Stalo seÚnor 2019

Zadržení osoby v pátrání

V 10 hodin byla na žádost Policie ČR provedena kontrola místního penzionu, kde se dle zjištěných skutečností měla nacházet osoba v pátrání, kterou měla být teprve čerstvě sedmnáctiletá dívka ze Želetic. Při kontrole penzionu byla dívka opravdu nalezena v jednom z pokojů ve společnosti velmi problémového třiadvacetiletého mladíka, který se ji snažil ukrývat. Oba byli na místě zadrženi a následně předáni do rukou Policie ČR, která věc nyní dále šetří.

9.2.2019

Zranění způsobené v opilosti

V 13.25 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na ulici Havlíčkova se nachází opilec ležící na chodníku. Na místě hlídka zjistila známého problémového alkoholika z Kyjova, který si navíc pravděpodobným pádem na zem způsobil krvácející zranění v oblasti hlavy. Z tohoto důvodu byla k místu přivolána RZS, která převezla zraněného muže na ošetření do nemocnice. Věc bude posléze dořešena.

8.2.2019

Bezvládně ležel na chodníku

V 05.38 vyjeli strážníci po přijatém oznámení na ulici Jungmannova, kde se měl nacházet muž ležící v bezvládném stavu na chodníku. Na místě hlídka nalezla muže ze Skalky, který nebyl z důvodu silné opilosti schopen chůze ani souvislé komunikace. K místu byla vzápětí přivolána sanita RZS, která odvezla opilého muže na ošetření do nemocnice, kde mu byla odebrána krev a zjištěna hladina alkoholu přesahující 5 promile. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

5.2.2019

Krádež baterií

V 11.45 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila muže, který odcizil knoflíkové baterie. Na místě byl hlídkou ztotožněn třiašedesátiletý muž ze Slížan, kterému byla za spáchaný přestupek na místě uložena příkazová pokuta.

4.2.2019

Víkendové noci

V pátek a sobotu byla ve večerních a nočních hodinách provedena pravidelná kontrola restaurací a barů se zaměřením na nalévání alkoholu osobám mladším 18 let. V průběhu víkendových nocí prováděli strážníci rovněž dohled nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku ve městě.

2-3.2.2019

na začátek stranyLeden 2019

Vozidlo srazilo chodkyni na přechodu

V 13.37 došlo na ulici Nerudova ke srážce osobního automobilu s ženou přecházející přes přechod pro chodce. Nehoda se odehrála tak, že první vozidlo blížící se k přechodu zastavilo, ale řidič dalšího přijíždějícího vozidla již zabrzdit nedokázal a do vozidla před sebou narazil, to poskočilo a chodkyni srazilo. Naštěstí byla po příjezdu zdravotnické záchranné služby u sražené ženy zjištěna jen lehká zranění. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

30.1.2019

Při kontrole chatek nalezeno větší množství marihuany

Ve spolupráci s Policií ČR byla provedena kompletní kontrola chatové oblasti Polámané. V jedné z chatek bylo nalezeno několik závadových osob, přičemž jedna z nich měla přikázaný nástup do výkonu trestu, jemuž se delší dobu vyhýbala. Dále bylo v chatce včetně těchto závadových osob nalezeno i větší množství ukryté marihuany. Celou věc nyní dále šetří Policie ČR.

30.1.2019

Zranění způsobené pádem

V 14.21 poskytli strážníci na ulici Palackého první pomoc zraněnému muži, který nešťastně upadl při chůzi na chodník a tímto pádem si způsobil krvavé zranění v obličeji. Zraněného muže, který nebyl podnapiý, si následně převzala přivolaná sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice.

29.1.2019

Odcizila lahev alkoholu

V pravé poledne vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Lidl, kde byla ostrahou chycena žena, která odcizila lahev alkoholu v celkové hodnotě 100,- Kč. Žena z Kyjova nejprve zapírala, poté se ale ke všemu doznala. Za spáchaný přestupek jí byla na místě uložena příkazová pokuta.

27.1.2019

Hádka partnerů ukončená fyzickým napadením

V 03.38 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na sídlišti u Vodojemu dochází v jednom z bytových domů k hádce partnerů. Po okamžitém příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že hádka podnapilých partnerů vyvrcholila dokonce fyzickým napadením, kdy útočníkem byla žena, která svému příteli způsobila krvácející zranění na hlavě. Zraněný muž byl převezen na ošetření do nemocnice a celá věc je nyní dále v šetření.

27.1.2019

Srážka vlaku s chodcem

Ve 14 hodin došlo poblíž zastávky ČD u šroubáren ke srážce vlaku s jednasedmdesátiletým mužem z Kyjova. Tento na místě svým zraněním podlehl. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

26.1.2019

Smrtelná dopravní nehoda

Krátce po 7 hodině ranní došlo na silnici mezi Kyjovem a Strážovicemi k tragické dopravní nehodě osobního automobilu, kdy čtyřiatřicetiletý řidič nezvládl jízdu levotočivou zatáčkou a s vozidlem vyjel mimo silnici. Řidič svým zraněním bohužel na místě ještě před příjezdem zdravotnické záchranné služby podlehl. Strážníci zde usměrňovali provoz po celou dobu šetření této nehody.

26.1.2019

Krádež v prodejně Lidl

V 17 hodin bylo přijato oznámení z prodejny Lidl, že ostraha chytila ženu při krádeži termotašky. Věc byla s osmdesátiletou ženou z Vracova vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou

23.1.2019

Hádka manželů

V 19 hodin byla hlídka po přijatém oznámení vyslána na ulici Nádražní, kde v jednom z bytů docházelo k velmi hlasité hádce manželů. Na místě bylo zjištěno, že roli v hádce hrál i alkohol. Situaci se ovšem podařilo uklidnit. Oba aktéři hádky byli rovněž řádně poučeni.

20.1.2019

Opilec

V 19.45 bylo přijato telefonické oznámení, že se na ulici Tyršova nachází bezvládně ležící muž na zemi. Na místě byl hlídkou zjištěn známý opilec z Vacenovic, který nyní bydlí na ubytovně v Kyjově. Silně podnapilý muž byl probuzen, řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

19.1.2019

Dohled nad agresivním pacientem

Krátce po 4 hodině ranní asistovali strážníci ve spolupráci s Policií ČR ošetřujícímu personálu nemocnice Kyjov u probíhajícího ošetření známého problémového muže ze Svatobořic, jenž trpí halucinacemi a bývá velmi často agresivní. Po dokončení ošetření následoval převoz dotyčného do psychiatrické léčebny.

19.1.2019

Opilec na autobusovém nádraží

Krátce po 15 hodině narazila hlídka při kontrole autobusového nádraží na podnapilého devětačtyřicetiletého muže ze Žádovic, jenž ležel na chodníku. Snaha postavit dotyčného na nohy a z místa vykázat byla z důvodu jeho silné opilosti neúspěšná. Nakonec bylo přivoláno vozidlo taxi, které opilého muže odvezlo domů. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

18.1.2019

Zraněný muž

Při běžné kontrole ulice Jungmannova zpozorovala hlídka muže s krvavým zraněním hlavy, který ležel u vchodu do bytového domu. Zraněnému muži byla poskytnuta první pomoc a následně mu byla přivolána sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice. Zranění si způsobil pravděpodobně nešťastným pádem na zem.

14.1.2019

Nedostal alkohol, začal být agresivní

V 14.38 byla hlídka po přijatém oznámení vyslána do místního baru, kde se nacházel silně podnapilý muž z Věteřova, který se dožadoval nalití alkoholu. Tohoto se od obsluhy ovšem nedočkal, a tudíž začal být velmi agresivní, vulgární a pěstí bouchal do baru. Strážníci muže po příjezdu na místo uklidnili, řádně poučili a z baru vykázali.

12.1.2019

Drobná dopravní nehoda

Krátce před 6 hodinou ranní došlo na ulici tř. Komenského k drobné dopravní nehodě, kdy mladý řidič za volantem osobního automobilu nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu vozovky, dostal smyk a lehce narazil do stromu. Nehoda se obešla bez zranění.

8.1.2019

nehoda nehoda nehoda

Krádež energetického nápoje

V 19 hodin vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Lidl, kde byla ostrahou chycena čtyřiadvacetiletá žena z Brna, která odcizila plechovku energetického nápoje. Věc byla vyřešena udělenou příkazovou pokutou.

6.1.2019

Polonahý dezorientovaný muž

V 18.44 bylo přijato telefonické oznámení od řidiče autobusu, že po nadjezdu ulice Strážovská se pohybuje zvláštní muž, který je polonahý a bez bot. Hlídka tohoto velmi dezorientovaného jednatřicetiletého muže z Křižanovic zastavila nedaleko prodejny Lidl. Následným prověřením dotyčného bylo zjištěno, že se jedná o pacienta nemocnice Kyjov, který utekl ošetřovatelům těsně před jeho převozem na psychiatrickou léčebnu do Kroměříže. Útěk ovšem neměl dlouhého trvání a muž byl předán zpět do rukou ošetřovatelů.

4.1.2019

Krádež balených paprik

V 09.47 vyjeli strážníci po přijatém oznámení do OD Kaufland, kde byla ostrahou chycena devětašedesátiletá žena ze Ždánic, která přes pokladnu pronesla bez zaplacení balené papriky. Věc byla posléze vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

3.1.2019


Šťastný Nový rok a jen samé dobré zprávy v roce 2019 Vám všem přeje Městská policie Kyjov.

PFko

1.1.2019

na začátek strany


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

Únor 2019

Leden 2019

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
2015         2016         2017         2018         2019        

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Tomáš