Stalo seProsinec 2017

Silvestr

Poslední den v roce se pořádalo několik akcí, při kterých Městská policie Kyjov vypomáhala pořadatelům nebo zajišťovala jejich bezpečný průběh. Jednalo se zejména o poslední cyklovyjížďku v roce 2017, jejíž účastníky strážníci doprovázeli a nesmíme opomenout ani silvestrovský ohňostroj, kde strážníci dohlíželi na bezpečnost a pořádek, kapsáře a známé problémové osoby.

31.12.2017

Ležel v trávě

V 22.58 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na sídlišti Za Stadionem leží v trávě neznámý muž, který není schopen postavit se na nohy. Na místě zjištěn dvaasedmdesátiletý podnapilý muž, který bydlel pouze několik metrů od místa, kde ležel. Tento byl postaven na nohy a následně předán své manželce. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

30.12.2017

Zraněná žena

Krátce po půlnoci bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Mezi Mlaty se nachází podnapilá žena, která leží na chodníku a nemůže se zvednout. Po příjezdu strážníků na místo bylo zjištěno, že se nejedná o ženu opilou, nýbrž zraněnou. Zranění si způsobila pádem, při němž se udeřila do hlavy. Při hovoru působila jednasedmdesátiletá žena z Louky mírně zmateně. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána sanita RZS, která ji odvezla na ošetření do nemocnice.

30.12.2017

Štěpánský běh

Jak je již zvykem, tak i v letošním roce se v Kyjově pořádal Štěpánský běh, který zde má už dlouholetou tradici. Strážníci během závodu dohlíželi na jeho zdárný průběh a pořadatelům pomáhali regulovat dopravu. Více na stránkách ŠTĚPÁNSKÝ BĚH.

26.12.2017

Usnul na chodníku

V 16.20 byli strážníci po přijatém oznámení vysláni na ulici Jiráskova, kde se nacházel bezvládně ležící muž na chodníku. Na místě zjištěn spící podnapilý muž z Bukovan. Po probuzení byl řádně poučen a následně si jej převzala jeho dcera, která byla o věci vyrozuměna. Věc bude posléze dořešena.

22.12.2017

Drobná dopravní nehoda

V 15 hodin došlo na ulici Dobrovského k drobné dopravní nehodě, kdy se řidič osobního automobilu pokoušel vycouvat z parkoviště, přičemž velmi nešikovně naboural do jiného vozidla a z místa poté ujel. Toto neuniklo zraku pozorného občana, který šel právě kolem, registrační značku si ihned zapsal a nehodu nahlásil. Všechny zjištěné skutečnosti byly poté předány Policii ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

21.12.2017

Potyčka v baru

V 01.10 došlo v jednom z místních barů k potyčce mezi dvěma muži ve věku osmatřiceti a jednatřiceti let. Při potyčce došlo k drobnému zranění jednoho z aktérů. Věc je v současné době dále v šetření.

21.12.2017

V opilosti usnul na chodníku

V 18.35 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že na autobusovém nádraží se nachází muž ležící v bezvládném stavu na chodníku. Na místě byl hlídkou zjištěn známý problémový alkoholik z Kyjova, který zde pouze podřimoval. Následně byl probuzen a řádně poučen. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

20.12.2017

Agresivní pacient

V 18.15 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na chirurgickou ambulanci nemocnice Kyjov, kde se nacházel pacient, u kterého začala během ošetřování postupně vzrůstat agresivita. Vše vyvrcholilo tím, že dvaatřicetiletý muž z Kloubouček v záchvatu agrese rozbil hasičským přístrojem skleněné dveře. Hlídka během chvíle dorazila na místo, agresivního muže uklidnila a řádně poučila. Věc je nyní dále v šetření.

14.12.2017

Odmítal opustit autobus

Krátce po 21 hodin bylo přijato telefonické oznámení řidiče autobusu, že má problém s podnapilým cestujícím, který je na něj velmi vulgární a odmítá autobus opustit. Na místě byl hlídkou zjištěn známý problémový mladík z Kyjova, který při spatření strážníků z autobusu dobrovolně odešel.

11.12.2017

Krádež masa

V 9.30 byla po přijatém telefonickém oznámení vyslána hlídka do OD Kaufland, kde byla ostrahou chycena žena, která odcizila balení chlazeného masa. Jednalo se o šestašedesátiletou ženu z Vacenovic. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

11.12.2017

Kradl tužkové baterie

V 09.15 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje, který odcizil větší množství tužkových baterií v celkové hodnotě 400,- Kč. Za spáchaný přestupek byla muži z Osvětiman uložena příkazová pokuta.

10.12.2017

Odmítal opustit nemocnici

V 14.30 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do nemocnice Kyjov, kde se na jednom z oddělení nacházel pacient, který po řádném ošetření odmítal opustit nemocnici a při snaze personálu mu situaci vysvětlit, začal být agresivní. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo třiašedesátiletého muže ze Svatobořic uklidnila, řádně poučila a z nemocnice vykázala. Poté byl odvezen přivolanou sanitou domů.

9.12.2017

Útěk pacienta se sebevražednými sklony

Krátce před půlnocí bylo přijato telefonické oznámení z nemocnice Kyjov, že jim z oddělení utekl šestačtyřicetiletý pacient se sebevražednými sklony. Dle předaného popisu se naštěstí podařilo hlídce muže najít dříve, než si stihl jakkoliv ublížit. Následně byl předán zpět do rukou lékařů.

8.12.2017

Prokopnuté vstupní dveře

V 03.40 bylo přijato telefonické oznámení od obsluhy jednoho z místních barů, že mají v provozovně skupinku opilých návštěvníků a jeden z nich jim právě v záchvatu agrese prokopl vstupní dveře. Po okamžitém příjezdu hlídky na místo byli všichni tři podnapilí výtečníci z Kyjova a blízkého okolí uklidněni, důrazně poučeni a z baru vykázáni. Věc je nyní dále v řešení.

4.12.2017

Krádež v OD Kaufland

V 11.40 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě byl hlídkou zjištěn čtyřiapadesátiletý muž z Kyjova, který odcizil několik kusů tužkových baterií. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

3.12.2017

na začátek stranyListopad 2017

Opilec

Krátce po 20 hodině bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že u kulturního domu na Masarykově náměstí se nachází bezvládně ležící muž na zemi. Na místě strážníci zjistili jednasedmdesátiletého muže z Kyjova, který nebyl schopen chůze a pomalu ani souvislé komunikace. O Věci byla vyrozuměna manželka dotyčného, která si pro něj vzápětí přijela. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

29.11.2017

Odcizil láhev whisky

V 14.25 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do místní prodejny potravin, kde chytili zloděje, který odcizil láhev whisky v celkové hodnotě 429 Kč. Za spáchaný přestupek byla šedesátiletému muži ze Žádovic na místě uložena příkazová pokuta.

29.11.2017

Útěk zraněného pacienta

V 16.30 bylo přijato oznámení z chirurgické ambulance nemocnice Kyjov, že jim utekl zraněný pacient, kterého nestihli ošetřit. Zranění si způsobil pádem z několikametrové výšky ze žebříku. Dle uvedeného popisu se hlídce zanedlouho podařilo muže nalézt. Následně byl předán zpět ošetřujícímu personálu.

26.11.2017

Popíjeli alkohol a kouřili marihuanu

V 23.15 byla při kontrole městského parku zjištěna skupinka několika nezletilých mládežníků ve věku 15-16 let. Na místě bylo zjištěno, že někteří výtečníci popíjeli alkohol a kouřili marihuanu. Byli vyrozuměni rodiče všech přítomných, kteří si pro své děti následně přijeli. Věc je nyní dále v šetření a bude postoupena příslušnému správnímu orgánu.

24.11.2017

Vzájemné fyzické napadení

V 12.51 bylo přijato telefonické oznámení, že na autobusovém nádraží v Kyjově došlo k vzájemnému fyzickému napadení mezi dvěma muži. Na místě zjištěno, že do potyčky se zapojil osmatřicetiletý muž z Kyjova a jeho osmnáctiletý sok ze Ždánic. K žádnému závažnému zranění na místě nedošlo. Věc je nyní dále v řešení.

24.11.2017

Opilý a polonahý

V 04.50 byli strážníci po oznámení vyslání na ulici Komenského, kde se měl nacházet opilý a polonahý muž ležící na zemi. Na místě hlídka nalezla spícího šestatřicetiletého muže z Milotic. Tento byl probuzen, postaven na nohy a řádně poučen. Následně se k němu přihlásili dva jeho kamarádi, kteří přislíbili, že jej dopraví domů. Poté nasedli do vozidla taxi a odjeli. Věc bude posléze dořešena.

19.11.2017

Odmítal zaplatit útratu

V 01.40 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení od obsluhy jednoho z místních barů, že mají problém s opilým hostem, který odmítá zaplatit útratu a z baru odejít. Na místě byl hlídkou ztotožněn třicetiletý muž z Vápenic, kterému bylo důrazně domluveno, že svoji útratu si musí zaplati každý sám. Toto pochopil, následně zaplatil a z baru byl vykázán.

16.11.2017

Dobýval se do bytu

V 9 hodin bylo přijato telefonické oznámení od postarší ženy bydlící na sídlišti Za Stadionem, že se k nim do bytu dobývá opilý manžel její dcery, která s ní v bytě nyní žije. Obě mají strach, aby jim něco neprovedl. Po příjezdu na místo strážníci sedmatřicetiletého muže, který jevil známky silné podnapilosti, uklidnili. Poté mu bylo doporučeno se vrátit, až vystřízliví. Toto pochopil a následně z místa odešel.

13.11.2017

Rozbili výlohu

V 09.33 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení, že na ulici Svatoborská právě rozbili dva opilí muži výlohu u jedné z prodejen a utekli. Díky předanému podrobnému popisu se následně podařilo oba pachatele dohledat a zjistit jejich totožnost. Věc je nyní dále v šetření.

12.11.2017

Opilý a agresivní

Krátce po 23 hodině byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kde se nacházel značně podnapilý muž z Bratislavy, který byl velmi agresivní k ošetřujícímu personálu. Strážníci v nemocnici asistovali po celou dobu jeho ošetření. Následně byl muž předán hlídce Policie ČR a převezen do cely v Hodoníně.

11.11.2017

Agresivní pacient

V 21 hodin bylo přijato telefonické oznámení z nemocnice Kyjov, že mají problém s agresivním pacientem, který po dokončeném ošetření odmítá opustit nemocnici. Na místě hlídka zjistila jednadvacetiletého mladíka z Kojetína, kterému byla naměřena hodnota 2.36 promile. Podnapilý mladík byl hlídkou řádně poučen a následně z nemocnice vykázán, čehož uposlechl a odešel.

11.11.2017

Opil se a usnul na chodníku

V 05.38 bylo přijato oznámení, že na ulici Brandlova leží před vchodem do jednoho z domů neznámý muž v bezvládném stavu. Na místě byl hlídkou nalezen podnapilý a spící jednadvacetiletý mladík z Kyjova, který se i přes maximální vynaloženou sílu nedokázal dostat do své postele, usnul kousek od domu. Strážníci mladého muže následně probudili, postavili na nohy a doprovodili domů. Věc bude posléze dořešena.

6.11.2017

Agresivní žena

V 04.45 bylo přijato oznámení od ochranky z baru Tropic, že mají před klubem problém s velmi agresivní ženou, která vulgárně uráží a fyzicky napadá ostatní návštěvníky. Na místě byla ztotožněna sedmačtyřicetiletá žena z Bukovan. Tato byla hlídkou uklidněna a následně za doprovodu přítele naložena do vozidla taxi a odvezena domů.

5.11.2017

V opilosti obtěžoval ostatní zákazníky

V 13.51 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení od prodavačky z místní prodejny potravin, že mají v provozovně velmi opilého muže, který neustále obtěžuje ostatní zákazníky. Na místě byl hlídkou zjištěn známý problémový alkoholik z Kyjova. Tento byl po důrazném poučení z prodejny vykázán.

3.11.2017

Opilec na autobusovém nádraží

V 11.29 byli po přijatém oznámení vysláni strážníci na autobusové nádraží v Kyjově, kde se nacházel bezvládně ležící muž na zemi. Na místě byl zjištěn nezraněný, ale značně opilý a spící sedmačtyřicetiletý muž z Kyjova. Tento byl probuzen, řádně poučen a z místa poté vykázán. Dechová zkouška u něj prokázala téměř 4 promile alkoholu. Věc bude dořešena po následném vystřízlivění.

3.11.2017

na začátek stranyŘíjen 2017

Zraněná seniorka

V 22.46 bylo přijato telefonické oznámení pečovatelky z centra sociálních služeb na ulici Palackého, že z bytu jedné pacientky se neustále ozývá bouchání na zeď. Na místě zjištěno, že jednadevadesátiletá seniorka upadla ve svém pokoji na zem a nemůže se zvednout, proto se snaží boucháním přivolat pomoc. Ještě před příjezdem přivolané jednotky HZS se podařilo najít náhradní klíče od pokoje a seniorka byla vysvobozena. Poté byla naložena do sanity RZS a odvezena na ošetření do nemocnice.

28.10.2017

Dopravní nehoda

V 18 hodin došlo na ulici Brandlova k dopravní nehodě osobního automobilu, kdy řidič nezvládl řízení vozidla a narazil do sloupu veřejného osvětlení. Následným šetření bylo zjištěno, že pětadvacetiletý mladík byl pod vlivem alkoholu. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2,5 promile. Věc má nyní dále v šetření Policie ČR.

28.10.2017

Odcizila sýry

V 11.35 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě byla ztotožněna třiašedesátiletá žena ze Žeravic, která odcizila několik sýrů. Věc byla vyřešena na místě uloženou příkazovou pokutou.

26.10.2017

Skončil na záchytce

V 15.20 bylo přijato na Městské policii několik telefonických oznámení, že na ulici Komenského se velmi nebezpečně pohybuje na silnici mezi projíždějícími vozidly neznámý muž bez trička. Na místě byl po okamžitém příjezdu strážníků zjištěn silně podnapilý čtyřicetiletý muž z Milotic. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2,82 promile. Z důvodu značné opilosti a postupně se zvyšující agresivity vůči strážníkům byl opilý muž následně převezen na záchytnou stanici do Brna.

24.10.2017

Opilec

V 10.36 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na autobusové nádraží, kde se nacházel podnapilý a vulgárně se chovající muž. Tento byl na místě hlídkou uklidněn a následně z autobusového nádraží vykázán.

19.10.2017

Usnul před vchodem do domu

Krátce před 22 hodinou bylo přijato telefonické oznámení od majitele jednoho z domů na ulici Svatoborská, že jim u vstupních dveří do domu leží neznámý muž. Na místě byl hlídkou zjištěn známý problémový opilec z Kyjova, který zde pouze pospával. Muž byl probuzen, řádně poučen a z místa vykázán.

12.10.2017

Nabourala několik vozidel

V 8.22 došlo na Masarykově náměstí rovnou k několikanásobné dopravní nehodě. Nezkušená osmnáctiletá řidička při snaze zaparkovat své vozidlo nabourala hned několik dalších vozidel zde stojících. Dechová zkouška u ní neprokázala přítomnost alkoholu. Věc byla následně předána k dalšímu šetření Policii ČR.

11.10.2017

Hořící strom

V 15.27 bylo přijato telefonické oznámení, že v ulici Mezi Mlaty hoří strom. Na místo byla přivolána jednotka hasičského záchranného sboru, která požár uhasila. Způsob vzniku požáru zatím není znám.

10.10.2017

nehoda nehoda nehoda

Kontrola barů a restaurací

Jak je již zvykem, tak i tento víkend probíhala pravidelná kontrola barů zaměřená na nalévání alkoholu mladistvým. Dále byl v průběhu víkendových nocí prováděn zvýšený dohled nad dodržování nočního klid a veřejného pořádku ve městě.

6-7.10.2017

Odcizila dioptrické brýle

V pravé poledne bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě byla zjištěna šedesátiletá žena z Moravan, která odcizila dioptrické brýle. Za spáchaný přestupek byla ženě uložena příkazová pokuta.

2.10.2017

na začátek stranyZáří 2017

Agresivní pacient

Ve 23 hodin byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do nemocnice Kyjov, kde lékaři ošetřovali silně podnapilého zraněného muže, u kterého v průběhu ošetřování neustále vzrůstala agresivita. Muž byl po příjezdu hlídky na místo uklidněn a strážníci u něj posléze setrvali po celou dobu ošetření. Poté následoval převoz pacienta do PL Kroměříž.

25.9.2017

Odcizil klobásy

V 19.45 byl v prodejně Penny chycen neznámý muž, který odcizil několik klobás. Tyto vynesl z prodejny schované v rukávu. Jednalo se o pětačtyřicetiletého muže z Kyjova. Za spáchaný přestupek byla muži uložena příkazová pokuta.

23.9.2017

Agresivní hosté

V 13.50 bylo přijato telefonické oznámení od obsluhy jednoho z místních barů, že mají v podniku dva velmi vulgární a agresivní hosty, kteří odmítají odejít a chtějí se neustále rvát. Hlídka po příjezdu na místo oba muže uklidnila, řádně poučila a následně z baru vykázala.

23.9.2017

Krádež Kaufland

Krátce po 12 hodině vyjeli strážníci do OD Kaufland, kde byl ostrahou chycen zloděj při pokusu o krádež zboží. Na místě byl hlídkou zjištěn osmasedmdesátiletý muž z Vracova. Věc vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

22.9.2017

Hlavou poškodil dveře nákladního automobilu

V 11 hodin bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že na ulici Havlíčkova se pohybuje silně podnapilý muž, který neudržel stabilitu a hlavou narazil do dveří zde stojícího nákladního automobilu. Náraz byl tak silný, že dveře nevydržely a praskly. Muž z tohoto nárazu vyvázl bez zranění. Věc je nyní dále v řešení.

22.9.2017

nehoda

Opil se a usnul

V 23.30 byl při kontrolní činnosti ulice Jungmannova zpozorován neznámý muž ležící bezvládně na chodníku. Při bližší kontrole bylo zjištěno, že osmačtyřicetiletý muž z Kyjova je v silně podnapilém stavu a na chodníku pouze usnul. Poté byl probuzen, řádně poučen a odeslán k domovu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

21.9.2017

Ležel na parkovišti

V 14.30 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Havlíčkova leží na parkovišti nějaký muž a nezvedá se. Hlídka po příjezdu na místo zjistila značně podnapilého šestačtyřicetiletého muže z Kyjova. Dechovou zkouškou mu byla naměřena hodnota přesahující 4 promile alkoholu. Muž byl postaven na nohy a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

18.9.2017

Víkendové noci

V průběhu víkendových nocí řešili hlídky několik přestupků. Jednalo se zejména o rušení nočního klidu a nedodržování veřejného pořádku. Dále probíhaly kontroly přilehlých uliček, okolí barů, heren a garáží. V několika nočních podnicích byly provedeny i kontroly nalévání alkoholu mladistvým.

15-16.9.2017

Přepadení mladíka

V 19 hodin bylo přijato oznámení od Policie ČR, že na ulici tř. Komenského došlo k přepadení dvacetiletého mladíka dvěma neznámými muži s kuklou na tváři. Pachatelé odcizili mladíkovi batoh a poté z místa utekli. Nyní strážníci vyhodnocují kamerové záznamy a věc dále šetří Policie ČR.

11.9.2017

Krádež Kaufland

V 11.45 vyjeli strážníci po přijatém oznámení do prodejny Kaufland, kde byl ostrahou chycen zloděj. Na místě zjištěno, že kradl jednadvacetiletý mladík moldavské národnosti. O věci vyrozuměna cizinecká policie, která si mladíka následně převzala k dalšímu šetření.

10.9.2017

Opilec

V 08.10 bylo přijato telefonické oznámení, že na Masarykově náměstí se nachází bezvládně ležící muž na zemi. Hlídka na místě zjistila silně podnapilého a agresivního jednadvacetiletého mladíka ze Ždánic, kterému byla dechovou zkouškou zjištěna hodnota 2,22 promile alkoholu. Mladý muž byl uklidněn a důrazně poučen o tom, jak se má chovat. Následně byl z místa vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

9.9.2017

Obnažoval se v prodejně

V 16.30 bylo přijato oznámení od obsluhy jedné z místních prodejen, že mají v podniku neznámého muže, který si nejprve objednal kafé, které odmítal zaplatit a posléze se začal obnažovat a ukazovat své přirození. Strážníci muže následně zajistili a z místa vykázali. Věc je nyní dále v šetření.

7.9.2017

Kradl žvýkačky

V 09.00 hodin byli strážníci po přijatém oznámení vyslání do OD Kaufland, kde ostrha chytila zloděje při pokusu o krádež. Na místě byl hlídkou zjištěn jednapadesátiletý muž ze Ždánic, který odcizil několik kusů žvýkaček. Za spáchaný přestupek byla muži uložena příkazová pokuta.

5.9.2017

Zraněný muž

Krátce po 9 hodině bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Kollárova se nachází muž ležící na zemi, který má krvavé zranění v obličeji. Na místě zjištěn známý problémový muž z Kyjova, který byl v silně podnapilém stavu. Zranění si způsobil pravděpodobným pádem v opilosti na zem. K místu byla následně přivolána sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice.

3.9.2017

Agresivní host

V 00.38 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do jednoho z místních barů, kde se měl nacházet velmi agresivní host, který všechny vulgárně urážel a chtěl se neustále rvát. Na místě strážníci za spolupráce hlídky PČR situaci uklidnili. K žádné potyčce ani zranění na místě nedošlo.

1.9.2017

na začátek stranySrpen 2017

Krádež v OD Kaufland

V 13.20 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Jednalo se o pětasedmdesátiletého muže z Ostravy, který odcizil několik kusů různého zboží. Věc vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

27.8.2017

Hromadná potyčka

Krátce po půlnoci bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Jungmannova dochází k hromadné potyčce mezi několika mladíky. Strážníci po okamžitém příjezdu na místo vyhrocenou situaci uklidnili. U mladíků došlo i k několika zraněním, tudíž byla nutnost následné hospitalizace. Věc si poté převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

27.8.2017

Opilec na chodníku

V 10.22 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že na sídlišti U Vodojemu se nachází bezvládně ležící muž na chodníku. Na místě hlídkou zjištěno, že se jedná o dvacetiletého mladíka z Archlebova, který byl ve značně společensky unaveném stavu a na chodníku pouze pospával. Dechová zkouška u něj prokázala 1,34 promile alkoholu. Mladík byl probuzen, řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

26.8.2017

Dopadení osoby v pátrání

V 14.50 byl při kontrole kamerového systému zpozorován mladík odpovídající popisu osoby v pátrání. Hlídka po příjezdu na místo totožnost mladého muže ověřila a následně jej zajistila. Poté byl převezen na obvodní oddělení Policie ČR, kde si jej převzali k dalšímu šetření.

22.8.2017

Usnul před vchodem do domu

V 07.10 bylo přijato oznámení, že na sídlišti Zahradní leží u vchodu do jednoho z domů neznámý mladík. Na místě byl hlídkou zjištěn opilý šestadvacetiletý mladík z Kyjova, který po bujarém večírku při cestě domů přecenil své síly a usnul před vchodem. Dechová zkouška u něj prokázala 1.21 promile. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

19.8.2017

Opilec

Při kontrolní činnosti městského parku narazili strážníci na muže bezvládně ležícího v trávě. Bližší kontrolou bylo zjištěno, že se nejedná o muže zraněného, nýbrž opilého. Dechovou zkouškou u něj byla totiž naměřena hodnota přesahující 3 promile alkoholu. Muž byl postaven na nohy, řádně poučen a následně z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

15.8.2017

Odcizil láhev rumu

Krátce před 18 hodinou vyjela hlídka do OD Kaufland, kde byl ostrahou chycen zloděj. Na místě strážníci ztotožnili šestadvacetiletého mladíka z Těmic, který odcizil láhev rumu. Dalším šetřením bylo zjištěno, že tento mladý muž nekradl poprvé a krádeží má na svědomí již více. Věc byla vyřešena udělenou příkazovou pokutou.

12.8.2017

Krádež Lidl

V 11.12 bylo přijato telefonické oznámení, že v prodejně Lidl chytila ostraha zloděje. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že devětačtyřicetiletá žena z Vracova odcizila zboží v celkové hodnotě přesahující 1000 Kč. Za spáchaný přestupek byla ženě uložena příkazová pokuta.

.8.2017

Silná bouře

Ve večerních hodinách zasáhla město Kyjov silná bouře, která způsobila v ulicích nemalé škody. Jednalo se v převážné míře o spadlé stromy a větve. Spadlé stromy na některých místech poškodili jak domy, tak i zaparkovaná vozidla. Strážníci v průběhu noci odklízeli především větve, které na několika místech spadly na vozovku, a zvedali přenosné dopravní značení.

10-11.8.2017

nehoda nehoda nehoda nehoda nehoda nehoda nehoda nehoda

Krádež v prodejně Lidl

V 19.13 byli strážníci po přijatém oznámení vysláni do prodejny Lidl, kde ostraha přistihla při krádeži neznámého muže. Na místě byl zjištěn pětatřicetiletý muž z Kostelce, který odcizil několik balení bonbonů. Věc byla vyřešena uloženou příkazovou pokutou.

9.8.2017

Muž se zraněním v oblasti hlavy

V 18.25 bylo přijato tel. oznámení, že v prostoru za prodejnou Penny na ulici Brandlova leží v bezvládném stavu neznámý muž. Na místě byl hlídkou zjištěn jednatřicetiletý muž z Kyjova, který měl krvavé zranění na hlavě. Přivolaná sanita RZS jej následně odvezla na ošetření do nemocnice. Věc si posléze převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

7.8.2017

Víkend

I tento víkend strážníci kontrolovali restaurace i herny, především se zaměřovali na nalévání alkoholu mladistvým. Dále řešili několik stížností na rušení nočního klidu, zklidňovali hlučné návštěvníky nočních podniků a mírnili mládence posilněné kapkou alkoholu, kteří se chtěli prát. Taktéž bylo řešeno několik přestupků proti veřejnému pořádku.

4-5.8.2017

Opilý a zraněný muž

V 19.19 bylo přijato telefonické oznámení, že v říčce Kyjovce nedaleko cyklostezky Mutěnka leží zcela nahý a zablácený muž. Na místě byl hlídkou zjištěn silně podnapilý devětatřicetiletý muž z Milotic, který nebyl schopen komunikace ani chůze. Po vytažení z vody bylo zjištěno, že má pěnu v ústech a oteklou celou hlavu. Přivolána sanita RZS, která jej odvezla na ošetření do nemocnice.

1.8.2017

na začátek stranyČervenec 2017

Opilci

V 04.14 bylo přijato oznámení, že na ulici Jungmannova leží na chodníku neznámý mladík, který nijak nereaguje. Na místě byl hlídkou zjištěn opilý a spící čtyřiadvacetiletý mladý muž z Kyjova. Tento byl probuzen, řádně poučen a z místa vykázán. Uvedl, že kamarádova svatba byla nad jeho síly, poté odešel.

Krátce po poledni bylo přijato další oznámení, které se tentokrát týkalo ležícího muže ve vozovce na ulici Havlíčkova. Zde strážníci po příjezdu zjistili opilého šedesátiletého muže ze Svatobořic. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla prokázána hodnota 3,05 promile. Oba dotyční budou posléze dořešeni.

30.7.2017

Muž se zraněnou hlavou

V 16.50 bylo přijato oznámení, že na ulici Havlíčkova leží na zemi v bezvládném stavu nějaký muž. Hlídka po příjezdu na místo zjistila známého problémového alkoholika z Kyjova, který v opilosti pravděpodobně spadl na zem a zranil se. Na místo byla přivolána RZS, která muže s krvavým zraněním hlavy odvezla na ošetření do nemocnice.

29.7.2017

Epileptický záchvat

V 13.15 hlídka při kontrolní činnosti autobusového nádraží zpozorovala mladíka, který stál poklidně na nástupišti a následně dostal epileptický záchvat. Na místě byla mladému pětadvacetiletému muži poskytnuta první pomoc a přivolána sanita RZS, která jej poté odvezla na ošetření do nemocnice.

26.7.2017

Krádež v prodejně Lidl

V 13.19 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Lidl, že ostraha chytila zloděje. Na místě byl ztotožněn pětadvacetiletý mladík z Těmic, který odcizil zboží v celkové hodnotě 381 Kč. Za spáchaný přestupek mu byla na místě uložena příkazová pokuta.

24.7.2017

Agresivní žena se dobývala do prodejny

V 16.50 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení od prodavačky jednoho z místních obchodů, že má před vstupem do prodejny agresivní ženu, která se dobývá dovnitř. Dveře zamkla, ale i přesto má velký strach. Na místě byla hlídkou zjištěna velmi opilá padesátiletá žena ze Sobůlek. Tato byla následně zklidněna. Provedenou dechovou zkouškou u ní byla naměřena hodnota 2,49 promile, což byl taky důvod dobývání se do prodejny. Žena si totiž myslela, že je u svého domu a nemůže se dostat dovnitř. K místu byla následně přivolána taxislužba, která opilou ženu odvezla domů.

21.7.2017

Krádež v prodejně Lidl

V 10.10 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Lidl, že ostraha chytila ženu, která odcizila několik kusů sprchového gelu a balené maso. Na místě strážníci ztotožnili třiašedesátiletou ženu z Bohuslavic. Za spáchaný přestupek byla ženě uložena příkazová pokuta.

20.7.2017

Bezvládně ležela na chodníku

V 23.35 bylo přijato oznámení, že na ulici Jungmannova leží na chodníku neznámá žena v bezvládném stavu. Po příjezdu na místo zde hlídka zjistila opilou třiapadesátiletou ženu z Kyjova. Tato byla postavena na nohy, řádně poučena a odeslána k domovu. Dechová zkouška u ní prokázala hodnotu 2.79 promile. Věc bude posléze dořešena.

18.7.2017

Opilý agresivní host

V 03.50 bylo přijato oznámení od obsluhy z místního baru, že mají v provozovně velmi agresivního návštěvníka, který fyzicky napadá ostatní hosty. Na místo byla ihned vyslána hlídka Městské policie spolu s hlídkou Policie ČR. Vyhrocená situace byla uklidněna a věc si poté převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

16.7.2017

Potyčka v restauraci

V 19.20 došlo v jedné z místních restaurací v Kyjově k potyčce mezi hostem a obsluhou podniku. Po příjezdu hlídky na místo byli oba muži uklidněni a následně předáni do rukou Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření. K žádnému závažnému zranění zde nedošlo.

14.7.2017

Vulgární mladíci

V 18.44 vyjeli strážníci po přijatém oznámení na autobusové nádraží v Kyjově, kde se měli nacházet dva podnapilí mladíci, kteří neustále urážejí všechny kolemjdoucí. Na místě byli mladíci ve věku osmnácti let hlídkou uklidněni a následně poučeni o tom, co znamená slušné chování. Provedenou dechovou zkouškou byl u obou prokázán alkohol v dechu přesahující jednu promile. Následně byli z autobusového nádraží vykázáni a odesláni směrem k domovu.

12.7.2017

Agresivní muž

V 10.28 bylo přijato oznámení, že na ulici Brandlova sedí na lavičce u kruhového objezdu silně podnapilý muž, který neustále nadává a vyhrožuje kolemjdoucím. Na místě strážníci zjistili osmapadesátiletého muže z Tašovic. Následným prověřováním dotyčného bylo zjištěno, že se jedná o osobu v pátrání. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána Policie ČR, která si muže převzala k dalšímu šetření.

12.7.2017

Zraněný podnapilý muž

V 16.30 bylo přijato oznámení, že poblíž gymnázia na ulici tř. Komenského leží na zemi neznámý muž. Na místě zjištěn podnapilý třiačtyřicetiletý muž z Dubňan, který měl krvavé zranění na hlavě. Toto si způsobil pravděpodobným pádem v opilosti na velmi tvrdou zem. K místu byla přivolána RZS, která odvezla muže na ošetření do nemocnice.

6.7.2017

Agresivní host

Krátce před půlnocí bylo přijato telefonické oznámení od obsluhy jednoho z místních barů, že mají v provozovně opilého a velmi agresivního hosta, který fyzicky napadá ostatní návštěvníky. Hlídka na místě agresivního šestatřicetiletého muže z Uherského Brodu uklidnila a následně předala přivolané hlídce Policie ČR k dalšímu šetření.

2.7.2017

Opilý mladík

V 17.39 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že na autobusovém nádraží leží v bezvládném stavu na jednom z nástupišť neznámý mladík. Na místě byl zjištěn šestadvacetiletý mladý muž z Vracova, který si lavičku nejspíše spletl se svojí postelí. Provedená dechová zkouška u něj prokázala hodnotu 2.90 promile alkoholu. Mladík byl z místa následně vykázán, čehož uposlechl a odjel autobusem domů. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

1.7.2017

na začátek stranyČerven 2017

Žena se zdravotními problémy

V 9.50 zpozorovali strážníci při kontrolní činnosti ulice Újezd kolabující ženu na autobusové zastávce. Této sedmačtyřicetileté ženě z Hodonína hlídka ihned přispěchala na pomoc. Na místo byla poté přivolána sanita RZS, která ženu odvezla na ošetření do nemocnice.

30.6.2017

Opilec v trávě

Krátce před 23 hodinou byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na ulici Jiráskova, kde se měl nacházet muž bezvládně ležící v trávě. Na místě byl zjištěn opilý a spící jednačtyřicetiletý muž z Nenkovic. Tento byl probuzen, řádně poučen a z místa následně vykázán. Věc bude posléze dořešena.

28.6.2017

Dobýval se do domu

V 21.45 bylo přijato telefonické oznámení paní bydlící v rodinném domě v Kyjově, že se k nim do domu dobývá bývalý přítel její dcery. Tento již přelezl plot, neustále křičí a jeho agresivita stále stoupá. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo agresivního osmatřicetiletého a značně podnapilého muže zajistila. Dechovou zkouškou mu byla naměřena hodnota 2.54 promile. Vzápětí na místo dorazila přivolaná hlídka Policie ČR, která si muže převzala k dalšímu šetření.

28.6.2017

Dopravní nehoda

V 15 hodin došlo na silnici mezi Kyjovem a Strážovicemi k dopravní nehodě dvou osobních vozidel a nákladního automobilu. Nehoda se obešla bez závažnějších zranění. Strážníci na místě usměrňovali provoz a odkláněli dopravu po celou dobu šetření této nehody.

27.6.2017

Pacient s psychickými problémy

V 03.31 vyjeli strážníci na žádost Policie ČR na urgentní oddělení příjmu do nemocnice Kyjov. Zde se nacházel osmatřicetiletý pacient s psychickými problémy, který se pokusil spáchat sebevraždu a při ošetřování byl agresivní k personálu. Hlídka na místě následně setrvala po celou dobu jeho ošetření.

24.6.2017

Fyzické napadení

Ve 22 hodin byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na nádraží ČSAD, kde neznámý mladík fyzicky napadl jiného staršího muže. Hlídka mladíka dle popisu nalezla a následně zadržela nedaleko autobusového nádraží. Jednalo se o devatenáctiletého mladého muže z Nechvalína, kterému byla provedenou dechovou zkouškou naměřena hodnota 2.16 promile. K místu byla následně přivolána Policie ČR, která si agresivního mladíka převzala k dalšímu šetření.

23.6.2017

Podnapilý muž

Krátce před 21 hodinou bylo přijato telefonické oznámení, že na nádraží ČSAD se nachází podnapilý muž, který neustále pokřikuje po mladých děvčatech. Na místě byl hlídkou zjištěn známý problémový šestašedesátiletý opilec z Moravan. Dechová zkouška u něj prokázala hodnotu 3.21 promile. Muž byl řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

18.6.2017

Opilec na chodníku

Ve 23 hodin byl při kontrolní činnosti na ulici Jungmannova zpozorován neznámý muž bezvládně ležící na chodníku. Následnou bližší kontrolou bylo zjištěno, že se jedná o silně podnapilého pětatřicetiletého muže z Moravan, který se rozhodl si zde odpočinout před náročnou cestou domů. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 3.19 promile. Muži bylo následně přivoláno vozidlo taxislužby, které jej odvezlo domů. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

17.6.2017

Odcizil obal na mobilní telefon

V 20.53 byla po oznámení vyslána hlídka do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Jednalo se o jednadvacetiletého mladíka z Ukrajiny, který odcizil obal na mobilní telefon v celkové hodnotě 120 Kč. Věc byla vyřešena uloženou blokovou pokutou.

13.6.2017

Agresivní host

V pravé poledne bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení od obsluhy restaurace v Boršově, že mají v provozovně podnapilého hosta, který se chová agresivně a fyzicky napadá ostatní hosty. Po příjezdu hlídky na místo byl agresor uklidněn a z restaurace vykázán. Věc je nyní dále v šetření.

13.6.2017

Dopravní nehoda se zraněním

Na ulici Svatoborská došlo ke střetu dvou osobních automobilů Škody Felicie a Dacie. Řidič Felicie dostal při řízení infarkt a naboural do vyjíždějícího vozidla od OD Kaufland. U řidiče vyjíždějícího vozidla byl následně prokázán alkohol v dechu. Zraněný řidič byl hospitalizován a vrtulníkem přepraven do fakultní nemocnice v Brně. Hlídka na místě usměrňovala dopravu po celou dobu šetření této nehody.

10.6.2017

nehoda nehoda nehoda

Platil falešnou bankovkou

Ve 22 hodin bylo přijato na služebně Městské policie oznámení od obsluhy z místního baru, že mají v provozovně muže, který platil falešnou bankovkou. Na místě bylo potvrzeno, že dvaačtyřicetiletý muž z Hýsel použil k platbě své útraty falešnou dvoutisícovou bankovku. Na místo byla vzápětí přivolána hlídka Policie ČR, která si muže převzala k dalšímu šetření.

8.6.2017

Opilá matka dvou dětí

Po přijatém oznámení byla krátce před polednem vyslána hlídka spolu s pracovnicí sociálně-právní ochrany dětí na ulici Nerudova, kde se měla v jednom z bytů nacházet silně podnapilá matka dvou malých dětí. Věc oznámil otec, který měl o děti strach. Na místě byla opravdu zjištěna agresivní podnapilá žena a s ní dvě děti ve věku šest a devět let. Provedenou dechovou zkouškou na alkohol byla u ženy zjištěna hodnota přesahující 3 promile. Věc dále šetří příslušný správní orgán.

7.6.2017

Žena s psychickými problémy

V 23.36 bylo přijato telefonické oznámení, že na vlakovém nádraží se nachází zraněná a agresivní žena, která je pravděpodobně pod vlivem alkoholu. Na místě byla zjištěna devětatřicetiletá žena z Brna, která trpí psychickým onemocněním. Tato byla uklidněna a posléze doprovozena do přivolané sanity RZS. Následoval převoz na ošetření do nemocnice.

5.6.2017

Víkendová kontrola barů a restaurací

Během víkendu strážníci prováděli kontroly barů a nonstop provozoven se zaměřením na nalévání alkoholu mladistvým. V průběhu kontrol bylo zjištěno několik mladistvých, kteří byli pod vlivem alkoholu. Dále byl rovněž prováděn dohled nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku.

2.6.2017

na začátek stranyKvěten 2017

Dopadení osoby v pátrání

Při kontrole města byl ve 23.15 spatřen na ulici Komenského muž ležící na lavičce. Při bližší kontrole strážníci zjistili, že se jedná o sedmnáctiletého mladíka, který je osobou v pátrání. Z tohoto důvodu byl mladý muž následně předán Policii ČR k dalším úkonům.

29.5.2017

Odcizil tužkové baterie

V 14.30 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Jednalo se o sedmačtyřicetiletého muže z Milotic, který odcizil několik kusů tužkových baterií. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

28.5.2017

Opilý mladík

V 5.13 vyjela hlídka po oznámení na ulici Urbanova, kde se měl nacházet bezvládně ležící muž na zemi. Na místě zjištěn opilý a spící pětadvacetiletý mladík z Kyjova. Mladý muž byl probuzen, řádně poučen a odeslán směrem k domovu. Provedenou dechovou zkouškou mu byla naměřena hodnota 1,93 promile. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

27.5.2017

Napadání obsluhy

V 22.27 bylo přijato oznámení z místního baru, že zde mají agresivní hosty, kteří vulgárně urážejí obsluhu a odmítají odejít. Po okamžitém příjezdu hlídky na místo byla situace uklidněna a všichni tři agresivní muži byli z baru vykázáni.

26.5.2017

Krádež v prodejně Penny

V 10.35 byla vyslána hlídka do prodejny Penny, kde chytili zloděje. Na místě byl zjištěn jednasedmdesátiletý muž z Kyjova, který odcizil zboží v celkové hodnotě 110 Kč. Za spáchaný přestupek byla muži uložena bloková pokuta.

20.5.2017

Nebezpečná zábava

V 6.30 byla na služebně městské policie přijata stížnost na opilé mladíky, kteří na ulici Brandlova posílají z kopce po vozovce nákupní vozíky. Po příjezdu hlídky na místo byla skupinka opilých mladíků nalezena. Ze strany mladíků následoval pokus o útěk, který byl ovšem neúspěšný. Věc byla zdokumentována a nyní je dále v řešení.

20.5.2017

Odmítala opustit restauraci

V 16 hodin bylo přijato oznámení od obsluhy z místní restaurace, že mají problém s opilou zákaznicí, která odmítá odejít. Na místě hlídkou zjištěna podnapilá jednačtyřicetiletá žena z Osvětiman. Tato byla řádně poučena a z restaurace vykázána. Věc bude posléze dořešena.

19.5.2017

Zraněný opilec

V 19.10 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že na ulici Havlíčkova se nachází neznámý muž ležící na silnici, který není schopen pohybu. Na místě hlídka zjistila značně podnapilého šestapadesátiletého muže z Vracova, který měl krvavé poranění na hlavě. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána sanita RZS, která odvezla zraněného muže na ošetření do nemocnice. Byla provedena dechová zkouška na alkohol s výsledkem 4,21 promile.

18.5.2017

Agresivní pacient

V 19.05 bylo přijato oznámení z nemocnice Kyjov s žádostí o poskytnutí asistence u agresivního pacienta, který trpí psychickými problémy a odmítá ošetření. Na místě poté strážníci asistovali po celou dobu ošetření tohoto pacienta. Následně byl odvezen do PL Kroměříž.

16.5.2017

Krádež v prodejně Lidl

V 11.50 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny LIDL, že chytili zloděje. Na místě strážníci zjistili čtyřiasedmdesátiletou ženu z Bukovan, která odcizila několik kusů ovoce kiwi. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

16.5.2017

Opilec

V 9.15 bylo přijato oznámení, že na ulici Mezi Mlaty se nachází bezvládně ležící muž na zemi. Hlídka na místě zjistila, že se jedná o podnapilého osmadvacetiletého muže z Hodonína. Provedená dechová zkouška u něj prokázala 2,03 promile alkoholu. Muž byl řádně poučen a odeslán k domovu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

16.5.2017

Potyčka na autobusovém nádraží

V 18.26 vyjeli po oznámení strážníci na autobusové nádraží, kde docházelo k hromadné potyčce několika osob. Na místě byla zjištěna skupinka mladíků okolo věku osmnácti let, kteří napadli staršího muže. Útočníci byli zajištěni a následně si je převzala k dalšímu šetření Policie ČR, které byly rovněž předány všechny zjištěné skutečnosti.

15.5.2017

Potyčka před barem

V 03.38 bylo přijato tel. oznámení, že před jedním z místních barů probíhá potyčka mladíků. Hlídka po příjezdu na místo situaci uklidnila. Následně byli všichni aktéři této potyčky řádně poučeni a z místa vykázáni. Nikdo nebyl zraněn a nebyla způsobena ani žádná škoda na majetku.

13.5.2017

Divočák odmítal opustit silnici

Krátce po 2 hodině ranní bylo přijato telefonické oznámení řidičky projíždějící Bohuslavicemi, že na silnici v blízkosti ZŠ se pohybuje velký divočák, který nereaguje na troubení, nebojí se lidí a ze silnice se nechce hnout. Na místě hlídka pomohla divočáka přesunout k fotbalovému hřišti, kde musel být z důvodu zranění utracen.

10.5.2017

nehoda nehoda

Krádež kabelky

V 18 hodin se na služebnu Městské policie dostavila paní ze Ždánic, která přišla nahlásit krádež kabelky, kterou ji odcizil neznámý pachatel v OD Kaufland. V kabelce měla dále peněženku a mobilní telefon. Oznamovatelka byla poučena o dalším postupu. Věc byla poté rovněž oznámena Policii ČR.

6.5.2017

Opilý nezletilý mladík

V 04.34 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Nerudova leží na chodníku v bezvládném stavu neznámý mladík. Hlídka na místě zjistila opilého nezletilého mladíka ve věku sedmnácti let. Dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 1,38 promile. Posléze byli vyrozuměni rodiče mladého muže, kteří si pro syna přijeli. Celá věc je nyní v šetření a bude postoupena příslušnému správnímu orgánu.

6.5.2017

Dopadení osob v pátrání

V 14.40 hlídka při kontrolní činnosti v městském parku narazila na dva podezřelé mladíky. Tito se při zpozorování strážníků dali ihned na útěk, který ovšem neměl dlouhého trvání. Mladíci byli vzápětí dostiženi. Jelikož se pokoušeli neustále o útěk, použili strážníci donucovací prostředky a mladíkům ve věku sedmnáct a osmnáct let byla přiložena pouta. Následně byla k místu přivolána Policie ČR, která si mladé muže převzala k dalšímu šetření.

4.5.2017

Zraněná seniorka uzamčená v bytě

Krátce po půlnoci bylo přijato telefonní oznámení paní bydlící na ulici tř. Palackého, že její sousedka upadla u sebe v bytě na zem a volá o pomoc, pravděpodobně si zlomila nohu. Navíc má byt zamčený a není schopna se dostat ke dveřím. Na místo byli z tohoto důvodu přivoláni hasiči i sanita RZS, která po otevření dveří odvezla seniorku na ošetření do nemocnice.

4.5.2017

Řidič srazil školačku a z místa nehody ujel

V 14.35 došlo na ulici Brandlova k dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu srazil u autobusové zastávky desetiletou školačku a z místa nehody poté ujel. Ke zraněné dívence byla následně přivolána sanita RZS, která ji odvezla na ošetření do nemocnice. Po pachateli nehody se nyní usilovně pátrá. Věc si převzala k dalšímu šetření Policie ČR a strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy.

3.5.2017

Krádež Kaufland

V 13.45 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě byl hlídkou zjištěn sedmdesátiletý muž z Koryčan, kterému byla následně za spáchaný přestupek uložena bloková pokuta.

2.5.2017

na začátek stranyDuben 2017

Potyčka mladíků

V 19.19 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že na ulici Komenského dochází k potyčce mezi několika mladíky. Hlídka po příjezdu na místo situaci uklidnila a mladé muže řádně poučila. Věc bude posléze dořešena.

25.4.2017

Krádež v OD Kaufland

V 15.34 byli strážníci vysláni do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Jednalo se o pětačtyřicetiletou ženu z Vracova. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

23.4.2017

Opilý agresivní mladík

V 23.40 při kontrole města zpozorovala hlídka u jednoho z místních barů agresivního mladíka, který fyzicky napadal ostatní kolemjdoucí. Opilý šestadvacetiletý mladý muž z Kyjova i přes výzvy strážníků dále pokračoval v napadání, tudíž mu byla následně přiložena pouta. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 1,69 promile. Posléze byla k místu přivolána Policie ČR. Věc je nyní dále v šetření.

21.4.2017

Podnapilý host

V 19.40 přijato tel. oznámení obsluhy z místní restaurace, že mají problém s podnapilým mužem, který neustále obtěžuje ostatní hosty. Hlídka po příjezdu na místo zjistila známého problémového alkoholika z Moravan. Tento byl řádně poučen a z hospody poté vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

20.4.2017

Dopravní nehoda

V 10 hodin došlo na sídlišti U Vodojemu k dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu naboural do zaparkované dodávky a z místa nehody utekl. Viníka nehody se ovšem podařilo zanedlouho vypátrat a věc je nyní dále v šetření Policie ČR.

17.4.2017

nehoda nehoda nehoda nehoda

Odcizila baterie

V 18.30 vyjeli strážníci po přijatém oznámení do OD Kaufland, kde byla ostrahou chycena při krádeži neznámá žena. Na místě bylo hlídkou zjištěno, že se jedná o čtyřicetiletou ženu z Prahy. Tato odcizila několik kusů baterií. Za spáchaný přestupek byla ženě na místě uložena bloková pokuta.

16.4.2017

V opilosti upadl a zranil se

V 11.26 bylo během chvíle přijato několik oznámení, že se na ulici Havlíčkova nachází muž se zraněním na hlavě ležící na chodníku. Po příjezdu na místo zde strážníci zjistili známého problémového alkoholika z Kyjova, který v silné podnapilosti pravděpodobně nezvládl chůzi při cestě domů a upadl na zem. Tímto si ovšem způsobil krvavé zranění na hlavě. Zraněnému muži byla přivolána sanita RZS, která si jej odvezla na ošetření do nemocnice.

16.4.2017

Podnapilý a agresivní muž

Krátce po půlnoci bylo přijato oznámení, že na ulici Komenského se vyskytuje nepříčetný občan, který zničil několik květináčů a chce se neustále prát. Muž se po příjezdu hlídky na místě již nenacházel, ale dle popisu se jej následně podařilo nalézt na Masarykově náměstí. Jednalo se o jednatřicetiletého muže z Ratiškovic, který se po chvíli odporování ke všemu doznal. Provedená dechová zkouška u něj prokázala 2,47 promile alkoholu. Věc je nyní dále v šetření.

15.4.2017

V opilosti usnul v cizím vozidle

V 20.48 bylo přijato telefonické oznámení muže z Kyjova, že na ulici Jungmannova leží ve vozidle jeho přítelkyně cizí muž. Na místo byla vyslána hlídka Městské policie a z důvodu podezření z vloupání do vozidla i hlídka Policie ČR. Ve vozidle byl následně zjištěn opilý a spící třiatřicetiletý muž ze Šardic, který do nezabezpečeného vozidla vnikl přes nezamčené zadní dveře. Následně byl muž z vozidla vykázán.

14.4.2017

Bezvládně ležel na zemi

V 05:10 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že na sídlišti Za Stadionem se nachází bezvládně ležící muž na zemi. Na místě strážníci zjistili podnapilého pětadvacetiletého mladíka z Kyjova. Tento byl postaven na nohy, řádně poučen a z místa vykázán. Provedenou dechovou zkouškou mu byla naměřena hodnota 2,24 promile. Po vystřízlivění bude věc dořešena.

14.4.2017

Krádež v Kauflandu

V 10.41 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Tímto byl šedesátiletý muž z Ivanovic na Hané, který odcizil několik kusů různého zboží. Věc byla vyřešena na místě uloženou blokovou pokutou.

13.4.2017

Opilec

V 15.10 bylo přijato oznámení, že na ulici Dobrovského leží na jednom z chodníků neznámý muž. Hlídka po příjezdu na místo zjistila silně podnapilého osmatřicetiletého muže z Prušánek. Dechová zkouška u něj prokázala 3,84 promile alkoholu. Opilý muž byl řádně poučen a poté odeslán domů. Věc bude posléze dořešena.

11.4.2017

Víkend

I tento víkend se nesl v duchu kontrol barů a heren se zaměřením na nalévání alkoholu nezletilým. Dále strážníci dohlíželi na dodržování nočního klidu a veřejného pořádku nejen v okolí nočních podniků. V průběhu páteční noci bylo řešeno několik přestupků týkající se především rušení nočního klidu.

7-8.4.2017

Krádež v OD Kaufland

Ve 13 hodin byla po oznámení vyslána hlídka do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Na místě byl hlídkou ztotožněn sedmdesátiletý muž ze Strážovic. Tento odcizil několik tužkových baterií.

7.4.2017

Opilý mladík

V 15.32 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Tichá se nachází bezvládně ležící mladík na chodníku. Na místě strážníci zjistili společensky unaveného šestadvacetiletého mladého muže z Vracova. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2,46 promile. Mladík byl řádně poučen a odeslán směrem k domovu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

.4.2017

Agresivní pacient

V 7.28 byla přijata žádost Policie ČR o součinnost v Bohuslavicích, kde se nachází agresivní pacient, pro kterého přijela RZS. Po příjezdu hlídky na místo byl muž zklidněn, naložen do sanity a v doprovodu s Policií ČR převezen do PL Kroměříž.

1.4.2017

na začátek stranyBřezen 2017

Agresivní pacient

V 19 hodin byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do nemocnice, kam přivezli na ošetření velmi agresivního muže z Moravan. U muže byla zjištěna hodnota 3,9 promile alkoholu v krvi. Hlídka na místě asistovala po celou dobu jeho ošetření. Následně si věc převzala Policie ČR a doprovodila muže do PL v Brně.

26.3.2017

Odcizil dioptrické brýle

V 11.27 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Jednalo se o dvaasedmdesátiletou ženu z Ježova, která odcizila dioptrické brýle. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

24.3.2017

Krádež v COOP Marina

V 11 hodin bylo přijato oznámení z prodejny Marina, že zde chytili zloděje. Na místě byl zjištěn devětadvacetiletý muž ze Ždánic, který odcizil Nurofen. Následně byla provedena lustrace přes Policii ČR. U muže byl zjištěn zápis v rejstříku přestupků, a tudíž byla věc předána příslušnému správnímu orgánu.

21.3.2017

Agresivní muž

V 10.10 bylo přijato oznámení od asistentů prevence kriminality, že na správě sociálního zabezpečení se nachází velmi agresivní muž. Hlídka po příjezdu na místo muže uklidnila a další jednání proběhlo již v poklidu.

20.3.2017

Fyzické napadání

V 13.55 bylo přijato telefonické oznámení, že v ubytovně na ulici Havlíčkova dochází k fyzickému napadání mezi spolubydlícími. Po příjezdu hlídky na místo byla vyhrocená situace mezi aktéry potyčky uklidněna a všichni byli řádně poučeni. Dechovou zkouškou byla u obou dotyčných zjištěna hodnota přesahující 2 promile alkoholu. Věc je nyní dále v šetření.

19.3.2017

Vloupání

Krátce před půlnocí došlo k vloupání do jedné z místních restaurací, které měl na svědomí neznámý pachatel. Tomuto se ovšem nepodařilo z místa utéct a byl zadržen. Způsobená škoda na majetku zatím není známa. Věc si převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

18.3.2017

Ležel na chodníku

V 19.50 byl při kontrolní činnosti na ulici Jungmannova hlídkou spatřen muž bezvládně ležící na chodníku. Vzápětí se na místo dostavila i Policie ČR a přivolaná sanita RZS. Muž byl poté odvezen na ošetření do nemocnice.

18.3.2017

Dopravní nehoda

V 10.37 byla přijata žádost Policie ČR o součinnost při řízení dopravy na křižovatce ulic tř. Komenského a Nádražní, kde došlo k dopravní nehodě dvou vozidel. Strážníci zde následně usměrňovali provoz po celou dobu šetření této dopravní nehody.

16.3.2017

Umožnil požít alkoholu

V 18.15 byla hlídkou při kontrole parkoviště Jurovského spatřena skupinka známých problémových mladíků. Bližší kontrolou zjištěno, že ve skupince se nachází i jeden chlapec mladší 18-ti let, u kterého byla posléze provedena dechová zkouška na alkohol. Chlapec nadýchal téměř půl promile alkoholu. Prvně zapíral, ale posléze přiznal, kdo z dotyčných mu umožnil požití alkoholu. Věc je nyní dále v šetření.

12.3.2017

Podnapilá mladistvá

V 20.18 bylo přijato telefonní oznámení, že na ul. Karla Čapka se potuluje skupinka mladých hlučných lidí. Po příjezdu hlídky byla skupinka mladistvích ztotožněna a následně provedli strážníci u všech přítomných dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu. Při této kontrole byla u jedné z dívek zjištěna hodnota téměř 1 promile. Strážníci vyrozuměli rodiče podnapilé slečny a věc byla poté předána příslušnému správnímu orgánu.

11.3.2017

Agresivní host

V 02.04 byla přijata stížnost od obsluhy místního baru na agresivního hosta, který slovně napadá a uráží ostatní přítomné hosty. Po příjezdu hlídky na místo byl opilý sedmatřicetiletý muž z Vlkoše uklidněn, poučen a následně z baru vykázán.

10.3.2017

Odcizil čokolády

V 09.10 bylo přijato oznámení z prodejny Marina, že chytili zloděje. Na místě byl hlídkou ztotožněn pětašedesátiletý muž z Kyjova, který odcizil několik kusů čokolády Milka. Za spáchaný přestupek byla muži na místě uložena bloková pokuta.

7.3.2017

Ležel na chodníku

V 09.43 bylo přijato oznámení, že na ulici Nerudova leží na chodníku nějaký muž. Hlídka po příjezdu na místo zjistila opilého a spícího jednadvacetiletého mladíka z Kyjova. Mladý muž byl probuzen, řádně poučen a odeslán k domovu. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2,73 promile. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

5.3.2017

Drobný požár

V 13.32 bylo přijato oznámení, že na ulici Bukovanská hoří paleta a vedle ní doutná tráva. Hlídka na místě zhodnotila situaci a následně byla pro jistotu přivolána jednotka HZS, která drobný požár uhasila.

4.3.2017

Páteční kontrola heren a barů

Jak je již zvykem, tak i tento pátek probíhala pravidelná kontrola barů a nalévání alkoholu mladistvým. Dále byl prováděn dohled nad dodržování nočního klidu a veřejného pořádku nejen v okolí nočních podniků.

3.3.2017

na začátek stranyÚnor 2017

Vysypaný náklad obilí

V 09.45 bylo přijato oznámení od řidiče nákladního automobilu, že má závadu na hydraulice, díky které se mu vysypal náklad obilí na komunikaci mezi Kyjovem a Svatobořicemi. Strážníci na místě následně usměrňovali provoz do příjezdu Policie ČR.

28.2.2017

Poškozovali dopravní značení

V 18 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že po ulici Brandlova se pohybují dva muži, kteří se pokoušejí manipulovat s dopravním značením. Strážníci po okamžitém příjezdu na místo nalezli oba muže odpovídající popisu. Dechovou zkouškou u nich byla prokázána hodnota 3,15 a 2,06 promile alkoholu. Žádná větší škoda na dopravním značení nebyla způsobena. Věc je nyní dále v šetření.

26.2.2017

Agresivní opilec

V 13.36 byli strážníci po přijatém oznámení vysláni na ulici Havlíčkova, kde se měl nacházet muž bezvládně ležící na zemi. Po příjezdu na místo byl hlídkou zjištěn čtyřiačtyřicetiletý muž z Bořetic, který byl v silně podnapilém stavu. Při řešení této situace začala u opilého muže prudce vzrůstat agresivita. Z tohoto důvodu byl následně za doprovodu jednoho ze strážníků odvezen na záchytnou stanici do Brna.

22.2.2017

Dopravní nehoda

V 07.24 došlo na ulici Nětčická k drobné dopravní nehodě vozidla. Nehoda byla pravděpodobně způsobena nepozorností řidiče a vinou kluzké vozovky. Strážníci na místě následně usměrňovali provoz po celou dobu šetření této dopravní nehody.

22.2.2017

Odmítal zaplatit útratu

Krátce před půlnocí bylo přijato oznámení obsluhy jednoho z místních barů, že mají problémy s hostem, který odmítá zaplatit svoji útratu. Po příjezdu hlídky na místo bylo jednačtyřicetiletému muži z Kyjova vysvětleno, že svoji útratu si musí vždy každý zaplatit sám. Toto pochopil a útratu poté zaplatil.

21.2.2017

Poškozování vozidel

V 05.32 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Kollárova jdou dvě neznámé slečny a ohýbají stěrače na vozidlech. Hlídka po příjezdu na místo nalezla obě dívky ve věku šestnácti let odpovídající popisu. Tyto se poté ke všemu doznaly. Dechovou zkouškou byla u jedné z nich naměřena hodnota 0,63 promile a u druhé dokonce 1,67 promile alkoholu. O situaci byli vyrozuměni rodiče a dcery si posléze vyzvedli. Věc byla předána příslušnému správnímu orgánu a nyní je dále v šetření.

18.2.2017

Kradl tužkové baterie

V 10 hodin vyjeli strážníci po oznámení do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Na místě byl hlídkou ztotožněn dvaašedesátiletý muž z Hodonína, který odcizil několik balení tužkových baterií. Za spáchaný přestupek byla muži udělena bloková pokuta.

15.2.2017

Únik vody z prasklého potrubí

V 00.54 byla hlídkou při kontrolní činnosti na ulici Nerudova zjištěna unikající voda z prasklého vodovodního potrubí. O celé situaci byla vyrozuměna poruchová služba, která následně únik vody zabezpečila.

14.2.2017

Fyzické napadání

V 10.16 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na místní ubytovnu, kde docházelo k fyzickému napadání mezi manželským párem, kdy muž útočil na svoji manželku. Na místě strážníci vyhrocenou situaci uklidnili. K žádnému zranění nedošlo. Věc si posléze převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

11.2.2017

Opilý usnul v prodejně potravin

Krátce po 8 hodině bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Penny, že se jim v obchodě válí neznámý opilec. Hlídka na místě zjistila spícího osmadvacetiletého muže ze Žeravic. Tento byl probuzen, řádně poučen a následně z prodejny vykázán. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 1,99 promile. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

10.2.2017

Odmítal zaplatit útratu

V 14.15 bylo přijato oznámení, že v jednom z místních barů mají hosta, který odmítá zaplatit útratu. Na místě byl hlídkou ztotožněn čtyřiadvacetiletý mladík z Valašské Bystřice, který odmítal zaplatit útratu 70 Kč. Při řešení této situace začal být mladý muž velmi agresivní a posléze na strážníky zaútočil. Útok ovšem neměl dlouhého trvání a mladíkovi byla vzápětí přiložena pouta. Věc je nyní dále v šetření.

6.2.2017

Víkend

I tento víkend strážníci kontrolovali restaurace a herny, především se zaměřovali na nalévání alkoholu mladistvým. Dále řešili několik stížností na rušení nočního klidu, zklidňovali hlučné návštěvníky nočních podniků a mírnili mládence posilněné kapkou alkoholu, kteří se chtěli prát. Taktéž bylo řešeno několik přestupků proti veřejnému pořádku.

3-4.2.2017

Agresivní opilec

V 20.54 bylo přijato oznámení od obsluhy z místního baru, že se u nich nachází silně podnapilý a agresivní muž, který vyhrožuje fyzickým napadáním všem přítomným. Na místě strážníci zjistili dvaačtyřicetiletého muže z Kyjova, jehož agresivita neustále stoupala. Z tohoto důvodu byl muž následně převezen za doprovodu jednoho ze strážníků na záchytnou stanici do Brna. Věc je nyní dále v řešení.

2.2.2017

na začátek stranyLeden 2017

Ležel na cyklostezce

V 12.27 bylo přijato telefonické oznámení, že na cyklostezce mezi Kyjovem a Svatobořicemi leží v bezvládném stavu neznámý muž. Strážníci na cyklostezce nalezli promrzlého sedmatřicetiletého muže ze Svatobořic, u kterého byla provedenou dechovou zkouškou naměřena hodnota 4,02 promile alkoholu. Následně byla k místu přivolána sanita RZS, která odvezla muže na ošetření do nemocnice. Věc bude posléze dořešena.

30.1.2017

Mikrospánek za volantem

V 19 hodin došlo na ulici Nerudova k dopravní nehodě osobního automobilu. Řidič ve věku šestadvaceti let dostal v průběhu jízdy vlivem únavy mikrospánek a s vozidlem najel nejprve do protisměru a následně na obrubník, kde zastavil. K žádnému zranění ani škodě na majetku naštěstí nedošlo.

27.1.2017

Drobná dopravní nehoda

V 18.40 došlo na parkovišti u prodejny Lidl k drobné dopravní nehodě dvou vozidel. Pachatel nehody z místa ovšem ujel. Věc byla poté předána k dalšímu šetření Policii ČR. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy.

25.1.2017

Opilec

V 18.45 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Vrchlického leží na zemi neznámý muž, který je zřejmě v podnapilém stavu. Hlídka na místě nalezla známého problémového alkoholika z Kyjova. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 3,01 promile. Opilec byl řádně poučen a následně odeslán směrem k domovu, čehož uposlechl. Věc bude posléze dořešena.

21.1.2017

Krádež dioptrických brýlí

V 10.51 byli po oznámení vysláni strážníci do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Na místě byl zjištěn šestapadesátiletý muž z Vracova, který odcizil dioptrické brýle. Muž se k činu doznal a následně mu byla uložena bloková pokuta.

20.1.2017

Vloupání do prodejny potravin

V 03.55 bylo přijato telefonické oznámení, že v Boršově je rozbitá skleněná výloha na prodejně potravin. Hlídka na místě potvrdila, že oznámení se zakládá na pravdě. Jelikož zde vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu vloupání, tak strážníci zajistili místo činu až do doby příjezdu Policie ČR. Následně bylo potvrzeno, že se opravdu jedná o vloupání a celou věc si k dalšímu šetření převzala Policie ČR.

20.1.2017

Krádež v OD Kaufland

V 16 hodin bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila neznámou ženu při krádeži. Na místě byla hlídkou ztotožněna pětadvacetiletá žena ze Ždánic, která odcizila několik kusů zboží. Za spáchaný přestupek byla ženě na místě uložena bloková pokuta.

19.1.2017

Odcizil alkalické baterie

V 11.11 byla po oznámení vyslána hlídka do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Tímto byl pětašedesátiletý muž z Násedlovic, který odcizil několik kusů alkalických baterií. Věc byla vyřešena na místě uloženou blokovou pokutou.

18.1.2017

Opilec na chodníku

V 13.34 bylo přijato oznámení, že na ulici Kollárova leží před prodejnou potravin neznámý muž. Po příjezdu na místo zde hlídka zjistila muže z Moravan, který byl v silně podnapilém stavu. Opilec byl postaven na nohy, řádně poučen a odeslán směrem k domovu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

17.1.2017

Hořící automobil

V 07.49 bylo přijato telefonické oznámení od Policie ČR, že na silnici za Bohuslavicemi směrem k Jestřabicím došlo k samovznícení v motorovém prostoru jednoho z projíždějících automobilů. K místu byla ihned přivolána jednotka HZS. Strážníci na místě usměrňovali provoz po celou dobu šetření této události.

17.1.2017

Opilec obtěžoval ženu s dítětem

V 11 hodin byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na nádraží ČSAD, kde neznámý opilec obtěžoval ženu s dítětem. Na místě strážníci zjistili osmačtyřicetiletého muže ze Ždánic. Tento uvedl, že je v mírně podnapilém stavu a k ženě s dítětem měl pouze opilecké řeči, za které se následně omluvil. Muž byl poté hlídkou řádně poučen a z místa vykázán.

15.1.2017

Únik vody z prasklého potrubí

V 11 hodin došlo na ulici Jiráskova k úniku menšího množství vody, které bylo způsobeno prasklým vodovodním potrubím. O celé situaci byla vyrozuměna poruchová služba, která následně únik vody zabezpečila.

10.1.2017

nehoda nehoda nehoda nehoda

Krádež Kaufland

V 13 hodin byla vyslána hlídka do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje při pokusu o krádež zboží. Na místě byl zjištěn šestačtyřicetiletý muž z Nechvalína, kterému byla za spáchaný přestupek uložena bloková pokuta.

8.1.2017

Opilec na chodníku

Krátce po půlnoci bylo přijato oznámení, že na ulici Jungmannova leží na chodníku velmi opilý muž. Jednalo se o třiašedesátiletého muže z Kyjova, který byl hlídkou postaven na nohy, řádně poučen a odeslán k domovu. Věc bude posléze dořešena.

8.1.2017

Vloupání do chatky

V průběhu noci došlo v chatové oblasti Polámané k vloupání do jedné z chatek. Pachatel rozbil skleněnou výplň okna a následně z chatky odcizil dvě tranzistorové rádia. Věc si převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

6.1.2017

Pokus o sebevraždu

V 17.21 bylo přijato telefonické oznámení, že na nadjezdu ulice Strážovská přelezla neznámá žena zábradlí a pravděpodobně chce spáchat sebevraždu. Strážníci ihned vyrazili na místo, kde se jim naštěstí podařilo devětadvacetiletou ženu z Kyjova zachytit a stáhnout zpoza zábradlí do bezpečí. Následně byla k místu přivolána sanita RZS, která odvezla ženu ve špatném psychickém stavu na ošetření do nemocnice.

3.1.2017

Rozbitá skleněná výplň výlohy

V 13.25 bylo na služebně přijato oznámení, že na Masarykově náměstí rozbil neznámý pachatel na jednom z obchodů skleněnou výlohu. K poškození výlohy došlo buď výstřelem ze vzduchovky, nebo hozeným kamenem. Strážníci vyhodnocují kamerové záznamy a věc je nyní dále v šetření.

2.1.2017


Šťastný Nový rok a jen samé dobré zprávy v roce 2017 Vám všem přeje Městská policie Kyjov.

PFko

1.1.2017

na začátek strany


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

Prosinec 2017

Listopad 2017

Říjen 2017

Září 2017

Srpen 2017

Červenec 2017

Červen 2017

Květen 2017

Duben 2017

Březen 2017

Únor 2017

Leden 2017

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
        2017         2018         2019         2020         2021        

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Tomáš