Stalo seduben 2021

Agresivní pacient

Krátce po půlnoci byla na žádost Policie ČR provedena asistence při ošetřování agresivního pacienta v nemocnici Kyjov, který se neustále pokoušel napadat ošetřující personál a odmítal spolupracovat. Strážníci na místě následně asistovali po celou dobu tohoto ošetření.

24.4.2021

Zastaven při řízení vozidla pod vlivem alkoholu

V 12.25 bylo hlídkou na ulici Žižkova zastaveno vozidlo, u něhož vzniklo důvodné podezření, že řidič je pod vlivem alkoholu. Při následném zastavení a kontrole vozidla bylo zjištěno, že řidič opravdu vykazuje známky opilosti. Toto se následně potvrdilo provedenou dechovou zkouškou, kdy bylo čtyřiapadesátiletému muži z Koryčan naměřeno 1,61 promile. K místu byla následně přivolána Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

23.4.2021

Opilec

V 15.33 bylo přijato telefonické oznámení, že na Masarykově náměstí se nachází muž spící na chodníku. Na místě byl hlídkou zjištěn známý problémový opilec z Kyjova, který byl probuzen, postaven na nohy, důrazně poučen a odeslán směrem k domovu. Provedená dechová zkouška u něj prokázala 2.84 promile alkoholu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

21.4.2021

Krádež zboží v prodejně Lidl

V 10.26 vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Lidl, kde byla ostrahou zadržena žena, která odcizila zboží v celkové hodnotě 363,- Kč. Na místě byla hlídkou zjištěna sedmačtyřicetiletá žena z Kyjova, která nezapírala a ke krádeži se dobrovolně přiznala. Za spáchaný přestupek byla ženě na místě uložena příkazová pokuta.

19.4.2021

Krádež baterií

V 09.18 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, že ostraha chytila neznámého zloděje při krádeži zboží. Tímto byl na místě ztotožněn pětasedmdesátiletý muž ze Šardic, který odcizil baterie. Věc byla na místě vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

16.4.2021

Zadržen při malování grafitů na zeď

V 11 hodin byli po přijatém oznámení vysláni strážníci na ulici Luční, kde se měl nacházet mladík, který maloval graffiti na zeď. Toto bylo po okamžitém příjezdu hlídky na místě potvrzeno a mladý muž ve věku dvaadvaceti let byl zadržen přímo při činu. Jelikož zde vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, byla celá věc předána k dalšímu šetření přivolané hlídce Policie ČR.

12.4.2021

Požár v bytě

V 08.55 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na sídlišti U Vodojemu hoří v jednom z bytů. Na místo byla ihned vyslána hlídka a jednotka HZS, která požár uhasila. Při následném šetření situace bylo zjištěno, že čtyřicetiletý muž žijící v tomto bytě pravděpodobně v podnapilosti usnul s cigaretou v ruce, tato mu vypadla a způsobila požár. Celá událost se naštěstí obešla bez zranění osob.

12.4.2021

Drobná dopravní nehoda

V 18 hodin došlo na parkovišti u prodejny Marina k drobné dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu při snaze vyjet z parkoviště naboural do jiného zde zaparkovaného vozidla a z místa ujel. Všechny zjištěné skutečnosti byly následně předány Policii ČR, která věc nyní dále šetří.

9.4.2021

V opilosti usnul na chodníku

V 07.10 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Jungmannova se nachází bezvládně ležící muž na chodníku. Hlídka po příjezdu na místo nalezla známého problémového alkoholika z Kyjova, který i tentokrát vypil více alkoholu než je zdrávo a na chodníku usnul. Dechovou zkouškou u dotyčného bylo naměřeno 2,49 promile. Opilý muž byl postaven na nohy, řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

2.4.2021

na začátek stranybřezen 2021

Krádež v OD Kaufland

Krátce před polednem byli strážníci po přijatém oznámení vysláni do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Tímto byl sedmdesátiletý muž z Kyjova, který se pokusil odcizit balíček semen v hodnotě 40,- Kč. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

27.3.2021

Rodinné problémy

V 16.55 byla vyslána hlídka do místního bytového domu v Kyjově, kde probíhali rodinné rozepře mezi matkou a dvěma dcerami. Třiatřicetiletá dcera, která má problémy s alkoholem, přišla v opilosti domů a dožadovala se poskytnutí finanční hotovosti od své matky. Když jí matka peníze odmítla dát, tak v zuřivosti rozbila dveře a následně udeřila svou sestru, které tímto způsobila drobné krvavé zranění na hlavě. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo celou situaci uklidnila a zraněné ženě přivolala sanitu RZS, která ji odvezla na ošetření do nemocnice. U agresivní dcery byla provedenou dechovou zkouškou naměřena hodnota 1,49 promile. Celá věc je nyní dále v řešení.

24.3.2021

Ležel na chodníku

V 9.16 vyjeli strážníci po přijatém oznámení na ulici Kollárova, kde se nacházel muž bezvládně ležící na chodníku. Jednalo se o známého problémového alkoholika ze Žádovic, u kterého byla provedenou dechovou zkouškou naměřena hodnota 1,91 promile alkoholu. Z důvodu podezření na zranění byla muži přivolána sanita, která jej odvezla na ošetření do nemocnice. Věc je nyní dále v řešení.

20.3.2021

Agresivní pacient

V 17.53 byla na žádost z urgentního příjmu nemocnice Kyjov provedena asistence při ošetřování agresivního a psychicky narušeného pacienta z Dambořic. Hlídka na místě setrvala po celou dobu ošetření.

15.3.2021

Krádež alkoholu

V 15.39 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Lidl, že ostraha chytila zloděje. Jednalo se o třiašedesátiletého muže ze Žádovic, který se pokusil odcizit láhev alkoholu. Celá věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

13.3.2021

Krádež zboží v prodejně Lidl

V 16.35 byli strážníci po přijatém oznámení vysláni do prodejny Lidl, kde ostraha chytila muže, který se pokusil odcizit několik kusů různého zboží. Na místě byl hlídkou ztotožněn dvaašedesátiletý muž z Vlkoše, kterému byla za spáchanou krádež následně uložena příkazová pokuta.

12.3.2021

Tříletý syn neúmyslně zavřel matku na balkoně

V 09.17 bylo přijato telefonické oznámení od paní bydlící v Kyjově, že ji právě teď její tříletý syn neúmyslně zavřel na balkoně a ona se nemůže dostat zpět do bytu. Na místo byla ihned vyslána hlídka spolu s jednotkou hasičského záchranného sboru. Byt byl odborně otevřen a paní z balkonu vysvobozena.

2.3.2021

Skončil na záchytné stanici

V 07.50 byl hlídkou na Masarykově náměstí zpozorován silně podnapilý jednapadesátiletý muž z Kyjova, který se pohyboval velmi nejistým krokem a po chvíli chůzi radši vzdal a položil své unavené tělo na chodník. Při následném řešení situace se alkoholem posilněný muž rozhodl vzdorovat a začala u něj proti zasahující hlídce prudce vzrůstat agresivita. Z tohoto důvodu byl opilec převezen na ošetření do nemocnice a posléze jeho cesta směřovala za doprovodu jednoho ze strážníků na záchytnou stanici do Brna. Dechová zkouška u něj prokázala 2,99 promile alkoholu.

12.3.2021

Krádež laku na nehty

Krátce před 11 hodinou byli strážníci po přijatém oznámení vysláni do OD Kaufland, kde ostraha chytila ženu, která odcizila lak na nehty. Jednalo se o devětašedesátiletou ženu z Archlebova, které byla za spáchanou krádež na místě uložena příkazová pokuta.

10.3.2021

Krádež v OD Kaufland

V 15.21 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zlodějku. Na místě strážníci ztotožnili osmačtyřicetiletou ženu z Koryčan, která odcizila řasenku v celkové hodnotě 70,- Kč. Za spáchanou krádež byla žena odměněna uloženou příkazovou pokutou.

9.3.2021

V agresi rozbil skleněnou výplň dveří

V 08.25 bylo přijato telefonické oznámení, že v prostorech městského úřadu v Kyjově se nachází silně agresivní muž, který právě ve vzteku rozbil skleněnou výplň dveří. Hlídka pětačtyřicetiletého muže ze Žeravic ihned po oznámení zajistila a z úřadu byl vyveden. Celá věc je nyní dále v řešení.

5.3.2021

Odcizila oční stíny

V 17.11 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, že ostraha chytila ženu, která přes pokladnu pronesla bez zaplacení ukryté oční stíny. Na místě byla hlídkou ztotožněna pětačtyřicetiletá žena z Kyjova. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

4.3.2021

Krádež v prodejně Lidl

V 08.34 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Lidl, že byl ostrahou chycen muž, který odcizil láhev alkoholu. Na místě strážníci ztotožnili čtyřiašedesátiletého muže ze Žádovic, který nekradl poprvé. Celá věc byla následně zpracována a postoupena k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

3.3.2021

na začátek stranyúnor 2021

V bezvládném stavu ležel na vozovce

V 20.40 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na ulici Havlíčkova, kde se měl dle oznámení nacházet bezvládně ležící muž na vozovce, což se následně potvrdilo. Hlídka na místě nalezla známého problémového alkoholika z Kyjova, se kterým byla provedena dechová zkouška s výsledkem 2,41 promile. Opilec byl postaven na nohy a poté odeslán k domovu. Celá věc je nyní dále v šetření.

28.2.2021

Krádež salámu

V 17.15 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Lidl, že ostraha chytila zloděje. Na místě strážníci ztotožnili dvaapadesátiletého muže z Veselí nad Moravou, který odcizil salám v hodnotě 90,- Kč. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

28.2.2021

Drobná dopravní nehoda opilého cyklisty

V 18 hodin došlo na ulici Boršovská k drobné dopravní nehodě, kdy opilý cyklista nezvládl řízení kola a po cestě domů narazil do zaparkovaného vozidla. Dechová zkouška u cyklisty prokázala 1,29 promile alkoholu. Strážníci na místě následně usměrňovali dopravu při zjišťování a měření stop na vozovce ze strany PČR do doby ukončení šetření této nehody. K žádnému zranění na místě nedošlo.

27.2.2021

Převoz na záchytnou stanici

Ve 13 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici tř. Palackého se pohybuje agresivní muž, který neustále vykřikuje a kope do zaparkovaných vozidel. Na místě byl po okamžitém příjezdu hlídky zadržen šestačtyřicetiletý muž z Věteřova, který byl pod vlivem drog i alkoholu. Muž byl následně převezen na ošetření do nemocnice a poté za doprovodu jednoho ze strážníků na záchytnou stanici do Brna. Žádná škoda na zaparkovaných vozidlech naštěstí nevznikla. O celé věci byla rovněž vyrozuměna Policie ČR.

27.2.2021

Opilý nezletilý mladík

V 16.48 bylo přijato telefonické oznámení, že v městském parku leží v trávě podnapilý chlapec. Hlídka po příjezdu na místo nalezla v trávě šestnáctiletého mladíka z Brna, který byl celý zablácený a neschopen chůze ani souvislé komunikace. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 1,66 promile alkoholu. Ohrožen na životě nebyl, tudíž byli vyrozuměni jeho rodiče, kteří si pro něj následně přijeli na služebnu Městské policie. Věc bude postoupena sociálnímu odboru k dalšímu šetření.

25.2.2021

Opilec

Krátce před 21 hodinou byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na ulici Dvořákova, kde se nacházel muž ležící v bezvládném stavu na chodníku. Na místě strážníci nalezli podnapilého čtyřicetiletého muže z Kyjova, který na chodníku díky vyčerpání pouze usnul. Muž byl probuzen, řádně poučen a za doprovodu přítomného kamaráda odeslán k domovu. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

19.2.2021

Krádež rtěnky

Krátce po 17 hodině bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila ženu, která se pokusila pronést přes pokladnu v kabelce ukrytou rtěnku. Jednalo se o jednašedesátiletou ženu ze Ždánic, které byla následně za spáchanou krádež na místě uložena příkazová pokuta.

19.2.2021

Silně podnapilý agresivní pacient

V 19.24 bylo přijato oznámení z nemocnice Kyjov s žádostí o asistenci na urgentu, kam přivezli sanitou silně podnapilého pacienta s naměřenou hodnotou 4 promile alkoholu, jenž odmítá spolupracovat a začala u něj velmi rychle vzrůstat agresivita vůči ošetřujícímu personálu. Hlídka po příjezdu na místo čtyřicetiletého muže z Hodonína uklidnila a následně zde setrvala do doby ukončení jeho ošetření.

17.2.2021

Únik vody

V 06.18 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Kostelecká dochází k úniku vody, která nyní teče po silnici. Na místě zjištěno, že voda uniká přímo z hydrantu. O celé situaci byla vyrozuměna poruchová služba, která následně únik vody zabezpečila.

13.2.2021

Odcizil tužkové baterie

Krátce před polednem došlo v prodejně Kaufland k další krádeži, tentokrát se jednalo o krádež tužkových baterií, které odcizil dvaasedmdesátiletý muž ze Ždánic. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

10.2.2021

Krádež alkoholu

V 13.36 vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Kaufland, kde byl ostrahou chycen třiašedesátiletý muž ze Žádovic, který odcizil láhev alkoholu v hodnotě 170,- Kč. Celá věc byla předána k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

6.2.2021

Muž s krvavým zraněním obličeje

V 19 hodin byl hlídkou při kontrole autobusového nádraží zpozorován muž s krvavým zraněním na hlavě, jenž bezvládně ležel na zemi. Bližší kontrolou bylo zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž z Kyjova je v silně podnapilém stavu a zranění si pravděpodobně způsobil pádem na zem. Komunikace s ním byla velmi složitá. K místu byla přivolána sanita RZS, která zraněného následně odvezla na ošetření do nemocnice. Věc je nyní dále v řešení.

2.2.2021

Agresivní zloděj

V 16.10 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Lidl, že ostraha chytila muže, který odcizil láhev vodky. Těsně před příjezdem hlídky začal být třiašedesátiletý muž ze Žádovic velmi agresivní a pokusil se z prodejny utéct. Toto se mu ovšem nepodařilo, protože strážníci přijeli včas na místo. Celá věc byla následně vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

2.2.2021

Odcizila nůžky na manikúru

V 16.35 byla hlídka po přijatém oznámení vyslána do OD Kaufland, kde ostraha chytila ženu, která se pokusila odcizit dvoje nůžky na manikúru v celkové hodnotě 598,- Kč. Za spáchaný přestupek byla ženě následně uložena příkazová pokuta.

1.2.2021

na začátek stranyleden 2021

Další den a další dvě krádeže

I další den pokračoval v duchu toho předchozího. Nejprve bylo v 08.26 přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, kde byl ostrahou chycen pětašedesátiletý muž z Brna, jenž odcizil baterie. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.


Výše uvedenému pětašedesátiletému muži z Brna to nedalo a v 12.38 se rozhodl ještě pro další pokus krádeže těchto baterií, tentokrát v prodejně Lidl. Ale ani zde mu krádež neprošla a byl zastaven ostrahou. Za opětovnou krádež byla muži tentokrát uložena mnohem vyšší pokuta.

27.1.2021

Dvě krádeže v jeden den

První krádež zboží proběhla v OD Kaufland, kde jednadvacetiletá žena odcizila rtěnku v hodnotě 50,- Kč. Hlídka na místě uložila ženě za spáchanou krádež příkazovou pokutu.


Druhá krádež se odehrála opět v prodejně Kaufland. Tentokrát došlo ke krádeži 4ks čokolády Milka v celkové hodnotě 131,- Kč. Zlodějem byl osmnáctiletý mladík z Moravan, který byl taktéž na místě odměněn uloženou příkazovou pokutou.

26.1.2021

Krádež rumu

V 10.40 byl v prodejně Kaufland ostrahou chycen třiašedesátiletý muž ze Žádovic, který se rozhodl odcizit láhev rumu v hodnotě 330,- Kč. Muži byla posléze na místě uložena příkazová pokuta.

.1.2021

Agresivní pacient

Ve 20 hodin byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kam přivezli sanitou na ošetření velmi agresivního devětatřicetiletého muže z Vracova. Na místě byla hlídkou poskytnuta asistence do doby ukončení všech potřebných ošetření.

23.1.2021

Krádež v prodejně Lidl

V 09.57 byli strážníci po přijatém oznámení vysláni do prodejny Lidl, kde ostraha chytila zloděje při krádeži zboží. Tímto byl pětadvacetiletý mladík z Dubňan, kterému byla následně za spáchanou krádež na místě uložena příkazová pokuta.

23.1.2021

S vozidlem narazil do stromu

Krátce po 19 hodině byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na ulici Brandlova, kde došlo k dopravní nehodě osobního automobilu, kdy třiapadesátiletý řidič nezvládl řízení, sjel ze silnice a narazil do stromu. Řidič vozidla vyvázl z nehody bez zranění, ale žena sedící na sedadle spolujezdce musela být s lehkými zraněními převezena na ošetření do nemocnice. Hlídka na místě asistovala do doby ukončení šetření nehody.

22.1.2021

nehoda nehoda nehoda

Zadržení osoby v pátrání

V 10.29 byl při kontrole města zpozorován na ulici Kollárova podezřelý muž, který odpovídal popisu osoby hledané Policií ČR. Při následném ztotožnění a bližší kontrole dotyčného bylo potvrzeno, že se jedná o osobu hledanou. Z tohoto důvodu byl muž zadržen a následně předán do rukou Policie ČR.

22.1.2021

Opilec

V 15 hodin bylo přijato oznámení, že na ulici Nerudova leží na chodníku v bezvládném stavu nějaký muž. Na místě strážníci nalezli známého problémového alkoholika z Kyjova. Opilec byl postaven na nohy a posléze z místa vykázán. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 1,94 promile. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

18.1.2021

Při couvání sjel s vozidlem do příkopu

V 07.30 došlo na ulici Moravanské ve směru na Kostelec k drobné dopravní nehodě, když řidič osobního vozidla při snaze vycouvat od domu na silnici neodhadl vzdálenost a sjel do příkopu. Nehoda se obešla bez zranění, vozidlo bylo následně vytaženo.

14.1.2021

nehoda

Nalezen v keři bez známek života

V 13.12 byla hlídka po přijatém telefonickém oznámení vyslána do městského parku, kde se měl nacházet v keři spící bezdomovec. Na místě strážníci opravdu nalezli v keři ležícího a zachumlaného muže, který je dle místní znalosti znám tím, že se po Kyjově pohybuje už dlouhou dobu a žije bez domova. Jenže při následné snaze o probuzení jednašedesátiletý muž nereagoval a dokonce ani nejevil známky života. Muži byla ihned poskytnuta první pomoc a na místo přivolána sanita RZS s lékařem, který ovšem po provedené kontrole dotyčného mohl pouze konstatovat smrt.

8.1.2021

Ležel v záhonu

V 10.32 bylo přijato oznámení, že na ulici Havlíčkova leží muž v záhonu a převaluje se ze strany na stranu. Na místě byl zjištěn podnapilý čtyřiapadesátiletý muž z Vracova, který byl postaven na nohy, řádně poučen a z místa vykázán. Dechová zkouška u něj prokázala 2.56 promile. Věc bude posléze dořešena.

8.1.2021

V opilosti usnul na parkovišti

V 09.52 bylo přijato telefonické oznámení, že na parkovišti před místní prodejnou potravin na ulici Kollárova leží muž a to v naprosto bezvládném stavu. Na místě strážníci nalezli známého osmapadesátiletého muže z Kyjova, kterému alkohol často chutná více, než je zdrávo. S mužem byla po probuzení provedena dechová zkouška s výsledkem 2,27 promile. Věc byla posléze vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

6.1.2021


Šťastný Nový rok a jen samé dobré zprávy v roce 2021 Vám všem přeje Městská policie Kyjov.

PFko

1.1.2021

na začátek strany


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

duben 2021

březen 2021

únor 2021

leden 2021

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
2017         2018         2019         2020         2021        

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Tomáš