Stalo seúnor 2023

Opilý muž se zraněním

V 18.28 bylo přijato telefonické oznámení, že na Masarykově náměstí leží na chodníku obličejem směrem k zemi muž v bezvládném stavu. Oznamovatelka dále uvedla, že viděla, jak muž zavrávoral a dopadl obličejem na dlažbu, aniž před sebe dal ruce. Muži byla na místo přivolána sanita RZS, která ho odvezla na ošetření do nemocnice. Provedená dechová zkouška u něj prokázala přítomnost alkoholu.

17.2.2023

Silně podnapilá žena

V 22.40 byla při kontrole ulice Kollárova hlídkou zpozorována na chodníku povalující se žena. Bližší kontrolou dotyčné bylo zjištěno, že se jedná o jednapadesátiletou ženu z Nechvalína v silně podnapilém stavu, která má velké problémy postavit se na vlastní nohy. Dechová zkouška u ní prokázala hodnotu 3.38 promile. Na místo bylo následně ženě přivoláno vozidlo taxi, které ji odvezlo domů. Věc bude po posléze dořešena.

8.2.2023

Agresivní pacient pobíhal po areálu nemocnice

Krátce po půlnoci byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kde v prostorách areálu pobíhal podnapilý a silně agresivní muž, který doktorům utekl z oddělení, kde byl umístěn a přikurtován na lůžko. Jednalo se o účastníka dopravní nehody, kterému byla po odběru krve zjištěna hodnota přesahující 3 promile alkoholu. Strážníci muže v areálu dohledali a následně předali zpět do rukou ošetřujícímu personálu. Rovněž zde setrvali do doby ukončení všech potřebných ošetření.

4.2.2023

Nalezen bez známek života

V 9 hodin byl při kontrole ulice Nerudova nalezen v protoru za místní prodejnou potravin muž bezvládně ležící na trávě. Dle místní znalosti bylo zjištěno, že se jedná o známého šestašedesátiletého alkoholika z Hovoran, který bohužel již neměl hmatný puls a nejevil známky života. Muži byla bezprostředně po tomto zjištění poskytnuta ze strany přítomných strážníků první pomoc a ihned přivolána sanita RZS. Lékař po příjezdu na místo a kontrole dotyčného mohl už jen konstatovat smrt. Celá věc byla následně předána se všemi zjištěnými skutečnostmi Policii ČR.

4.2.2023

Opilec pokřikoval na kolemjdoucí

V 15.45 bylo přijato na služebně Městské policie oznámení, že na ulici Jiráskova se nachází opilý muž, který neustále pokřikuje na všechny kolemjdoucí, a tito mají z takové chování strach. Hlídka po příjezdu na místo podnapilého devětatřicetiletého muže z Kyjova uklidnila, důrazně poučila a následně z místa vykázala.

2.2.2023

Agresivita při ošetřování

V 16 hodin bylo z nemocnice Kyjov oznámeno, že přijali opilého a velmi agresivního pacienta, který odmítá spolupracovat a neustále napadá ošetřující personál. Hlídka po příjezdu na místo tohoto problémového mladíka s prokázanou hodnotou 3,5 promile alkoholu v krvi částečně uklidnila a následně byl za doprovodu jednoho ze strážníků převezen na záchytnou stanici do Brna.

1.2.2023

Podchlazený opilý muž

V 5.20 byl při kontrole ulice Kollárova nalezen na zemi ležící čtyřicetiletý muž, u kterého bylo bližší kontrolou zjištěno, že je silně podnapilý a zjevně podchlazený. Dále měl několik krvavých oděrků v obličeji. Muži byla z tohoto důvodu přivolána sanita RZS, která ho následně odvezla na ošetření do nemocnice.

1.2.2023

na začátek stranyleden 2023

Řídil vozidlo bez řidičského oprávnění

V 20 hodin proběhlo na žádost Policie ČR pátrání po vozidle Renault, které měl dle oznámení neoprávněně řídit dvacetiletý mladík, který není držitelem řidičského oprávnění. Vozidlo dle dostupných zjištění odcizil svému otci. Ve spolupráci s PČR bylo následně vozidlo odpovídající popisu i s řidičem nalezeno a zadrženo na ulici Dobrovského. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

30.1.2023

Požár skladu

V 16.45 bylo přijato telefonické oznámení, že z ulice Jungmannova jde vidět doutnající kouř z objektu vedle lékárny, která sídlí na Masarykově náměstí. Na místo byla ihned vyslána jednotka HZS, která potvrdila vznik požáru. Tento byl následně uhašen. Při dalším šetření bylo zjištěno, že sklad začal hořet pravděpodobně díky odhozenému nedopalku cigarety.

28.1.2023

Opilec

Krátce po půlnoci byl při kontrole Masarykova náměstí nalezen bezvládně ležící muž na chodníku. Jednalo se o podnapilého čtyřiačtyřicetiletého muže, který na chodníku pouze usnul. Opilec byl probuzen, řádně poučen a odeslán směrem k domovu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

28.1.2023

Agresivní pacient

V 07.41 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na chirurgickou ambulanci nemocnice Kyjov, kam byl sanitou přivezen silně podnapilý muž ukrajinské národnosti, který při snaze doktorů o jeho ošetření začal být silně agresivní a napadal ošetřující personál. Strážníci muže po příjezdu na místo uklidnili a následně zde setrvali do doby ukončení všech potřebných vyšetření.

25.1.2023

Opilý vandal ničil popelnice

V 22.51 bylo přijato telefonické oznámení, že na Masarykově náměstí nějaký opilec kope do všech popelnic, které cestou potká, a tyto se vždy pádem na zem vysypou. Strážníci muže odpovídajícího popisu vzápětí nalezli nedaleko náměstí. Muž se při spatření hlídky dal ihned na útěk, který ovšem neměl dlouhého trvání, jelikož ho hlídka dostihla nedaleko městského parku. Provedenou dechovou zkouškou byla muži naměřena hodnota 1.93 promile. Veškerý rozházený odpad si po sobě následně za dozoru strážníků uklidil. Celá věc je nyní dále v řešení.

15.1.2023

Řídil pod vlivem návykové látky

V 08.23 bylo na kamerovém systému zpozorováno vozidlo projíždějící velmi nebezpečně městem, přičemž řidič dokonce najížděl na lidi. Hlídka ihned vyrazila na poslední známou lokaci vozidla a toto naštěstí zastavila dříve, než došlo k nějakému zranění. S řidičem byl následně proveden test na drogy s pozitivním výsledkem, k čemuž se posléze sám doznal. Celá věc byla poté předána k dalšímu šetření Policii ČR.

13.1.2023

Opilec se zraněním v oblasti hlavy

V 18.40 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Nerudova nedaleko kruhového objezdu leží na chodníku opilec, který není schopen postavit se na vlastní nohy. Na místě byl hlídkou zjištěn známý problémový muž z Kyjova, který byl opět silně podnapilý a navíc měl krvavé zranění v oblasti hlavy způsobené pádem na tvrdou zem. Z tohoto důvodu byla muži přivolána sanita RZS, která jej následně odvezla na ošetření do nemocnice.

12.1.2023

Opilec s krvavým zraněním v obličeji

V 16.05 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Havlíčkova leží na chodníku muž v bezvládném stavu. Na místě byl hlídkou zjištěn podnapilý šestapadesátiletý muž z Vracova, který měl tržnou ránu v obličeji. Dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2.32 promile. Na místo byla z důvodu poranění hlavy přivolána sanita RZS, která muže následně odvezla na ošetření do nemocnice.

7.1.2023

Krádež v prodejně Lidl

V 09.30 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do prodejny Lidl, kde chytili zloděje. Jednalo se o dvacetiletého mladíka z Kyjova, který odcizil zboží v celkové hodnotě 70,- Kč. Za spáchaný přestupek byla mladému muži na místě uložena příkazová pokuta.

3.1.2023

Opilec ležící v trávě

V 14.47 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Mezi Mlaty leží před jedním z bytovým domů muž v trávě, který není schopen postavit se na vlastní nohy a neustále se převaluje. Na místě byl hlídkou nalezen známý problémový šestašedesátiletý opilec z Kyjova, který byl na nohy postaven, poté řádně poučen a z místa vykázán. Provedená dechová zkouška u něj prokázala 1.43 promile alkoholu. Věc bude posléze dořešena.

2.1.2023


Šťastný Nový rok a jen samé dobré zprávy v roce 2023 Vám všem přeje Městská policie Kyjov.

PFko

1.1.2023

na začátek strany


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

únor 2023

leden 2023

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
2019         2020         2021         2022         2023        

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Roman