PFko

1.1.2023

na začátek strany


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

duben 2023

březen 2023

únor 2023

leden 2023

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
2019         2020         2021         2022         2023        

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Roman