Stalo seProsinec 2019

Silvestr

Poslední den v roce se pořádalo jako již pravidelně několik akcí, při kterých Městská policie vypomáhala pořadatelům nebo zajišťovala jejich bezpečný průběh. Jednalo se zejména o poslední cyklovyjížďku v roce 2019, jejímž účastníkům strážnici zajistili bezpečný průjezd Kyjovem. Dále nesmíme opomenout ani silvestrovský ohňostroj, kde strážníci dohlíželi nad bezpečností a pořádkem.

31.12.2019

Agresivní pacient

V 05.55 byli strážníci na žádost Policie ČR vysláni do nemocnice Kyjov, kam přivezli sanitou velmi agresivního pacienta z obce Kněždub, jenž se před chvílí pokusil o sebevraždu. Na místě provedla hlídka asistenci po celou dobu jeho ošetřování, kdy kladl velký odpor.

27.12.2019

Vlastní syn rozbíjel byt rodičů

V 01.38 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na sídliště U Vodojemu, kde docházelo v jednom z bytů k výtržnosti ze strany syna, který se vrátil domů v silně podnapilém stavu a začal celý byt demolovat. Strážníci po okamžitém příjezdu na míst syna uklidnili. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 1.95 promile. Dalším šetřením bylo zjištěno, že syn trpí psychickými problémy. Z tohoto důvodu byl následně převezen přivolanou sanitou RZS na ošetření do nemocnice a poté do PL v Brně.

26.12.2019

Podnapilý muž ležel na chodníku

Ve 23 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Jiráskova leží na chodníku podnapilý neznámý muž. Tento opilý jednačtyřicetiletý muž z Nechvalína byl po příjezdu hlídky probuzen, řádně poučen a odeslán přivolaným vozidlem taxi domů. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla zjištěna hodnota 2,8 promile. Věc bude posléze dořešena.

23.12.2019

V opilosti zasedla za volant a způsobila dopravní nehodu

Krátce po 1 hodině ranní bylo přijato telefonické oznámení občana z Kyjova, že na ulici Riegrova právě došlo k dopravní nehodě, kdy osobní vozidlo Renault nabouralo do jiného zde zaparkovaného vozidla a z místa nehody ujíždí pryč, přičemž jede po silnici velmi nejistě. Hlídka ihned vyrazila na místo, kde provedla kontrolu ulice i širokého okolí. Vozidlo odpovídající popisu se podařilo po chvíli najít zaparkované poblíž šroubárny. Následně byla v tomto vozidle nalezena i dvaačtyřicetiletá řidička z Věteřova, která byla tak opilá, že z automobilu nedokázala ani vystoupit a usnula s hlavou opřenou o okno. Po probuzení byla s řidičkou provedena dechová zkouška, která naměřila hodnotu 2.63 promile alkoholu. Celá věc byla poté předána k dalšímu šetření Policii ČR.

19.12.2019

Agresivní host

V 02.29 byla přijata telefonická stížnost od obsluhy z místního baru na jednoho opilého návštěvníka, který neustále vulgárně uráží jak obsluhu, tak i ostatní návštěvníky. Hlídka na místě zjistila podnapilého muže z Kyjova. Tento byl následně uklidněn a z baru vykázán. Poté se odebral směrem k domovu.

18.12.2019

Uvězněná Nutrie říční

V 13.40 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení zaměstnance ČOV Kyjov s žádostí o pomoc, protože jim v jedné z nádrží uvízla Nutrie říční, se kterou si neví rady. Hlídka na místě uvězněné zvíře vyprostila z nádrže pomocí odchytové tyče a posléze vypustila do volné přírody.

13.12.2019

Krádež v Kauflandu

Krátce po 15 hodině bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila při krádeži neznámou ženu. Na místě byla hlídkou ztotožněna devětašedesátiletá žena z Čejče, která odcizila žárovku v celkové hodnotě 50,- Kč. Za spáchaný přestupek byla ženě na místě uložena příkazová pokuta.

10.12.2019

Opilec se zraněním v oblasti hlavy

V 16.49 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Jiráskova leží na zemi v bezvládném stavu neznámý muž. Na místě byl hlídkou zjištěn šestašedesátiletý muž z Kyjova, který měl tržnou ránu na hlavě. Na místo byla z důvodu poranění hlavy přivolána sanita RZS, která muže následně odvezla na ošetření do nemocnice. Dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 1.94 promile. Věc je nyní dále v řešení.

9.12.2019

Cizinec kradl v OD Kaufland

V 13.55 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje, jímž je neznámý cizinec, který odcizil zboží. Na místě strážníci zjistili muže z Moldávie, který u sebe neměl vůbec žádné doklady a nebyl schopen prokázat svoji totožnost. Z tohoto důvodu byl muž následně předán do rukou cizinecké Policie.

8.12.2019

Potyčka v místním baru

V 02.13 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do jednoho z místních barů, kde docházelo ke rvačce několika osob. Vyhrocená situace byla po příjezdu hlídky na místo ve spolupráci s Policií ČR uklidněna a skupina výtečníků rozpuštěna. K žádnému zranění na místě nedošlo. Věc nyní dále šetří PČR.

7.12.2019

Dopravní nehoda

V 01.40 bylo na ulici Dobrovského zjištěno nabourané vozidlo BMW, jehož řidič nezvládl řízení a s automobilem najel na chodník, kde posléze narazil do sloupu veřejného osvětlení. Celá věc byla následně i se všemi zjištěnými skutečnostmi předána k dalšímu šetření Policii ČR, která se vzápětí dostavila na místo.

7.12.2019

Víkendové noci

V průběhu víkendových nocí řešili strážníci několik přestupků. V místních barech byly provedeny kontroly nalévání alkoholu mladistvým, při nichž bylo řešeno několik podnapilých nezletilých osob. Dále byl prováděn dohled nad rušením nočního klidu, nedodržování veřejného pořádku a výtržnostmi.

6-7.12.2019

Opilec se zraněním

V 20.34 vyrazili strážníci po přijatém oznámení na ulici Nětčickou, kde se nacházel opilý muž ležící na chodníku. Při bližší kontrole dotyčného bylo zjištěno, že má krvavé zranění na hlavě způsobené pravděpodobným pádem na zem. Provedená dechová zkouška prokázala u dvaačtyřicetiletého muže z Boršova hladinu 3,08 promile. Z důvodu krvavého zranění hlavy byla muži následně přivolána sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice. Celá věc je dále v šetření.

3.12.2019

Agresivní polonahý host

Krátce před půlnocí bylo přijato telefonické oznámení od obsluhy místního baru, že mají problém s opilým a značně agresivním hostem, jenž odmítá lokál opustit. Po příjezdu na místo byl hlídkou před uvedeným barem zjištěn polonahý muž ležící v bezvládném stavu na zemi. Dalším šetřením bylo zjištěno, že se jedná o výše uvedeného agresivního hosta, jenž se nakonec rozhodl domů odejít, ale opilost mu moc daleko dojít nedovolila a na zemi usnul. Dechová zkouška naměřila u muže hodnotu 3,34 promile alkoholu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

1.12.2019

na začátek stranyListopad 2019

Fyzické napadení se zraněním

Krátce po 4 hodině ranní došlo na ulici Jungmannova před jedním z místních barů ke vzájemnému fyzickému napadení dvou mužů. Hlídka po příjezdu na místo nalezla bezvládně ležícího muže v kaluži krve na zemi a opodál stojícího mladíka, který se následně strážníkům přiznal, že to on byl tím útočníkem, který svému sokovi způsobil zranění. Poraněný muž, jenž začal být v průběhu řešení této situace agresivní, byl následně za doprovodu jednoho ze strážníků převezen přivolanou sanitou RZS na ošetření do nemocnice. Celou věc si posléze převzala k dalšímu šetření přivolaná hlídka Policie ČR.

30.11.2019

Odcizila žárovku

V 18.22 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do prodejny Kaufland, kde ostraha chytila ženu, která odcizila žárovku v celkové hodnotě 70,- Kč. Na místě byla za spáchanou krádež sedmapadesátileté ženě z Kyjova uložena příkazová pokuta.

27.11.2019

Drobná dopravní nehoda

V 20.49 došlo na ulici Nádražní k drobné dopravní nehodě, kdy řidička osobního automobilu nedbala dopravního značení zákazu vjezdu z důvodu výkopových prací a zkusila své štěstí. Toto se jí ovšem nevyplatilo, jelikož s vozidlem najela do díry po odstraněných kolejích a tímto si způsobila protržení přední pneumatiky. Dechová zkouška u pětapadesátileté ženy z Archlebova alkohol neprokázala a naštěstí nedošlo ani k žádnému zranění. Odvážné řidičce byla následně za spáchaný přestupek uložena příkazová pokuta.

25.11.2019

Místo čtení knih neustále pokřikoval na ostatní návštěvníky

V pravé poledne bylo přijato telefonické oznámení, že v městské knihovně se nachází velmi zvláštní a pravděpodobně opilý muž, který již delší dobu stojí u automatu na kafé, kde si koupil hned několik káv a neustále pokřikuje na všechny kolemjdoucí. Hlídka na místě zjistila muže ze Žádovic, který byl kromě opilosti pravděpodobně i pod vlivem omamných látek. Muž byl řádně poučen a následně z prostor knihovny vykázán.

18.11.2019

Víkendové kontroly

Během víkendových nocí byly provedeny pravidelné kontroly restaurací a barů se zaměřením na nalévání alkoholu osobám mladším 18 let. Dále strážníci prováděli dohled nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku v ulicích města.

15-16.11.2019

Vyzvedávala své děti silně podnapilá

V 15.20 bylo přijato telefonické oznámení od ředitele ZŠ v Kyjově, že jedna z matek si právě přišla vyzvednout své děti a přitom je zjevně v silně podnapilém stavu. Hlídka po příjezdu na místo provedla s dvaačtyřicetiletou ženou dechovou zkoušku, jejímž výsledkem bylo úctyhodných 2,85 promile. Z tohoto důvodu byla na místo vzápětí přivolána pracovnice sociálního odboru. Děti byly převezeny k jejich babičce a celá věc je nyní dále v šetření.

12.11.2019

V agresi rozbil dveře uvnitř baru

V 22.44 bylo přijato telefonické oznámení, že před jedním z místních barů v Kyjově se nachází silně podnapilý mladík, který neustále vyvolává nějaké konflikty a před malou chvílí v agresi rozbil dveře uvnitř baru. Hlídka po příjezdu na místo opilého mladíka uklidnila a řádně poučila. Mladý muž následně uhradil vzniklou škodu a s kamarády odešel směrem k domovu.

11.11.2019

Opil se a usnul před vchodem do cizího domu

V 19.48 bylo přijato telefonické oznámení muže bydlícího na ulici Brandlova, že jim u vstupních dveří do domu leží neznámý muž a nehýbe se. Na místě byl hlídkou ztotožněn čtyřiatřicetiletým opilec z Moravan, který měl navíc krvavé zranění na hlavě. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána sanita RZS, která odvezla tohoto muže za doprovodu strážníků na ošetření do nemocnice.

7.11.2019

Krádež v OD Kaufland

V 14.38 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, že ostraha chytila zlodějku. Hlídka po příjezdu na místo ztotožnila devětačtyřicetiletou ženu ze Skoronic, které byla za spáchanou krádež posléze uložena příkazová pokuta.

6.11.2019

Zadržení osoby v pátrání

Ve 22 hodin byla při kontrole Masarykova náměstí zpozorována velmi hlučná podnapilá dvojice muže se ženou. Při následné kontrole a ztotožnění dotyčných osob bylo zjištěno, že šedesátiletý muž je osobou hledanou Policií ČR. Z tohoto důvodu byl výše uvedený muž zadržen a následně se všemi zjištěným skutečnostmi předán do rukou Policie ČR.

4.11.2019

Dostal mikrospánek a naboural

Krátce po 18 hodině byla provedena asistence Policii ČR při řešení dopravní nehody na ulici Brandlova, kde devětapadesátiletý řidič osobního automobilu dostal během jízdy mikrospánek, přejel do protisměru a naboural do značky přechodu pro chodce. Nehoda se naštěstí obešla bez závažnějších zranění. Strážníci na místě usměrňovali provoz do doby ukončení šetření této nehody.

2.11.2019

nehoda nehoda nehoda

Krádež v potravinách

V 10.49 byli strážníci po přijatém oznámení vysláni do místní prodejny potravin, kde chytili zloděje při krádeži zboží. Na místě byl hlídkou ztotožněn čtyřiapadesátiletý muž, jenž odcizil zboží v celkové hodnotě 60,- Kč. Za spáchaný přestupek byl následně odměněn uloženou příkazovou pokutou.

2.11.2019

Opilec

V 17.19 bylo přijato telefonické oznámení, že na autobusovém nádraží u prodejny Lidl leží na zemi neznámý muž, který je zřejmě v podnapilém stavu. Hlídka na místě nalezla známého problémového alkoholika z Kyjova. Opilec nebyl schopen chůze ani souvislé komunikace. Z tohoto důvodu byl odvezen přivolanou sanitou na ošetření do nemocnice. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

1.11.2019

Muž s psychickými problémy

V 07.50 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že v budově radnice se pohybuje velmi zvláštní muž, který vyhrožuje všem zaměstnancům úřadu. Hlídka vzápětí muže dopadla na jedné z chodeb. Při ztotožňování a prověřování dotyčného bylo zjištěno, že v minulosti byl několikrát umístěn na psychiatrickou léčebnu do Kroměříže, protože trpí psychickými problémy. Z tohoto důvodu mu byla přivolána sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice a následně byl za doprovodu jednoho ze strážníků opět převezen do PL v Kroměříži.

1.11.2019

na začátek stranyŘíjen 2019

Krádež nabíječky

V 17.37 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje při krádeži nabíječky v celkové hodnotě 490,- Kč. Na místě byl zjištěn čtyřiatřicetiletý muž z Archlebova, který se ke krádeži dobrovolně přiznal. Za spáchaný přestupek byl muž posléze odměněn uloženou příkazovou pokutou.

31.10.2019

Opilec s krvavým zraněním na hlavě

V 22.30 byl hlídkou při běžné kontrole autobusového nádraží nalezen bezvládně ležící muž na chodníku. Při bližší kontrole dotyčného bylo zjištěno, že muž je v silně podnapilém stavu a má krvácející zranění na hlavně, které si způsobil pravděpodobným pádem na zem. Na místo byla následně přivolána sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice.

26.10.2019

Drobná dopravní nehoda

V 09.15 došlo na ulici Jurovského k drobné dopravní nehodě, kdy řidička osobního automobilu nezvládla řízení a narazila do oplocení, které se nacházelo okolo popelnic. K žádnému zranění řidičky ani dalších spolujezdců nedošlo. Věc je nyní dále v řešení.

23.10.2019

nehoda nehoda nehoda

Potyčka na autobusovém nádraží

Ve 20 hodin došlo na autobusovém nádraží ke vzájemnému fyzickému napadení mezi dvěma podnapilými muži z Kyjova a Moravan. Při této potyčce si jeden z aktérů způsobil krvavé zranění na noze, jelikož při útoku netrefil cíl a prokopl skleněnou výplň vstupních dveří do čekárny. Vyhrocenou situaci strážníci po příjezdu na místo uklidnili, zraněný muž byl převezen na ošetření do nemocnice a celá věc je nyní dále v řešení.

22.10.2019

Krádež sluchátek

V 9.33 bylo přijato telefonické oznámení z Kauflandu, že ostraha chytila zloděje. Na místě byl hlídkou ztotožněn devětadvacetiletý muž, jenž odcizil dvoje sluchátka v celkové hodnotě 680,- Kč. Věc vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

20.10.2019

Kradl a následně odmítal prokázat svoji totožnost

V 17.39 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do OD Kaufland, kde ostraha chytila muže při krádeži sluchátek. Mladík ve věku dvaadvaceti let odcizil sluchátka v celkové hodnotě 170,- Kč a při následném řešení situace odmítal prokázat svoji totožnost a jakkoliv spolupracovat. Z tohoto důvodu byl předveden na oddělení PČR, kde již spolupracovat začal. Za spáchanou krádež byla mladému muži uložena příkazová pokuta.

19.10.2019

Dohled nad agresivní pacientkou

Krátce po 21 hodině byla vyslána hlídka na žádost Policie ČR do nemocnice Kyjov, kde se nacházela podnapilá pacientka, u níž začala během ošetřování vzrůstat agresivita vůči ošetřujícímu personálu. Následně na místě hlídkou provedena asistence po celou dobu ošetření této opilé pacientky.

16.10.2019

Opili se a rozbíjeli popelníky

V 19 hodin bylo přijato oznámení z místního baru, že mají v provozovně problém se skupinou opilých mladíků, kteří jsou vulgární, začali rozbíjet popelníky a nechtějí hospodu opustit. Na místě mladíci uklidněni, řádně poučeni a následně z baru vykázáni. Věc je nyní dále v řešení.

15.10.2019

Opilý a vulgární

V 18.37 bylo přijato telefonické oznámení, že na Masarykově náměstí se nachází bezvládně ležící muž na zemi. Hlídka na místě zjistila silně podnapilého a vulgárního šedesátiletého muže z Kyjova. Opilý muž byl následně převezen přivolanou sanitou na ošetření do nemocnice a poté pokračoval jeho výlet za doprovodu jednoho ze strážníků na záchytnou stanici do Brna.

10.10.2019

Potyčka dvou podnapilých mužů

Krátce po 16 hodině bylo přijato telefonické oznámení, že na autobusovém nádraží právě probíhá fyzická potyčka dvou mužů. Hlídka po příjezdu na místo oba podnapilé rváče uklidnila a z místa vykázala. Dechové zkoušky u obou mužů naměřili hodnotu přesahující hranici 3 promile. Během souboje naštěstí k žádném zranění nedošlo.

7.10.2019

Srážka motorkáře s osobním automobilem

V 16.15 došlo na ulici Strážovská poblíž nemocnice k dopravní nehodě motorky a osobního automobilu. Tato nehoda si naštěstí vyžádala pouze drobná zranění motorkáře, který byl ošetřen v nemocnici. Strážníci na místě usměrňovali provoz po celou dobu šetření této nehody.

6.10.2019

Kamarádské neshody

V 07.44 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na Masarykovo náměstí, kde došlo k potyčce dvou mladíků. Při řešení této situace vyplynulo, že mladící jsou dlouholetí kamarádi a porvali se kvůli jedné dívce. Ani jeden z dvojice nechtěl dále nic řešit, usmířili se a v klidu odešli domů, vše bylo zapomenuto. Potyčka se obešla bez jakéhokoliv zranění.

5.10.2019

Záchrana zraněné ženy

V 13.43 bylo přijato telefonické oznámení od ženy procházející ulicí K. Čapka, že z jednoho rodinného domu slyší zpoza vstupních dveří volání o pomoc. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo potvrdila, že za dveřmi se opravdu nachází zraněná žena, která leží na zemi a není schopna se postavit a otevřít dveře. Z důvodu nebezpečí z prodlení strážníci na nic nečekali a dveře opatrně vytlačili. Zraněné ženě byla poskytnuta první pomoc a vzápětí byla odvezena přivolanou sanitou RZS na ošetření do nemocnice.

4.10.2019

na začátek stranyZáří 2019

Agresivita při ošetřování

V 14.39 bylo z nemocnice Kyjov oznámeno, že přijali velmi opilého a agresivního pacienta, který odmítá spolupracovat a neustále se pokouší napadat ošetřující personál. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo tohoto třiašedesátiletého muže z Vřesovic uklidnila a řádně poučila. Strážníci na místě poté setrvali až do doby ukončení ošetření.

29.9.2019

Bezvládně ležel mezi zaparkovanými vozidly

Krátce po 18 hodině bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že se na ulici Palackého nachází bezvládně ležící muž mezi zaparkovanými vozidly. Na místě strážníci zjistili silně podnapilého muže z Věteřova, který nebyl schopen chůze ani souvislé komunikace. Z důvodu podezření na prodělaný epiteptický záchvat byla muži na místo přivolána sanita RZS, která jej odvedla na ošetření do nemocnice. Věc je nyní dále v řešení.

24.9.2019

S vozidlem narazila do stromu

Krátce po půlnoci došlo na ulici Koliba k drobné dopravní nehodě. Řidička osobního automobilu se při jízdě plně nevěnovala řízení a ve chvíli nepozornosti narazila do stromu. K žádnému zranění na místě naštěstí nedošlo, pouze k poškození automobilu.

22.9.2019

nehoda nehoda nehoda

Krádež lesků na rty

Krátce před 18 hodinou došlo v prodejně Kaufland k další krádeži, tentokrát odcizila neznámá žena několik kusů lesků na rty v celkové hodnotě 90,- Kč. Hlídka po příjezdu na místo ztotožnila osmapadesátiletou ženu z Milotic, která se ke krádeži vzápětí dobrovolně doznala. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

21.9.2019

Krádež v Kauflandu

V 18 hodin vyjeli strážníci po přijatém oznámení do OD Kaufland, kde ostraha chytila muže, který odcizil zboží v celkové hodnotě 69,- Kč. Za spáchaný přestupek byla dvaadvacetiletého mladíkovi posléze uložena příkazová pokuta.

18.9.2019

Kradl, přestože měl podmínku

V 19.49 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě byl hlídkou řešen osmatřicetiletý muž z Čejče, který krádež způsobil tím, že na zboží vyměnil dražší cenovku za cenovku levnější. Při následném prověřování muže bylo zjištěno, že v minulosti byl za podobné krádeže pravomocně odsouzen a nyní je stále v podmínce. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána Policie ČR, která si výtečníka převzala k dalšímu šetření.

14.9.2019

Agresivní pacient

Krátce po 19 hodině byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kde lékaři ošetřovali silně podnapilého muže, u kterého v průběhu ošetřování začala vzrůstat agresivita. Muž byl po příjezdu hlídky na místo uklidněn a následně u něj strážníci setrvali po celou dobu ošetření. Po dokončení všech potřebných ošetření byl muž převezen na záchytnou stanici do Brna.

14.9.2019

Převoz na záchytnou stanici

V 18 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že se na autobusovém nádraží nachází značně podnapilý muž, jenž není schopen postavit se na nohy a z místa odejít. Po příjezdu na místo hlídka nalezla opilého čtyřiatřicetiletého muže z Věteřova, kterému byla provedenou dechovou zkouškou naměřena ohromující hodnota 4,48 promile alkoholu. Muž začal být při řešení situace velmi vulgární a agresivní. Z tohoto důvodu byl následně za doprovodu strážníka převezen na záchytnou stanici do Kroměříže.

13.9.2019

Požár chatky

V 09.30 byla hlídka po přijatém oznámení vyslána na silnici mezi Kyjovem a obcí Kostelec, kde zasahovala jednotka HZS u požáru jedné z chatek. Strážníci zde v nepřehledném úseku silniční komunikace usměrňovali provoz vozidel po celou dobu hašení požáru.

12.9.2019

Dva opilci na jednom místě

V 16.14 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že se v městském parku nachází dva bezvládně ležící muži u sebe. Kontrolou na místě byli zjištěni dva hlídce známí a značně podnapilí muži z Kyjova a Věteřova, jenž se v podobném stavu nachází častěji, než je zdrávo. Dechová zkouška prokázala u obou hladinu přesahující 3 promile alkoholu. Oba opilci byli následně převezeni na ošetření do nemocnice. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

9.9.2019

Nalezení osoby v pátrání

V 12.16 bylo při kontrole v okolí šroubáren nalezeno podezřelé vozidlo, v němž se nacházel spící muž. Při následném prověřování tohoto muže bylo zjištěno, že se jedná o osobu v pátrání, která navíc výše uvedené vozidlo neoprávněně užívá. Muž byl i se všemi dalšími zjištěnými skutečnostmi předán do rukou Policie ČR k dalšímu šetření.

8.9.2019

Dopravní nehoda

Krátce před 21 hodinou došlo na ulici Nětčická k dopravní nehodně osobního automobilu, jehož sedmatřicetiletý řidič z Kyjova se plně nevěnoval řízení a ve chvíli nepozornosti narazil s vozidlem do zábradlí. Při nehodě naštěstí nedošlo k žádnému zranění. Strážníci na místě následně usměrňovali provoz do doby ukončení šetření této dopravní nehody.

7.9.2019

nehoda nehoda nehoda

Víkendové kontroly

I tento víkend strážníci kontrolovali restaurace a herny, především se zaměřovali na nalévání alkoholu mladistvým. Dále řešili několik stížností na rušení nočního klidu a zklidňovali hlučné návštěvníky nočních podniků. Taktéž bylo řešeno několik přestupků proti veřejnému pořádku.

6-7.9.2019

Opilec

V 11.41 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na ulici Havlíčkova se nachází bezvládně ležící muž na zemi, který se snaží neúspěšně postavit na nohy a pokračovat dále v cestě. Na místě byl hlídkou zjištěn známý problémový alkoholik z Kyjova, který opět neodhadl množství a vypil více alkoholu než je zdrávo. Muže strážníci následně postavili na nohy a odeslali k jeho nedalekému domovu. Věc bude posléze dořešena.

4.9.2019

na začátek stranySrpen 2019

V opilosti rozbíjel okna

V 00:51 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka ke kruhovému objezdu na ulici Nerudova, kde mělo docházet k vandalismu ze strany silně podnapilého muže, který začal bezdůvodně rozbíjet domovní okna. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo zadržela opilého muže z Osvětiman. Tento si při rozbíjení oken poranil ruce i obličej a silně krvácel. Na místo byla přivolána sanita RZS, která odvezla zraněného muže za doprovodu strážníků na ošetření do nemocnice. Následně si tohoto výtečníka převzala Policie ČR, která jej po ošetření odvezla na přenocování do cely v Hodoníně. Věc je nyní dále v šetření.

31.8.2019

Kradla kvůli sázce

V 20.42 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do OD Kaufland, kde byla při krádeži přistižena devětadvacetiletá žena z Kyjova. Tato v prodejně odcizila tři mýdla značky Dove. Při následném řešení situace uvedla, že vše udělala kvůli sázce. Odměnou za vyhranou sázku jí byla posléze i uložená příkazová pokuta.

30.8.2019

Krádež řasenky

Ve 21 hodin bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha přistihla neznámou ženu při krádeži řasenky. Na místě hlídka ztotožnila třicetiletou ženu z Kelčan, které byla za spáchaný přestupek na místě uložena příkazová pokuta.

24.8.2019

Další silně podnapilý muž

Krátce po 16 hodině byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na ulici Kollárova, kde se nacházel bezvládně ležící muž na chodníku. Na místě strážníci zjistili známého problémového muže z Věteřova, u kterého byla provedenou dechovou zkouškou naměřena hodnota 3,98 promile alkoholu. Následně byl opilý muž převezen přivolanou sanitou RZS na ošetření do nemocnice, kde si jej lékaři nechali na pozorování.

23.8.2019

Opilec na chodníku

Krátce před 13 hodinou byl při kontrolní činnosti na ulici Svatoborská zpozorován neznámý muž plazící se po chodníku. Následnou bližší kontrolou bylo zjištěno, že se jedná o silně podnapilého muže ze Bzence, který se vydal na náročnou cestu domů. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 3.09 promile. Muži bylo následně přivoláno vozidlo taxislužby, které jej domů odvezlo. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

23.8.2019

Uvězněn na poliklinice

V 19.45 bylo přijato telefonické oznámení od sedmnáctiletého mladíka, který uvedl, že se právě nachází na poliklinice v Kyjově, kde je uzamčen a nemůže ven. Hlídka věc prověřila a zjistila, že mladík opravdu přijel do Kyjova na ošetření a místo toho zůstal vlastní šikovností uvězněn v budově, která byla tak jako každý den v určitou hodinu uzamčena. Z tohoto důvodu byla vyrozuměna osoba vlastnící klíče od budovy a mladík byl následně vysvobozen.

20.8.2019

Krádež Kaufland

V 19 hodin vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Kaufland, kde byl ostrahou chycen zloděj. Na místě bylo zjištěno, že kradl jednapadesátiletý muž moldavské národnosti. O věci vyrozuměna cizinecká policie, která si dotyčného následně převzala k dalšímu šetření.

20.8.2019

XX. Slovácký rok

Ve dnech 15 - 18. srpna 2019 se konal jubilejní XX. Slovácký rok v Kyjově. Jedná se o nejstarší regionální folklorní festival ČR. Tento festival má tradici již od roku 1921. I letos se na zdárném průběhu významným způsobem podílela Městská policie. Strážníci zajišťovali všechny průvody a jízdu králů, parkování v centru a odklon dopravy. Vzhledem k rekordní návštěvnosti to nebyl v žádném případě lehký úkol. Tímto musíme poděkovat obyvatelům Kyjova za toleranci a ve většině případů i chápavý přístup. Největší poděkování patří těm, co bydlí v centru města, protože těch se slavnosti dotkly nejvíce. Jsme si vědomi, že museli strpět někdy menší a někdy i větší omezení z toho vyplývající. Proto ještě jednou děkujeme.

15-18.8.2019

Napadl strážníky a skončil v cele

V 18.50 vyjela hlídka do místního baru, kde se nacházel podnapilý a značně agresivní host, který se snažil neustále vyvolávat konflikty s ostatními návštěvníky baru. Při snaze strážníků uklidnit tohoto čtyřiatřicetiletého muže z Kyjova začala jeho agresivita ještě více vzrůstat, až se rozhodnul přivolanou hlídku napadnout. Toto napadení nemělo dlouhého trvání, jelikož se muž za pomoci donucovacích prostředků ze strany strážníků vzápětí ocitl na zemi a v poutech. Následně si agresivního muže převzala přivolaná hlídka Policie ČR a umístila jej do cely. Věc je nyní dále v šetření.

16.8.2019

Had na zahradě

V 16 hodin bylo přijato telefonické oznámení obyvatelky z Kyjova, že mají na zahradě velmi dlouhou zmiji, která k smrti vyděsila všechny obyvatele domu. Po příjezdu na místo nebyla na zahradě nalezena zmije, ale pouze užovka obojková, kterou posléze strážníci odborně odchytili.

14.8.2019

Smrtelná dopravní nehoda

V pravé poledne došlo na ulici Boršovská k tragické dopravní nehodě tří vozidel, při které přišla o život řidička osobního automobilu. Další dva zranění řidiči byli přepraveni vrtulníkem se středně těžkými zraněními do nemocnice v Brně. Strážníci na místě usměrňovali dopravu a asistovali Policii ČR po celou dobu šetření nehody.

12.8.2019

Muž zabalený v igelitu

V 04.50 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že na ulici Dvořákova se nachází velmi zvláštní muž, který je zabalený v igelitu, leží na zemi, neustále pofňukává, naříká a volá o pomoc. Na místě hlídka nalezla muže až z daleké Desné, který byl s velkou pravděpodobností pod vlivem OPL. Při dotazu, zda potřebuje lékařské ošetření, uvedl, že je v naprostém pořádku. Z tohoto důvodu byl řádně poučen a z místa následně vykázán.

12.8.2019

Ležel na silnici

V 20.41 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na ulici Moravanská, kde se nacházel muž bezvládně ležící na silnici. Na místě byl ztotožněn třiatřicetiletý muž z Věteřova, který na silnici vlivem působícího alkoholu pouze usnul. Opilec byl probuzen, řádně poučen a odeslán k domovu. Provedenou dechovou zkouškou byla u známého problémového alkoholika naměřena hodnota 4 promile alkoholu. Věc bude posléze dořešena.

9.8.2019

Odcizil dioptrické brýle

V 17 hodin bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě byl zjištěn čtyřiašedesátiletý muž z Archlebova, který odcizil dioptrické brýle v celkové hodnotě 169,- Kč. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

8.8.2019

Opilý a agresivní pacient

V 14.45 bylo přijato oznámení z nemocnice Kyjov, že jim byl na urgentní příjem přivezen velmi agresivní pacient, kterého nezvládají. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo agresivního muže uklidnila a následně zde setrvala po celou dobu jeho ošetřování.

3.8.2019

na začátek stranyČervenec 2019

Rozbití dveří při vzájemné rvačce

Krátce po půlnoci bylo přijato telefonické oznámení, že v jednom z místních barů došlo ke rvačce dvou kamarádů, kteří během své rozepře rozbili dveře na záchodech. Poté následovalo velmi rychlé usmíření a společný útěk z baru. Dle popisu se ovšem hlídce podařilo mladíky ve věku sedmnáct a osmnáct let zanedlouho dopadnout na Masarykově náměstí. Po chvíli zapírání se výtečníci ke všemu doznali a vzniklou škodu uhradili.

30.7.2019

Dvě krádeže za jeden den

V 08.15 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do prodejny Lidl, kde ostraha chytila při krádeži čokolády neznámého muže. Na místě byl hlídkou ztotožněn devětapadesátiletý muž z Uherského Hradiště, jemuž byla za spáchaný přestupek uložena příkazová pokuta.

Další krádež se uskutečnila v OD Kauflandu, kde byla při krádeži přistižena pro změnu neznámá žena. Tato teprve osmnáctiletá zlodějka odcizila hygienické potřeby a pečivo v celkové hodnotě 355,- Kč. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

28.7.2019

Víkend

I tento víkend se nesl v duchu kontrol barů a heren se zaměřením na nalévání alkoholu nezletilým. Dále strážníci prováděli dohled nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku v okolí nočních podniků a v ulicích města. V průběhu páteční noci bylo řešeno několik přestupků týkajících se především rušení nočního klidu.

26-27.7.2019

Agresivní pacientka

V 08.50 bylo přijato oznámení z nemocnice Kyjov s žádostí o asistenci strážníků při ošetřování pacientky, která byla pod silným vlivem omamných látek a velmi rychle u ní začala vzrůstat agresivita směrem k ošetřujícímu personálu. Hlídka po příjezdu na místo ženu z Veselí nad Moravou uklidnila a následně zde asistovala po celou dobu jejího ošetření.

21.7.2019

Úmyslně navážil menší množství zeleniny

V 17.23 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Tímto byl devětapadesátiletý muž z Pozořic, který při vážení zeleniny úmyslně navážil menší množství. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

19.7.2019

Nedopatřením zabouchla tříměsíční dítě ve vozidle

Krátce po 13 hodině bylo přijato telefonické oznámení od ženy, která nedopatřením zabouchla své vozidlo, v němž zůstalo uvězněno její tříměsíční dítě. Jelikož v tuto dobu panovali venku velmi vysoké teploty, tak se strážníci po příjezdu na místo rozhodli ihned zakročit a rozbít boční okno automobilu, čímž dítě z rozpáleného vozidla včas vysvobodili a vrátili zpět mamince.

17.7.2019

Opil se a dostal epileptický záchvat

Ve 20 hodin byl při kontrole autobusového nádraží nalezen bezvládně ležící muž na zemi. Bližší kontrolou dotyčného bylo zjištěno, že se jedná o známého problémového alkoholika z Věteřova, který v silné podnapilosti nejspíše prodělal epileptický záchvat. Na místo byla z tohoto důvodu přivolána sanita RZS, která třiatřicetiletého muže odvezla na ošetření do nemocnice.

13.7.2019

Krádež v prodejně Lidl

Krátce po poledni vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Lidl, kde byl ostrahou chycen neznámý muž, jenž odcizil zboží v celkové hodnotě přesahující 1 000,- Kč. Na místě byl hlídkou ztotožněn pětatřicetiletý muž z Vlkoše, kterému byla za spáchanou krádež na místě uložena příkazová pokuta.

13.7.2019

Krádež uzeniny

V 15.32 bylo přijato oznámení z prodejny Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě bylo zjištěno, že osmačtyřicetiletý muž z Koryčan pronesl přes pokladnu ukrytou uzeninu a tuto odcizil. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

12.7.2019

Podnapilý a vulgární muži

V 15.34 bylo přijato telefonické oznámení, že se na autobusovém nádraží vyskytují dva podnapilí muži, kteří neustále pokřikují a vulgárně uráží ostatní kolemjdoucí. Hlídka po příjezdu na místo oba muže ve věku devětadvacet a čtyřiapadesát let důrazně uklidnila a z místa následně vykázala.

10.7.2019

Odcizila lesk na rty

Krátce po 11 hodině došlo v prodejně Kaufland k další krádeži zboží. Tentokrát strážníci řešili krádež lesku na rty v celkové hodnotě 65,- Kč, který odcizila třiasedmdesátiletá žena ze Bzence. Za spáchanou krádež byla ženě na místě uložena příkazová pokuta.

10.7.2019

Krádež v OD Kaufland

V 13.10 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha v prodejně chytila při krádeži zboží neznámou ženu. Na místě byla hlídkou ztotožněna šestatřicetiletá žena ze Bzence. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

7.7.2019

Agresivní pacient

V 05.26 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do nemocnice Kyjov, kde lékaři ošetřovali silně podnapilého zraněného muže, u kterého v průběhu ošetřování začala vzrůstat agresivita. Muž byl hlídkou po příjezdu na místo uklidněn a následně u něj strážníci setrvali po celou dobu jeho ošetření. Poté byl opilý pacient převezen za doprovodu do PL Brno.

7.7.2019

Potyčka několika mladíků

V 02.26 došlo nedaleko koupaliště na ulici Mezivodí k potyčce mezi několika mladými muži. Jedna skupina podnapilých mladíků bezdůvodně fyzicky napadla jinou zde procházející skupinu. Jednomu z napadených mladíků, který musel být odvezen na ošetření do nemocnice, útočníci dokonce i zlomili nos. Všechny zjištěné skutečnosti byly následně předány k dalšímu šetření Policii ČR.

6.7.2019

Únik vody z prasklého potrubí

Krátce po 16 hodině byla hlídkou při kontrolní činnosti na ulici Riegrova zjištěna unikající voda z prasklého vodovodního potrubí. O celé situaci byla vyrozuměna poruchová služba, která následně únik vody zabezpečila.

5.7.2019

Pomatená žena s nafukovací žirafou

Krátce před 19 hodinou bylo přijato telefonické oznámení, že se na ulici Nětčická pohybuje velmi zvláštní žena v pantoflích a s nafukovací žirafou. Provedena kontrola daného místa a následně i okolních ulic. Žena odpovídající popisu byla posléze nalezena na ulici Nádražní. Působila lehce podnapile a silně zmateně a při snaze zjistit, co zde provádí, pouze uvedla, že hledá vlakové nádraží. Následně byla tedy pětašedesátiletá žena z Veselí nad Moravou doprovozena na nádraží, kde nasedla na vlak a odjela domů.

3.7.2019

Drobná dopravní nehoda

V 15.14 byla hlídkou provedena asistence Policii ČR při řešení dopravní nehody vozidel na ulici Nětčická. Na místě strážníci usměrňovali dopravu po dobu šetření této nehody.

1.7.2019

na začátek stranyČerven 2019

Krádež čokolád

V 18.23 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do prodejny Lidl, kde ostraha chytila neznámého muže, jenž odcizil několik kusů čokolád. Na místě byl hlídkou ztotožněn devětapadesátiletý muž z Uherského Hradiště, který byl za spáchanou krádež odměněn uloženou příkazovou pokutou.

30.6.2019

Opilec

V 22.30 zjistili strážníci při kontrole sídliště Lidická a prostoru pod nadjezdem podnapilého muže, který se zde pozvracel a odpadky znečistil celé své okolí. Po důrazném poučení vše uklidil a následně místo opustil. D echovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 0,62 promile alkoholu. Opilému čtyřicetiletému muži z Hodonína byla na místě uložena příkazová pokuta.

27.6.2019

Usnul na silnici

V 22.45 byl hlídkou při kontrolní činnosti v okolí nádraží ČSAD zjištěn bezvládně ležící muž na silnici. Bližší kontrolou dotyčného bylo zjištěno, že se jedná o známého problémového alkoholika, jenž na silnici silným vlivem alkoholu pouze usnul. Třiatřicetiletý opilec z Věteřova byl hlídkou probuzen, řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

24.6.2019

Dopravní nehoda

V 09.45 došlo na ulici tř. Palackého k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Nehoda se obešla bez závažnějších zranění. Na místě provedli strážníci asistenci Policii ČR a následně zde usměrňovali provoz po celou dobu šetření nehody.

21.6.2019

nehoda nehoda nehoda

Opil se a skončil na záchytné stanici

V 18.42 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že nedaleko prodejny Penny na ulici Brandlova leží na zemi v bezvládném stavu neznámý muž. Hlídka na uvedeném místě nalezla silně podnapilého čtyřiatřicetiletého muže z Věteřova. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota úctyhodných 3,99 promile. Jelikož nebyl opilý muž schopen chůze ani souvislé komunikace, byla k místu přivolána sanita RZS. Následně byl převezen za asistence jednoho ze strážníků na záchytnou stanici do Brna.

20.6.2019

Dvě krádeže během jednoho dne

Nejprve došlo v 18 hodin ke krádeži v prodejně Lidl, kde neznámý muž odcizil 2 čokolády. Při řešení této situace odmítal jakkoliv spolupracovat a prokázat svoji totožnost, proto byla k místu přivolána Policie ČR. Následným prověřováním muže bylo zjištěno, že byl v minulosti za několik dalších krádeží již pravomocně odsouzen a do dnešní půlnoci je dokonce stále v podmínce. Z tohoto důvodu si jej převzala k dalším úkonům PČR.

Následně bylo v 21.54 přijato další oznámení, tentokrát z prodejny Kaufland, že ostraha chytila ženu, která odcizila tričko a několik hygienických potřeb. Na místě byla hlídkou ztotožněna teprve osmnáctiletá žena ze Ždánic. Za spáchanou krádež jí byla posléze uložena příkazová pokuta.

15.6.2019

Řízení pod vlivem alkoholu

Krátce po půlnoci bylo hlídkou na ulici Nádražní zpozorováno nebezpečně rychle jedoucí vozidlo, které bylo navíc neosvětleno. Při následném zastavení a kontrole vozidla bylo zjištěno, že řidič vykazuje známky opilosti. Z tohoto důvodu byla u řidiče provedena dechová zkouška, jejímž výsledkem byla hodnota 1,62 promile alkoholu. Celá věc byla následně předána k dalšímu šetření Policii ČR.

15.6.2019

Vozidlo srazilo dvě děti

V 7.50 došlo na křižovatce ulic Urbanova a Dvořákova k dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu srazil dvě děti, které vyběhly zpoza autobusu. Naštěstí zde nedošlo k žádnému závažnému zranění ani u jednoho z dětí, jelikož jel řidič malou rychlostí. Na místo byla přivolána sanita RZS, která obě lehce zraněné děti odvezla na ošetření do nemocnice. Strážníci zde následně usměrňovali provoz do doby ukončení šetření dopravní nehody ze strany Policie ČR.

11.6.2019

Zraněný muž

V 12.54 došlo na ulici Jungmannova ke zranění muže vedoucího kolo, jenž zavrávoral a spadl na zem. Při nešťastném pádu přímo na obrubník si poranil hlavu. Strážníci poskytli na místě zraněnému jednasedmdesátiletému muži z Kyjova první pomoc. Vzápětí mu byla přivolána sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice.

8.6.2019

Krádež řasenky

V 17 hodin byla vyslána hlídka do OD Kaufland, kde ostraha chytila při krádeži řasenky neznámou ženu. Tato pětatřicetiletá žena z Násedlovic byla následně za spáchanou krádež potrestána na místě uloženou příkazovou pokutou.

6.6.2019

Agresivní pacient

V 20.25 byla na žádost Policie ČR provedena asistence při ošetřování agresivního pacienta se žloutenkou typu C v nemocnici Kyjov, jenž se neustále pokoušel napadat ošetřující personál. Strážníci na místě asistovali po celou dobu jeho ošetření.

5.6.2019

Mladík pod vlivem omamných látek

V 02.15 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na ulici Jiráskova, kde z jednoho rodinného domu přišlo oznámení od rodičů, že mají velký strach z chování jejich syna, jenž byl pod silným vlivem omamných látek. Na místě řešena situace ve spolupráci s Policií ČR. Syn se uzamknul v pokoji a dům, kde již nemá trvalé bydliště, odmítal opustit. Po delším vyjednávání se nakonec podařilo mladého muže z domu vykázat. Tento mladík, který rovněž trpí i psychickými problémy byl následně převezen do PL v Kroměříži.

5.6.2019

Agresivní opilec na autobusovém nádraží

V 21 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že se na autobusovém nádraží vyskytuje skupinka podnapilých mužů, kteří neustále pokřikují na ostatní a dělají kolem sebe velký nepořádek. Hlídka po příjezdu na místo skupinu známých problémových osob uklidnila až na jednoho z dotyčných, který na výzvy strážníků odmítal reagovat, a navíc u něj začala prudce vzrůstat agresivita. Vše vyvrcholilo tím, že se pětatřicetiletý muž pokusil strážníky napadnout, naštěstí neúspěšně. Z tohoto důvodu mu byla přiložena pouta a následoval jeho převoz na záchytnou stanici.

1.6.2019

na začátek stranyKvěten 2019

Výhružky s nožem při hromadné rvačce

V 01.45 došlo na ulici Žižkova po ukončení akce Kyjovský škopek k hromadné rvačce několika mladých mužů, kdy jeden z nich vytáhnul z kapsy nůž a vyhrožoval jinému mladíkovi zabitím. Na místě strážníci zasahovali ve spolupráci s PČR. Napadený mladík uvedl přesný popis útočníka s nožem i jeho kamaráda, kteří byli při následné kontrole města nalezeni nedaleko místa rvačky. Při zpozorování policistů se dali oba na útěk. Tento ovšem neměl pro jednoho z nich dlouhého trvání, jelikož byl po chvíli zadržen. Celou věc si následně převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

26.5.2019

Krádež žiletek

V 9 hodin bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, že ostraha chytila zloděje při krádeži žiletek. Na místě byl hlídkou ztotožněn sedmdesátiletý muž z Bukovan, jemuž byla za odcizení žiletek uložena příkazová pokuta.

24.5.2019

Opilec ležící pod okny

V 19.55 bylo přijato oznámení, že na ulici Vrchlického se nachází silně podnapilý muž, který leží pod okny bytového domu a není schopen se zvednout. Po příjezdu na místo byl hlídkou zjištěn nepoučitelný alkoholik z Kyjova, u kterého byla provedenou dechovou zkouškou naměřena hladinka 2,3 promile alkoholu. Opilec byl postaven na nohy a z místa následně vykázán. Celá věc bude dořešena po vystřízlivění.

23.5.2019

Opilec

Krátce po 22 hodině byla vyslána hlídka po přijatém oznámení na ulici Jungmannova, kde se měl nacházet bezvládně ležící muž pod lavičkou. Na místě strážníci zjistili známého problémového alkoholika ze Svatobořic, který byl probuzen, řádné poučen a odeslán směrem k domovu. Věc bude posléze dořešena.

21.5.2019

Vypáčení mincovníků na myčce

V 02.20 bylo přijato telefonické oznámení, že na jedné z čerpacích stanic v Kyjově se pohybují dva podezřelí muži. Po příjezdu na místo bylo ve spolupráci s PČR zjištěno, že muži vypáčili několik mincovníků na myčce a poté utekli. Při následné kontrole města strážníci zpozorovali muže odpovídajícího popisu od vrátného, který věc oznamoval a vzápětí jej zadrželi. Muž z Nenkovic ve věku sedmadvaceti let byl poté předán k dalšímu šetření Policii ČR.

21.5.2019

Odcizil sluchátka a cukrovinky

V 14.35 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do OD Kaufland, kde ostraha přistihla při krádeži sluchátek a cukrovinek neznámého cizince. Na místě strážníci ztotožnili dvaadvacetiletého mladíka z Moldávie, kterému byla za spáchanou krádež v celkové hodnotě 364,- Kč následně uložena příkazová pokuta.

20.5.2019

Podnapilá žena

V 20.36 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že se na autobusovém nádraží pohybuje silně podnapilá žena, která neustále padá na zem. Hlídka po příjezdu na místo provedla kontrolu dotyčné. Dechovou zkouškou u ní byla naměřena závratná hodnota 3,99 promile alkoholu. Z tohoto důvodu byla pětapadesátiletá žena z Věteřova odvezena přivolanou sanitou na ošetření do nemocnice, kde si ji následně nechali na pozorování. Věc bude posléze dořešena.

16.5.2019

Krádež zboží v prodejně Kaufland

Krátce po 18 hodině bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, že ostraha zadržela ženu, která se přes pokladnu pokusila pronést různé zboží a toto ukrást. Na místě strážníci ztotožnili pětatřicetiletou ženu z Nenkovic. Věc byla posléze vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

14.5.2019

Odplata za nevrácenou termosku

V 15.35 došlo poblíž místní prodejny potravin na ulici Komenského k fyzickému napadení mezi dvěma muži. Důvodem tohoto napadení byla vypůjčená termoska, kterou měl napadený útočníkovi vrátit, jak bylo domluveno. Toto ovšem neučinil, a tak se útočník rozhodl posílit alkoholem a následně pomstít po svém. Svého soka, který nedrží slovo, udeřil pěstí, čímž mu způsobil drobné krvavé zranění v obličeji a po provedeném útok z místa ihned utekl. Věc je nyní dále v řešení.

14.5.2019

Krádež v OD Kaufland

V 12.25 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do prodejny Kaufland, kde ostraha chytila při krádeži zboží neznámého muže. Na místě byl hlídkou zjištěn jednačtyřicetiletý muž z Jestřebic, kterému byla následně za spáchaný přestupek uložena příkazová pokuta.

14.5.2019

Potyčka mladíků

Krátce po půlnoci bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Komenského dochází před jedním z místních barů k potyčce mladíků. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo celou situaci uklidnila. Při potyčce došlo ke zranění jednoho z aktérů, který byl následně převezen na ošetření do nemocnice. Celá věc je nyní dále v šetření.

14.5.2019

Dopravní nehoda

V 09.20 došlo na ulici Nerudova k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. K žádnému závažnému zranění při této nehodě naštěstí nedošlo. Strážníci na místě usměrňovali provoz do doby odklizení nabouraných vozidel. Věc je nyní dále v šetření.

13.5.2019

Výhružky agresivního mladíka

V 17.15 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny potravin v Bohuslavicích, že jim právě v provozovně vyhrožoval značně agresivní muž s kapucí na hlavě, který před malou chvílí utekl. Hlídka provedla kontrolu Bohuslavic, přičemž se jí zanedlouho podařilo muže odpovídajícího popisu zpozorovat na vlakovém nádraží. Při snaze zjistit totožnost dotyčného u něj začala velmi stoupat agresivita a vrcholem jeho jednání byl pokus o napadení strážníků. Z tohoto důvodu strážníci použili donucovací prostředky a muži přiložili pouta. Následně byl šestatřicetiletý muž z Prahy předán do rukou Policie ČR, jelikož u něj bylo zjištěno, že je osobou hledanou.

10.5.2019

Recidivista opět kradl

Krátce po 11 hodině bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila při krádeži zloděje, který odcizil lahev vodky. Tento ale z prodejny ve chvíli nepozornosti ochranky utekl. Snaha o útěk byla bohužel neúspěšná, jelikož se strážníci nacházeli nedaleko prodejny a muže vzápětí zadrželi. Při následném prověřování třiatřicetiletého muže hlídka zjistila, že byl v minulosti za podobné krádeže již několikrát odsouzen. Z tohoto důvodu byla celá věc předána k dalšímu šetření Policii ČR.

9.5.2019

Krádež v OD Kaufland

V 10.10 byli strážníci po přijatém oznámení vysláni do OD Kaufland, kde ostraha přistihla při krádeži neznámou ženu. Na místě hlídka ztotožnila šestačtyřicetiletou ženu z Koryčan. Tato odcizila zboží v celkové hodnotě 250,- Kč. Za spáchaný přestupek byla ženě uložena příkazová pokuta.

3.5.2019

na začátek stranyDuben 2019

Poskytnutí pomoci zraněné seniorce

V 7 hodin byla hlídkou při kontrole autobusového nádraží zpozorována šestasedmdesátiletá seniorka, která ležela na zemi a nemohla se zvednout. Při bližší kontrole dotyčné bylo zjištěno, že upadla při chůzi a poranila si ruku. Dále si stěžovala i na bolesti břicha. Z tohoto důvodu byla na místo ihned přivolána sanita RZS, která zraněnou ženu odvezla na ošetření do nemocnice.

30.4.2019

Krádež mobilního telefonu

V 19 hodin se k hlídce při kontrole města dostavila mladá slečna, která nahlásila krádež jejího mobilního telefonu. Uvedla rovněž přesný popis dalších dvou dívek, které měly mobilní telefon ukrást. Při následné kontrole města byly nalezeny obě dívky odpovídající popisu. Celá věc byla následně předána i se všemi zjištěnými skutečnostmi Policii ČR, která se bude případem dále zabývat.

26.4.2019

Krádež čokolád

V 13.56 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Lidl, že ostraha chytila neznámého muže, který se pokusil odcizit několik čokolád. Na místě strážníci ztotožnili devětapadesátiletého muže z Uherského Hradiště. Tento nejprve zapíral, ale poté se ke všemu doznal. Za spáchanou krádež byl následně odměněn příkazovou pokutou.

23.4.2019

Agresivní pacient

Krátce před půlnocí bylo přijato telefonické oznámení z nemocnice Kyjov s žádostí o pomoc s agresivním pacientem, který je vulgární a neustále napadá ošetřující personál. Hlídka po příjezdu na místo opilého muže ze Žádovic uklidnila a poté zde setrvala až do doby ukončení ošetření.

21.4.2019

Potyčka dvou žen

V 11.20 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že z městského parku se ozývá velký křik a dochází zde k potyčce mezi dvěma ženami. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo obě ženy uklidnila a rozdělila. Jednalo o vzájemné neshody dvou sester, přičemž důvodem byl jejich společný známý. Obě ženy byly následně poučeny, jak celou věc dále řešit a posléze se rozešly.

20.4.2019

Víkend

Během víkendu strážníci, jak je již zvykem, dohlíželi na dodržování veřejného pořádku v ulicích města Kyjov. Proběhla zvýšená kontrola nočních podniků se zaměřením na nalévání alkoholu mladistvým. V průběhu kontrol bylo postupně řešeno několik mladistvých, u nichž byl alkohol zjištěn. Dále bylo řešeno několik případů týkajících se rušení nočního klidu.

19-20.4.2019

Krádež alkoholu, čokolád a ovoce

Ve 13 hodin byli strážníci vysláni do prodejny Kaufland, kde byla ostrahou chycena třiasedmdesátiletá žena, která odcizila zboží v celkové hodnotě 350,- Kč. Jednalo se zejména o krádež alkoholu, ovoce a čokolád. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

18.4.2019

Odcizila zeleninu

Krátce po 9 hodině bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že chytili zloděje. Na místě byl hlídkou zjištěn muž z Vlkoše, který odcizil několik kusů zeleniny tím, že si určité množství zeleniny nejprve navážil a následně do již zváženého sáčku přidal další. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

18.4.2019

Dívka se zdravotními problémy

Při kontrole města pomocí kamerového systému byla na autobusovém nádraží spatřena neznámá dívka ležící na zemi. Na místo byla ihned vyslána hlídka, která zjistila, že má dívka pravděpodobně nějaké zdravotní problémy v oblasti břicha. Z tohoto důvodu byla dívce ze strany strážníků ihned poskytnuta první pomoc a přivolána sanita RZS, která ji odvezla na ošetření do nemocnice.

15.4.2019

Vulgárně urážel kolemjdoucí

V 20.42 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na nádraží ČSAD, kde se nacházel značně podnapilý muž, který neustále křičel a vulgárně urážel všechny kolemjdoucí. Strážníci po příjezdu na místo tohoto pětatřicetiletého muže uklidnili, řádně poučili a poté z autobusového nádraží vykázali. Dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2,54 promile alkoholu.

14.4.2019

Vloupání do místní prodejny

V 03.35 došlo k vloupání do jedné z místních prodejen v Kyjově. Strážníci na žádost Policie ČR poskytli součinnost při zabezpečení místa trestného činu. Pachatele vloupání se následně podařilo dopadnout a nyní celou věc dále šetří Policie ČR.

10.4.2019

Krádež při rozvozu obědů

V 09.36 se na služebnu Městské policie dostavil muž, který rozváží obědy po Kyjově. Tento uvedl, že byl právě okraden neznámým mladíkem o několik obědů a strážníkům předal popis dotyčného. Následnou kontrolou města se podařilo najít mladíka odpovídajícího uvedenému popisu. Tento se při spatření hlídky rozhodl dát ihned na útěk, který ovšem neměl dlouhého trvání. Hlídka osmadvacetiletého mladého muže z Kyjova po chvíli zadržela. Za spáchanou krádež byla muži uložena příkazová pokuta.

8.4.2019

Podnapilé děti

Při běžné kontrole v okolí šroubáren byla hlídkou zjištěna skupinka čtyř dětí, jenž hned na první pohled jevily známky podnapilosti. Z tohoto důvodu byla u všech přítomných provedena dechová zkouška. Výsledek byl překvapením i pro samotné strážníky, jelikož se naměřené hodnoty pohybovaly okolo 1 promile alkoholu. Jelikož se jednalo o děti ve věku teprve patnácti let, byla celá věc předána k dalšímu šetření i se všemi zjištěnými skutečnostmi příslušnému správnímu orgánu.

5.4.2019

Nezletilý odcizil několik energetických nápojů

V 14.44 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do prodejny Lidl, kde ostraha přistihla při krádeži chlapce z Koryčan. Na místě bylo dalším šetřením zjištěno, že chlapec, který odcizil několik energetických nápojů, dovršil teprve nedávno věku třinácti let. Z tohoto důvodu byla věc následně předána příslušnému správnímu orgánu.

4.4.2019

na začátek stranyBřezen 2019

Nahlášení bomby, tentokrát v budově České spořitelny

V 14.15 byla neznámým pachatelem opětovně nahlášena bomba, která se nyní měla nacházet v budově České spořitelny. Ve spolupráci s Policií ČR proběhla evakuace budovy spořitelny i radnice a zabezpečení venkovních prostor proti vstupu nepovolaným osobám. Tak jako v prvním případě se naštěstí i tentokrát přítomnost bomby neprokázala.

29.3.2019

Vozidlem srazil chodkyni

V 08.38 došlo na Masarykově náměstí k dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu při snaze vycouvat přehlédnul chodkyni a tuto srazil. Zraněné ženě byla přivolána sanita RZS, která ji odvezla na ošetření do nemocnice. Věc si následně převzala k dalšímu šetření Policie ČR. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy.

25.3.2019

Kradl alkohol

V 14.10 bylo přijato oznámení z prodejny Lidl, že ostraha přistihla při krádeži neznámého muže. Na místě hlídka zjistila jednašedesátiletého muže z Kyjova, jenž odcizil dvě lahve tvrdého alkoholu v celkové hodnotě 218,- Kč. Za tuto krádež byl muž odměněn uloženou příkazovou pokutou.

23.3.2019

Odcizil holící břity

V 10.12 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do OD Kaufland. Zde ostraha chytila zloděje, který odcizil holící břity v celkové hodnotě 150,- Kč. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

22.3.2019

Agresivní opilec

Krátce po 7 hodině ranní bylo přijato telefonické oznámení od RZS, že na ulici Jungmannova ošetřují silně podnapilého muže, u něhož začala značně stoupat agresivita. Hlídka se pokusila po okamžitém příjezdu na místo tohoto třiapadesátiletého muže z Kyjova uklidnit. Snaha o uklidnění byla bohužel neúspěšná a opilec se v záchvatu agrese pokusil napadnout dokonce i přivolané strážníky. Z tohoto důvodu mu byla přiložena pouta a následně byl převezen pod dohledem hlídky do nemocnice.

22.3.2019

Krádež v prodejně Penny

Krátce po 10 hodině dopolední chytila ostraha v prodejně Penny muže, který odcizil několik kusů čokolády Milka. Hlídka na místě ztotožnila čtyřiašedesátiletého muže z Kyjova, jemuž byla posléze za spáchaný přestupek uložena příkazová pokuta.

20.3.2019

Asistence při ošetření agresivního pacienta

V 10 hodin byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kam přivezli na ošetření podnapilého a značně agresivního pacienta, který se dokonce pokusil fyzicky napadnout ošetřující personál. Strážníci na místě třiapadesátiletého muže uklidnili a setrvali zde do doby ukončení ošetření.

19.3.2019

Záchrana uvězněného jezevce

V 16.18 bylo přijato telefonické oznámení, že v poli mezi Boršovem a Bohuslavicemi uvíznul v otevřené kanalizační skruži jezevec. Tento byl následně ve spolupráci s jednotkou hasičského záchranného sboru z uvěznění osvobozen a vypuštěn zpět na svobodu do volné přírody.

16.3.2019

nehoda nehoda

Napadení v místním baru

Krátce před 4 hodinou ranní byla poskytnuta asistence Policii ČR při řešení napadení v jednom z místních barů. Zde strážníci po uklidnění situace následně setrvali až do doby ukončení šetření.

16.3.2019

Vulgární podnapilý muž

V 17 hodin bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na ulici Svatoborská se pohybuje opilý muž, který nadává a vulgárně uráží ostatní kolemjdoucí. Hlídka na místě čtyřicetiletého muže z Hodonína uklidnila a řádně poučila. Následně byl podnapilý muž z místa vykázán a odeslán zpět k domovu.

15.3.2019

Dvě krádeže během jednoho dne

Nejprve byla v 10.30 vyslána hlídka po přijatém oznámení do místní prodejny potravin, kde byl přistižen při krádeži čtyřiapadesátiletý muž z Kyjova, jenž odcizil tyčinku Margot. Dle zaměstnanců prodejny se toto nestalo poprvé.


Posléze došlo v 11.35 k další krádeži, tentokrát v prodejně Kaufland, kde ostraha chytila sedmašedesátiletou ženu ze Slavkova u Brna, která přes pokladnu pronesla v kabelce ukryté oční stíny v celkové hodnotě 75,- Kč. Obě krádeže byly vyřešeny uloženou příkazovou pokutou.

13.3.2019

Evakuace radnice z důvodu nahlášené bomby

V 09.20 proběhla ve spolupráci s Policií ČR evakuace budovy radnice z důvodu nahlášení bomby neznámým pachatelem. Po provedení nezbytných úkonů a kompletní kontrole celé budovy bylo zjištěno, že se oznámení nezakládá na pravdě. Nyní celou věc dále šetří Policie ČR.

11.3.2019

Krádež sýrů a brambor

V pravé poledne bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila ženu při krádeži zboží. Na místě byla ztotožněna sedmdesátiletá žena z Brna, která odcizila několik druhů sýrů a brambory. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

5.3.2019

Opilec agresivní na ošetřující personál

V 21.28 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kde probíhalo ošetření silně podnapilého muže. Tento se nejprve doktorům a jejich snaze ošetřit jeho zraněný nos nebránil, posléze si ale vše rozmyslel a začal být k personálu velmi vulgární a agresivní. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo podnapilého muže uklidnila a setrvala zde do doby ukončení tohoto ošetřování.

3.3.2019

Víkendová kontrola barů a restaurací

Během víkendu strážníci prováděli kontroly barů a nonstop provozoven se zaměřením na nalévání alkoholu mladistvým. V průběhu kontrol bylo zjištěno několik mladistvých, kteří byli pod vlivem alkoholu. Dále byl rovněž prováděn dohled nad dodržováním veřejného pořádku a nočního klidu ve městě

1-2.3.2019

na začátek stranyÚnor 2019

Opilec

V 18 hodin bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na autobusovém nádraží se nachází silně podnapilý muž, který leží na zemi, je pomočený a není schopen se postavit na nohy. Na místě byla s šestapadesátiletým mužem z Kyjova provedena dechová zkouška, jejímž výsledkem byla naměřená hodnota 2.35 promile alkoholu. Opilec byl následně převezen přivolanou sanitou do nemocnice.

20.2.2019

Dopravní nehoda

V 18.30 došlo na ulici Nerudova u prodejny Lidl k dopravní nehodě dvou automobilů, kdy řidič vozidla jedoucího z ulice Kollárova nedbal značky stop a nedal přednost vozidlu přijíždějícímu po ulici Nerudova od nemocnice, poté došlo ke střetu. K místu byla přivolána sanita RZS i jednotka HZS. K žádnému závažnému zranění během nehody naštěstí nedošlo. Věc si posléze převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

19.2.2019

nehoda nehoda

V opilosti dostal epileptický záchvat

V 10.50 byl při kontrole autobusového nádraží zpozorován muž ležící v bezvládném stavu na silnici. Při bližší kontrole bylo zjištěno, že se jedná o místního problémového alkoholika, který se opil a následně dostal epileptický záchvat. K místu byla ihned přivolána sanita RZS, která muže odvezla na ošetření do nemocnice.

17.2.2019

Napadena bývalým partnerem

V 20.49 bylo přijato telefonické oznámení od paní bydlící v Kyjově, že byla doma fyzicky napadena svým bývalým partnerem, který napadl rovněž i nezletilého syna, porozbíjel několik věcí a z domu utekl. Na místě situace řešena ve spolupráci s Policií ČR, které byly předány veškeré zjištěné skutečnosti a celou věc nyní dále šetří.

13.2.2019

Naboural vozidlo a z místa ujel

Krátce před 16 hodinou došlo na parkovišti ulice Kollárova před prodejnou potravin k dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu při snaze zaparkovat naboural do jiného stojícího vozidla a z místa nehody následně ujel. Díky pozornosti kolemjdoucího občana byla ovšem zaznamenána registrační značka vozidla, které nehodu způsobilo. Následně byly všechny zjištěné skutečnosti předány Policii ČR k dalšímu šetření této nehody.

12.2.2019

Asistence při ošetřování agresivního pacienta

V 17.30 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na infekční oddělení nemocnice Kyjov, kde se nacházel podnapilý pacient, u něhož v průběhu ošetřování začala značným způsobem vzrůstat agresivita, a hrozilo napadení personálu. Strážníci muže po příjezdu na místo uklidnili a následně zde asistovali po celou dobu jeho ošetřování.

9.2.2019

Zadržení osoby v pátrání

V 10 hodin byla na žádost Policie ČR provedena kontrola místního penzionu, kde se dle zjištěných skutečností měla nacházet osoba v pátrání, kterou měla být teprve čerstvě sedmnáctiletá dívka ze Želetic. Při kontrole penzionu byla dívka opravdu nalezena v jednom z pokojů ve společnosti velmi problémového třiadvacetiletého mladíka, který se ji snažil ukrývat. Oba byli na místě zadrženi a následně předáni do rukou Policie ČR, která věc nyní dále šetří.

9.2.2019

Zranění způsobené v opilosti

V 13.25 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na ulici Havlíčkova se nachází opilec ležící na chodníku. Na místě hlídka zjistila známého problémového alkoholika z Kyjova, který si navíc pravděpodobným pádem na zem způsobil krvácející zranění v oblasti hlavy. Z tohoto důvodu byla k místu přivolána RZS, která převezla zraněného muže na ošetření do nemocnice. Věc bude posléze dořešena.

8.2.2019

Bezvládně ležel na chodníku

V 05.38 vyjeli strážníci po přijatém oznámení na ulici Jungmannova, kde se měl nacházet muž ležící v bezvládném stavu na chodníku. Na místě hlídka nalezla muže ze Skalky, který nebyl z důvodu silné opilosti schopen chůze ani souvislé komunikace. K místu byla vzápětí přivolána sanita RZS, která odvezla opilého muže na ošetření do nemocnice, kde mu byla odebrána krev a zjištěna hladina alkoholu přesahující 5 promile. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

5.2.2019

Krádež baterií

V 11.45 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila muže, který odcizil knoflíkové baterie. Na místě byl hlídkou ztotožněn třiašedesátiletý muž ze Slížan, kterému byla za spáchaný přestupek na místě uložena příkazová pokuta.

4.2.2019

Víkendové noci

V pátek a sobotu byla ve večerních a nočních hodinách provedena pravidelná kontrola restaurací a barů se zaměřením na nalévání alkoholu osobám mladším 18 let. V průběhu víkendových nocí prováděli strážníci rovněž dohled nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku ve městě.

2-3.2.2019

na začátek stranyLeden 2019

Vozidlo srazilo chodkyni na přechodu

V 13.37 došlo na ulici Nerudova ke srážce osobního automobilu s ženou přecházející přes přechod pro chodce. Nehoda se odehrála tak, že první vozidlo blížící se k přechodu zastavilo, ale řidič dalšího přijíždějícího vozidla již zabrzdit nedokázal a do vozidla před sebou narazil, to poskočilo a chodkyni srazilo. Naštěstí byla po příjezdu zdravotnické záchranné služby u sražené ženy zjištěna jen lehká zranění. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

30.1.2019

Při kontrole chatek nalezeno větší množství marihuany

Ve spolupráci s Policií ČR byla provedena kompletní kontrola chatové oblasti Polámané. V jedné z chatek bylo nalezeno několik závadových osob, přičemž jedna z nich měla přikázaný nástup do výkonu trestu, jemuž se delší dobu vyhýbala. Dále bylo v chatce včetně těchto závadových osob nalezeno i větší množství ukryté marihuany. Celou věc nyní dále šetří Policie ČR.

30.1.2019

Zranění způsobené pádem

V 14.21 poskytli strážníci na ulici Palackého první pomoc zraněnému muži, který nešťastně upadl při chůzi na chodník a tímto pádem si způsobil krvavé zranění v obličeji. Zraněného muže, který nebyl podnapiý, si následně převzala přivolaná sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice.

29.1.2019

Odcizila lahev alkoholu

V pravé poledne vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Lidl, kde byla ostrahou chycena žena, která odcizila lahev alkoholu v celkové hodnotě 100,- Kč. Žena z Kyjova nejprve zapírala, poté se ale ke všemu doznala. Za spáchaný přestupek jí byla na místě uložena příkazová pokuta.

27.1.2019

Hádka partnerů ukončená fyzickým napadením

V 03.38 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na sídlišti u Vodojemu dochází v jednom z bytových domů k hádce partnerů. Po okamžitém příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že hádka podnapilých partnerů vyvrcholila dokonce fyzickým napadením, kdy útočníkem byla žena, která svému příteli způsobila krvácející zranění na hlavě. Zraněný muž byl převezen na ošetření do nemocnice a celá věc je nyní dále v šetření.

27.1.2019

Srážka vlaku s chodcem

Ve 14 hodin došlo poblíž zastávky ČD u šroubáren ke srážce vlaku s jednasedmdesátiletým mužem z Kyjova. Tento na místě svým zraněním podlehl. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

26.1.2019

Smrtelná dopravní nehoda

Krátce po 7 hodině ranní došlo na silnici mezi Kyjovem a Strážovicemi k tragické dopravní nehodě osobního automobilu, kdy čtyřiatřicetiletý řidič nezvládl jízdu levotočivou zatáčkou a s vozidlem vyjel mimo silnici. Řidič svým zraněním bohužel na místě ještě před příjezdem zdravotnické záchranné služby podlehl. Strážníci zde usměrňovali provoz po celou dobu šetření této nehody.

26.1.2019

Krádež v prodejně Lidl

V 17 hodin bylo přijato oznámení z prodejny Lidl, že ostraha chytila ženu při krádeži termotašky. Věc byla s osmdesátiletou ženou z Vracova vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou

23.1.2019

Hádka manželů

V 19 hodin byla hlídka po přijatém oznámení vyslána na ulici Nádražní, kde v jednom z bytů docházelo k velmi hlasité hádce manželů. Na místě bylo zjištěno, že roli v hádce hrál i alkohol. Situaci se ovšem podařilo uklidnit. Oba aktéři hádky byli rovněž řádně poučeni.

20.1.2019

Opilec

V 19.45 bylo přijato telefonické oznámení, že se na ulici Tyršova nachází bezvládně ležící muž na zemi. Na místě byl hlídkou zjištěn známý opilec z Vacenovic, který nyní bydlí na ubytovně v Kyjově. Silně podnapilý muž byl probuzen, řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

19.1.2019

Dohled nad agresivním pacientem

Krátce po 4 hodině ranní asistovali strážníci ve spolupráci s Policií ČR ošetřujícímu personálu nemocnice Kyjov u probíhajícího ošetření známého problémového muže ze Svatobořic, jenž trpí halucinacemi a bývá velmi často agresivní. Po dokončení ošetření následoval převoz dotyčného do psychiatrické léčebny.

19.1.2019

Opilec na autobusovém nádraží

Krátce po 15 hodině narazila hlídka při kontrole autobusového nádraží na podnapilého devětačtyřicetiletého muže ze Žádovic, jenž ležel na chodníku. Snaha postavit dotyčného na nohy a z místa vykázat byla z důvodu jeho silné opilosti neúspěšná. Nakonec bylo přivoláno vozidlo taxi, které opilého muže odvezlo domů. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

18.1.2019

Zraněný muž

Při běžné kontrole ulice Jungmannova zpozorovala hlídka muže s krvavým zraněním hlavy, který ležel u vchodu do bytového domu. Zraněnému muži byla poskytnuta první pomoc a následně mu byla přivolána sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice. Zranění si způsobil pravděpodobně nešťastným pádem na zem.

14.1.2019

Nedostal alkohol, začal být agresivní

V 14.38 byla hlídka po přijatém oznámení vyslána do místního baru, kde se nacházel silně podnapilý muž z Věteřova, který se dožadoval nalití alkoholu. Tohoto se od obsluhy ovšem nedočkal, a tudíž začal být velmi agresivní, vulgární a pěstí bouchal do baru. Strážníci muže po příjezdu na místo uklidnili, řádně poučili a z baru vykázali.

12.1.2019

Drobná dopravní nehoda

Krátce před 6 hodinou ranní došlo na ulici tř. Komenského k drobné dopravní nehodě, kdy mladý řidič za volantem osobního automobilu nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu vozovky, dostal smyk a lehce narazil do stromu. Nehoda se obešla bez zranění.

8.1.2019

nehoda nehoda nehoda

Krádež energetického nápoje

V 19 hodin vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Lidl, kde byla ostrahou chycena čtyřiadvacetiletá žena z Brna, která odcizila plechovku energetického nápoje. Věc byla vyřešena udělenou příkazovou pokutou.

6.1.2019

Polonahý dezorientovaný muž

V 18.44 bylo přijato telefonické oznámení od řidiče autobusu, že po nadjezdu ulice Strážovská se pohybuje zvláštní muž, který je polonahý a bez bot. Hlídka tohoto velmi dezorientovaného jednatřicetiletého muže z Křižanovic zastavila nedaleko prodejny Lidl. Následným prověřením dotyčného bylo zjištěno, že se jedná o pacienta nemocnice Kyjov, který utekl ošetřovatelům těsně před jeho převozem na psychiatrickou léčebnu do Kroměříže. Útěk ovšem neměl dlouhého trvání a muž byl předán zpět do rukou ošetřovatelů.

4.1.2019

Krádež balených paprik

V 09.47 vyjeli strážníci po přijatém oznámení do OD Kaufland, kde byla ostrahou chycena devětašedesátiletá žena ze Ždánic, která přes pokladnu pronesla bez zaplacení balené papriky. Věc byla posléze vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

3.1.2019


Šťastný Nový rok a jen samé dobré zprávy v roce 2019 Vám všem přeje Městská policie Kyjov.

PFko

1.1.2019

na začátek strany


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

prosinec 2019

listopad 2019

říjen 2019

září 2019

srpen 2019

červenec 2019

červen 2019

květen 2019

duben 2019

březen 2019

únor 2019

leden 2019

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
2016         2017         2018         2019         2020        

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Tomáš