Stalo seÚnor 2020

Usnul na chodníku

V 05.05 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Jungmannova leží na chodníku muž v bezvládném stavu. Na místě byl hlídkou zjištěn podnapilý dvaasedmdesátiletý muž z Nenkovic, který se na chodníku rozhodl nabrat síly na náročnou cestu domů. Opilý muž byl probuzen, řádně poučen a následně odeslán k již zmíněnému domovu. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

6.2.2020

Nadýchala neuvěřitelných 4,7 promile

V 14.15 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na ulici Nerudova, kde se nacházela bezvládně ležící žena na chodníku, která nebyla schopna chůze ani souvislé komunikace. K místu byla následně přivolána sanita RZS, která podnapilou padesátiletou ženu odvezla na ošetření do nemocnice. Následně u ní bylo zjištěno, že hladina alkoholu dosáhla až na hodnotu neuvěřitelných 4,7 promile. Lékaři ženu hospitalizovali a v nemocnici si ji poté nechali na pozorování.

5.2.2020

Opilý vnuk demoloval byt prarodičů

V 22.37 bylo přijato telefonické oznámení postarší paní bydlící na ulici Tyršova, že se před chvílí vrátil domů její vnuk, který je v silně podnapilém stavu a začal demolovat byt. Po okamžitém příjezdu strážníků na místo byl sedmadvacetiletý muž uklidněn. Naštěstí nedošlo k žádnému fyzickému napadení prarodičů. Provedenou dechovou zkouškou mu byla naměřena hodnota 1,67 promile alkoholu. Muž byl následně převezen na ošetření do nemocnice a poté jeho cesta směřovala za doprovodu jednoho ze strážníků na záchytnou stanici do Brna, kde přenocoval.

4.2.2020

na začátek stranyLeden 2020

Agresivní host

V 23.43 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do místního baru, kde se nacházel agresivní host, který slovně napadal a urážel ostatní přítomné návštěvníky. Po příjezdu hlídky na místo byl opilý muž uklidněn, poučen a následně z baru vykázán.

29.1.2020

Napadení na autobusovém nádraží

V 18.20 byla hlídka na žádost Policie ČR vyslána na autobusové nádraží, kde mělo dojít k potyčce mezi několika mladíky. Na místě zjištěna známá problémová skupina mladíků, kteří se rozhodli po posilnění alkoholem poměřit své síly. Následně bylo zjištěno, že nakonec došlo pouze k drobným strkanicím, ale žádné fyzické napadení se neuskutečnilo. Všichni důrazně poučeni a z místa vykázáni.

25.1.2020

Krádeže v OD Kaufland

V 8.30 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do OD Kaufland, kde ostraha chytila při krádeži muže, který odcizil brýle v celkové hodnotě 149,- Kč. Jednalo se o šestačtyřicetiletého muže z Brna, který byl následně za spáchaný přestupek odměněn na místě uloženou příkazovou pokutou.


Další krádež na sebe nenechala dlouho čekat. Opětovné oznámení z prodejny Kaufland přišlo v 11.35. Tentokrát byla při krádeži rtěnky přistižena třiapadesátiletá žena z Chomutova. Jako v předchozím případě, byla i tentokrát celá věc vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

20.1.2020

Opile se a usnul poblíž silnice

V 17.12 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Brandlova leží kousek od silnice muž v bezvládném stavu a již delší dobu se nehýbe. Na místě strážníci zjistili silně podnapilého šedesátiletého muže z Kyjova, který měl navíc krvavé zranění v obličeji. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána sanita RZS, která zraněného muže následně odvezla na ošetření do nemocnice. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

15.1.2020

Hádka a následná fyzická potyčka

V 22.50 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že v jednom z bytů na sídlišti Za Stadionem dochází k hádce partnerů, která vyvrcholila vzájemným fyzickým napadením. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo dotyčnou dvojici uklidnila. Při následném řešení ze situace vyplynulo, že podobné stavy jsou u výše uvedené dvojice pravidelné. Ani jeden z páru nechtěl věc dále řešit. Uvedli, že se vlastně nic nestalo. I tak bylo doporučeno mírně podnapilému muži jít na čerstvý vzduch a nechat přítelkyni chvíli o samotě, což posléze učinil.

14.1.2020

Potyčka v místním baru

V 04.36 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do místního baru, kde docházelo k potyčce podnapilých mladíků. Na místě byla situace následně uklidněna a všichni přítomní byli posléze předáni do rukou Policie ČR, která bude celou věc dále šetřit. K žádnému zranění při této potyčce naštěstí nedošlo.

11.1.2020

Tři krádeže během jednoho dne

Nejprve bylo v 10.26 přijato telefonické oznámení z prodejny Penny, kde byl ostrahou přistižen při krádeži láhve rum dvaašedesátiletý muž ze Žádovic. Tento neponaučitelný muž, jemuž nejsou podobné krádeže cizí, byl následně na místě vyřešen uloženou příkazovou pokutou.


Další výjezd po přijatém oznámení směřoval v 11.46 do OD Kaufland, kde ostraha přistihla při krádeži deodorantu sedmapadesátiletou ženu z Domanína. Tato se po příjezdu hlídky ke všemu doznala a poté jí byla uložena příkazová pokuta.


Poslední krádež tohoto dne se uskutečnila v 12.45 a to opět v prodejně Kaufland. Zde byl tentokrát řešen padesátiletý muž z Nesovic, který odcizil baterie v celkové hodnotě 40,- Kč. Věc byla jako v předešlých případech vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

10.1.2020

Dopravní nehoda

V 17.45 došlo na ulici Svatoborská k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Nehoda se obešla bez závažnějších zranění. Strážníci na místě usměrňovali provoz a odkláněli dopravu po celou dobu šetření této nehody.

9.1.2020

Krádež v OD Kaufland

V 18 hodin byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do OD Kaufland, kde ostraha chytila neznámou dívku, která odcizila tužku na oči v celkové hodnotě 70,- Kč. Na místě hlídka ztotožnila třiadvacetiletou slečnu ze sousedního Slovenska, které byla za spáchanou krádež následně uložena příkazová pokuta.

5.1.2020

Opilí vandalové

V 18.30 bylo na služebně Městské policie přijato několik telefonních oznámení, že přes ulici Vrchlického právě prochází skupina velmi podnapilých mladíků, kteří neustále vulgárně vykřikují a jako zábavu si našli kopání do popelnic a zaparkovaných vozidel. Po okamžitém příjezdu hlídky na místo byla výše uvedená skupina nalezena a zastavena u nádraží ČSAD. Při následném řešení této situace se opilý mladíci odmítali přiznat a vše popírali. Naštěstí zde bylo mnoho svědků, kteří tuto lež vyvrátili a tak museli mladí dvacetiletí muži s pravdou ven. Věc byla následně předána k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

4.1.2020

První novoroční krádež

K první novoroční krádeži došlo v prodejně Kaufland, kde byl ostrahou polapen devětatřicetiletý muž, jenž odcizil hračku v celkové hodnotě 109,- Kč. Za spáchaný přestupek byla muži následně uložena příkazová pokuta.

4.1.2020

Vyhrožoval sousedům

V 17 hodin byli strážníci vysláni na žádost Policie ČR do bytového domu na ulici Nětčickou, kde se nacházel muž, který vyhrožoval svým sousedům i své vlastní babičce, u které zde bydlí, že je všechny zabije. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo ve spolupráci s Policií ČR známého problémového mladíka uklidnila. Dle výpovědi všech přítomných se podobné situace ze strany mladíka opakují pravidelně. Původcem jeho chování je špatný psychický stav, kterým si již delší dobu prochází. Celou věc nyní dále řeší Policie ČR.

1.1.2020


Šťastný Nový rok a jen samé dobré zprávy v roce 2020 Vám všem přeje Městská policie Kyjov.

PFko

1.1.2020

na začátek strany


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

únor 2020

leden 2020

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
2016         2017         2018         2019         2020        

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Tomáš