Stalo seúnor 2021

Únik vody

V 06.18 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Kostelecká dochází k úniku vody, která nyní teče po silnici. Na místě zjištěno, že voda uniká přímo z hydrantu. O celé situaci byla vyrozuměna poruchová služba, která následně únik vody zabezpečila.

13.2.2021

Odcizil tužkové baterie

Krátce před polednem došlo v prodejně Kaufland k další krádeži, tentokrát se jednalo o krádež tužkových baterií, které odcizil dvaasedmdesátiletý muž ze Ždánic. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

10.2.2021

Krádež alkoholu

V 13.36 vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Kaufland, kde byl ostrahou chycen třiašedesátiletý muž ze Žádovic, který odcizil láhev alkoholu v hodnotě 170,- Kč. Celá věc byla předána k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

6.2.2021

Muž s krvavým zraněním obličeje

V 19 hodin byl hlídkou při kontrole autobusového nádraží zpozorován muž s krvavým zraněním na hlavě, jenž bezvládně ležel na zemi. Bližší kontrolou bylo zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž z Kyjova je v silně podnapilém stavu a zranění si pravděpodobně způsobil pádem na zem. Komunikace s ním byla velmi složitá. K místu byla přivolána sanita RZS, která zraněného následně odvezla na ošetření do nemocnice. Věc je nyní dále v řešení.

2.2.2021

Agresivní zloděj

V 16.10 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Lidl, že ostraha chytila muže, který odcizil láhev vodky. Těsně před příjezdem hlídky začal být třiašedesátiletý muž ze Žádovic velmi agresivní a pokusil se z prodejny utéct. Toto se mu ovšem nepodařilo, protože strážníci přijeli včas na místo. Celá věc byla následně vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

2.2.2021

Odcizila nůžky na manikúru

V 16.35 byla hlídka po přijatém oznámení vyslána do OD Kaufland, kde ostraha chytila ženu, která se pokusila odcizit dvoje nůžky na manikúru v celkové hodnotě 598,- Kč. Za spáchaný přestupek byla ženě následně uložena příkazová pokuta.

1.2.2021

na začátek stranyleden 2021

Další den a další dvě krádeže

I další den pokračoval v duchu toho předchozího. Nejprve bylo v 08.26 přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, kde byl ostrahou chycen pětašedesátiletý muž z Brna, jenž odcizil baterie. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.


Výše uvedenému pětašedesátiletému muži z Brna to nedalo a v 12.38 se rozhodl ještě pro další pokus krádeže těchto baterií, tentokrát v prodejně Lidl. Ale ani zde mu krádež neprošla a byl zastaven ostrahou. Za opětovnou krádež byla muži tentokrát uložena mnohem vyšší pokuta.

27.1.2021

Dvě krádeže v jeden den

První krádež zboží proběhla v OD Kaufland, kde jednadvacetiletá žena odcizila rtěnku v hodnotě 50,- Kč. Hlídka na místě uložila ženě za spáchanou krádež příkazovou pokutu.


Druhá krádež se odehrála opět v prodejně Kaufland. Tentokrát došlo ke krádeži 4ks čokolády Milka v celkové hodnotě 131,- Kč. Zlodějem byl osmnáctiletý mladík z Moravan, který byl taktéž na místě odměněn uloženou příkazovou pokutou.

26.1.2021

Krádež rumu

V 10.40 byl v prodejně Kaufland ostrahou chycen třiašedesátiletý muž ze Žádovic, který se rozhodl odcizit láhev rumu v hodnotě 330,- Kč. Muži byla posléze na místě uložena příkazová pokuta.

.1.2021

Agresivní pacient

Ve 20 hodin byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kam přivezli sanitou na ošetření velmi agresivního devětatřicetiletého muže z Vracova. Na místě byla hlídkou poskytnuta asistence do doby ukončení všech potřebných ošetření.

23.1.2021

Krádež v prodejně Lidl

V 09.57 byli strážníci po přijatém oznámení vysláni do prodejny Lidl, kde ostraha chytila zloděje při krádeži zboží. Tímto byl pětadvacetiletý mladík z Dubňan, kterému byla následně za spáchanou krádež na místě uložena příkazová pokuta.

23.1.2021

S vozidlem narazil do stromu

Krátce po 19 hodině byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na ulici Brandlova, kde došlo k dopravní nehodě osobního automobilu, kdy třiapadesátiletý řidič nezvládl řízení, sjel ze silnice a narazil do stromu. Řidič vozidla vyvázl z nehody bez zranění, ale žena sedící na sedadle spolujezdce musela být s lehkými zraněními převezena na ošetření do nemocnice. Hlídka na místě asistovala do doby ukončení šetření nehody.

22.1.2021

nehoda nehoda nehoda

Zadržení osoby v pátrání

V 10.29 byl při kontrole města zpozorován na ulici Kollárova podezřelý muž, který odpovídal popisu osoby hledané Policií ČR. Při následném ztotožnění a bližší kontrole dotyčného bylo potvrzeno, že se jedná o osobu hledanou. Z tohoto důvodu byl muž zadržen a následně předán do rukou Policie ČR.

22.1.2021

Opilec

V 15 hodin bylo přijato oznámení, že na ulici Nerudova leží na chodníku v bezvládném stavu nějaký muž. Na místě strážníci nalezli známého problémového alkoholika z Kyjova. Opilec byl postaven na nohy a posléze z místa vykázán. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 1,94 promile. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

18.1.2021

Při couvání sjel s vozidlem do příkopu

V 07.30 došlo na ulici Moravanské ve směru na Kostelec k drobné dopravní nehodě, když řidič osobního vozidla při snaze vycouvat od domu na silnici neodhadl vzdálenost a sjel do příkopu. Nehoda se obešla bez zranění, vozidlo bylo následně vytaženo.

14.1.2021

nehoda

Nalezen v keři bez známek života

V 13.12 byla hlídka po přijatém telefonickém oznámení vyslána do městského parku, kde se měl nacházet v keři spící bezdomovec. Na místě strážníci opravdu nalezli v keři ležícího a zachumlaného muže, který je dle místní znalosti znám tím, že se po Kyjově pohybuje už dlouhou dobu a žije bez domova. Jenže při následné snaze o probuzení jednašedesátiletý muž nereagoval a dokonce ani nejevil známky života. Muži byla ihned poskytnuta první pomoc a na místo přivolána sanita RZS s lékařem, který ovšem po provedené kontrole dotyčného mohl pouze konstatovat smrt.

8.1.2021

Ležel v záhonu

V 10.32 bylo přijato oznámení, že na ulici Havlíčkova leží muž v záhonu a převaluje se ze strany na stranu. Na místě byl zjištěn podnapilý čtyřiapadesátiletý muž z Vracova, který byl postaven na nohy, řádně poučen a z místa vykázán. Dechová zkouška u něj prokázala 2.56 promile. Věc bude posléze dořešena.

8.1.2021

V opilosti usnul na parkovišti

V 09.52 bylo přijato telefonické oznámení, že na parkovišti před místní prodejnou potravin na ulici Kollárova leží muž a to v naprosto bezvládném stavu. Na místě strážníci nalezli známého osmapadesátiletého muže z Kyjova, kterému alkohol často chutná více, než je zdrávo. S mužem byla po probuzení provedena dechová zkouška s výsledkem 2,27 promile. Věc byla posléze vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

6.1.2021


Šťastný Nový rok a jen samé dobré zprávy v roce 2021 Vám všem přeje Městská policie Kyjov.

PFko

1.1.2021

na začátek strany


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

únor 2021

leden 2021

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
2017         2018         2019         2020         2021        

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Tomáš