Stalo selistopad 2023

Zraněný opilec

V 16.50 bylo přijato telefonické oznámení, že poblíž městského parku sedí na zemi muž, který není schopen postavit se na vlastní nohy a odejít. Na místě hlídka následně nalezla známého problémového alkoholika z Kyjova, který byl nejen silně podnapilý, ale zároveň i zraněný v obličeji. Z důvodu krvácejícího zranění byla muži přivolána sanita RZS, která ho odvezla na ošetření do nemocnice. Věc bude posléze dořešena.

28.11.2023

Vulgárně pokřikující muž

Krátce po půlnoci bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Mezivodí neustále pobíhá tam a zpět velmi zvláštní muž, který velmi hlasitě vulgárně nadává. Hlídka nalezla na ulici po příjezdu zmateného podnapilého sedmatřicetiletého muže, který uvedl, že hledal místo, kde by si mohl pořádně zanadávat. Muži bylo vysvětleno, že toto opravdu není to pravé místo ani čas na nadávání. Následně byl z místa vykázán, což bez připomínek učinil.

19.11.2023

Výbuch plynové karmy

V 19.41 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na ulici Nerudova, kde došlo v jednom z bytových domů k výbuchu plynové karmy. Za menším výbuchem stojí počínání muže, který se z plynové karmy snažil doplnit plyn do zapalovače. Vše se naštěstí obešlo bez zranění a závažnějších škod na majetku. Věc nyní dále šetří PČR.

16.11.2023

Krádež v OD Kaufland

V 10.53 vyjela po přijatém oznámení hlídka do prodejny Kaufland, kde ostraha chytila muže, který přelepil čárový kód z jednoho druhu masa, které bylo ve slevě, na balíček jiného nezlevněného. Tímto činem se rozhodl ušetřit částku 132,- Kč, bohužel neúspěšně. Za spáchanou krádež byla muži na místě uložena příkazová pokuta.

14.11.2023

Odcizila baterie

V 17.17 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, že ostraha chytila zlodějku, která odcizila baterie v celkové hodnotě 130,- Kč. Po příjezdu strážníků se pětasedmdesátiletá seniorka z Archlebova ke krádeži doznala a následně zaplatila pokutu, která jí byla na místě uložena.

13.11.2023

Přepadl ženu a odcizil jí kabelku

V 03.30 došlo na ulici tř. Komenského k přepadení ženy jdoucí do práce a odcizení její kabelky. Toto přepadení má na svědomí neznámý muž, který na ženu čekal ve vozidle a jakmile se k němu přiblížila, vyběhl z vozidla, strhnul ženě kabelku z ramena a následně ihned ujel. Kamerový systém ovšem celou situaci zaznamenal. Všechny zjištěné skutečnosti byly předány do rukou Policie ČR, která nyní celou věc řeší.

11.11.2023

Rvačka na autobusovém nádraží

V 18.34 vyjeli strážníci ve spolupráci s hlídkou PČR na autobusové nádraží, kde probíhala vzájemná rvačka několika podnapilých osob. Po příjezdu na místo byla vyhrocená situace po delší době uklidněna a všichni účastníci rvačky byli z místa vykázáni. Věc nyní nadále šetří PČR.

10.11.2023

Opilec s krvavým zraněním hlavy

V 18.46 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na ulici Růžová, kde se měl nacházet bezvládně ležící muž na zemi. Hlídka po příjezdu na místo nalezla na zemi ležícího silně podnapilého třicetiletého muže ze Stavěšic, který měl navíc zakrvácený celý obličej. Zranění si způsobil pádem na zem. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána sanita RZS, která opilého muže následně odvezla na ošetření do nemocnice. Věc bude posléze dořešena.

9.11.2023

Agresivní pacient

V 21.55 byla na žádost ošetřujícího personálu nemocnice Kyjov vyslána hlídka na chirurgickou ambulanci, kam byl sanitou přivezen silně podnapilý a agresivní pacient z Velké nad Veličkou, který upadl na oslavě a rozbil si hlavu. Muž byl po příjezdu hlídky uklidněn a následně zde strážníci setrvali do doby ukončení všech potřebných ošetření.

4.11.2023

Krádež v prodejně Kaufland

V 18.45 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, že ostraha chytila zlodějku. Touto byla teprve šestnáctiletá dívka z Hovoran, která odcizila lak na nehty v celkové hodnotě 50,- Kč. Věc byla posléze vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

3.11.2023

Dopravní nehoda

V 16.30 došlo na ulici Strážovská k dopravní nehodě autobusu a osobního vozidla. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Strážníci na místě usměrňovali dopravu do doby ukončení všech potřebných šetření.

1.11.2023

na začátek stranyříjen 2023

Opilec ležící před garáží

Krátce po 21 hodině vyjela hlídka po přijatém oznámení na sídliště Lidická, kde se nacházel muž bezvládně ležící na zemi před garáží. Na místě byl zjištěn spící podnapilý mladík z Kyjova, který po probuzení nadýchal 2.04 promile. Po postavení na nohy a následném poučení byl mladý muž odeslán směrem k domovu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

25.10.2023

Fyzické napadení

V 10.35 došlo na ulici Kollárova k fyzickému napadení, kdy agresivní muž zaútočil pěstmi na jiného zde procházejícího muže se psem, kterému napadením způsobil krvavé zranění v obličeji. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo zadržela útočníka a zajistila svědky události. Celá věc byla následně předána k dořešení přivolané hlídce PČR.

22.10.2023

Vandalismus

V 04.58 došlo na ulici tř. Komenského k vandalismu skupiny mladých podnapilých osob ve věku 18-20 let. Tito dle následného šetření poškodili dopravní značky, odpadkové koše a reklamy umístěné na plotech. Strážníci díky včasnému zásahu všechny dotyčné zastavili kousek od náměstí. Celá věc i se všemi zjištěnými skutečnostmi byla následně zpracována a postoupena k dořešení příslušnému správnímu orgánu, kde budou muset dotyční uhradit kromě pokuty i nemalou vzniklou škodu.

21.10.2023

Krádež paruky

V 12.23 bylo přijato oznámení, že v místní prodejně na Masarykově náměstí před chvílí neznámý muž odcizil paruku a utekl. Dle kamerového záznamu bylo zjištěno, že tímto zlodějem je známá tvář a to sedmačtyřicetiletý muž z Kyjova, který byl následně hlídkou nalezen na autobusovém nádraží. Muž nejprve zapíral, ale poté se ke krádeži přiznal a uvedl, že má paruku schovanou v bytě. Tuto za dohledu strážníků vyzvedl a vrátil zpět na prodejnu. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

19.10.2023

Výpomoc malé školačce

V 08.20 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na autobusovém nádraží sedí na nástupišti již delší dobu malá holčička, která je jen v sukýnce a tričku. Venku je přitom opravdu venku velká zima. Hlídka po příjezdu na místo od holčičky zjistila, že se jedná o školačku, která chodí do školy v Boršově a na nástupišti sedí, protože jí ujel autobus. Strážníci neváhali, malou slečnu posadili do auta a odvezli do školy, kde byla předána paní učitelce.

16.10.2023

Podnapilý muž se zraněním

V 17.26 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci ke sklárnám, kde se měl nacházet bezvládně ležící muž na zemi. Na místě hlídka zjistila, že se jedná o známého problémového opilce z Kyjova, který v opilosti upadl do vozovky a způsobil si krvácející zranění na hlavě. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána sanita RZS, která odvezla muže na ošetření do nemocnice.

12.10.2023

Krádež zboží v prodejně Penny

V 11.30 bylo přijato oznámení z prodejny Penny, že ostraha chytila zlodějku při krádeži zboží. Na místě byla hlídkou následně řešena pětasedmdesátiletá seniorka z Kyjova, která odcizila slaninu a další různé druhy drobného zboží v celkové hodnotě 150,- Kč. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

8.10.2023

Ležel zaklíněný ve stojanu na kola

V 07.10 byli strážníci po přijatém oznámení vysláni k místní prodejně potravin, kde neznámý muž bezvládně ležel zaklíněný ve stojanu na kola. Na místě bylo hlídkou zjištěno, že se jedná o podnapilého šedesátiletého muže z Ratíškovic, který byl následně ze stojanu vyproštěn a z místa vykázán.

7.10.2023

V opilosti usnul na chodníku

Krátce po 10 hodině byl při kontrole ulice Dobrovského nalezen bezvládně ležící muž na chodníku. Dalším šetřením bylo zjištěno, že se jedná o silně podnapilého muže, který zde usnul. Opilec byl probuzen a postaven na nohy. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2.46 promile alkoholu. Následně ho strážníci z místa vykázali a odeslali směrem s domovu. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

4.10.2023

na začátek stranyzáří 2023

Senior upadl ve vaně

V 06.10 bylo přijato telefonické oznámení seniorky bydlící v Kyjově, že její manžel upadnul v koupelně ve vaně a ona ho sama nedokáže vytáhnout, prosí o pomoc. Hlídka nacházející se nedaleko sídliště ihned vyrazila na místo, kde jednasedmdesátiletému muži strážníci pomohli z vany ven. Vše nakonec dobře dopadlo a obešlo se bez zranění.

29.9.2023

Muž s krvavým zraněním obličeje

V 15.32 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Dobrovského se nachází bezvládně ležící muž na chodníku. Po příjezdu na místo zde strážníci nalezli známého problémového alkoholika z Kyjova, který v silné podnapilosti pravděpodobně nezvládl chůzi při cestě domů a upadl na zem. Tímto si ovšem způsobil krvavé zranění na hlavě. Zraněnému muži byla přivolána sanita RZS, která jej následně odvezla za doprovodu hlídky na ošetření do nemocnice.

25.9.2023

Krádež stojanu na mobilní telefon

V 10.35 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do prodejny Kaufland, kde ostraha chytila při krádeži zboží neznámou ženu. Hlídka po příjezdu ztotožnila na místě osmačtyřicetiletou ženu z Veselí nad Moravou, která se doznala ke krádeži stojanu na telefon v celkové hodnotě 500,- Kč. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

19.9.2023

Opilec ležící na chodníku

V 6.31 byl při kontrole ulice Kollárova zpozorován muž bezvládně ležící chodníku. Bližší kontrolou dotyčného bylo zjištěno, že se jedná o muže podnapilého, který zde nabíral síly na další cestu domů. Tento dvaapadesátiletý opilec z Podivína byl postaven na nohy, řádně poučen a z místa následně vykázán. Dechová zkouška u něj prokázala 2.62 promile alkoholu. Věc bude posléze dořešena.

18.9.2023

Mladík ze Slovenska odcizil reproduktor

V 14.15 bylo přijato telefonické oznámení z Kauflandu, že ostraha chytila zloděje. Tímto byl devatenáctiletý mladík ze Slovenska, který odcizil reproduktor v celkové hodnotě 449,- Kč. Po provedení následné lustrace a prověření mladíka, byla věc vyřešena na místě uložena příkazovou pokutou.

17.9.2023

Krádež zboží v místní prodejně

V 10.37 bylo přijato oznámení od prodavačky z místní prodejny, že jim neznáma žena odcizila z regálu zboží. Hlídka, která přijela vzápětí na místo, zjistila, že zlodějkou byla jednašedesátiletá žena ze Bzence. Tato byla za spáchanou krádež následně na místě vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

15.9.2023

Zraněný muž

V 06.15 byl hlídkou na Masarykově náměstí nalezen muž sedící na lavičce, který si stěžoval na bolesti břicha a žeber, měl údajně spadnout při chůzi. Z tohoto důvodu byla na místo ihned přivolána sanita RZS, která odvezla zraněného muže na ošetření do nemocnice.

14.9.2023

Opilci pokřikovali na kolemjdoucí

V 12.39 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci na Masarykovo náměstí, kde se nacházelo několik podnapilých osob, které neustále pokřikovaly na ostatní kolemjdoucí. Hlídka po příjezdu na místo všechny podnapilé uklidnila, důrazně poučila a následně z místa vykázala.

11.9.2023

Odcizený salám pronesl přes pokladnu v trenkách

Krátce po 18 hodině bylo přijato oznámení z prodejny Lidl, že ostraha zadržela muže, který pronesl přes pokladnu bez zaplacení ukrytý salám. Jako úkryt salámu zvolil své vlastní trenky. Toto ovšem neuniklo bystrým očím ostrahy a muže zastavili. Věc byla posléze zpracována a postoupena k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

4.9.2023

Opilec na autobusovém nádraží

V 14.39 nalezla hlídka při běžné kontrole autobusového nádraží známého problémového alkoholika z Kyjova, který zde ležel na silnici. Opilec nebyl schopen chůze ani souvislé komunikace. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2,1 promile alkoholu. K místu byla následně přivolána sanita, která odvezla muže do nemocnice. Věc bude posléze dořešena.

2.9.2023

na začátek stranysrpen 2023

Krádež zboží v místní prodejně

V 11.28 vyjeli strážníci po přijatém oznámení do místní prodejny, kde prodavačka chytila při krádeži zboží neznámou ženu. Hlídkou byla na místě ztotožněna šestasedmdesátiletá seniorka z Kyjova, která odcizila zboží v hodnotě 78,- Kč. Odcizené zboží pronesla přes pokladnu ukryté v kabelce. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

31.8.2023

Agresivní syn pod vlivem omamných látek

Krátce po 21 hodině bylo přijato telefonické oznámení od rodičů bydlících v bytovém domě v Kyjově, že mají velký strach z chování jejich syna, který se dobývá k nim do bytu a na chodbě již rozbil květináč. Dle oznamovatelů je syn pod vlivem alkoholu a dost možná i omamných látek. Na místě byl devětatřicetiletý syn zadržen a z důvodu stupňující se agrese následně zajištěn a převezen za doprovodu strážníka do PL v Brně.

30.8.2023

Potyčka podnapilého muže a ženy

V 14.20 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na ulici Komenského, kde docházelo k fyzické potyčce mezi mužem a ženou. Na místě strážníci ve spolupráci s hlídkou PČR oba aktéry uklidnili a rozdělili. Celou věc si následně převzala k dalšímu šetření PČR.

25.8.2023

Krádež zboží v prodejně Penny

V 09.44 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do prodejny Penny, kde ostraha chytila ženu, která přes pokladnu pronesla bez zaplacení zboží v celkové hodnotě 150,- Kč. Na místě byla hlídkou řešena jednaosmdesátiletá seniorka z Čeložnic, které byla za spáchanou krádež uložena příkazová pokuta.

18.8.2023

Nedopatřením zabouchla dítě ve vozidle

V 15.40 bylo přijato oznámení, že na parkovišti ulice Žižkova zabouchla nedopatřením žena svého dvouletého syna v rozpáleném vozidle. Z důvodu extrémního horka byla na místo okamžitě vyslána hlídka i jednotka HZS a během chvíle byl chlapec vysvobozen. Jelikož proběhla celá akce velmi rychle a dítě bylo v naprostém pořádku, nebylo potřeba na místo volat ani sanitu RZS.

15.8.2023

Vzájemná potyčka několika osob

Krátce po 19 hodině došlo na autobusovém nádraží k hromadné hádce několika osob i následné potyčce v podobě facek. Hlídka po příjezdu na místo nejprve všechny přítomné uklidnila, poté proběhlo ztotožnění osob a následně byly provedeny dechové zkoušky. Všichni dotyční byli poté z místa vykázáni, k žádnému zranění na místě nedošlo. Celá věc je nyní dále v řešení.

13.8.2023

Slovácký rok

Ve dnech 10 - 13. srpna 2023 se konal další ročník Slováckého roku v Kyjově. Jedná se o nejstarší regionální folklorní festival ČR. Tento festival má tradici již od roku 1921. I letos se na zdárném průběhu významným způsobem podílela Městská policie. Strážníci zajišťovali všechny průvody i jízdu králů, parkování v centru a odklon dopravy. Vzhledem k rekordní návštěvnosti to nebyl v žádném případě lehký úkol. Tímto musíme poděkovat obyvatelům Kyjova za toleranci a ve většině případů i chápavý přístup. Největší poděkování patří těm, co bydlí v centru města, protože těch se slavnosti dotkly nejvíce. Jsme si vědomi, že museli strpět někdy menší a někdy i větší omezení z toho vyplývající. Proto ještě jednou děkujeme.

10-13.8.2023

Agresivní pacient

V 21.37 bylo přijato telefonické oznámení z urgentního příjmu nemocnice Kyjov, že jim přivezli na ošetření opilého a značně agresivního pacienta se sebevražednými sklony. Tímto pacientem byl muž ze Syrovína, kterého strážníci ihned po příjezdu na místo uklidnili a následně s ním setrvali do doby ukončení všech potřebných ošetření.

9.8.2023

Odcizila láhev vína

V 19.55 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Lidl, že ostraha chytila ženu při krádeži vína. Na místě hlídka ztotožnila šestatřicetiletou ženu z Kyjova, která nekradla poprvé. Z tohoto důvodu byla věc postoupena k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

7.8.2023

Dopravní nehoda se zraněním

V pravé poledne došlo na parkovišti u kina Panorama k dopravní nehodě, kdy řidič kamionu omylem při snaze zaparkovat přimáčkl svoji známou k jinému zaparkovanému vozidlu a tímto jí způsobil poranění nohy. Na místo byla ihned přivolána sanita RZS, která odvezla zraněnou ženu na ošetření do nemocnice. Strážníci na místě provedli dechové zkoušky, ztotožnění osob a zajištění svědků celé události. Všechny zjištěné skutečnosti byly následně předány k dalšímu šetření dopravní policii.

7.8.2023

Opilec spící na chodníku

V 03.15 byl při kontrole Masarykova náměstí zpozorován muž bezvládně ležící na chodníku. Bližší kontrola dotyčného prokázala, že se jedná o muže silně podnapilého a spícího. Opilec byl probuzen, řádně poučen, postaven na nohy a z místa vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

5.8.2023

na začátek stranyčervenec 2023

Opilec v trávě

Krátce po 15 hodině vyjela hlídka po přijatém oznámení na ulici Dr. Joklíka, kde se měl nacházet mladík ležící v trávě. Hlídka po příjezdu na místo nalezla v dešti ležícího podnapilého mladíka, který byl probuzen, řádně poučen a následně z místa vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

29.7.2023

Drobná dopravní nehoda

V 08.18 došlo na Masarykově náměstí ke střetu dvou osobních automobilů. Vše se naštěstí obešlo bez zranění. Strážníci na místě usměrňovali dopravu, provedli dechové zkoušky u obou řidičů a zjistili další skutečnosti, které následně předali k dořešení Policii ČR.

27.7.2023

Pokřikující podnapilý muž

V 15.34 bylo přijato telefonické oznámení, že se na Masarykově náměstí pohybuje silně podnapilý muž, který neustále pokřikuje a uráží všechny kolemjdoucí osoby. Hlídkou následně na náměstí zjištěn podnapilý šestačtyřicetiletý muž z Milotic, který byl uklidněn a vzápětí z místa vykázán.

26.7.2023

Vzájemná fyzická potyčka několika osob

V 22.05 byla na žádost PČR vyslána hlídka na ulici Jiráskova, kde docházelo k hromadné fyzické potyčce několika silně podnapilých osob. Na místě byla velmi vyhrocená situace uklidněna, všechny zraněné osoby byly převezeny na ošetření do nemocnice a ostatní aktéři z místa vykázáni. Celou věc i se všemi zjištěnými skutečnostmi si následně převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

22.7.2023

Opilec ležící na parkovišti

V 17 hodin byl při kontrole ulice Riegrova zjištěn na parkovišti u kina Panorama bezvládně ležící muž. Bližší kontrolou dotyčného bylo zjištěno, že se jedná pouze o značně podnapilého muže ze Svatobořic, který mezi zaparkovanými vozidly usnul. Opilec byl probuzen, postaven na nohy a odeslán k domovu. Věc bude posléze dořešena.

17.7.2023

Krádež v OD Kaufland

V 11.10 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje při krádeži zboží. Tímto byla na místě zjištěna pětačtyřicetiletá žena z Prahy, které byla za spáchanou krádež uložena příkazová pokuta

14.7.2023

Odcizila láhev vodky

V 12.30 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do prodejny Lidl, kde ostraha chytila ženu, která přes pokladnu pronesla pod mikinou ukrytou láhev vodky, kterou nezaplatila. Na místě hlídka ztotožnila čtyřiatřicetiletou ženu z Hodonína, které byla za spáchanou krádež uložena příkazová pokuta.

12.7.2023

Vyhrožoval pobodáním s nožem v ruce

V 14.44 bylo přijato telefonické oznámení pracovníků firmy, kteří usazovali reklamní panel na jeden z domů na Masarykově náměstí, že k nimi přišel podnapilý muž, který jim začal bezdůvodně nadávat a následně vytáhnul z kapse nůž a vyhrožoval jim pobodáním. Hlídka po okamžitém přijezdu na místo tohoto jednačtyřicetiletého muže zajistila a nůž mu odebrala. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla následně naměřena hodnota 2,83 promile alkoholu. Celá věc je nyní dále v řešení.

8.7.2023

Vzájemná fyzická potyčka agresivních mladíků

V 19.51 došlo na ulici Jungmannova ke vzájemnému fyzickému napadení mezi dvěma agresivními mladíky. Strážníci po příjezdu na místo oba muže uklidnili a rozdělili. Důvodem rvačky byl spor o ženu. Oba aktéři souboje byli poučeni a předáni k dalšímu šetření přivolané hlídce PČR.

7.7.2023

Zraněná seniorka

V 06.12 bylo přijato telefonické oznámení, že v jednom z bytových domů na sídlišti Lidická jde z bytu v prvním patře slyšet volání o pomoc. Hlídka ihned přijela na místo, ale dveře do bytu byly zamčené a nešlo se dostat dovnitř. Z tohoto důvodu jeden ze strážníků vylezl pomocí žebříku přes otevřené okno a zraněnou seniorku ležící na podlaze z uzamčeného bytu vysvobodil. Následně byla na místo přivolána sanita RZS, která odvezla šestasedmdesátiletou ženu na ošetření do nemocnice.

7.7.2023

Opilec ležící na chodníku

V pravé poledne bylo přijato oznámení, že na ulici Jungmannova leží na chodníku opilec, který se neúspěšně snaží postavit na vlastní nohy. Na místě strážníci nalezli známého jednašedesátiletého problémového alkoholika z Kyjova, který byl postaven na nohy, řádně poučen a z místa posléze vykázán. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2.71 promile.

3.7.2023

na začátek stranyčerven 2023

Krádež v OD Kaufland

V 14.41 byla hlídka po přijatém oznámení vyslána do OD Kaufland, kde ostraha chytila ženu, která odcizila řasenku v celkové hodnotě 50,- Kč. Jendalo se o pětasedmdesátiletou ženu z Vřesovic, které byla za spáchanou krádež na místě uložena příkazová pokuta.

29.6.2023

Muž fyzicky napadal svoji přítelkyni

Krátce po půlnoci byla vyslána hlídka ve spolupráci s hlídkou PČR na ulici Havlíčkova, kde neznámý muž fyzicky napadl svoji přítelkyni. Ihned po příjezdu na místo byl útočník zadržen. Celou věc si následně převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

24.6.2023

Opilec

V 18.30 zpozorovala hlídka při běžné kontrole autobusového nádraží muže bezvládně ležícího před prodejnou Lidl. Při bližší kontrole dotyčného bylo zjištěno, že se jedná pouze o opilce, který zde pod korunami stromů usnul. Po probuzení u něj byla naměřena hodnota 2.46 promile. Opilec byl následně důrazně poučen a z místa vykázán.

22.6.2023

Pivo vypila a nezaplatila

V 14.36 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, že na kamerovém systému zpozorovali seniorku, která u regálu vypila na ex jedno pivo a u pokladny nic nepřiznala. K tomuto činu se osmdesátiletá seniorka doznala až po příjezdu hlídky. Za tuto krádež byla žena odměněna na místě uloženou příkazovou pokutou.

22.6.2023

Odcizila řasenky

V 18.23 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila neznámou ženu při krádeži několika řasenek. Na místě byla hlídkou ztotožněna šestatřicetiletá žena z Vlasatic, která odcizila řaseny v celkové hodnotě 383,- Kč. Věc byla následně vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

16.6.2023

Opil se a usnul v předzahrádce baru

V 09.30 bylo přijato telefonické oznámení od majitele místního baru, že vidí přes kamery neznámého muže, který leží v bezvládném stavu ve volně přístupné předzahrádce patřící k jeho baru. Strážníci na místě nalezli spícího pomočeného osmadvacetiletého muže z Kyjova, kterého probudili, řádně poučili a odeslali k domovu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

11.6.2023

Ležel na chodníku

Ve 23 hodin byl při běžné kontrole ulice Růžová zpozorován muž ležící na chodníku. Jednalo se o podnapilého muže z Žádovic, který na místě pouze usnul. Opilec byl probuzen, postaven na nohy a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

9.6.2023

Vzájemná fyzická potyčka

Krátce po 20 hodině byla ve spolupráci s PČR vyslána hlídka na autobusové nádraží, kde docházelo ke vzájemné fyzické potyčce dvou mužů. Oba muži v podnapilém stavu byli po příjezdu hlídek na místo uklidněni a rozděleni. Dle výpovědí se jednalo o vyřizování nesrovnaných účtů. Celou věc si následně převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

7.6.2023

Krádež ovoce

V 13.24 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do prodejny Kaufland, kde ostraha chytila zlodějku při krádeži ovoce. Jednalo se o šestapadesátiletou ženu z Hovoran, která se při řešení situace ke krádeži přiznala. Věc byla posléze vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

4.6.2023

Děti omylem zabouchnul ve vozidle

V 09.05 byla vyslána hlídka na ulici Tyršova, kde otec omylem zabouchnul na čerpací stanici své dvě děti ve vozidle, a nebyla možnost, jak se do vozidla dostat. Na místo byla z tohoto důvodu přivolána jednotka HZS, která děti vyprostila.

4.6.2023

Odcizil sýr

V 16 hodin byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do prodejny Lidl, kde ostraha chytila neznámého muže, který odcizil sýr tím, že ho pronesl ukrytý přes pokladnu. Na místě byl hlídkou ztotožněn devětatřicetiletý muž z Bukovan, který s krádeží ovšem nesouhlasil. Z tohoto důvodu byla věc postoupena i se všemi zjištěnými skutečnostmi k dořešení příslušnému správnímu orgánu, kde ho pokuta nemine.

3.6.2023

Prasklé vodovodní potrubí

V 03.18 byla hlídkou při kontrolní činnosti ulice Mlýnská zjištěna unikající voda z prasklého vodovodního potrubí. O celé situaci byla vyrozuměna poruchová služba, která následně únik vody zabezpečila.

1.6.2023

na začátek stranykvěten 2023

Opil se a usnul na chodníku

V 19.57 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Svatoborská leží na chodníku muž v bezvládném stavu. Hlídka na místě nalezla spícího silně podnapilého dělníka, jenž zakončil dnešní pracovní den kapkou alkoholu, která se mu ovšem trošku vymkla kontrole. Toto uvedl po probuzení. Muž z Vracova se poté postavil na nohy a vydal se směrem k domovu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

26.5.2023

Fyzické napadení partnerky

Krátce po 21 hodině byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na sídliště Za Stadionem, kde docházelo k fyzickému napadání ženy ze strany neznámého muže, který na ženu zaútočil i několika kopy do oblasti hlavy. Na místě byl ve spolupráci s PČR agresivní muž z Moravan zadržen. Celou věc si následně převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

24.5.2023

Provedení asistence při ošetřování agresivního pacienta

V 02.00 byla na žádost posádky sanity RZS vyslána hlídka na ulici Koliba, kde docházelo k ošetřování zraněného muže. Tento nebyl ovšem jen zraněný, ale taky podnapilý a začala u něj v průběhu ošetřování silně vzrůstat agresivita. Opilý muž byl po příjezdu hlídky uklidněn a následně za doprovodu strážníků převezen do nemocnice, kde hlídka setrvala do doby ukončení jeho ošetření.

21.5.2023

Krádež manikúry

V 19.30 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje, který odcizil manikúru v hodnotě 80,- Kč. Jednalo se o osmadvacetiletého muže z Násedlovic, který byl za spáchanou krádež odměněn na místě uloženou příkazovou pokutou.

16.5.2023

Agresivní žena byla převezena na záchytnou stanici

V 06.40 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci na ulici Jiráskova, kde se nacházela podnapilá agresivní žena, která svým chování obtěžovala všechny kolemjdoucí. Na místě nebylo možno tuto ženu ani po několika výzvách uklidnit a její agresivita spíše stoupala. Z tohoto důvodu byla dotyčná následně převezena za asistence jednoho ze strážníků na záchytnou stanici do Brna.

16.5.2023

Napadený muž s krvavým zraněním obličeje

V 12.21 byla ve spolupráci s PČR vyslána hlídka na ulici Komenského, kde došlo k fyzickému napadení mezi dvěma muži. Na místě byl nalezen pouze napadený muž s krvavým zraněním v obličeji, útočník před příjezdem hlídek utekl. Zraněný muž byl převezen sanitou RZS na ošetření do nemocnice. Na místě byli zjištěni svědci celé události a následně provedeny kontroly kamerových záznamů. Celou věc nyní dále šetří Policie ČR.

15.5.2023

Cyklistické závody

O víkendu proběhly v Kyjově cyklistické závody Brilon cup 2023. Strážníci prováděli po celou dobu závodů usměrňování provozu a rovněž celkový dohled nad bezpečným průběhem.

14.5.2023

Muž ukrajinské národnosti odcizil řasenky

V 15.55 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do OD Kaufland, kde ostraha chytila muže ukrajinské národnosti, který odcizil několik kusů řasenek. Jednalo se o muže ve věku devětadvaceti let, kterému byla za spáchanou krádež na místě uložena příkazová pokuta.

12.5.2023

Krádež v OD Kaufland

Další krádež tentýž den a to krátce po poledni provedla v prodejně Kaufland žena ukrajinské národnosti, když odcizila zboží v celkové hodnotě 500,- Kč. I tato krádež byla dořešena uloženou příkazovou pokutou.

5.5.2023

Krádež rumu

V 09.13 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Jednalo se o pětatřicetiletého muže z Ostrovánek, který se pokusil pronést přes pokladnu bez zaplacení láhev rumu, což se mu ovšem nepodařilo. Celá věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

5.5.2023

Muž fyzicky napadl svoji přítelkyni

Krátce po 20 hodině vyjeli strážníci po přijatém oznámení ve spolupráci s PČR na sídliště Zahradní, kde podnapilý muž fyzicky napadal svoji přítelkyni. Ihned po příjezdu na místo byl opilý muž zadržen a zajištěn pouty. Dechová zkouška u něj prokázala 2.88 promile alkoholu. Byli zjištěni svědci celé události a věc si posléze převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

4.5.2023

Odcizil sluneční brýle

V 13.47 došlo v prodejně Kaufland ke krádeži slunečních brýlí v celkové hodnotě 169,- Kč, kterou měl na svědomí dvaapadesátiletý muž z Vřesovic. Tento před hlídkou nezapíral a ke krádeži se doznal. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

4.5.2023

Opilec spící na zastávce

V pravé poledne byl při kontrole ulice Palackého zjištěn muž bezvládně ležící na autobusové zastávce. Při bližší kontrole dotyčného strážníci zjistili, že se jedná o známého problémového alkoholika z Kyjova, který opět nezvládl sílu alkoholu a na zastávce usnul. Opilec byl probuzen, řádně poučen a následně z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

3.5.2023

na začátek stranyduben 2023

Krádež v prodejně Kaufland

V 18 hodin bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, že chytili ženu, která se pokusila odcizit zboží v celkové hodnotě 486,- Kč. Na místě hlídka ztotožnila pětašedesátiletou ženu z Kyjova, která byla za spáchanou krádež vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

29.4.2023

Žena pod vlivem omamných látek

V 12.20 bylo přijato na služebně Městské policie oznámení, že po autobusovém nádraží běhá zmatená žena, která na všechny neustále pokřikuje, vulgárně nadává a ukazuje obnažené pozadí. Hlídka po příjezdu na místo zadržela pětatřicetiletou ženu ze Svatobořic, která i po zadržení pokračovala v nadávkách a agresivním chování. Provedenou dechovou zkouškou u ní byla naměřena hodnota 3,14 promile, a navíc byla i pod vlivem omamných látek. Žena byla následně předána k dalšímu šetření do rukou Policie ČR.

29.4.2023

Opilec s krvavým zraněním obličeje

V 17.13 byl při běžné kontrole ulice Jiráskova zpozorován muž ležící na chodníku s krvavým zraněním v oblasti hlavy. Jednalo se o šestasedmdesátiletého muže z Lovčic, který si přivodil zranění pádem na zem. Nutno dodat, že byl ve značně podnapilém stavu. K místu byla vzápětí přivolána sanita RZS, která odvezla zraněného muže na ošetření do nemocnice.

22.4.2023

Ležel na chodníku

Krátce po 15 hodině vyjeli po přijatém oznámení strážníci na ulici tř. Palackého, kde se měl nedaleko autobusové zastávky nacházet bezvládně ležící opilý muž na chodníku. Na místě byl hlídkou nalezen známý problémový alkoholik ze Svatobořic. Tento byl postaven na nohy, důrazně poučen a z místa následně vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

21.4.2023

Krádež zboží v prodejně Kaufland

V 17.15 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, že ostraha chytila ženu, která se přes pokladnu pokusila pronést ukryté zboží v celkové hodnotě 90,- Kč. Na místě hlídka ztotožnila osmašedesátiletou ženu z Kyjova, které byla posléze za spáchanou krádež uložena příkazová pokuta.

20.4.2023

Krádež brýlí

V 12.18 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do OD Kaufland, kde ostraha chytila při krádeži zboží neznámou ženu. Touto byla devětapadesátiletá žena ze Skoronic, která odcizila brýle v celkové hodnotě 160,- Kč. Věc vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

19.4.2023

Odcizil láhev alkoholu

Ve 21 hodin bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Tímto byl osmadvacetiletý muž z Brna, který se pokusil odcizit láhev Staré myslivecké v celkové hodnotě 369,- Kč. Muži byla za spáchanou krádež na místě uložena příkazová pokuta.

15.4.2023

V opilosti usnula oprostřed silnice

V 20.54 bylo přijato telefonické oznámení, že na sídlišti Za Stadionem se právě teď nachází silně podnapilá žena, která si před chvílí lehla na silnici a pravděpodobně usnula. Na místě vzápětí opravdu nalezena spící podnapilá žena uprostřed silnice, která byla probuzena, postavena na nohy a odeslána k domovu. Věc bude posléze dořešena.

12.4.2023

Potyčka mladíků

Krátce po půlnoci zpozorovala hlídka při kontrole Masarykova náměstí potyčku alkoholem posilněných mladíků. Jednalo se o účastníky diskotéky, kteří si vyřizovali účty. K žádnému zranění na místě naštěstí nedošlo. Mladí muži byli rozděleni, uklidněni a následně odesláni k domovu, což bez připomínek učinili.

7.4.2023

Dopravní nehoda

V 08.22 došlo na ulici Svatoborská k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Na místě provedli strážníci asistenci Policii ČR a následně zde usměrňovali provoz po celou dobu šetření nehody.

5.4.2023

Krádež dioptrických brýlí

Další krádež proběhla opět v prodejně Kaufland. Tentokrát ostraha chytila muže, který odcizil dioptrické brýle v celkové hodnotě 149,- Kč. Jednalo se o devětačtyřicetiletého muže z Vracova, kterému byla následně za spáchanou krádež na místě uložena příkazová pokuta.

1.4.2023

Přímo v prodejně snědl kaštany, které následně nezaplatil

V 07.39 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do OD Kaufland, kde ostraha na kamerovém systému zpozorovala muže, který u regálu rozdělal sáček s kaštany, které všechny snědl, ale poté už zapomněl u pokladny zaplatit. Čtyřiašedesátiletý muž z Uhřic se ke krádeži provedené tímto způsobem přiznal a následně zaplatil uloženou příkazovou pokutu.

1.4.2023

na začátek stranybřezen 2023

Asistence u ošetření agresivního pacienta

V 19 hodin bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení z chirurgické ambulance nemocnice Kyjov. Sanita přivezla silně podnapilého čtyřicetiletého pacienta se zraněnou nohou z Veselí nad Moravou, u kterého při následném ošetřování začala značně vzrůstat agresivita. Vše vyvrcholilo pokusem o fyzické napadení ošetřujícího personálu. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo opilého muže zklidnila a následně zde strážníci zůstali do doby ukončení všech potřebných ošetření.

25.3.2023

Krádež USB kabelu a Powerbanky

V 17.55 vyjeli strážníci po přijatém oznámení do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Tímto byl devatenáctiletý mladík z Koryčan, který odcizil USB kabel a Powerbanku v celkové hodnotě 420,- Kč. Mladému muži byla za spáchaný přestupek na místě uložena příkazová pokuta.

21.3.2023

Odcizil láhev rumu

Krátce po 8 hodině ranní bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Lidl, že zde ostraha zadržela muže, který se pokusil pronést přes pokladnu pod bundou ukrytou láhev rumu. Krádež se mu naštěstí nepovedla a navíc byl následně ze strany strážníků odměněn uloženou příkazovou pokutou.

20.3.2023

Opilec

V 06.30 zpozorovala hlídka při běžné kontrole ulice Komenského muže bezvládně ležícího na chodníku. Bližší kontrolou dotyčného bylo zjištěno, že se nejedná o muže zraněného, nýbrž spícího a silně podnapilého. Opilec byl probuzen, postaven na nohy, řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

18.3.2023

Dopravní nehoda

V 09.08 došlo na ulici Strážovská ke srážce dvou osobních automobilů. Jednalo se naštěstí o drobnou dopravní nehodu bez zranění. Hlídka na místě provedla usměrnění dopravy a věc si následně převzala se všemi zjištěnými skutečnostmi k dořešení Policie ČR.

17.3.2023

Muž napadl manželku a syna kladivem

V 03.24 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do rodinného domu v Kyjově, kde došlo k fyzickému napadení členů rodiny ze strany otce, který k útoku na manželku i syna použil kladivo. Útočník byl ihned po příjezdu hlídky zadržen a omezen na osobní svobodě přiložením pout. Oba napadení byli vzápětí převezeni s poraněním hlavy na ošetření do nemocnice. K tragédii v podobě úmrtí naštěstí nedošlo a útočníka si převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

16.3.2023

Zraněný a opilý muž na ubytovně

V 19 hodin bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že se v ubytovně na ulici Havlíčkova vyskytuje opilí a agresivní muž s krvavým zraněním hlavy. Hlídka po příjezdu na místo muže uklidnila a vzápětí byla přivolána sanita RZS. Muž byl schopen převozu sanitou a za asistence strážníků byl převezen do Nemocnice Kyjov, kde byly provedeny všechny potřebné vyšetření.

7.3.2023

Opilec ležící u vozovky

V 17.35 bylo na služebnu Městské policie telefonicky oznámeno, že na ulici Riegrova leží při okraji cesty muž pod vlivem alkoholu. Vyslaná hlídka na místě zjistila podnapilého čtyřicetiletého muže z Kyjova, který byl bez známek jakéhokoliv zranění. Muž byl řádně poučen, z místa vykázán a nasměrován k domovu. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

3.3.2023

Psychicky narušený muž vyhrožoval zabitím

Na telefonickou žádost Policie ČR byla v 17.26 vyslána hlídka Městské policie k součinnosti s RZS do Boršova. Vyskytoval se zde psychicky narušený šestatřicetiletý muž zavřený v zahradním domku, který vyhrožoval zabitím svých rodičů. Ve spolupráci s PČR byl muž po příjezdu na místo zajištěn a následně z důvodu psychických problémů převezen do ON Kyjov. Věc nyní dále řeší PČR.

1.3.2023

Muž s poruchou osobnosti

V 11.30 bylo přijato několik stížností na velmi hlasitého a vulgárního muže na Masarykově náměstí, který vytrhal cedule zákazu krmení holubů. Na místě byl zjištěn šestačtyřicetiletý muž trpící psychickou poruchou. Po velmi složité komunikaci byl poučen a poté, co uvedl cedule do původního stavu, byl z místa vykázán. Věc je nyní dále v šetření.

1.3.2023

na začátek stranyúnor 2023

Podnapilý muž na chodníku

V 13.10 bylo telefonicky oznámeno, že se na ulici Havlíčkova povaluje na zemi muž s berlí. Na místě byl hlídkou zjištěn známý problémový opilec, který byl poučen a postaven na nohy. Z místa byl následně vykázán a nasměrován k místu jeho pobytu.

27.2.2023

Agresivní muž ležící na chodníku

V 16.46 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Svatoborská leží na zemi muž v bezvládném stavu. Na místo byla vyslána hlídka Městské policie, která zjistila, že se jedná o pětapadesátiletého muže ze Ždánic. Tento odmítal komunikovat a nebyl schopen dechové zkoušky na alkohol. Muži byla na místo přivolána z důvodu možného zranění sanita RZS. Po jejím příjezdu začal být opilec agresivní. Z tohoto důvodu byl za doprovodu strážníků převezen do nemocnice Kyjov, kde byly provedeny veškeré potřebné vyšetření.

23.2.2023

Opilý muž se zraněním

V 18.28 bylo přijato telefonické oznámení, že na Masarykově náměstí leží na chodníku obličejem směrem k zemi muž v bezvládném stavu. Oznamovatelka dále uvedla, že viděla, jak muž zavrávoral a dopadl obličejem na dlažbu, aniž před sebe dal ruce. Muži byla na místo přivolána sanita RZS, která ho odvezla na ošetření do nemocnice. Provedená dechová zkouška u něj prokázala přítomnost alkoholu.

17.2.2023

Silně podnapilá žena

V 22.40 byla při kontrole ulice Kollárova hlídkou zpozorována na chodníku povalující se žena. Bližší kontrolou dotyčné bylo zjištěno, že se jedná o jednapadesátiletou ženu z Nechvalína v silně podnapilém stavu, která má velké problémy postavit se na vlastní nohy. Dechová zkouška u ní prokázala hodnotu 3.38 promile. Na místo bylo následně ženě přivoláno vozidlo taxi, které ji odvezlo domů. Věc bude po posléze dořešena.

8.2.2023

Agresivní pacient pobíhal po areálu nemocnice

Krátce po půlnoci byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kde v prostorách areálu pobíhal podnapilý a silně agresivní muž, který doktorům utekl z oddělení, kde byl umístěn a přikurtován na lůžko. Jednalo se o účastníka dopravní nehody, kterému byla po odběru krve zjištěna hodnota přesahující 3 promile alkoholu. Strážníci muže v areálu dohledali a následně předali zpět do rukou ošetřujícímu personálu. Rovněž zde setrvali do doby ukončení všech potřebných ošetření.

4.2.2023

Nalezen bez známek života

V 9 hodin byl při kontrole ulice Nerudova nalezen v protoru za místní prodejnou potravin muž bezvládně ležící na trávě. Dle místní znalosti bylo zjištěno, že se jedná o známého šestašedesátiletého alkoholika z Hovoran, který bohužel již neměl hmatný puls a nejevil známky života. Muži byla bezprostředně po tomto zjištění poskytnuta ze strany přítomných strážníků první pomoc a ihned přivolána sanita RZS. Lékař po příjezdu na místo a kontrole dotyčného mohl už jen konstatovat smrt. Celá věc byla následně předána se všemi zjištěnými skutečnostmi Policii ČR.

4.2.2023

Opilec pokřikoval na kolemjdoucí

V 15.45 bylo přijato na služebně Městské policie oznámení, že na ulici Jiráskova se nachází opilý muž, který neustále pokřikuje na všechny kolemjdoucí, a tito mají z takové chování strach. Hlídka po příjezdu na místo podnapilého devětatřicetiletého muže z Kyjova uklidnila, důrazně poučila a následně z místa vykázala.

2.2.2023

Agresivita při ošetřování

V 16 hodin bylo z nemocnice Kyjov oznámeno, že přijali opilého a velmi agresivního pacienta, který odmítá spolupracovat a neustále napadá ošetřující personál. Hlídka po příjezdu na místo tohoto problémového mladíka s prokázanou hodnotou 3,5 promile alkoholu v krvi částečně uklidnila a následně byl za doprovodu jednoho ze strážníků převezen na záchytnou stanici do Brna.

1.2.2023

Podchlazený opilý muž

V 5.20 byl při kontrole ulice Kollárova nalezen na zemi ležící čtyřicetiletý muž, u kterého bylo bližší kontrolou zjištěno, že je silně podnapilý a zjevně podchlazený. Dále měl několik krvavých oděrků v obličeji. Muži byla z tohoto důvodu přivolána sanita RZS, která ho následně odvezla na ošetření do nemocnice.

1.2.2023

na začátek stranyleden 2023

Řídil vozidlo bez řidičského oprávnění

V 20 hodin proběhlo na žádost Policie ČR pátrání po vozidle Renault, které měl dle oznámení neoprávněně řídit dvacetiletý mladík, který není držitelem řidičského oprávnění. Vozidlo dle dostupných zjištění odcizil svému otci. Ve spolupráci s PČR bylo následně vozidlo odpovídající popisu i s řidičem nalezeno a zadrženo na ulici Dobrovského. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

30.1.2023

Požár skladu

V 16.45 bylo přijato telefonické oznámení, že z ulice Jungmannova jde vidět doutnající kouř z objektu vedle lékárny, která sídlí na Masarykově náměstí. Na místo byla ihned vyslána jednotka HZS, která potvrdila vznik požáru. Tento byl následně uhašen. Při dalším šetření bylo zjištěno, že sklad začal hořet pravděpodobně díky odhozenému nedopalku cigarety.

28.1.2023

Opilec

Krátce po půlnoci byl při kontrole Masarykova náměstí nalezen bezvládně ležící muž na chodníku. Jednalo se o podnapilého čtyřiačtyřicetiletého muže, který na chodníku pouze usnul. Opilec byl probuzen, řádně poučen a odeslán směrem k domovu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

28.1.2023

Agresivní pacient

V 07.41 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na chirurgickou ambulanci nemocnice Kyjov, kam byl sanitou přivezen silně podnapilý muž ukrajinské národnosti, který při snaze doktorů o jeho ošetření začal být silně agresivní a napadal ošetřující personál. Strážníci muže po příjezdu na místo uklidnili a následně zde setrvali do doby ukončení všech potřebných vyšetření.

25.1.2023

Opilý vandal ničil popelnice

V 22.51 bylo přijato telefonické oznámení, že na Masarykově náměstí nějaký opilec kope do všech popelnic, které cestou potká, a tyto se vždy pádem na zem vysypou. Strážníci muže odpovídajícího popisu vzápětí nalezli nedaleko náměstí. Muž se při spatření hlídky dal ihned na útěk, který ovšem neměl dlouhého trvání, jelikož ho hlídka dostihla nedaleko městského parku. Provedenou dechovou zkouškou byla muži naměřena hodnota 1.93 promile. Veškerý rozházený odpad si po sobě následně za dozoru strážníků uklidil. Celá věc je nyní dále v řešení.

15.1.2023

Řídil pod vlivem návykové látky

V 08.23 bylo na kamerovém systému zpozorováno vozidlo projíždějící velmi nebezpečně městem, přičemž řidič dokonce najížděl na lidi. Hlídka ihned vyrazila na poslední známou lokaci vozidla a toto naštěstí zastavila dříve, než došlo k nějakému zranění. S řidičem byl následně proveden test na drogy s pozitivním výsledkem, k čemuž se posléze sám doznal. Celá věc byla poté předána k dalšímu šetření Policii ČR.

13.1.2023

Opilec se zraněním v oblasti hlavy

V 18.40 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Nerudova nedaleko kruhového objezdu leží na chodníku opilec, který není schopen postavit se na vlastní nohy. Na místě byl hlídkou zjištěn známý problémový muž z Kyjova, který byl opět silně podnapilý a navíc měl krvavé zranění v oblasti hlavy způsobené pádem na tvrdou zem. Z tohoto důvodu byla muži přivolána sanita RZS, která jej následně odvezla na ošetření do nemocnice.

12.1.2023

Opilec s krvavým zraněním v obličeji

V 16.05 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Havlíčkova leží na chodníku muž v bezvládném stavu. Na místě byl hlídkou zjištěn podnapilý šestapadesátiletý muž z Vracova, který měl tržnou ránu v obličeji. Dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2.32 promile. Na místo byla z důvodu poranění hlavy přivolána sanita RZS, která muže následně odvezla na ošetření do nemocnice.

7.1.2023

Krádež v prodejně Lidl

V 09.30 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do prodejny Lidl, kde chytili zloděje. Jednalo se o dvacetiletého mladíka z Kyjova, který odcizil zboží v celkové hodnotě 70,- Kč. Za spáchaný přestupek byla mladému muži na místě uložena příkazová pokuta.

3.1.2023

Opilec ležící v trávě

V 14.47 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Mezi Mlaty leží před jedním z bytovým domů muž v trávě, který není schopen postavit se na vlastní nohy a neustále se převaluje. Na místě byl hlídkou nalezen známý problémový šestašedesátiletý opilec z Kyjova, který byl na nohy postaven, poté řádně poučen a z místa vykázán. Provedená dechová zkouška u něj prokázala 1.43 promile alkoholu. Věc bude posléze dořešena.

2.1.2023


Šťastný Nový rok a jen samé dobré zprávy v roce 2023 Vám všem přeje Městská policie Kyjov.

PFko

1.1.2023

na začátek strany


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

listopad 2023

říjen 2023

září 2023

srpen 2023

červenec 2023

červen 2023

květen 2023

duben 2023

březen 2023

únor 2023

leden 2023

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
2019         2020         2021         2022         2023        

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Roman