Stalo seBřezen 2019

Nahlášení bomby, tentokrát v budově České spořitelny

V 14.15 byla neznámým pachatelem opětovně nahlášena bomba, která se nyní měla nacházet v budově České spořitelny. Ve spolupráci s Policií ČR proběhla evakuace budovy spořitelny i radnice a zabezpečení venkovních prostor proti vstupu nepovolaným osobám. Tak jako v prvním případě se naštěstí i tentokrát přítomnost bomby neprokázala.

29.3.2019

Vozidlem srazil chodkyni

V 08.38 došlo na Masarykově náměstí k dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu při snaze vycouvat přehlédnul chodkyni a tuto srazil. Zraněné ženě byla přivolána sanita RZS, která ji odvezla na ošetření do nemocnice. Věc si následně převzala k dalšímu šetření Policie ČR. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy.

25.3.2019

Kradl alkohol

V 14.10 bylo přijato oznámení z prodejny Lidl, že ostraha přistihla při krádeži neznámého muže. Na místě hlídka zjistila jednašedesátiletého muže z Kyjova, jenž odcizil dvě lahve tvrdého alkoholu v celkové hodnotě 218,- Kč. Za tuto krádež byl muž odměněn uloženou příkazovou pokutou.

23.3.2019

Odcizil holící břity

V 10.12 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do OD Kaufland. Zde ostraha chytila zloděje, který odcizil holící břity v celkové hodnotě 150,- Kč. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

22.3.2019

Agresivní opilec

Krátce po 7 hodině ranní bylo přijato telefonické oznámení od RZS, že na ulici Jungmannova ošetřují silně podnapilého muže, u něhož začala značně stoupat agresivita. Hlídka se pokusila po okamžitém příjezdu na místo tohoto třiapadesátiletého muže z Kyjova uklidnit. Snaha o uklidnění byla bohužel neúspěšná a opilec se v záchvatu agrese pokusil napadnout dokonce i přivolané strážníky. Z tohoto důvodu mu byla přiložena pouta a následně byl převezen pod dohledem hlídky do nemocnice.

22.3.2019

Krádež v prodejně Penny

Krátce po 10 hodině dopolední chytila ostraha v prodejně Penny muže, který odcizil několik kusů čokolády Milka. Hlídka na místě ztotožnila čtyřiašedesátiletého muže z Kyjova, jemuž byla posléze za spáchaný přestupek uložena příkazová pokuta.

20.3.2019

Asistence při ošetření agresivního pacienta

V 10 hodin byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kam přivezli na ošetření podnapilého a značně agresivního pacienta, který se dokonce pokusil fyzicky napadnout ošetřující personál. Strážníci na místě třiapadesátiletého muže uklidnili a setrvali zde do doby ukončení ošetření.

19.3.2019

Záchrana uvězněného jezevce

V 16.18 bylo přijato telefonické oznámení, že v poli mezi Boršovem a Bohuslavicemi uvíznul v otevřené kanalizační skruži jezevec. Tento byl následně ve spolupráci s jednotkou hasičského záchranného sboru z uvěznění osvobozen a vypuštěn zpět na svobodu do volné přírody.

16.3.2019

nehoda nehoda

Napadení v místním baru

Krátce před 4 hodinou ranní byla poskytnuta asistence Policii ČR při řešení napadení v jednom z místních barů. Zde strážníci po uklidnění situace následně setrvali až do doby ukončení šetření.

16.3.2019

Vulgární podnapilý muž

V 17 hodin bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na ulici Svatoborská se pohybuje opilý muž, který nadává a vulgárně uráží ostatní kolemjdoucí. Hlídka na místě čtyřicetiletého muže z Hodonína uklidnila a řádně poučila. Následně byl podnapilý muž z místa vykázán a odeslán zpět k domovu.

15.3.2019

Dvě krádeže během jednoho dne

Nejprve byla v 10.30 vyslána hlídka po přijatém oznámení do místní prodejny potravin, kde byl přistižen při krádeži čtyřiapadesátiletý muž z Kyjova, jenž odcizil tyčinku Margot. Dle zaměstnanců prodejny se toto nestalo poprvé.


Posléze došlo v 11.35 k další krádeži, tentokrát v prodejně Kaufland, kde ostraha chytila sedmašedesátiletou ženu ze Slavkova u Brna, která přes pokladnu pronesla v kabelce ukryté oční stíny v celkové hodnotě 75,- Kč. Obě krádeže byly vyřešeny uloženou příkazovou pokutou.

13.3.2019

Evakuace radnice z důvodu nahlášené bomby

V 09.20 proběhla ve spolupráci s Policií ČR evakuace budovy radnice z důvodu nahlášení bomby neznámým pachatelem. Po provedení nezbytných úkonů a kompletní kontrole celé budovy bylo zjištěno, že se oznámení nezakládá na pravdě. Nyní celou věc dále šetří Policie ČR.

11.3.2019

Krádež sýrů a brambor

V pravé poledne bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila ženu při krádeži zboží. Na místě byla ztotožněna sedmdesátiletá žena z Brna, která odcizila několik druhů sýrů a brambory. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

5.3.2019

Opilec agresivní na ošetřující personál

V 21.28 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kde probíhalo ošetření silně podnapilého muže. Tento se nejprve doktorům a jejich snaze ošetřit jeho zraněný nos nebránil, posléze si ale vše rozmyslel a začal být k personálu velmi vulgární a agresivní. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo podnapilého muže uklidnila a setrvala zde do doby ukončení tohoto ošetřování.

3.3.2019

Víkendová kontrola barů a restaurací

Během víkendu strážníci prováděli kontroly barů a nonstop provozoven se zaměřením na nalévání alkoholu mladistvým. V průběhu kontrol bylo zjištěno několik mladistvých, kteří byli pod vlivem alkoholu. Dále byl rovněž prováděn dohled nad dodržováním veřejného pořádku a nočního klidu ve městě

1-2.3.2019

na začátek stranyÚnor 2019

Opilec

V 18 hodin bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na autobusovém nádraží se nachází silně podnapilý muž, který leží na zemi, je pomočený a není schopen se postavit na nohy. Na místě byla s šestapadesátiletým mužem z Kyjova provedena dechová zkouška, jejímž výsledkem byla naměřená hodnota 2.35 promile alkoholu. Opilec byl následně převezen přivolanou sanitou do nemocnice.

20.2.2019

Dopravní nehoda

V 18.30 došlo na ulici Nerudova u prodejny Lidl k dopravní nehodě dvou automobilů, kdy řidič vozidla jedoucího z ulice Kollárova nedbal značky stop a nedal přednost vozidlu přijíždějícímu po ulici Nerudova od nemocnice, poté došlo ke střetu. K místu byla přivolána sanita RZS i jednotka HZS. K žádnému závažnému zranění během nehody naštěstí nedošlo. Věc si posléze převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

19.2.2019

nehoda nehoda

V opilosti dostal epileptický záchvat

V 10.50 byl při kontrole autobusového nádraží zpozorován muž ležící v bezvládném stavu na silnici. Při bližší kontrole bylo zjištěno, že se jedná o místního problémového alkoholika, který se opil a následně dostal epileptický záchvat. K místu byla ihned přivolána sanita RZS, která muže odvezla na ošetření do nemocnice.

17.2.2019

Napadena bývalým partnerem

V 20.49 bylo přijato telefonické oznámení od paní bydlící v Kyjově, že byla doma fyzicky napadena svým bývalým partnerem, který napadl rovněž i nezletilého syna, porozbíjel několik věcí a z domu utekl. Na místě situace řešena ve spolupráci s Policií ČR, které byly předány veškeré zjištěné skutečnosti a celou věc nyní dále šetří.

13.2.2019

Naboural vozidlo a z místa ujel

Krátce před 16 hodinou došlo na parkovišti ulice Kollárova před prodejnou potravin k dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu při snaze zaparkovat naboural do jiného stojícího vozidla a z místa nehody následně ujel. Díky pozornosti kolemjdoucího občana byla ovšem zaznamenána registrační značka vozidla, které nehodu způsobilo. Následně byly všechny zjištěné skutečnosti předány Policii ČR k dalšímu šetření této nehody.

12.2.2019

Asistence při ošetřování agresivního pacienta

V 17.30 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na infekční oddělení nemocnice Kyjov, kde se nacházel podnapilý pacient, u něhož v průběhu ošetřování začala značným způsobem vzrůstat agresivita, a hrozilo napadení personálu. Strážníci muže po příjezdu na místo uklidnili a následně zde asistovali po celou dobu jeho ošetřování.

9.2.2019

Zadržení osoby v pátrání

V 10 hodin byla na žádost Policie ČR provedena kontrola místního penzionu, kde se dle zjištěných skutečností měla nacházet osoba v pátrání, kterou měla být teprve čerstvě sedmnáctiletá dívka ze Želetic. Při kontrole penzionu byla dívka opravdu nalezena v jednom z pokojů ve společnosti velmi problémového třiadvacetiletého mladíka, který se ji snažil ukrývat. Oba byli na místě zadrženi a následně předáni do rukou Policie ČR, která věc nyní dále šetří.

9.2.2019

Zranění způsobené v opilosti

V 13.25 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na ulici Havlíčkova se nachází opilec ležící na chodníku. Na místě hlídka zjistila známého problémového alkoholika z Kyjova, který si navíc pravděpodobným pádem na zem způsobil krvácející zranění v oblasti hlavy. Z tohoto důvodu byla k místu přivolána RZS, která převezla zraněného muže na ošetření do nemocnice. Věc bude posléze dořešena.

8.2.2019

Bezvládně ležel na chodníku

V 05.38 vyjeli strážníci po přijatém oznámení na ulici Jungmannova, kde se měl nacházet muž ležící v bezvládném stavu na chodníku. Na místě hlídka nalezla muže ze Skalky, který nebyl z důvodu silné opilosti schopen chůze ani souvislé komunikace. K místu byla vzápětí přivolána sanita RZS, která odvezla opilého muže na ošetření do nemocnice, kde mu byla odebrána krev a zjištěna hladina alkoholu přesahující 5 promile. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

5.2.2019

Krádež baterií

V 11.45 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila muže, který odcizil knoflíkové baterie. Na místě byl hlídkou ztotožněn třiašedesátiletý muž ze Slížan, kterému byla za spáchaný přestupek na místě uložena příkazová pokuta.

4.2.2019

Víkendové noci

V pátek a sobotu byla ve večerních a nočních hodinách provedena pravidelná kontrola restaurací a barů se zaměřením na nalévání alkoholu osobám mladším 18 let. V průběhu víkendových nocí prováděli strážníci rovněž dohled nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku ve městě.

2-3.2.2019

na začátek stranyLeden 2019

Vozidlo srazilo chodkyni na přechodu

V 13.37 došlo na ulici Nerudova ke srážce osobního automobilu s ženou přecházející přes přechod pro chodce. Nehoda se odehrála tak, že první vozidlo blížící se k přechodu zastavilo, ale řidič dalšího přijíždějícího vozidla již zabrzdit nedokázal a do vozidla před sebou narazil, to poskočilo a chodkyni srazilo. Naštěstí byla po příjezdu zdravotnické záchranné služby u sražené ženy zjištěna jen lehká zranění. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

30.1.2019

Při kontrole chatek nalezeno větší množství marihuany

Ve spolupráci s Policií ČR byla provedena kompletní kontrola chatové oblasti Polámané. V jedné z chatek bylo nalezeno několik závadových osob, přičemž jedna z nich měla přikázaný nástup do výkonu trestu, jemuž se delší dobu vyhýbala. Dále bylo v chatce včetně těchto závadových osob nalezeno i větší množství ukryté marihuany. Celou věc nyní dále šetří Policie ČR.

30.1.2019

Zranění způsobené pádem

V 14.21 poskytli strážníci na ulici Palackého první pomoc zraněnému muži, který nešťastně upadl při chůzi na chodník a tímto pádem si způsobil krvavé zranění v obličeji. Zraněného muže, který nebyl podnapiý, si následně převzala přivolaná sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice.

29.1.2019

Odcizila lahev alkoholu

V pravé poledne vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Lidl, kde byla ostrahou chycena žena, která odcizila lahev alkoholu v celkové hodnotě 100,- Kč. Žena z Kyjova nejprve zapírala, poté se ale ke všemu doznala. Za spáchaný přestupek jí byla na místě uložena příkazová pokuta.

27.1.2019

Hádka partnerů ukončená fyzickým napadením

V 03.38 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na sídlišti u Vodojemu dochází v jednom z bytových domů k hádce partnerů. Po okamžitém příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že hádka podnapilých partnerů vyvrcholila dokonce fyzickým napadením, kdy útočníkem byla žena, která svému příteli způsobila krvácející zranění na hlavě. Zraněný muž byl převezen na ošetření do nemocnice a celá věc je nyní dále v šetření.

27.1.2019

Srážka vlaku s chodcem

Ve 14 hodin došlo poblíž zastávky ČD u šroubáren ke srážce vlaku s jednasedmdesátiletým mužem z Kyjova. Tento na místě svým zraněním podlehl. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

26.1.2019

Smrtelná dopravní nehoda

Krátce po 7 hodině ranní došlo na silnici mezi Kyjovem a Strážovicemi k tragické dopravní nehodě osobního automobilu, kdy čtyřiatřicetiletý řidič nezvládl jízdu levotočivou zatáčkou a s vozidlem vyjel mimo silnici. Řidič svým zraněním bohužel na místě ještě před příjezdem zdravotnické záchranné služby podlehl. Strážníci zde usměrňovali provoz po celou dobu šetření této nehody.

26.1.2019

Krádež v prodejně Lidl

V 17 hodin bylo přijato oznámení z prodejny Lidl, že ostraha chytila ženu při krádeži termotašky. Věc byla s osmdesátiletou ženou z Vracova vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou

23.1.2019

Hádka manželů

V 19 hodin byla hlídka po přijatém oznámení vyslána na ulici Nádražní, kde v jednom z bytů docházelo k velmi hlasité hádce manželů. Na místě bylo zjištěno, že roli v hádce hrál i alkohol. Situaci se ovšem podařilo uklidnit. Oba aktéři hádky byli rovněž řádně poučeni.

20.1.2019

Opilec

V 19.45 bylo přijato telefonické oznámení, že se na ulici Tyršova nachází bezvládně ležící muž na zemi. Na místě byl hlídkou zjištěn známý opilec z Vacenovic, který nyní bydlí na ubytovně v Kyjově. Silně podnapilý muž byl probuzen, řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

19.1.2019

Dohled nad agresivním pacientem

Krátce po 4 hodině ranní asistovali strážníci ve spolupráci s Policií ČR ošetřujícímu personálu nemocnice Kyjov u probíhajícího ošetření známého problémového muže ze Svatobořic, jenž trpí halucinacemi a bývá velmi často agresivní. Po dokončení ošetření následoval převoz dotyčného do psychiatrické léčebny.

19.1.2019

Opilec na autobusovém nádraží

Krátce po 15 hodině narazila hlídka při kontrole autobusového nádraží na podnapilého devětačtyřicetiletého muže ze Žádovic, jenž ležel na chodníku. Snaha postavit dotyčného na nohy a z místa vykázat byla z důvodu jeho silné opilosti neúspěšná. Nakonec bylo přivoláno vozidlo taxi, které opilého muže odvezlo domů. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

18.1.2019

Zraněný muž

Při běžné kontrole ulice Jungmannova zpozorovala hlídka muže s krvavým zraněním hlavy, který ležel u vchodu do bytového domu. Zraněnému muži byla poskytnuta první pomoc a následně mu byla přivolána sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice. Zranění si způsobil pravděpodobně nešťastným pádem na zem.

14.1.2019

Nedostal alkohol, začal být agresivní

V 14.38 byla hlídka po přijatém oznámení vyslána do místního baru, kde se nacházel silně podnapilý muž z Věteřova, který se dožadoval nalití alkoholu. Tohoto se od obsluhy ovšem nedočkal, a tudíž začal být velmi agresivní, vulgární a pěstí bouchal do baru. Strážníci muže po příjezdu na místo uklidnili, řádně poučili a z baru vykázali.

12.1.2019

Drobná dopravní nehoda

Krátce před 6 hodinou ranní došlo na ulici tř. Komenského k drobné dopravní nehodě, kdy mladý řidič za volantem osobního automobilu nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu vozovky, dostal smyk a lehce narazil do stromu. Nehoda se obešla bez zranění.

8.1.2019

nehoda nehoda nehoda

Krádež energetického nápoje

V 19 hodin vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Lidl, kde byla ostrahou chycena čtyřiadvacetiletá žena z Brna, která odcizila plechovku energetického nápoje. Věc byla vyřešena udělenou příkazovou pokutou.

6.1.2019

Polonahý dezorientovaný muž

V 18.44 bylo přijato telefonické oznámení od řidiče autobusu, že po nadjezdu ulice Strážovská se pohybuje zvláštní muž, který je polonahý a bez bot. Hlídka tohoto velmi dezorientovaného jednatřicetiletého muže z Křižanovic zastavila nedaleko prodejny Lidl. Následným prověřením dotyčného bylo zjištěno, že se jedná o pacienta nemocnice Kyjov, který utekl ošetřovatelům těsně před jeho převozem na psychiatrickou léčebnu do Kroměříže. Útěk ovšem neměl dlouhého trvání a muž byl předán zpět do rukou ošetřovatelů.

4.1.2019

Krádež balených paprik

V 09.47 vyjeli strážníci po přijatém oznámení do OD Kaufland, kde byla ostrahou chycena devětašedesátiletá žena ze Ždánic, která přes pokladnu pronesla bez zaplacení balené papriky. Věc byla posléze vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

3.1.2019


Šťastný Nový rok a jen samé dobré zprávy v roce 2019 Vám všem přeje Městská policie Kyjov.

PFko

1.1.2019

na začátek strany


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

Březen 2019

Únor 2019

Leden 2019

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
2015         2016         2017         2018         2019        

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Tomáš