Stalo seProsinec 2018

Silvestr

Poslední den v roce 2018 bylo pořádáno několik akcí, při nichž Městská policie vypomáhala pořadatelům nebo zajišťovala jejich bezpečný průběh. Jednalo se hlavně o poslední vyjížďku cyklistů, kterým strážníci dělali doprovod a rovněž nelze opomenout ani silvestrovský ohňostroj, u kterého strážníci dohlíželi na bezpečnost a pořádek.

31.12.2018

Chycen při krádeži v prodejně Lidl

V 07.23 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Lidl, že chytili zloděje, který odcizil několik druhů různého zboží. Na místě strážníci zjistili třiapadesátiletého muže z Vlčnova, kterému byla za spáchaný přestupek uložena příkazová pokuta.

31.12.2018

Po pokusu napadnout strážníka skončil v cele

V 07.15 byla hlídka při kontrole sídliště U Vodojemu zastavena občanem, který si stěžoval na silně podnapilého a agresivního muže, jenž se dobývá do jednoho z panelových domů opodál. Při řešení této situace a následné snaze hlídky třiatřicetiletého muže z místa vykázat, došlo ze strany opilého muže k fyzickému napadení strážníka. Tento ovšem útok vykryl a za pomoci kolegy agresivnímu muži přiložil pouta. Během útoku došlo naštěstí pouze k poškození výstroje. Dechová zkouška prokázala u opilého muže 2,09 promile alkoholu. Agresivní opilec byl následně předán do rukou Policie ČR, která jej umístila do cely. Věc je nyní dále v šetření.

30.12.2018

Pád z balkonu s těžkým zraněním

V 02.41 došlo na místní diskotéce k nešťastné události, kdy devatenáctiletá dívka spadla z minimálně tří metrů vysokého balkonu přímo na chodník. Pádem si způsobila těžká zranění a musela být přepravena vrtulníkem na urgentní příjem Fakultní nemocnice Brno, kde ji čekala operace. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy a věc dále šetří Policie ČR z důvodu podezření na trestný čin těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti.

29.12.2018

Opila se a usnula na zemi

V 18.30 bylo přijato oznámení, že na ulici Jungmannova leží na zemi neznámá žena, která se nehýbe. Při bližší kontrole hlídka zjistila, že se jedná pouze o ženu podnapilou a spící. Devětačtyřicetiletá žena ze Svatobořic byla probuzena, řádně poučena a z místa vykázána. Věc bude posléze dořešena.

23.12.2018

Zraněná žena

V 17.10 byla při kontrole ulice Žižkova hlídkou zpozorována žena ležící vedle kola na silnici. Jednalo se o sedmašedesátiletou ženu z Kyjova, která nezvládla řízení a z kola spadla. Pádem si způsobila krvavé zranění hlavy. K místu byla ihned přivolána sanita RZS, která odvezla zraněnou ženu na ošetření do nemocnice.

23.12.2018

Řídil i přes zákaz řízení a pod vlivem OPL

Krátce po 19 hodině zastavila hlídka při běžné kontrole ulice Vrchlického podezřelé vozidlo. Při kontrole a prověřování třiadvacetiletého řidiče z Ratíškovic, který nebyl schopen předložit řidičské oprávnění, bylo zjištěno, že má uložen zákaz řízení. Dalším šetřením bylo zjištěno, že mladík řídil vozidlo pod vlivem OPL. Věc si posléze převzala přivolaná hlídka Policie ČR, která věc nyní dále šetří.

21.12.2018

Opilec kradl oříšky

V 10.44 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení z prodejny Lidl, že ostraha chytila zloděje. Tímto byl značně podnapilý a arogantní dvaačtyřicetiletý muž z Nenkovic, který odcizil balení oříšků v celkové hodnotě 70,- Kč. Provedenou dechovou zkouškou byla u muže naměřena hodnota 2,25 promile alkoholu. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

15.12.2018

Kradl maso

V 18 hodin vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Lidl, kde chytili zloděje při krádeži masa. Devětašedesátiletý muž z Hodonína byl za spáchaný přestupek odměněn uloženou příkazovou pokutou.

11.12.2018

Opilý a agresivní pacient

V 17 hodin bylo přijato telefonické oznámení z chirurgické ambulance nemocnice Kyjov, že přijali velmi agresivního pacienta v podnapilém stavu. Na místě byla hlídkou provedena asistence po dobu ošetření dotyčného a následoval jeho převoz na záchytnou stanici do Brna.

11.12.2018

Potyčka v místním baru

V 22.49 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do místního baru, kde mělo docházet k potyčce mezi hosty. Po okamžitém příjezdu strážníků na místo byla vyhrocená situace uklidněna a všichni aktéři potyčky byli řádně poučeni. Silně podnapilý muž, který konflikt vyvolal, byl z baru následně vykázán. K žádnému zranění nedošlo.

9.12.2018

Víkendové noci

Jak je již zvykem, tak i tento víkend probíhala pravidelná kontrola barů a nalévání alkoholu mladistvým. Dále strážníci prováděli dohled nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku v ulicích města.

7-8.12.2018

Podnapilý agresivní host

Ve 23 hodin bylo přijato telefonické oznámení od obsluhy jednoho z místních barů, že mají problém s podnapilým hostem, u něhož se neustále stupňuje agresivita. Po příjezdu hlídky na místo byl čtyřicetiletý muž ze Žeravic uklidněn, poté za doprovodu přítelkyně bar opustil. Uvedl, že zapíjí sebevraždu kamaráda. Dechovou zkouškou u něj byla zjištěna hodnota 2.16 promile alkoholu.

6.12.2018

Dopravní nehoda

V 11.45 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na ulici Nětčická, kde došlo k dopravní nehodě osobního automobilu, jehož řidič nezvládl řízení, s vozidlem sjel mimo komunikaci a následně narazil do stavební buňky. K žádnému závažnému zranění při nehodě nedošlo. Hlídka zde asistovala po celou dobu šetření této nehody.

6.12.2018

nehoda nehoda

Kradl sladkosti

V 10.40 bylo přijato oznámení z prodejny Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě byl hlídkou zjištěn dvaašedesátiletý muž z Ivanovic na Hané, který odcizil několik kusů tyčinek Margot a Milka. Za spáchaný přestupek byl muž na místě odměněn uloženou příkazovou pokutou.

6.12.2018

Opilci pokřikovali na kolemjdoucí

V 16.36 bylo přijato telefonické oznámení, že na autobusovém nádraží se nachází skupinka několika podnapilých osob, které neustále pokřikují na ostatní kolemjdoucí. Hlídka po příjezdu na místo všechny přítomné podnapilé osoby uklidnila, důrazně poučila a následně z místa vykázala.

4.12.2018

na začátek stranyListopad 2018

Krádež v OD Kaufland

V 12.53 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do OD Kaufland, kde ostraha chytila ženu, která odcizila zboží v celkové hodnotě přesahující částku 500,- Kč. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

30.11.2018

Potyčka v místním baru

V 20.36 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do místního baru, kde došlo k potyčce mezi dvěma podnapilými muži. Prvotní hádka mezi dvaapadesátiletým mužem a dvacetiletým mladíkem se proměnila ve vzájemné fyzické napadení. K žádnému zranění ani škodě na majetku naštěstí nedošlo. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

25.11.2018

V opilosti upadl na zem a zranil se

Krátce po 19 hodině byl při kontrole autobusového nádraží zpozorován neznámý muž, který seděl na zemi a působil velmi dezorientovaně. Bližší kontrolou bylo zjištěno, že dvaapadesátiletý muž z Vracova má krvácející zranění na hlavě, které si způsobil pravděpodobným pádem na zem. Důvodem pádu byla nejspíše opilost dotyčného, jenž provedenou dechovou zkouškou nadýchal 2.78 promile. K místu byla následně přivolána sanita RZS, která zraněného muže odvezla na ošetření do nemocnice, které rovněž probíhalo za asistence strážníků.

22.11.2018

Odvoz na záchytnou stanici

V 12.40 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na ulici Mezi Mlaty leží na chodníku muž v bezvládném stavu. Hlídka na místě zjistila známého problémového alkoholika z Kyjova, který nebyl schopen chůze ani souvislé komunikace. Provedenou dechovou zkouškou byla u dotyčného naměřena hodnota 2,13 promile. Z tohoto důvodu byl muž následně za doprovodu jednoho ze strážníků odvezen na záchytnou stanici do Brna. Věc bude posléze dořešena.

22.11.2018

Odcizil láhev vodky

V 16.37 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do prodejny Lidl, kde ostraha chytila mladíka, který přes pokladnu pronesl bez zaplacení láhev vodky. Jednalo se o devatenáctiletého mladého muže ze Ždánic, kterému byla za spáchanou krádež na místě uložena příkazová pokuta.

21.11.2018

Opilý mladík usnul na chodníku

V 06.30 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na ulici Jungmannova leží na chodníku v bezvládném stavu nějaký mladík. Na místě byl hlídkou zjištěn značně podnapilý mladý muž z Moravan, který při cestě domů vlivem silné únavy na chodníku usnul. Dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 1.94 promile alkoholu. Mladík byl probuzen, postaven na nohy a odeslán k domovu. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

17.11.2018

Agresivní host

Krátce po půlnoci bylo přijato telefonické oznámení servírky z místního baru, že mají v provozovně vulgárního a agresivního hosta, který obtěžuje ostatní návštěvníky a vzteky mlátí do dveří. Strážníci na místě podnapilého jednatřicetiletého muže z Milotic uklidnili, řádně poučili a z místa vykázali. Věc je nyní dále v šetření.

15.11.2018

Dopravní nehoda

Krátce po 20 hodině došlo na silnici mezi Kyjovem a Vlkošem k dopravní nehodě osobního automobilu. Strážníci asistovali Policii ČR při odklánění dopravy po celou dobu šetření této nehody, která se naštěstí obešla bez zranění.

10.11.2018

Usnul v přízemí radnice

V 14.15 bylo přijato telefonické oznámení, že na chodbě v přízemí radnice spí neznámý muž. Hlídka na místě zjistila značně podnapilého muže z Kyjova, který již nedokázal pokračovat ve své cestě radnicí a na chodbě se rozhodl za pomoci spánku nabrat nové síly. Provedenou dechovou zkouškou u něj bylo naměřeno úctyhodných 4,01 promile. Z tohoto důvodu byl po probuzení odvezen přivolanou sanitou do nemocnice Kyjov. Věc bude posléze dořešena.

5.11.2018

Problémový opilec

V 11.15 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na ulici tř. Palackého leží v trávě velmi zanedbaný muž. Na místě hlídka nalezla známého problémového alkoholika z Kyjova, který byl opět v silné podnapilosti, neschopen pohybu ani souvislé komunikace. Z tohoto důvodu byl dotyčný převezen na ošetření do nemocnice a následně za asistence jednoho ze strážníků na záchytnou stanici do Brna.

3.11.2018

Potyčka v místním baru

Krátce po půlnoci se v jednom z místních barů uskutečnila potyčka mezi mladíky, kdy u jednoho z napadených došlo ke kolapsu. Pro zraněného mladíka musela přijet sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice. Celou věc si následně převzala i se všemi zjištěnými skutečnostmi k dalšímu šetření Policie ČR.

2.11.2018

na začátek stranyŘíjen 2018

Silný vítr

V průběhu dne zasáhl město Kyjov silný vítr, který způsobil v ulicích nemalé škody. Jednalo se v převážné míře o spadlé stromy a větve, střešní krytiny a převrácené kontejnery. Strážníci v průběhu dne odklízeli především větve, které na několika místech bránily průjezdnosti vozovky, a zvedali přenosné dopravní značení.

30.10.2018

Kradl ovoce

V 09.45 bylo přijato telefonické oznámení z Kauflandu, že ostraha chytila zloděje. Na místě byl hlídkou ztotožněn jednašedesátiletý muž z Kostelce, který úmyslně zvážil menší množství ovoce, než to které přenášel přes pokladnu. Za spáchaný přestupek byla muži na místě uložena příkazová pokuta.

29.10.2018

Muž se zdravotními problémy

Krátce po 7 hodině ranní hlídka při kontrole ulice Kollárova zpozorovala muže, který upadl na zem. Při bližší kontrole bylo od dotyčného zjištěno, že mu není dobře a točí se mu hlava. Z tohoto důvodu byla k místu ihned přivolána sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice.

29.10.2018

Ztracen v Kyjově

V 13.48 bylo přijato telefonické oznámení výpravčího ČD, že na vlakovém nádraží v Kyjově posedává v čekárně již delší dobu nejspíše podnapilý muž z Ukrajiny, který tvrdí, že neví, kde se nachází a chtěl by se dostat domů. Na místě byla provedena kontrola dotyčného, který ovšem nejevil známky podnapilosti. Dalším šetřením bylo zjištěno, že muž se opravdu pokoušel dostat ze Zlína domů na Ukrajinu, přesněji do Kyjeva. Bohužel si při koupi lístku ve Zlíně neporozuměli a byl poslán do Kyjova. Mladík byl následně poučen, kam se vydat, aby úspěšně dorazil domů.

27.10.2018

Krádež v OD Kaufland

V 16.46 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě hlídka ztotožnila devětašedesátiletou ženu z Kyjova, která byla za spáchaný přestupek odměněna příkazovou pokutou.

25.10.2018

Dopravní nehoda

V 08.22 došlo na ulici Dvořákova k dopravní nehodě dvou vozidel. Situaci na místě řešila Policie ČR a strážníci zde prováděli součinnost při usměrňování dopravy po celou dobu šetření této nehody. K žádnému vážnému zranění na místě nedošlo.

24.10.2018

nehoda

Spadlý strom

V 05.24 bylo přijato telefonické oznámení, že poblíž brány městského stadionu spadl strom, který nyní blokuje celou silnici. Z důvodu neprůjezdnosti komunikace strážníci na místě usměrňovali dopravu po dobu odstraňování stromu přivolanou jednotkou HZS.

24.10.2018

nehoda nehoda

Pacient s psychickými problémy

Krátce po poledni bylo přijato telefonické oznámení z nemocnice Kyjov s žádostí o asistenci strážníků při ošetření pacienta s psychickými problémy. Na místě byla hlídkou asistence provedena.

22.10.2018

Potyčka mladíků

Krátce po 5 hodině ranní bylo přijato telefonické oznámení, že na Masarykově náměstí dochází k potyčce několika podnapilých mladíků. Kontrolou na místě strážníci zjistili, že se spíše jedná o hádku dotyčných. Všichni byli důrazně poučeni o nutnosti dodržovat noční klid a následně z místa vykázáni.

20.10.2018

Krvavé zranění hlavy

V 22.42 byl hlídkou při kontrole autobusového nádraží zpozorován ležící muž s krvavým zraněním na hlavě. Bližší kontrolou bylo zjištěno, že šedesátiletý muž z Blatnice pod Svatým Antonínkem je v silně podnapilém stavu a zranění si pravděpodobně způsobil pádem na zem. Komunikace s ním byla velmi složitá. K místu byla přivolána sanita RZS, která zraněného následně odvezla na ošetření do nemocnice.

15.10.2018

Krádež dětského odrážedla

Krátce po 18 hodině došlo na Masarykově náměstí ke krádeži dětského odrážedla fialové barvy. Oznamovatelce bylo doporučenou celou věc nahlásit rovněž na Policii ČR. Strážníci kontrolou kamerového záznamu zjistili popis neznámého pachatele, který odrážedlo odcizil. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

10.10.2018

Potyčka mladíků

V 03.37 byla přijata žádost Policie ČR o spolupráci při pátrání po mladíkovi, jenž byl jedním z aktérů potyčky v místním baru, při které došlo ke zranění. Tento mladík byl útočníkem, který z místa utekl. Díky podrobnému popisu se strážníkům zanedlouho podařilo útočníka dopadnout poblíž autobusového nádraží. O věci byla následně vyrozuměna PČR, která si posléze převzala celou věc k dalšímu šetření.

6.10.2018

Krádež v OD Kaufland

V 10.38 byli po přijatém oznámení vyslání strážníci do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje při krádeži. Na místě hlídka ztotožnila jednapadesátiletého muže ze Ždánic, jenž odcizil balení tužkových baterií v celkové hodnotě 199,- Kč. Jelikož muž s krádeží nesouhlasil, byla věc postoupena k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

4.10.2018

Dopravní nehoda s těžkým zraněním

V 10.20 došlo na silnici mezi Kyjovem a Kostelcem k dopravní nehodě osobního vozidla. Řidička automobilu havarovala z dosud nezjištěných důvodů. K místu nehody musel být přivolán vrtulník letecké záchranné služby, který těžce zraněnou devětatřicetiletou ženu přepravil do nemocnice v Brně. Strážníci na místě odkláněli dopravu po celou dobu šetření této nehody.

2.10.2018

Zraněný muž

V 04.40 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici tř. Palackého se nachází neznámý muž s krvavým zraněním v obličeji. Na místě byl hlídkou nalezen podnapilý a zakrvácený muž z Kyjova, jenž byl posléze odvezen přivolanou sanitou RZS na ošetření do nemocnice.

2.10.2018

na začátek stranyZáří 2018

Vandalové

V 02.43 byla při kontrole kamerového systému zpozorována skupinka mladíků posilněných alkoholem, kteří při cestě domů z místního baru začali rozbíjet skleněné lahve a rozkopávat odpadkové koše. Hlídka vyslaná na místo vzápětí dotyčné mladíky zastavila a ztotožnila. Celá věc bude po vystřízlivění dořešena.

24.9.2018

Problémový host

Krátce po půlnoci byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do jednoho z místních barů, kde se nacházel agresivní host, který neustále vyvolával konflikty a bar odmítal opustit. Strážníci na místě podnapilého osmačtyřicetiletého muže z Osvětiman uklidnili a z baru vykázali. Muž poté nasedl do vozidla taxi a odjel domů.

23.9.2018

Opilí mladiství

V 21.14 byla při kontrole městského parku zjištěna skupinka mladíků, kteří si v parku dělali diskotéku. Při kontrole totožností bylo zjištěno, že ani jeden z dotyčných ještě nedosáhl věku 18 let. Jelikož všichni jevili známky podnapilosti, byly provedeny dechové zkoušky. U všech byla naměřena hodnota okolo 1 promile alkoholu. Mladíci byli posléze předání do rukou přivolaných rodičů a věc bude předána k dalšímu šetření příslušnému správnímu orgánu. O věci vyrozuměna rovněž Policie ČR.

21.9.2018

Usnul na nástupišti

Dalším opilcem byl při kontrole autobusového nádraží krátce před 11 hodinou zjištěn padesátiletý muž ze Ždánic, který nezvládl množství požitého alkoholu a usnul pod lavičkou na nástupišti. Po probuzení u něj bylo dechovou zkouškou naměřeno úctyhodných 2.80 promile. Muž byl následně řádně poučen a odeslán směrem k domovu. Věc bude posléze dořešena.

20.9.2018

Ležel na chodníku

V 13.30 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že na ulici Jurovského leží na zemi nějaký opilec. Na místě byl hlídkou opravdu zjištěn podnapilý osmapadesátiletý muž z Věteřova, který byl probuzen, postaven na nohy a posléze z místa vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

15.9.2018

Opilec s krvavým zraněním obličeje

V 17.37 hlídka při kontrole autobusového nádraží zpozorovala neznámého muže, který ležel na chodníku a měl zakrvácený celý obličej. Tohoto šestatřicetiletého muže z Moravan, jenž pravděpodobně upadl díky opilosti na zem a způsobil si tím zranění, následně odvezla na ošetření do nemocnice přivolaná sanita RZS.

14.9.2018

Usnul v trávě

Krátce před 19 hodinou byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na ulici Koliba, kde se nacházel neznámý muž bezvládně ležící v trávě. Na místě bylo bližší kontrolou zjištěno, že se jedná o známého problémového muže z Kyjova, jenž byl opět v silně podnapilém stavu. Dotyčný byl probuzen a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

13.9.2018

Osoba se sebevražednými sklony

V 08.55 byla na žádost Policie ČR provedena asistence při pátrání po muži z Hovoran se sebevražednými sklony, který si chtěl ublížit. Strážníci provedli s hlídkou PČR kompletní kontrolu města. Dle uvedeného popisu a rovněž za pomoci pozorných občanů byl tento muž po chvíli v pořádku nalezen.

11.9.2018

Krádež kalhot z prodejny Lidl

V 13 hodin bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Lidl, kde ostraha chytila zloděje při krádeži kalhoty. Mladík se ovšem vysmekl a ihned utekl. Popis mladíka byl následně předán všem hlídkám. Netrvalo dlouho a mladého muže odpovídajícího popisu se podařilo najít nedaleko prodejny. Po chvíli zapírání se nakonec ke krádeži přiznal. To se již na místě nacházela i přivolaná hlídka Policie ČR, která si převzala celou věc k dalšímu šetření.

10.9.2018

Víkendové noci

V průběhu víkendových nocí řešili strážníci několik přestupků. Zejména rušení nočního klidu, nedodržování veřejného pořádku a výtržnosti. Dále probíhaly kontroly přilehlých uliček, okolí barů, heren a garáží. V několika nočních podnicích byly provedeny i kontroly nalévání alkoholu mladistvým.

7-8.9.2018

Krádež jízdního kola

V 11.50 byla na služebně Městské policie nahlášena krádež jízdního kola. Jednalo se o červené horské kolo se stříbrnými nápisy, které neznámý pachatel odcizil z areálu nemocnice po odstřihnutí zámku. Věc byla rovněž oznámena na Policii ČR.

6.9.2018

Pokus o sebevraždu

V 17 hodin bylo přijato telefonické oznámení od pracovnice Azylového domu v Kyjově, že jedna z klientek jeví známky silné podnapilosti, což je v prostorách domu výslovně zakázáno. Dále pracovnice uvedla, že klientka začíná být poměrně značně agresivní a navíc u sebe má několikaměsíční dítě, které jí bude pravděpodobně odebráno. Toto klientka neunesla, zavřela se v pokoji a poté se pokusila spáchat sebevraždu tím, že si podřezala žíly na několika místech. V daném okamžiku již ale dorazili na místo i strážníci, kteří devětadvacetiletou ženu z Božic nalezli v kaluži krve. Ihned jí byla poskytnuta první pomoc, což ženě zachránilo život. Vzápětí byla na místo přivolána sanita RZS, která odvezla zraněnou ženu na ošetření do nemocnice.

1.9.2018

na začátek stranySrpen 2018

Krádež dámského jízdního kola

Krátce před polednem bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že během dopoledne odcizil neznámý pachatel na ulici Jiráskova dámské jízdní kolo červené barvy. Věc byla nahlášena taktéž na linku 158. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy.

29.8.2018

Odcizil čokoládové tyčinky

V 07.25 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě byl hlídkou zjištěn muž z Ukrajiny, jenž odcizil několik čokoládových tyčinek, které pronesl přes pokladnu. Cizinci byla za spáchaný přestupek na místě uložena příkazová pokuta.

22.8.2018

Usnul na chodníku

V 01.10 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Svatoborská leží na chodníku v bezvládném stavu nějaký muž. Na místě nalezen a probuzen dvaadvacetiletý mladík z Vacenovic, který přecenil své síly a podlehl únavě způsobené alkoholem. Mladý muž byl řádně poučen a následně přivolaným vozidlem taxi odeslán domů. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

19.8.2018

Vloupání do domu

V 21 hodin byli strážníci po přijatém oznámení od Policie ČR vysláni do jednoho z místních domů, který se stal pravděpodobně terčem neznámého pachatele, jenž se do něj vloupal. Na místě hlídka rodinný dům i okolí zabezpečila, zjistila svědky události a věc následně se všemi zjištěnými skutečnostmi předala k dalšímu šetření Policii ČR.

17.8.2018

Nalezení pohřešované osoby

Krátce po půlnoci byla přijata žádost Policie ČR o pomoc při pátrání po pohřešované osobě, kterou byl sedmačtyřicetiletý muž z Bukovan. Hlídce byl předán podrobný popis osoby a následně byla provedena kontrola města. Pohřešovaný muž byl i díky místní znalosti po chvíli nalezen a předán do rukou Policie ČR.

17.8.2018

Opilý řídil vozidlo

V 04.40 byla na žádost Policie ČR provedena na ulici Strážovská asistence při řešení opilého řidiče, který byl zastaven při řízení vozidla a při jeho následném umístění do cely.

16.8.2018

Dopravní nehoda

V 15 hodin došlo na ulici Strážovská ke středu dvou osobních automobilů. Strážníci na místě řídili dopravu po dobu šetření této nehody, která se naštěstí obešla bez zranění.

14.8.2018

nehoda

Opilec na autobusovém nádraží

V 17.20 bylo přijato telefonické oznámení, že na autobusovém nádraží leží na silnici neznámý muž a nehýbe se. Na místě strážníci nalezli silně podnapilého muže z Věteřova, který zde pouze pospával. Opilec byl probuzen, řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

11.8.2018

Víkendová kontrola barů a restaurací

Během víkendu strážníci prováděli kontroly barů a nonstop provozoven se zaměřením na nalévání alkoholu mladistvým. Dále byl rovněž prováděn dohled nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku. V průběhu večera bylo uklidňováno několik skupinek rušících noční klid.

10-11.8.2018

Bezvládně ležel na zemi celý zakrvácený

V 3.50 narazila hlídka při kontrole autobusového nádraží na bezvládně ležícího muže na zemi, který byl celý zakrvácený, dezorientovaný a stěžoval si na bolest hlavy. Na místo byla ihned přivolána sanita RZS, která zraněného muže z Moravan odvezla na ošetření do nemocnice. Zde mu byla ošetřena poraněná hlava a zlomený nos. U zraněného byla rovněž provedena dechová zkouška s výsledkem 1.87 promile. Věc si následně i se všemi zjištěným skutečnostmi převzala k dalšímu šetření Policie ČR, která nyní pátrá po neznámém útočníkovi.

5.8.2018

V opilosti při pádu z kola ulomil zpětné zrcátko na vozidle

V 22.45 došlo na sídlišti Za Stadionem k nehodě cyklisty, který pří jízdě v opilosti spadl z kola tak šikovně, že při pádu ulomil zpětné zrcátko u jednoho ze zde zaparkovaných vozidel. Poté nasedl zpět na kolo a z místa ujel. Muže se ovšem hlídce podařilo vzápětí vypátrat díky pozorným svědkům této nehody a jejich podrobnému popisu podnapilého cyklisty. Celou věc si následně převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

4.8.2018

Ležel v trávě

V 8.25 vyjeli strážníci po přijatém oznámení na parkoviště u kina Panorama, kde se nacházel muž bezvládně ležící v trávě. Jednalo se o známého problémového alkoholika z Kyjova, u kterého bylo provedenou dechovou zkouškou naměřeno 1,86 promile alkoholu. Dotyčný byl postaven na nohy, řádně poučen a odeslán k domovu. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

4.8.2018

Vulgární a agresivní host

Krátce po půlnoci byla hlídka po přijatém oznámení vyslána do jednoho z místních barů, kde se vyskytoval silně podnapilý mladík z Čejče, který byl agresivní a neustále vulgárně urážel ostatní hosty, přičemž odmítal bar opustit. Na místě hlídka tohoto mladého muže uklidnila a následně z baru vykázala. Toto pochopil, přivolal si vozidlo taxi a odjel domů.

3.8.2018

Drobná dopravní nehoda

V 17 hodin došlo na ulici V. Bzeneckého ke střetu dvou osobních automibilů. Jednalo se o drobnou dopravní nehodu, která se obešla bez zranění. Věc na místě šetřila Policie ČR.

1.8.2018

na začátek stranyČervenec 2018

Při dopravní nehodě skončilo vozidlo na střeše

V 20.10 došlo na ulici Mezivodí k dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu nedal přednost v křižovatce dalším přijíždějícímu vozidlu a to své následně po srážce otočil na střechu. Na místě hlídka poté usměrňovala provoz po celou dobu šetření této nehody, která se naštěstí obešla bez zranění.

28.7.2018

nehoda nehoda nehoda

Napadení se zraněním

O půlnoci hlídka při kontrole města zpozorovala u jednoho z místních barů muže se zakrváceným obličejem. Tento uvedl, že jej před chvíli napadla skupinka Romů. Zraněnému muži byla přivolána sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice. Věc si poté převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

23.7.2018

Dva agresivní pacienti během jednoho dne

Nejprve byla v 02.20 vyslána hlídka po přijatém telefonickém oznámení do nemocnice Kyjov, kam přivezla sanita RZS zraněného podnapilého pacienta, který odmítal ošetření, a neustále u něj vzrůstala agresivita. Na místě hlídka muže uklidnila, byl ošetřen a posléze odvezen na záchytnou stanici do Brna.


Následně v 19 hodin byla přijata opětovná žádost z ON Kyjov, že přijali dalšího pacienta, který je velmi agresivní k ošetřujícímu personálu. Na místě strážníci provedli asistenci během ošetřování tohoto silně podnapilého muže. Poté byl dotyčný rovněž převezen na záchytnou stanici do Brna.

21.7.2018

Krádež jízdního kola

Ve 23 hodin bylo na ulici Nerudova neznámým pachatelem odcizeno modro-černé jízdní kolo značky Dema. Věc nyní dále šetří Policie ČR, které byly předány veškeré zjištěné skutečnosti.

20.7.2018

Únik provozních kapalin

V 13.38 se na ulici Jungmannova stala drobná dopravní nehoda dvou osobních automobilů, při které došlo k úniku provozních kapalin na silnici. Strážníci na místě následně usměrňovali dopravu a asistovali jednotce HZS po celou dobu čištění vzniklé skvrny.

16.7.2018

Dostal epileptický záchvat

Krátce po 12 hodině bylo přijato několik telefonických oznámení, že u silnice směrem na Svatobořice leží v příkopu neznámý muž, který je v bezvládném stavu. Na místě zjištěn muž z Kyjova, který velmi špatně dýchal a nebyl schopen pohybu. Ihned byla přivolána sanita RZS, která odvezla zraněného muže do nemocnice, kde bylo po ošetření zjištěno, že dostal epileptický záchvat.

13.7.2018

Podnapilá dívka

Krátce po půlnoci byla před jedním z místních barů nalezena silně podnapilá dívka z Kyjova. Dechová zkouška u mladé ženy naměřila hodnotu 2.96 promile alkoholu. O věci byla vyrozuměna babička dotyčné, která si následně dívku převzala. Věc je nyní dále v řešení.

12.7.2018

Krádež Kaufland

V 16 hodin bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě byl ztotožněn devětašedesátiletý muž z Kyjova, kterému byla za odcizené zboží uložena příkazová pokuta.

10.7.2018

Opilý a agresivní pacient

V 02.55 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kam byl přivezen značně podnapilý pacient, jenž byl vůči ošetřujícímu personálu velmi agresivní. Na místě provedena asistence do doby ukončení ošetření.

10.7.2018

Bezdůvodné fyzické napadení

V 19.45 došlo poblíž jednoho z místních barů na ulici Riegrova k bezdůvodnému fyzickému napadení muže a ženy romské národnosti ze strany neznámého útočníka. Tento z místa po útoku ihned utekl. Ve spolupráci s Policií ČR byl dle uvedeného popisu a místní znalosti pachatel vypátrán. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

9.7.2018

Dopravní nehoda

V 18.50 byla z důvodu dopravní nehody uzavřena silnice vedoucí z Kyjova do Vlkoše. Hlídka zde usměrňovala provoz po celou dobu šetření této dopravní nehody.

7.7.2018

Opilec

Ve 14 hodin bylo přijato oznámení, že se na ulici Nerudova povaluje na zemi pravděpodobně podnapilý muž. Na místě strážníci nalezli opravdu známého problémového alkoholika z Kyjova. Opilec byl postaven na nohy a posléze odeslán směrem k domovu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

6.7.2018

Krádež v OD Kaufland

V 09.30 vyrazili strážníci do prodejny Kaufland, kde byla ostrahou chycena při krádeži zboží dvaapadesátiletá žena z Brna. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

6.7.2018

Neustále křičel na kolemjdoucí

V 07.25 bylo během chvíle přijato několik telefonních oznámení, že na Masarykově náměstí se nachází neznámý muž, který neustále nadává a křičí na všechny kolemjdoucí. Hlídka po příjezdu na místo muže z Týniště nad Orlicí uklidnila, prověřila a posléze z místa vykázala.

4.7.2018

Usnul na chodníku

V 05.37 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Dobrovského leží na chodníku muž v bezvládném stavu. Hlídka po příjezdu na místo nalezla nezraněného šestačtyřicetiletého muže ze Ždánic, který na chodníku pouze odpočíval. Muž byl ohleduplně probuzen, řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

2.7.2018

na začátek stranyČerven 2018

Had schovaný v garáži

V 10.37 byli strážníci po přijatém oznámení vyslání do jednoho z místních rodinných domů, jehož majitel nahlásil nález velkého hada ukrytého v garáži za pneumatikami. Na místě bylo zjištěno, že se nejedná o žádného nebezpečného exotického hada velkých rozměrů, nýbrž domácí užovku. Tato byla následně odborně odchycena a vypuštěna do volné přírody.

30.6.2018

Pátek

V pátek ve večerních a nočních hodinách byla provedena pravidelná namátková kontrola restaurací a barů se zaměřením na nalévání alkoholu osobám mladším 18 let. Rovněž byl prováděn dohled nad veřejným pořádkem a řešeno několik neukázněných skupinek, které rušili noční klid.

29.6.2018

Krádež vratných skleněných lahví

V 14.16 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení z místního podniku, že mají v areálu firmy neznámého muže, který zde již v minulosti odcizil větší množství vratných lahví a nyní krade další. Hlídka během několika málo minut dorazila na místo a podezřelého muže zadržela. Následně byl předán k dalšímu šetření Policii ČR.

25.6.2018

Probudila se uzamčená v baru

V 05.12 bylo přijato oznámení od mladíka, který přes noc postrádal svoji přítelkyni. Tuto se mu naštěstí podařilo najít v jednom z místních barů, kde byla ovšem uzamčená. Pravděpodobně ji znavila náročná noc a v baru usnula. Mladé dívce se nepoštěstilo ani při odchodu obsluhy, která ji po zavírací době bez povšimnutí v provozovně ponechala a uzamkla. Strážníci následně kontaktovali provozovatele baru, jenž bezradnou dívku vysvobodil.

24.6.2018

Hořící vozidlo

V 07.21 byla na žádost Hasičského záchranného sboru poskytnuta asistence u nového kruhového objezdu, kde začalo znenadání hořet osobní vozidlo. Strážníci zde usměrňovali provoz po celou dobu hašení a následného šetření této nehody.

21.6.2018

Opilec

V 18.19 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Palackého se nachází pravděpodobně podnapilý muž, kde leží v bezvládném stavu na chodníku. Na místě hlídka zjistila známého problémového opilce z Kyjova. Tomuto byla dechovou zkouškou naměřena hodnota 3.55 promile alkoholu. Opilý muž byl postaven na nohy a po řádném poučení z místa vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

17.6.2018

Usnul na autobusovém nádraží

V 20.45 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že na autobusovém nádraží leží na silnici neznámý muž v bezvládném stavu. Na místě strážníci nalezli opilého pětačtyřicetiletého muže ze Svatobořic, kterému byla dechovou zkouškou naměřena hodnota 2,53 promile. Opilý muž byl probuzen, řádně poučen a následně byl přivolaným vozidlem taxislužby odvezen domů. Věc bude posléze dořešena.

16.6.2018

Krádež v OD Kaufland

V 07.40 vyjeli strážníci po přijatém oznámení do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Tímto byl osmdesátiletý muž z Bohuslavic, kterému byla za spáchaný přestupek uložena příkazová pokuta.

15.6.2018

Opila se do němoty

V 05.36 bylo přijato oznámení z nemocnice Kyjov, že mají problém s opilou pacientkou, která odmítá po ošetření opustit nemocnici. Na místě bylo u ženy ze Bzence provedenou dechovou zkouškou naměřeno závratných 4.12 promile alkoholu. Z tohoto důvodu nebylo jiného východiska, než převoz ženy za asistence jednoho ze strážníků na záchytnou stanici do Brna.

14.6.2018

Host napadl mladou servírku

V 16.40 došlo v jednom z místních barů k fyzickému napadení mladé servírky ze strany opilého jednapadesátiletého muže z Věteřova. Opilý muž udeřil servírku do hlavy půllitrem od piva po tom, co mu z důvodu jeho značné opilosti odmítla nalít další alkohol. Po okamžitém příjezdu hlídky na místo byl opilec ve spolupráci s Policií ČR zadržen. Zraněná žena byla následně odvezena sanitou RZS na ošetření do nemocnice. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

10.6.2018

Zloděj z dalekého Moldavska

V 17.55 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila neznámého muže, který odcizil z prodejny několik kusů různého zboží. Na místě strážníci zjistili muže až z dalekého Moldavska. Při následném prověřování tohoto cizince bylo zjištěno, že vlastní několik padělaných dokladů. Z tohoto důvodu byla k místu přivolána cizinecká policie, která si jej převzala k dalšímu šetření. Nakonec byl tento muž zadržen a posléze bude vyhoštěn ze země.

9.6.2018

Ležel na silnici

V 22.40 bylo přijato telefonické oznámení, že na Masarykově náměstí leží na silnici neznámý muž s taškou, který není schopen postavit se na vlastní nohy. Na místě strážníci zjistili známého obyvatele Kyjova, který má velmi časté problémy s alkoholem. Opilý muž byl následně postaven na nohy, řádně poučen a doprovozen do bytu, který měl opodál. Věc bude posléze dořešena.

8.6.2018

Dopravní nehoda

V 06.50 došlo na ulici Kollárova k dopravní nehodě, kdy projíždějícímu vozidlu upadlo během jízdy kolo. Na místě strážníci následně usměrňovali dopravu po dobu šetření této nehody.

7.6.2018

Potyčka se zraněním

V 02.18 bylo přijato telefonické oznámení, že v jednom z místních barů dochází ke rvačce mezi několika muži. Na místě byla vyhrocená situace v součinnosti s hlídkou PČR uklidněna. Následně musela být přivolána sanita RZS, jelikož došlo ke zranění jednoho z aktérů, který měl krvavé šrámy v obličeji. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

2.6.2018

Víkendové noci

Během víkendových večerů opět probíhaly pravidelné kontroly barů a restaurací ve městě, které byly zaměřeny na nalévání alkoholu mladistvým. Dále strážníci v průběhu nocí prováděli dohled nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku.

1-2.6.2018

na začátek stranyKvěten 2018

Opilec v parku

V 13.29 bylo přijato telefonické oznámení, že v městském parku leží v trávě neznámý muž a nelze jej probudit. Na místě strážníci zjistili známého problémového opilce, jenž se oddával pouze hlubokému spánku. Následně byl probuzen, řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

31.5.2018

Odcizil větší množství zboží

V 09.49 vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Jednalo se o čtyřiapadesátiletého muže z Vřesovic, který odcizil několik kusů různého zboží v celkové hodnotě 972,- Kč. Věc byla posléze vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

31.5.2018

Útěk agresivní pacientky

V 16.32 bylo přijato oznámení z nemocnice Kyjov, že jim z oddělení utekla velmi agresivní pacientka, u níž hrozilo, že by mohla bezdůvodně napadnout jakoukoliv jinou osobu. Žena oblečená pouze v županu byla vzápětí hlídkou nalezena nedaleko nemocnice. Poté byla doprovozena zpět do nemocnice a převezena do psychiatrické léčebny Brno.

30.5.2018

Krádež v OD Kaufland

V 11 hodin bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila ženu, která odcizila nůžky na manikúru v celkové hodnotě 299,- Kč. Na místě byla devětačtyřicetileté ženě ze Slavkova u Brna za spáchaný přestupek uložena příkazová pokuta.

26.5.2018

Podnapilý host se zbraní

O půlnoci byla vyslána hlídka do místního baru, kde se nacházel podnapilý host, kterému cestou na záchod bez povšimnutí vypadla zpoza opasku pistole. Hlídka ihned vyrazila na místo. Zde bylo zjištěno, že se jedná pouze o pistoli plynovou. Majitelem byl muž z Vacenovic, kterému byla provedenou dechovou zkouškou naměřena hodnota 3,77 promile. Z tohoto důvodu mu byla plynová pistole následně odebrána a dotyčný byl odeslán směrem k domovu.

25.5.2018

Drobná dopravní nehoda

V 18.44 došlo na parkovišti u prodejny Lidl k drobné dopravní nehodě, kdy řidička osobního automobilu při snaze vyjet z parkoviště nabourala do jiného zde zaparkovaného vozidla. Věc byla následně i se všemi zjištěnými skutečnostmi předána k dalšímu šetření Policii ČR.

25.5.2018

Odmítal opustit provozovnu

Krátce po půlnoci byli strážníci po přijatém oznámení vysláni do jednoho z místních barů, kde se nacházel podnapilý host, jehož zachvátily nečekané návaly vzteku a agrese. Na místě byla situace hlídkou uklidněna a dotyčný padesátiletý muž ze Ždánic byl z baru vykázán.

23.5.2018

Opil se a usnul v trávě

V 11.53 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na ulici Nerudova, kde se vedle prodejny Lidl povaloval v trávě neznámý muž. Na místě byl zjištěn podnapilý, pomočený a spící třiačtyřicetiletý muž z Kyjova. Dechová zkouška u něj prokázala 2,58 promile alkoholu. Muž byl po probuzení a řádném poučení z místa vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

20.5.2018

Páteční noc

V průběhu pátečního večera byla provedena pravidelná namátková kontrola restaurací a barů se zaměřením na nalévání alkoholu osobám mladším 18 let. Během noci bylo zjištěno a řešeno několik mladistvých pod vlivem alkoholu. Vše je prozatím v dalším šetření.

18.5.2018

Podnapilý mladík

V 10.50 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Komenského leží před poštou na chodníku podnapilý mladík. Na místě strážníci nalezli sedmadvacetiletého muže z Otnice, jenž na chodníku nabíral síly na další cestu. Provedenou dechovou zkouškou mu byla naměřena hodnota 2,08 promile. Mladý muž byl postaven na nohy, řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

17.5.2018

Nalezeno větší množství marihuany

V 12.15 bylo při běžné kontrole místní ubytovny na ulici Havlíčkova nalezeno u jednoho z nájemníků větší množství marihuany. Jednalo se o známého problémového pětačtyřicetiletého muže z Kyjova, který si marihuanu uschoval do dvou igelitových tašek. Jelikož zde vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, byla k místu přivolána Policie ČR, která si následně převzala celou věc k dalšímu šetření.

15.5.2018

Problémy s agresivními pacienty

V 11.45 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení z nemocnice Kyjov, že mají problém s podnapilým a agresivní pacientem, kterého právě přivezla sanita RZS. Jednalo se o devětatřicetiletého muže z Kyjova, kterého strážníci po příjezdu nejprve uklidnili a následně zde ošetřujícímu personálu asistovali do doby ukončení ošetření.


Téhož dne v 23.20 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kde přijali velmi opilého a agresivního pacienta, který odmítal spolupracovat a neustále se pokoušel napadat ošetřující personál. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo tohoto osmadvacetiletého muže z Veselí nad Moravou uklidnila a následně zde strážníci asistovali po celou dobu jeho ošetření.

12.5.2018

Dostala chuť na čokoládové tyčinky

V pravé poledne vyrazila hlídka po přijatém oznámení do prodejny Kaufland. Zde ostraha zpozorovala dvaašedesátiletou ženu ze Svatobořic, kterou při nakupování přepadla chuť na dvě čokoládové tyčinky a tyto následně snědla. To vše ovšem bez zaplacení, tudíž byli strážníci nuceni ženu odměnit na místě uloženou příkazovou pokutou.

10.5.2018

Krádež slunečních brýlí

V 11.30 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje, který pronesl přes pokladnu sluneční brýle bez placení. Na místě byl hlídkou ztotožněn padesátiletý muž ze Ždánic. Za spáchanou krádež byla muži posléze uložena příkazová pokuta.

9.5.2018

Krádež o OD Kaufland

V 21.23 byli strážníci po přijatém oznámení vysláni do OD Kaufland, kde ostraha chytila při krádeži neznámého muže. Na místě byl hlídkou zjištěn šestatřicetiletý muž z Moravan, kterému byla za spáchaný přestupek uložena příkazová pokuta.

5.5.2018

Muž ve špatném psychickém stavu

V 13.35 bylo přijato telefonické oznámení od obsluhy jedné z místních restaurací, že se u nich v provozovně nachází velmi zvláštní muž, který zde jenom stojí, pozoruje a nic nedělá. Mají z něj velmi nepříjemný pocit a rovněž obavy. Na místě byl nalezen devětapadesátiletý muž z Moravan, který na nic nereagoval. Při prověřování osoby bylo zjištěno, že tento muž v minulosti velmi často trpěl psychickými problémy. Z tohoto důvodu byl odvezen na ošetření k lékaři a poté následoval převoz do psychiatrické léčebny.

3.5.2018

Agresivní muž s krvavým zraněním

V 21.18 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že v prostoru vlakového nádraží se po kolejích velmi nebezpečně pohybuje nějaký muž. Na místě hlídka zjistila podnapilého devětatřicetiletého muže ze Bzence, který navíc krvácel v obličeji. Při řešení situace začala u muže prudce vzrůstat agresivita vůči strážníkům. Z tohoto důvodu byla muži přiložena pouta a následně byl po ošetření za doprovodu jednoho ze strážníků odvezen na záchytnou stanici do Brna. Dechová zkouška u něj prokázala 2,2 promile alkoholu.

1.5.2018

na začátek stranyDuben 2018

Agresivní pacient

Krátce po půlnoci vyjela hlídka po přijatém oznámení do nemocnice Kyjov, kam přivezla sanita RZS podnapilého šestapadesátiletého pacienta z Milotic, jenž začal být v průběhu ošetřování velmi agresivní k personálu. Strážníci na místě muže uklidnili a následně zde asistovali do doby ukončení jeho ošetření.

28.4.2018

Opilec

V 20.20 bylo přijato telefonické oznámení, že ve vnitrobloku na ulici Kollárova leží na zemi neznámý muž. Na místě strážníci nalezli známého problémového a hlavně nepoučitelného alkoholika z Kyjova. Dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2.64 promile. Opilý muž byl postaven na nohy a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

27.4.2018

V opilosti usnul na schodech

V 05.25 byl při kontrole ulice Jungmannova zpozorován mladý muž ležící na schodech u vstupu do Základní umělecké školy. Bližší kontrolou bylo zjištěno, že zde podnapilý jednadvacetiletý mladík ze Syrovína pouze usnul. Následovalo jeho probuzení, řádné poučení a vykázání z místa.

25.4.2018

Ležel na polní cestě

V 16.40 byla hlídka po přijatém oznámení vyslána do chatové oblasti Polámané, kde se nacházel muž bezvládně ležící na polní cestě. Tímto mužem nebyl nikdo jiným, než známý opilec z Kyjova, jemuž bylo provedenou dechovou zkouškou naměřeno 3.30 promile. Muž byl probuzen a z místa vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

22.4.2018

Dostal epileptický záchvat

V 13.40 asistovali strážníci na Masarykově náměstí při ošetřování postaršího muže, který dostal epileptická záchvat. Muž byl naložen do přivolané sanity RZS a následně odvezen na ošetření do nemocnice.

20.4.2018

Opilá žena

V 17 hodin byla hlídka po přijatém oznámení vyslána na ulici Havlíčkova, kde se měla vyskytovat žena ležící v bezvládném stavu na chodníku. Na místě byla zjištěna podnapilá pětašedesátiletá žena z Vracova. Tuto strážníci postavili na nohy, řádně poučili a z místa vykázali. Věc bude posléze dořešena.

19.4.2018

Ležel na chodníku

V 19.18 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Havlíčkova leží na chodníku podnapilý muž, který není schopen zvednout se a odejít. Jednalo se o známého problémového alkoholika z Kyjova. Tento byl řádně poučen a z místa vykázán.

17.4.2018

Podnapilý a agresivní cyklista

V 07.45 zpozorovala hlídka při dohledu nad přecházením dětí u jedné ze škol neznámého cyklistu nebezpečně jedoucího po chodníku a kličkujícího mezi dětmi. Tento třiatřicetiletý muž z Hýsel byl hlídkou následně zastaven. V průběhu řešení situace jevil muž známky podnapilosti a velmi rychle u něj začala vzrůstat agresivita, až se rozhodl strážníka fyzicky napadnout. Pokus o napadení byl ovšem neúspěšný a podnapilému muži byla následně přiložena pouta. Věc je nyní dále v šetření.

10.4.2018

Opilý agresivní pacient

V 22.45 bylo přijato oznámení z chirurgické ambulance nemocnice Kyjov, že jim byl sanitou RZS přivezen na ošetření podnapilý jednadvacetiletý mladík z Moravského Písku, který ihned po příjezdu začal být vůči ošetřujícímu personálu velmi agresivní a pokoušel se lékaře dokonce i fyzicky napadnout. Po příjezdu hlídky na místo a následném řešení situace se agrese mladého muže nemírnila, nýbrž neustále stupňovala. Z tohoto důvodu bylo použito donucovacích prostředků a mladíkovi byla přiložena pouta. Jelikož bylo zjištěno, že se jedná o schizofrenika, byl umístěn na nemocniční lůžko, kde se poté uklidnil.

8.4.2018

Krádež pečiva

V 06.33 bylo přijato telefonické oznámení z místní prodejny potravin, že jim neznámý pachatel poškodil zámek na dveřích skříně určené pro pečivo a odsud odcizil několik beden s pečivem. Strážníci zajistili místo trestného činu a věc byla následně se všemi zjištěnými skutečnostmi předána k dalšímu šetření Policii ČR.

5.4.2018

Dobývali se do vozidla

V 19 hodin byli na žádost Policie ČR vysláni strážníci na Masarykovo náměstí, kde se měli dva muži dobývat do uzamčeného vozidla. Na místě byli opravdu zjištěni dva mladíci snažící se do jednoho z vozidel vniknout. Nejednalo se ovšem o zloděje, jak to původně vypadlo, nýbrž o dva smolaře, kteří si ve vozidle zabouchli klíče. Nakonec vše dobře dopadlo a vozidlo se podařilo otevřít.

2.4.2018

na začátek stranyBřezen 2018

Potyčka mladíků

V 19.55 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na ulici Jiráskova, kde mělo docházet k potyčce dvou mužů. Na místě zjištěno, že se oznámení zakládá na pravdě a muži si spolu opravdu řeší nevyřízené účty. Oba podnapilí aktéři ve věku osmatřiceti a dvaceti let byli uklidněni. Provedená dechová zkouška prokázala u obou hodnotu přesahující 2 promile alkohol. Následným šetřením bylo zjištěno, že mladší z účastníků je za podobné fyzické napadání v podmínce. Z tohoto důvodu byla k místu přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

31.3.2018

Potyčka v baru

V 01.26 došlo v jednom z místních barů k hromadné potyčce mezi několika návštěvníky. Na místě strážníci situaci řešili ve spolupráci s hlídkou Policie ČR. Při potyčce došlo ke zranění dvou osob, kterým muselo být posléze poskytnuto ošetření v nemocnici. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

31.3.2018

Opilec

V 14.24 vyjeli strážníci na autobusové nádraží, kde se nacházel muž bezvládně ležící na zemi. Po příjezdu na místo hlídka zjistila známého problémového devětatřicetiletého opilce z Nenkovic. Tento byl probuzen, řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

27.3.2018

Víkend

I tento víkend strážníci kontrolovali restaurace a herny, především se zaměřovali na nalévání alkoholu mladistvým, přičemž bylo zjištěno hned několik mladistvých, kteří alkohol požili. Dále strážníci v průběhu nocí prováděli dohled nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku v ulicích města.

23-24.3.2018

Drobná dopravní nehoda

V dopoledních hodinách došlo na ulici Jungmannova k drobné dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu naboural do automatické závory u vyhrazeného parkoviště a tuto poškodil. Věc si posléze převzala k dalšímu šetření přivolaná hlídka Policie ČR.

20.3.2018

Agresivní host

Krátce po 23 hodině bylo přijato telefonické oznámení od obsluhy jednoho z místních barů, že mají v provozovně podnapilého a agresivního muže, který neustále pokřikuje a již několikrát udeřil pěstí do baru. Strážníci na místě podnapilého muže ze Svatobořic uklidnili a následně jej z baru vykázali.

18.3.2018

Krádež hliníkového žebříku

V 11 hodin strážníci řešili krádež hliníkového žebříku, kterou spáchal pětačtyřicetiletý muž z Čeložnic. Tento nejprve chvíli zapíral, ale poté se ke všemu doznal. Za spáchaný přestupek byla muži uložena příkazová pokuta.

16.3.2018

Odcizil několik čokolád

V 15.31 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do prodejny Penny, kde ostraha přistihla zloděje při krádeži. Na místě byl hlídkou zjištěn čtyřicetiletý muž ze Svatobořic, který odcizil několik kusů čokolád. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

15.3.2018

Napadl ochranku prodejny

V 17.40 bylo přijato oznámení z prodejny Penny, že mají problém s opilým a velmi agresivním zákazníkem, který fyzicky napadá ochranku. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo zjistila známého problémového pětatřicetiletého muže z Kyjova, kterého ihned z důvodu přetrvávající agresivity zajistila pomocí přiložených pout. Jelikož se jednalo o osobu v podmínce, byl tento muž následně převezen na oddělení Policie ČR, kde si jej převzali k dalším úkonům.

10.3.2018

Agresivní muž

V 21.15 vyjela hlídka po přijatém oznámení do místního baru, kde se nacházel agresivní host, který neustále obtěžoval ostatní přítomné. Na místě byl ztotožněn podnapilý čtyřicetiletý muž ze Svatobořic, který byl nejprve uklidněn, poté důrazně poučen a nakonec z baru vykázán. Dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2,11 promile.

9.3.2018

Krádež dioptrických brýlí

V 12.33 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ochranka chytila zloděje. Tento odcizil dioptrické brýle tím, že je pronesl přes pokladnu a způsobil tak škodu v celkové hodnotě 189,- Kč. Na místě hlídka zjistila muže z Brna, kterému byla za spáchaný přestupek uložena příkazová pokuta.

5.3.2018

Opilý mladík

Krátce před půlnocí byl při kontrole ulice Žižkova zpozorován neznámý mladý muž bezvládně ležící v trávě. Jednalo se o jednadvacetiletého mladíka z Kyjova, který se v podnapilém stavu zrovna chystal ke spánku. Dechová zkouška u něj prokázala 2,02 promile alkoholu. Mladík byl řádně poučen, postaven na nohy a odeslán směrem k domovu. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

3.3.2018

Při rozepři pokousal svého soka

V 19.40 bylo přijato telefonické oznámení, že v jednom z místních barů došlo k rozepři mezi dvěma muži kvůli dívce, přičemž jeden z nich se v situaci neovládl a toho druhého pokousal, poté utekl. Na místo následně dorazila hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

2.3.2018

na začátek stranyÚnor 2018

Zůstal uzamčený na záchodě

V 04.58 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do místního baru, uvnitř kterého zůstal po zavírací době uzamčen muž na záchodě. O věci byl vyrozuměn majitel baru, který musel přijet na místo a třiatřicetiletého muže vysvobodit.

27.2.2018

Agresivní host

V 18.20 bylo přijato telefonické oznámení od obsluhy jednoho z místních barů, že mají problém s opilým hostem, který odmítá opustit provozovnu. Na místě byl zjištěn šestatřicetiletý muž z Moravan, který byl silně podnapilý s krvavým zraněním na hlavě. V průběhu řešení situace začala u dotyčného značně vzrůstat agresivita a pokusil se strážníky fyzicky napadnout. To se mu ovšem nepodařilo a dosáhl jen toho, že mu byla přiložena pouta. Z důvodu předešlého krvavého zranění byla na místo přivolána sanita RZS, která následně za doprovodu jednoho ze strážníků odvezla muže na ošetření do nemocnice, kde si jej nechali na pozorování. Věc bude posléze dořešena.

24.2.2018

Odcizila pomádu na rty

V 14.15 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do OD Kaufland, kde se odehrála další krádež. Ostraha zde chytila pětačtyřicetiletou ženu z Uhřic při krádeži pomády na rty. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

24.2.2018

Krádež v prodejně Lidl

V pravé poledne bylo přijato oznámení z prodejny Lidl, že ochranka chytila zloděje při krádeži. Na místě byl hlídkou ztotožněn čtyřiapadesátiletý muž ze Stavěšic, kterému byla za spáchaný přestupek na místě uložena příkazová pokuta.

23.2.2018

Mladík nezvládl řízení a vozidlo otočil na střechu

V 11.45 došlo na ulici Nerudova k nehodě osobního automobilu, kdy osmnáctiletý řidič z Vlkoše nezvládl řízení a vozidlo otočil na střechu. K žádným závažným zraněním na místě nedošlo. Řidiče i jeho spolujezdkyni odvezla přivolaná sanita RZS na ošetření do nemocnice. Strážníci na místě usměrňovali provoz do doby příjezdu Policie ČR, která si poté převzala celou věc k dalšímu šetření.

18.2.2018

nehoda nehoda nehoda

Opilec

V 16.46 bylo přijato telefonické oznámení, že u kulturního domu na Masarykově náměstí leží na chodníku muž v bezvládném stavu. Na místě byl hlídkou zjištěn podnapilý dvaašedesátiletý muž z Nemotic, který se na chodníku rozhodl nabrat síly na náročnou cestu domů. Provedenou dechovou zkouškou u něj bylo naměřeno 2,59 promile alkoholu. Opilému muži bylo následně přivoláno vozidlo taxi, které jej odvezlo domů. Věc bude posléze dořešena.

16.2.2018

Odcizil několik balení oříšků

Krátce před 20 hodinou vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Lidl, kde ostraha přistihla při krádeži pětatřicetiletého muže z Vlkoše. Tento odcizil několik balení oříšků v celkové hodnotě 180,- Kč. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

15.2.2018

Potyčka

V 16.50 došlo na ulici Kostelecká k potyčce mezi skupinkou mužů. Strážníci spolu s hlídkou Policie ČR po příjezdu na místo situaci uklidnili. Pouze sedmadvacetiletý mladík ze Syrovína odmítal od agresivního chování ustoupit, tudíž mu byla přiložena pouta. Věc si poté převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

13.2.2018

Agresivita při ošetřování

V 11.47 byli strážníci po přijatém oznámení vysláni do nemocnice Kyjov, kde byl ošetřován sedmačtyřicetiletý muž ze Zlína. Tento začal být k lékařům v průběhu ošetřování velmi agresivní. Po příjezdu hlídky na místo byl agresor řádně poučen a uklidněn. Následně zde strážníci setrvali do doby ukončení ošetření.

12.2.2018

Podnapilý řidič

V 12.30 bylo hlídkou na ulici Nerudova zastaveno vozidlo, u něhož vzniklo důvodné podezření, že řidič řídí pod vlivem alkoholu. Toto se následně prokázalo provedenou dechovou zkouškou, kdy bylo třiačtyřicetiletému řidiči z Vacenovic naměřeno 0,74 promile. K místu byla následně přivolána Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

11.2.2018

Požár v bývalé mlékárně

V 16.30 došlo v prostoru kotelny na bývalé mlékárně v Kyjově k požáru. Na místě zasahovalo několik jednotek hasičských záchranných sborů. Požár se naštěstí podařilo ihned dostat pod kontrolu a uhasit.

10.2.2018

Požár v bytě

V 05.10 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na ulici Jungmannova, kde začalo hořet v jednom z bytů. K bytu ihned vyrazila i jednotka HZS. Na místě bylo zjištěno, že z bytu v přízemí vychází dým a uvnitř je zapnutá televize. Na bouchání ani zvonění nikdo nereagoval. Jelikož zde vznikla důvodná obava, že je ohrožen život nebo zdraví osoby anebo hrozí větší škoda na majetku, byly dveře bytu vyraženy. Uvnitř se nacházel osmadvacetiletý muž, který si vařil jídlo na sporáku a v průběhu toho usnul. K žádnému zranění zde nedošlo.

9.2.2018

Naboural do vozidla a z místa ujel

V 08.44 došlo na parkovišti ulice Kollárova k dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu naboural do zaparkované dodávky a z místa ujel. Toto neuniklo zraku pozorného občana, který věc ihned oznámil. Kontrolou kamerového záznamu byla nehoda potvrzena. Následně byla věc oznámena spolu se všemi zjištěnými skutečnostmi Policii ČR.

8.2.2018

Neodbytný opilec

Krátce po 18 hodině bylo přijato telefonické oznámení od obsluhy jednoho z místních barů, že mají problém s opilým a vulgárním zákazníkem. Na místě bylo hlídkou zjištěno, že čtyřiašedesátiletý muž ze Sobůlek přišel do baru již opilý a dožadoval se dalšího alkoholu, který mu ovšem nebyl poskytnut. Následně odmítal bar opustit. Strážníci muže řádně poučili a posléze z baru vykázali.

6.2.2018

Dopravní nehoda

V 18 hodin došlo u Bohuslavic k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Nehoda se obešla bez zranění. Strážníci na místě usměrňovali provoz po celou dobu šetření této nehody.

3.2.2018

Odjeli na nemocničním vozíku

Krátce před půlnocí bylo přijato telefonické oznámení z nemocnice Kyjov, že jim v průběhu ošetřování utekli dva mladí pacienti, kteří si jako dopravní prostředek k přesunu vybrali nemocniční vozík. Dotyčné mladíky ve věku jednadvaceti let hlídka nalezla i s vozíkem na autobusové zastávce ulice Strážovská, kam se rozhodli přesunout a vyčkat na objednané vozidlo taxi. Oba byli řádně poučeni, jak se mají chovat. Následně jim bylo přikázáno vozík vrátit a omluvit se, což učinili.

1.2.2018

na začátek stranyLeden 2018

Vydával se za plynaře a okradl seniorku

Během dne došlo v Kyjově k okradení seniorky, která vpustila do domu neznámého muže vydávajícího se za plynaře. Podrobný popis muže spolu se všemi dalšími zjištěnými skutečnostmi byl ihned předán všem hlídkám a Policii ČR. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy a po pachateli se usilovně pátrá.

30.1.2018

Fyzické napadení

V 09.19 vyjeli strážníci po přijatém oznámení do domova Horizont, kde svěřenec fyzicky napadl vlastní ošetřovatelku. Na místě hlídka osmnáctiletého mladíka zajistila a převezla na vyšetření do nemocnice, odkud následoval převoz do psychiatrické léčebny.

27.1.2018

Muž s krvavým zraněním obličeje

V 19 hodin narazila hlídka při běžné kontrole ulice Jungmannova na muže s krvavým zraněním v obličeji, jenž ležel na chodníku. Následně byla devětapadesátiletému muži z Kyjova přivolána sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice. Zranění si způsobil pravděpodobným pádem na zem.

24.1.2018

Agresivita při ošetřování

V 11.16 bylo přijato telefonické oznámení z nemocnice Kyjov, že jim přivezli zraněného pacienta, který ovšem v průběhu ošetřování začal být velmi agresivní a ohrožoval ošetřující personál. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo opilého pacienta z Veselí nad Moravou uklidnila. Dechová zkouška u něj prokázala 2,69 promile. Následně zde strážnici setrvali do doby ukončení ošetření.

21.1.2018

Opilec

V 16 hodin byli strážníci vysláni na ulici Jungmannova, kde se nacházel muž sedící na chodníku, který nebyl schopen postavit se na vlastní nohy. Dechová zkouška u něj prokázala 2,03 promile alkoholu. Ani po delší snaze a několika marných pokusech se muži z Kyjova zvednout nepodařilo. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána sanita, které poté převezla opilého muže za doprovodu jednoho ze strážníků do nemocnice.

20.1.2018

Agresivní mladík

Krátce po 21 hodině bylo přijato oznámení od obsluhy jednoho z místních barů, že mají v podniku podnapilého mladíka, který je velmi agresivní a neustále se snaží s ostatními hosty vyvolávat konflikty. Hlídka po příjezdu na místo mladého muže z Kyjova uklidnila. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla zjištěna hodnota 2,46 promile. Následně byl mladík z baru vykázán.

19.1.2018

Opilec v čekárně

V 19.25 hlídka při pravidelné kontrole čekárny na autobusovém nádraží nalezla bezvládně ležícího muže mezi lavicemi. Při bližší kontrole dotyčného bylo zjištěno, že se nejedná o člověka zraněného, nýbrž velmi podnapilého, který není schopen chůze ani souvislé komunikace. Hladina alkoholu u něj činila 3,79 promile. Muži byla přivolána sanita RZS, která jej odvezla do nemocnice. Věc bude posléze dořešena.

19.1.2018

Vloupání do chatky

V 17 hodin se na služebnu Městské policie dostavil muž z Kyjova, který přišel nahlásit vloupání do jeho chatky, kterou má v oblasti Polámané. Zmizela mu uskladněná zelenina, nový hliníkový žebřík a pletivo. Oznamovatel byl poučen, jak v dané situaci dále postupovat a bylo mu rovněž doporučeno věc oznámit na Policii ČR.

15.1.2018

Odcizila dioptrické brýle

V 18 hodin bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Kaufland, že ostraha chytila ženu při krádeži dioptrických brýlí. Na místě byla ztotožněna čtyřicetiletá žena z Hovoran, které byla za spáchaný přestupek na místě uložena příkazová pokuta.

12.1.2018

Zraněný muž

V 15.30 bylo přijato oznámení, že na ulici Jungmannova leží na chodníku krvácející muž, který nemůže chodit. K místu byla ihned přivolána sanita RZS, která zraněného muže odvezla na ošetření do nemocnice. Příčina zranění prozatím není známa.

8.1.2018

Víkend

V pátek ve večerních a nočních hodinách byla provedena kontrola restaurací a barů se zaměřením na nalévání alkoholu osobám mladším 18 let. Dále strážníci dohlíželi nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku v ulicích města.

5-6.1.2018

Skončil na záchytce

V 13.24 bylo přijato telefonické oznámení, že na sídlišti Lidická se pohybuje skupinka několika opilých mladíků, kteří dělají neuvěřitelný hluk a neustále mezi nimi dochází k potyčkám. Hlídka na místě zjistila známé problémové mladé muže z Kyjova a okolí. Při řešení této situace začal být jeden z mladíků ke strážníkům velmi agresivní a odmítal od svého jednání upustit. Z důvodu krvavého zranění na hlavě byl tentýž mladík převezen přivolanou sanitou RZS na ošetření do nemocnice. Zde se jeho agresivita ještě více stupňovala až do doby, kdy se pokusil fyzicky napadnout ošetřující personál. Tomu strážníci včas zabránili a mladíkovi přiložili pouta. Následně byl za doprovodu jednoho ze strážníků převezen na záchytnou stanici do Brna.

1.1.2018

Opilý agresivní pacient

V 08.55 vyjeli strážníci na žádost Policie ČR do nemocnice Kyjov, kde lékaři ošetřovali podnapilého dvaačtyřicetiletého muže z Veselí nad Moravou, jenž začal být v průběhu ošetřování velmi agresivní. Po příjezdu hlídky na místo byl muž uklidněn a důrazně poučen. Následně zde strážníci setrvali po celou dobu jeho ošetření.

1.1.2018


Šťastný Nový rok a jen samé dobré zprávy v roce 2018 Vám všem přeje Městská policie Kyjov.

PFko

1.1.2018

na začátek strany


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

Prosinec 2018

Listopad 2018

Říjen 2018

Září 2018

Srpen 2018

Červenec 2018

Červen 2018

Květen 2018

Duben 2018

Březen 2018

Únor 2018

Leden 2018

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
2017         2018         2019         2020         2021        

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Tomáš