Stalo seProsinec 2016

Krádež v OD Kaufland

V 18.20 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě byla hlídkou ztotožněna pětapadesátiletá žena ze Skoronic, která odcizila náušnice. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

29.12.2016

Asistence při lékařském ošetření

V 22.30 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kde se nacházel opilý pacient s hodnotou 3,93 promile alkoholu, který měl tržnou ránu na hlavě. Tento byl agresivní a odmítal vyšetření. Strážníci na místě setrvali po celou dobu ošetření tohoto muže.

23.12.2016

Krádež v OD Kaufland

V 10 hodin vyjela hlídka po oznámení do OD Kaufland. Zde ostraha chytila ženu a muže, kteří společně odcizili česnek a cívku nití. Jednalo se o manžele z Brna, kterým byla za spáchanou krádež uložena bloková pokuta.

21.12.2016

Odcizil lahev rumu

V 15 hodin bylo přijato oznámení z prodejny Lidl, že ostraha chytila zloděje. Na místě hlídka ztotožnila mladíka z Vracova, který odcizil lahev rumu v celkové hodnotě 139 Kč. Za spáchaný přestupek byla mladíkovi uložena pokuta.

18.12.2016

Řídil v opilosti

Ve 22 hodin došlo na ulici Urbanova k dopravní nehodě osobního automobilu, kdy řidič nezvládl řízení a poničil několik dopravních značek. Následně bylo zjištěno, že řidič vozidla požil před jízdou alkohol. Věc si k dalším úkonům převzala Policie ČR.

17.12.2016

Házeli petardy po vozidlech

V 19 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Kollárova se pohybuje skupinka několika osob, která hází petardy po zaparkovaných vozidlech. Hlídka následně skupinku odpovídající popisu nalezla na ulici tř. Komenského. Výtržníci byli řádně poučeni a následně byla všem uložena bloková pokuta. Chybu uznali a poté se všichni v poklidu rozešli. Žádná škoda na vozidlech nevznikla.

17.12.2016

Potyčka v baru

V 02.54 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do jednoho z místních barů, kde docházelo k potyčce mezi dvěma muži. Na místě strážníci spolu s hlídkou Policie ČR situaci uklidnili. Potyčka se obešla bez zranění. Věc nyní dále řeší Policie ČR.

17.12.2016

Krádež v Kauflandu

V 16.25 byli po oznámení vysláni strážníci do OD Kaufland, kde ostraha chytila ženu z Vracova, která odcizila několik kusů zboží. Věc byla vyřešena uloženou blokovou pokutou.

14.12.2016

Žena ve špatném psychickém stavu

V 11 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Kollárova se nachází pravděpodobně opilá žena ležící na zemi. Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že se nejedná o ženu opilou, nýbrž o ženu ve velmi špatném psychickém stavu. Následně byla přivolána sanita RZS, která si ženu odvezla na ošetření do nemocnice.

12.12.2016

Krádež dioptrických brýlí

V 10.51 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že zde ostraha chytila zloděje. Na místě byl zjištěn dvaapadesátiletý muž ze Skoronic, který odcizil dioptrické brýle v celkové hodnotě 189 Kč. Věc byla vyřešena uloženou blokovou pokutou.

11.12.2016

Víkend

Jak je již zvykem, tak i tento víkend probíhala pravidelná kontrola barů a nalévání alkoholu mladistvým. Dále strážníci prováděli dohled nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku v ulicích města.

9-10.12.2016

Dopravní nehoda

V 15.40 došlo na křižovatce ulic Dobrovského a tř. Palackého k dopravní nehodě dvou vozidel. Strážníci na místě usměrňovali provoz po celou dobu šetření této nehody.

6.12.2016

Opil se a usnul na chodníku

V 05.20 zpozorovala hlídka při kontrolní činnosti ulice Svatoborská muže ležícího na jednom z chodníků. Jednalo se o dvaačtyřicetiletého muže z Kyjova, který byl v silně podnapilém stavu a na chodníku usnul. Strážníci jej probudili, řádně poučili a odeslali směrem k domovu. Věc bude posléze dořešena.

4.12.2016

Poškozené vstupní dveře do čekárny

V 02.38 bylo přijato telefonické oznámení výpravčího ČD, že nějaký neznámý pachatel poškodil vstupní dveře do čekárny. Na místě bylo zjištěno, že pachatel poškodil dvě velké skleněné výplně u vstupních dveří. Věc si následně převzala k dalšímu šetření přivolaná hlídka Policie ČR. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy.

3.12.2016

Krádež čokolád

V 15.50 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě strážníci ztotožnili sedmdesátiletého muže ze Svatobořic, který odcizil několik kusů čokolád v celkové hodnotě 137 Kč. Za spáchaný přestupek byla muži udělena bloková pokuta.

2.12.2016

na začátek stranyListopad 2016

Krádež v OD Kaufland

V 14.36 vyjeli strážníci do OD Kaufland, kde ostraha chytila ženu, která odcizila zboží v celkové hodnotě 295 Kč. Na místě byla zjištěna pětadvacetiletá žena z Nechvalína, která se ke krádeži posléze doznala. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

28.11.2016

Opila se na oslavě

V 17.42 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Svatoborská leží na zemi neznámá opilá žena. Po příjezdu hlídky na místo se u ženy již nacházeli její kolegové z práce, kteří uvedli, že popíjeli na oslavě. Následně opilou kolegyni odvezli domů. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

27.11.2016

Opilec na chodníku

Ve 22 hodin byla po oznámení vyslána hlídka na ulici Jungmannova, kde se nacházel muž bezvládně ležící na chodníku. Na místě se ukázalo, že se jedná o pětatřicetiletého muže z Kyjova, který na chodníku vlivem působícího alkoholu pouze usnul. Muž byl probuzen, řádně poučen a odeslán k domovu. Věc bude posléze dořešena.

26.11.2016

Zraněný ležel na chodníku

V 21.35 bylo přijato oznámení, že na ulici Riegrova leží na chodníku neznámý muž. Na místě byl hlídkou zjištěn osmadvacetiletý muž z Věteřova, který měl krvavé zranění na hlavě. Zraněný muž uvedl, že jej někdo napadl, poté nasedl do vozidla a odjel. K místu byla přivolána sanita RZS, která zraněného odvezla na ošetření do nemocnice. Věc si posléze převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

25.11.2016

Odcizila brýle

V 14.20 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostrahou byla chycena postarší paní, která odcizila dioptrické brýle v celkové hodnotě 160 Kč. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

25.11.2016

Rvačka v baru

V 02.47 bylo přijato telefonické oznámení, že v jednom z místních barů dochází ke rvačce mezi hosty. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že v baru došlo nejprve k hádce a následně k fyzickému napadání mezi několika muži. Situace byla uklidněna a aktéři rvačky byli řádně poučeni. K žádnému zranění zde nedošlo. Věc si poté převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

25.11.2016

Krádež v Kauflandu

V 16 hodin byli po přijatém oznámení vysláni strážníci do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Tímto byla pětatřicetiletá žena z Koryčan, která odcizila lak na nehty. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

24.11.2016

Řízení bez řidičského oprávnění

Při běžné kontrole ulice Nětčická hlídka zpozorovala podezřelé vozidlo jedoucího po ulici Dvořákova. Toto vozidlo bylo následně zastaveno. Při kontrole posádky vozidla bylo zjištěno, že nikdo z dotyčných není držitele platného řidičského oprávnění, tudíž ani jeho třicetiletý řidič. Z tohoto důvodu byla k místu přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

23.11.2016

Krádež v prodejně Penny

V 16.28 bylo přijato oznámení z prodejny Penny, že ostraha chytila zloděje, který odcizil energetické nápoje. Na místě strážníci zjistili sedmapadesátiletého muže z Uherského Hradiště, kterému byla posléze za spáchanou krádež uložena pokuta.

23.11.2016

Opilec ležící na silnici

V 12.50 vyjeli strážníci po přijatém oznámení na ulici Havlíčkova, kde se nacházel neznámý muž ležící na silnici. Hlídka na místě zjistila známého problémového alkoholika z Kyjova. Tento byl probuzen, řádně poučen a následně odeslán k domovu. Věc je nyní dále v šetření.

23.11.2016

Psychicky narušený mladík

Ve 20 hodin byli na žádost Policie ČR vysláni strážníci na ulici Jiráskova, kde následně prováděli asistenci hlídce PČR při odvozu šestadvacetiletého mladíka sanitou RZS do psychiatrické léčebny.

21.11.2016

Zraněný muž

V 08.22 bylo přijato telefonické oznámení, že v městském parku u dětského hřiště leží na zemi muž s poraněnou hlavou, který se silně třese a nekomunikuje s okolím. Hlídka na místě zjistila šestapadesátiletého muže z Mařatic. Tohoto následně odvezla na ošetření do nemocnice přivolaná sanita RZS.

15.11.2016

Hody v Kyjově

Ve dnech 11.-13.11. se v Kyjově konaly Martinské hody s tradičním mlácením káčera. Strážníci zabezpečovali doprovod hodového průvodu v sobotu a neděli. Dále dohlíženli na pořádek a bezpečnost po celou dobu konání slavností. Hody naštěstí proběhly v poklidu a nemusel se řešit žádný vážný prohřešek.

11-13.11.2016

Hádka a následné fyzické napadání

V 05.35 byla při kontrole ulice Svatoborská zpozorována hádka mezi několika muži. Než dorazila hlídka ke skupince, tak začalo mezi aktéry docházet i ke vzájemnému fyzickému napadání. Strážníci na místě vyhrocenou situaci uklidnili a muže od sebe oddělili. K žádnému zranění nedošlo. Následně byli z místa všichni dotyční vykázáni.

12.11.2016

Potyčka mladíků

V 20.25 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na nádraží ČSAD, kde docházelo k potyčce mezi mladíky. Na místě strážníci mírně podnapilé mladíky ve věku jednadvacet a osmnáct let uklidnili, řádně poučili a následně z místa oba vykázali.

11.11.2016

Opilá dívka

V 06.50 bylo přijato oznámení, že na sídlišti M. Švabinského bezvládně leží na jednom z chodníků neznámá žena. Strážníci na místě zjistili pětadvacetiletou ženu, která byla v silně podnapilém stavu a na chodníku pouze usnula. Tato byla hlídkou následně řádně poučena a odeslána směrem k domovu. Věc bude posléze dořešena.

10.11.2016

Víkendové kontroly

I tento víkend strážníci kontrolovali restaurace a herny, především se zaměřovali na nalévání alkoholu mladistvým. Dále řešili několik stížností na rušení nočního klidu a zklidňovali hlučné návštěvníky nočních podniků. Taktéž bylo řešeno několik přestupků proti veřejnému pořádku.

5-6.11.2016

Ležela v trávě

V 19.17 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Kollárova leží v trávě neznámá žena. Jednalo se o podnapilou dvaapadesátiletou ženu z Kyjova. Tato uvedla, že oslavovala a alkoholu nedopatřením vypila více, než je zdrávo. Dechovou zkouškou jí byla naměřena hodnota 2,33 promile. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

5.11.2016

na začátek stranyŘíjen 2016

Víkend

V průběhu víkendových nocí řešili hlídky několik přestupků. Zejména rušení nočního klidu, nedodržování veřejného pořádku a výtržnosti. Dále probíhaly kontroly přilehlých uliček, okolí barů, heren a garáží. V několika nočních podnicích byly provedeny i kontroly nalévání alkoholu mladistvým.

29-30.10.2016

Krádež v OD Kaufland

V 12.30 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě hlídka zjistila muže z Vracova, který odcizil několik kusů zboží. Za spáchaný přestupek mu byla na místě uložena bloková pokuta.

27.10.2016

Usnul na schodech

V 04.35 vyjeli strážníci na ulici Vrchlického, kde se v jednom z bytových domů nacházel na schodech spící opilý muž. Hlídka na místě zjistila pětatřicetiletého muže až z daleké Prahy. Provedená dechová zkouška u něj prokázala 2.03 promile alkoholu. Muž byl následně řádně poučen a z místa vykázán.

27.10.2016

Dopravní nehoda

V dopoledních hodinách došlo na parkovišti ulice Žižkova k drobné dopravní nehodě dvou vozidel. Pachatel této dopravní nehody při snaze zaparkovat, naboural jiné zaparkované vozidlo, a z místa poté ujel. Díky kamerovému záznamu ovšem trestu neunikne, jelikož je zde celý průběh nehody zaznamenán. Věc byla předána k dalšímu šetření Policii ČR.

24.10.2016

Opilý muž

V 15.20 bylo přijato oznámení, že před prodejnou Lidl se nachází muž bezvládně ležící na zemi. Na místě hlídka zjistila známého problémového opilce z Kyjova, který zde vlivem působícího alkoholu pouze usnul. Strážníci jej probudili, řádně poučili a z místa následně vykázali. Dechovou zkouškou mu byla naměřena hodnota 2,74 promile. Věc bude posléze dořešena.

22.10.2016

Potyčka mezi hosty

V 18.40 bylo přijato telefonické oznámení, že v jedné z místních hospod dochází k potyčce mezi několika hosty. Hlídka po příjezdu na místo celou situaci spolu s Policii ČR uklidnila a agresivní hosty od sebe oddělila. Následně byli všichni řádně poučeni a z místa vykázáni.

21.10.2016

Ležel na chodníku

Při běžné kontrole ulice Dobrovského byl hlídkou spatřen muž ležící na chodníku. Jednalo se o podnapilého čtyřiatřicetiletého muže z Vracova. Tento byl postaven na nohy a odeslán směrem k domovu. Dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2,63 promile. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

19.10.2016

Pokus o sebevraždu

V 21.30 bylo přijato několik telefonických oznámení, že na nadjezdu nad železniční tratí přelezl neznámý mladík zábradlí a nejspíše se chystá skočit dolů. Hlídce se naštěstí podařilo na místo přijet včas a tím zabránit tragédii. Mladíka ve věku šestadvaceti let strážníci spolu s dalšími dvěma kolemjdoucímu strhli zpoza zábrazlí do bezpečí. Následně byla přivolána sanita RZS, která převezla mladého muže na ošetření do nemocnice. Věc byla poté předána Policii ČR.

17.10.2016

Drobná dopravní nehoda

V 15.20 došlo na ulici Jungmannova k drobné dopravní nehodě dvou vozidel. Nehoda se obešla bez zraněnní. K místu byla přivolána Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

13.10.2016

Ležel na chodníku

V 17.13 bylo přijato telefonické oznámení, že na sídliště Za Stadionem leží v trávě neznámý muž. Na místě strážníci zjistili opilého jednašedesátiletého muže z Kyjova, který zde pouze nabíral síly na cestu domů. Muž byl postaven na nohy, řádně poučen a z místa následně vykázán. Věc bude posléze dořešena.

10.10.2016

Pomoc přišla včas

V 09.25 bylo přijato telefonické oznámení paní z Kyjova, že její devadesátiletá sousedka již delší dobu nevychází z bytu a ona o ni má strach. Hlídka na místě při pokusu se na seniorku dozvonit, zaslechla přes vstupní dveře jemné povzdechy. Z důvodného podezření, že je život seniorky v ohrožení, strážníci vysadili sklo na vstupních dveřích a následně zevnitř zasunutým klíčem dveře otevřeli. Seniorka byla nalezena v pokoji, kde ležela bezvládně na zemi, ale naštěstí byla při vědomí a komunikativní. K místu byla přivolána sanita RZS, která si ji poté odvezla na ošetření do nemocnice.

9.10.2016

Opilý muž

Při běžné kontrole ulice Dobrovského zpozorovala hlídka muže ležícího na chodníku. Jednalo se o osmatřicetiletého muže z Dubňan, který byl v silně podnapilém stavu, a na chodníku se mu podařilo usnout. Hlídkou byl probuzen, řádně poučen a odeslán směrem k domovu. Dechová zkouška u něj prokázala 2,6 promile alkoholu. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

8.10.2016

Dopravní nehoda

V 15 hodin došlo na křižovatce ulic Havlíčkova x Nerudova ke střetu dvou osobních automobilů. Strážníci na místě nehody zabezpečovali provoz do doby příjezdu Policie ČR. Tato si poté převzala věc dále k šetření.

6.10.2016

nehoda nehoda nehoda nehoda

Drobná dopravní nehoda

V 15.30 došlo na ulici Jungmannova k drobné dopravní nehodě dvou vozidel. K žádnému zranění zde naštěstí nedošlo. K místu byla přivolána Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

4.10.2016

Únik vody z prasklého potrubí

V 07.29 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Čelakovského teče velkým proudem voda. Na místě hlídka zjistila, že intenzivní únik vody je opět způsoben prasklým potrubím. O celé situaci byla vyrozuměna poruchová služba, která následně únik vody zabezpečila.

2.10.2016

nehoda nehoda nehoda nehoda

Zůstal uvězněn v hospodě

V 01.01 byl na služebně přijat telefonát neznámého muže, který jevil známky podnapilosti a tvrdil, že je uzavřený v nějaké hospodě a nemůže ven. Dále od něj bylo zjištěno, že hospoda má i velkou zahrádku s výčepem. Dle místní znalosti strážníci vyrazili zkontrolovat jedinou hospodu, která odpovídá popisu. Tato se nacházela na ulici Havlíčkova. Na místě strážníci zjistili, že se oznámení zakládá na pravdě a muž je opravdu v hospodě uzamčen. Poté byl kontaktován majitel, jenž sedmapadesátiletého muže z Kostelce, kterému byla provedenou dechovou zkouškou naměřena hodnota 2,21 promile, vysvobodil.

1.10.2016

na začátek stranyZáří 2016

Nalezení osoby v pátrání

Krátce po půlnoci strážníci při kontrole ulice Boršovská zpozorovali podezřelou osobu sedící na lavičce před areálem firmy ČSAD. Při bližším prověřování této osoby bylo zjištěno, že se jedná o devětadvacetiletou ženu z Kladna, která je osobou hledanou. Z tohoto důvodu byla k místu následně přivolána hlídka Policie ČR, která si ženu převzala k dalšímu šetření.

30.9.2016

Prasklé vodovodní potrubí

V pravé poledne došlo na ulici Nerudova v blízkosti prodejny Lidl k samovolnému prasknutí vodovodního potrubí a následnému úniku většího množství vody. Hlídka na místě usměrňovala provoz do doby zabezpečení prasklého potrubí pracovníky firmy VaK.

28.9.2016

nehoda nehoda nehoda nehoda

Dopadení hledané osoby

Krátce po 14 hodině nalezla hlídka při kontrolní činnosti v okolí prodejny Penny spícího muže, který měl u sebe igelitovou tašku s větším množstvím marihuany. Dalším šetřením bylo zjištěno, že se jedná o hledanou osobu, která se vyhýbá nástupu do výkonu trestu. Tento dvaačtyřicetiletý muž jevil známky silné podnapilosti a v průběhu zákroku začala stoupat i jeho agresivita vůči strážníkům. Z tohoto důvodu byla muži přiložena pouta. Následoval převoz muže na Policii ČR a po nezbytných úkonech rovněž převoz do věznice.

27.9.2016

Utekl z psychiatrické léčebny

V 7.30 byli po přijatém oznámení strážníci vysláni na odbor sociálních věcí města Kyjov, kde se nacházel velmi zmatený muž. Hlídka při prověřování totižnosti muže zjistila, že se jedná o psychicky narušeného pacienta, který utekl z léčebny. Z tohoto důvodu byla kontaktována opatrovatelka muže, která jej poté za doprovodu policie převezla zpět do psychiatrické léčebny.

26.9.2016

Krádež v Penny

V 9.25 byli po přijatém oznámení strážníci vysláni do prodejny Penny, kde ostraha chytila zloděje. Hlídka na místě zjistila jednapadesátiletého muže z Kyjova. Tomuto byla následně za krádež uložena bloková pokuta.

25.9.2016

Opilý ležel na chodníku

V 18.40 bylo přijato oznámení, že na ulici Vrchlického leží na chodníku neznámý muž. Na místě hlídka zjistila opilého jednasedmdesátiletého muže z Kyjova. Tento při zapíjení žalu vypil více, než je zdrávo. Muž byl postaven na nohy, řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

24.9.2016

Opilec v čekárně

V 18.45 byla po oznámení vyslána hlídka na nádraží ČSAD, kde se v čekárně nacházel značně opilý muž. Strážníci na místě zjistili známého problémového alkoholika z Kyjova. Tento byl řádně poučen a z čekárny posléze vykázán. Dechová zkouška u něj prokázala 2,7 promile alkoholu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

22.9.2016

Krádež v prodejně Penny

Krátce po 9 hodině bylo přijato oznámení z prodejny Penny, že chytili zloděje při pokusu o krádež zboží. Na místě byl hlídkou zjištěn třiatřicetiletý muž ze Strání. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

18.9.2016

Zranil se pádem z kola

V 18.25 došlo na místním skateparku ke zranění chlapce, který si při pádu z kola způsobil zranění v oblasti hlavy. K místu byla ihned přivolána sanita RZS, která si jej odvezla na ošetření do nemocnice. Strážníci následně o situaci informovali rodiče tohoto chlapce.

15.9.2016

Odcizil parfém

V 08.27 bylo přijato oznámení z Kauflandu, že ostraha chytila zloděje. Hlídka na místě ztotožnila osmašedesátiletého muže ze Ždánic, který odcizil parfém do auta v celkové hodnotě 128 Kč. Věc byla vyřešena uloženou blokovou pokutou.

15.9.2016

Opilý se nebezpečně potácel po silnici

V 16.39 bylo přijato oznámení, že na silnici z Kyjova směrem Svatobořice-Mistřín se po vozovce pohybuje značně podnapilý muž, který neustále padá na zem. Vzhledem k provozu zde bylo velké riziko nehody. Strážníci po příjezdu na místo zjistili třiačtyřicetiletého muže ze Svatobořic, který se snažil dostat domů. Provedenou dechovou zkouškou mu byla naměřena hodnota 2,33 promile. Muž byl řádně poučen a následně mu byla přivolána taxi služba, která jej odvezla domů. Věc bude posléze dořešena.

12.9.2016

Útěk pacienta

V 11.28 bylo přijato telefonické oznámení z nemocnice Kyjov, že jim během ošetřování utekl pacient s epilepsií. Hlídce se tohoto muže podařilo dle popisu najít na parkovišti nedaleko nemocnice. Následně byl muž doprovozen zpět na oddělení, kde dokončil potřebné ošetření.

12.9.2016

Agresivní pacient

V 16.37 byla po oznámení vyslána hlídka do nemocnice Kyjov, kde se na jednom z oddělení nacházel velmi agresivní pacient, který byl navíc nakažen žloutenkou typu A. Strážníci na místě agresivního a vulgárního muže z Hodonína uklidnili a následně u něj setrvali po celou dobu jeho ošetření.

11.9.2016

Hádka

V 22.14 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že na ulici Havlíčkova dochází k velmi hlasité hádce mezi mužem a mladou dívkou. Po příjezdu strážníků na místo byla hádající se dvojice uklidněna a řádně poučena. Jednalo se o šestatřicetiletého muže z Žádovic a třináctiletou dceru jeho přítelkyně. Jelikož se jednalo o konflikt, kde byla účastnicí nezletilá osoba, byla věc předána na příslušní správní orgán.

10.9.2016

Krádež v OD Kaufland

V 11.27 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Jednalo se o třicetiletou ženu z Kyjova, která odcizila několik kusů zboží. Ženě byla za spáchaný přestupek na místě uložena bloková pokuta.

9.9.2016

Podnapilý muž

V 16.52 byla po oznámení vyslána hlídka na ulici Nerudova, kde ležel v blízkosti vozovky opilý muž. Na místě strážníci zjistili známého a nepoučitelného alkoholika z Kyjova. Tento byl probuzen, postaven na nohy, řádně poučen a poté z místa vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

8.9.2016

Opilý cizinci

V 1.40 bylo přijato telefonické oznámení od řidiče taxi služby, že před barem Tropic na ulici tř. Komenského leží dva silně podnapilí mladíci. Hlídka na místě zjistila dva mladíky polské národnosti, kteří u sebe neměli žádné doklady. Z tohoto důvodu byla k místu následně přivolána Policie ČR a rovněž sanita RZS, která si odvezla jednoho z mladíků za doprovodu strážníků na ošetření do nemocnice. Věc je nyní dále v šetření.

3.9.2016

Víkend

Během víkendových nocí probíhaly pravidelné kontroly barů a restaurací v Kyjově, které byly zaměřeny na nalévání alkoholu mladistvým. Dále strážníci v průběhu nocí dohlíželi nad dodržováním nočního klid a veřejného pořádku v ulicích města.

2.9.2016

na začátek stranySrpen 2016

Opilec ve vozovce

V 19 hodin bylo přijato oznámení, že na ulici Luční leží ve vozovce opilý muž. Na místě hlídka ztotožnila osmadvacetiletého muže z Kyjova, kterému byla provedenou dechovou zkouškou naměřena hodnota 4.1 promile alkoholu. Muž byl kupodivu schopen komunikace i následné chůze, když byl z místa vykázán a odeslán směrem k domovu. Věc bude posléze dořešena.

31.8.2016

Prasklé vodovodní potrubí

Krátce po 8 hodině došlo na ulici Kollárova k samovolnému prasknutí vodovodního potrubí a následnému úniku velkého množství vody. Proud vody z potrubí unikal rychlostí 80 litrů za sekundu. Na místo byla ihned vyslána hlídka, Hasiči i pracovníci Vaku, kteří následně závadu na potrubí opravili.

28.8.2016

nehoda nehoda nehoda nehoda nehoda nehoda nehoda nehoda

Opilec potulující se kolem domu

V 21 hodin bylo na služebně Městské policie přijato oznámení od pána z Bohuslavic, že v okolí sousedova domu se potuluje nějaký opilý muž. Soused není nyní doma, tak má strach aby mu opilec do domu nevlezl. Na místo byla vyslána hlídka, která zde zjistila mírně podnapilého dvaašedesátiletého muže z Koryčan. Tento u domu pouze odpočíval a nabíral síly na cestu k domu vlastnímu. Muž byl následně řádně poučen a z místa vykázán.

27.8.2016

Opilá žena

V 18.23 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Jurovského se v trávě povaluje neznámá žena, která je nejspíše opilá a nemůže se postavit na nohy. Strážníci na místě nalezli opilou a ležící šestašedesátiletou ženu z Kyjova. Tato při spatření strážníků ihned jako zázrakem vystřízlivěla a z místa se následně po řádném poučení odebrala směrem k domovu.

24.8.2016

Drobná dopravní nehoda

V 15.15 došlo na ulici tř. Komenského k dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Jelikož se jednalo pouze o drobnou dopravní nehodu, nepožadovali účastníci asistenci Městské policie ani Policie ČR. Dohodli se na místě a následně sepsali společný záznam o dopravní nehodě.

21.8.2016

V podnapilém stavu chycen na motocyklu

V 22.40 hlídka při běžné kontrole ulice Brandlova zpozorovala řidiče malého motocyklu, který působil při jízdě značně nejistě. Z tohoto důvodu byl třiatřicetiletý muž z Kyjova strážníky zastaven a vyzván k dechové zkoušce. Tato u něj následně prokázala hodnotu 2,05 promile alkoholu. Poté byla k místu přivolána Policie ČR, které si převzala věc k dalšímu šetření.

20.8.2016

Ztracený chlapec

V 19 hodin bylo přijato oznámení z nemocnice Kyjov, že se jim v areálu pohybuje šestiletý chlapec, který zde hledá tetu Lenku. Strážníci na místě za asistence zaměstnanců nemocnice i sociální pracovnice provedli kontrolu celé nemocnice, ale tetu Lenku se najít nepodařilo. V průběhu hledání bylo od chlapce zjištěno, že bydlí v blízkosti nádraží ČSAD v Kyjově. Z tohoto důvodu byl převezen k nádraží, kde ukázal na dům, ve kterém bydlí. V domě otevřela chlapcova babička a spolu s ní i teta Lenka, která ovšem neměla s touto situací vůbec nic společného. Chlapce měla hlídat jeho matka, která měla nejspíše na starost věci důležitější. Věc je nyní dále v šetření.

17.8.2016

Drobná dopravní nehoda

V 15.20 došlo na ulici Brandlova k drobné dopravní nehodě. Strážníci zde poté asistovali a usměrňovali provoz po celou dobu šetření této nehody.

17.8.2016

Kyjovské letní slavnosti

O víkendu 12.8. - 14.8. se konaly tradiční Kyjovské letní slavnosti a to všechno za doprovodu strážníků Městské policie. Tito dohlíželi nejprve na dopolední Mariánskou pouť směřující z Boršova na Masarykovo náměstí a poté v odpoledních hodinách rovněž kontrolovali bezpečnost a pokojný průběh krojovaného průvodu od restaurace U Jančů do Boršova a na Masarykova náměstí. Následně i po celý zbytek víkendu strážníci dohlíželi na dodržování veřejného pořádku ve městě.

12-14.8.2016

Napadení

V 06.40 bylo přijato telefonické oznámení neznámého muže, který se nacházel na ulici Dvořákova a tento uvedl, že má rozepři se dvěma mladíky a bojí se, aby jej nenapadli. Hlídka ihned přijela na místo, ale ani včasný příjezd potyčce nezabránil. Strážníci poté zajistili oba útočníky z Kyjova ve věku dvaadvacet a čtyřiadvacet let. Zraněnému muži z Vlkoše byla přivolána sanita RZS. Věc si posléze i se všemi zjištěnými skutečnostmi převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

13.8.2016

Trénoval na maraton

V 15.25 bylo na služebně přijato telefonické oznámení, že ve směru z Kyjova na Kelčany se pohybuje starší pán, který je oděn pouze v trenýrkách a lehké bundě. Na služebně bylo během chvíle přijato několik dalších stejných oznámení. Strážníci poté vyrazili na místo, kde byl opravdu zjištěn běžící devětaosmdesátiletý pán, který se zde ovšem jen tak nepotuloval, nýbrž trénoval na maraton.

10.8.2016

Agresivita nezaměstnaného na úřadě práce

V 11.47 bylo přijato oznámení z úřadu práce, že zde mají agresivního a velmi vulgárního klienta. Jednalo se o nezaměstnaného muže z Kyjova, který byl hlídkou uklidněn a poté z prostor úřadu práce vykázán.

8.8.2016

Opilý se dobýval do domu

V 14.28 bylo přijato telefonické oznámení od majitele domu na ulici Dvořákova, že se jim právě dobývá do domu neznámý muž. Hlídka po příjezdu na místo nalezla známého, podnapilého a velmi problémového muže z Kyjova. Tomuto bylo vysvětleno, že se nejedná o jeho dům a z místa byl následně vykázán. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

7.8.2016

Krádež jízdního kola

V 08.38 byla na služebně nahlášena krádež jízdního kola. Jednalo se dámské jízdní kolo značky Premier v bílo-růžové barvě, které bylo odcizen neznámým pachatelem na ulici Nádražní. Věc si následně převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

7.8.2016

Krádež mobilního telefonu

Ve 20 hodin se na služebnu dostavila paní z Kyjova nahlásit krádež mobilního telefonu. Ke krádeži došlo na náměstí T.G.M. u bankomatu české spořitelny, kdy telefon zapomněla položený na bankomatu a jakmile se vzápětí vrátila, tak tam již nebyl. Oznamovatelce bylo doporučeno věc nahlásit rovněž na Policii ČR. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy a věc je dále v šetření.

5.8.2016

Nehoda dvou osobních automobilů

V 15.37 došlo v Bohuslavicích ke střetu dvou osobních automobilů, kdy první automobil zastavil před probíhajícím psem a řidič druhého automobilu již nestihl zareagovat. Na místě strážníci následně usměrňovali provoz po celou dobu šetření této dopravní nehody.

3.8.2016

Opilý a agresivní

O půlnoci bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že na ulici Nětčická leží na zemi neznámý muž. Strážníci na místě zjistili velmi opilého muže z Kyjova, který nebyl schopen chůze a hlavou neustále bouchal do zdi. Z důvodu zranění, které si způsobil, byla k místu přivolána sanita RZS. Po převozu do nemocnice začal být opilý muž značně agresivní. Strážníci jej ovšem velmi rychle uklidnili a to pod pohrůžkou záchytné stanice. Následně zde hlídka setrvala po celou dobu jeho ošetření.

2.8.2016

Muž se zbraní

Krátce po 12 hodině bylo přijato telefonické oznámení, že v jednom z obchodů na Masarykově náměstí se nachází muž, který manipuluje se zbraní a u toho říká, že se právě vrátil z výkonu trestu. Na místo byla ihned vyslána jak hlídka Městské policie, tak i hlídka PČR. V prodejně bylo zjištěno, že čtyřicetiletý muž ze Šardic zakoupil plynovou pistoli a následně zkoumal její funkci. Muž jevil známky podnapilosti, tudíž byla provedena dechová zkouška, která u něj prokázala hodnotu 3.18 promile. Zbraň byla muži poté odebrána. Věc je nyní dále v šetření.

1.8.2016

na začátek stranyČervenec 2016

Ležel v trávě a následující den na chodníku

V 10 hodin vyjeli strážníci na sídliště Za Stadionem, kde se nacházel muž bezvládně ležící v trávě. Na místě byl zjištěn značně podnapilý osmapadesátiletý muž z Kyjova, kterému byla dechovou zkouškou naměřena hodnota 3.34 promile. Muž byl postaven na nohy a z místa vykázán.

Následující den v 16.15 byl tentýž muž nalezen opilý na sídlišti Klínky, odkud byl rovněž vykázán. Oba přestupky budou posléze dořešeny.

26-27.7.2016

Dopravní nehoda

Krátce po 18 hodině došlo na Masarykově náměstí k dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu nezvládl řízení a naboural do jiného zaparkovaného vozidla. Nárazem se u vozidla, které způsobilo dopravní nehodu, prorazila nádrž a vytekla mu nafta. Z tohoto důvodu byli na místo přivoláni hasiči, kteří uniklou naftu zasypali sorbentem. Věc byla poté na místě dořešena.

24.7.2016

Opilec na nádraží

V 10.40 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na nádraží ČSAD, kde se nacházel muž bezvládně ležící na zemi. Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že se jedná o dvacetiletého mladíka z Kyjova. Provedenou dechovou zkouškou mu byla naměřena hodnota 2.46 promile. Mladíkovi byla za spáchaný přestupek na místě uložena bloková pokuta. Následně byl z místa vykázán.

23.7.2016

Dopravní nehoda

V 17.35 došlo na ulici Nerudova k dopravní nehodě kamionu, který si při přejíždění železničního přejezdu poškodil nádrž a vyteklo mu palivo. Na místo byla poté přivolána jednotka hasičského záchranného sboru. Strážníci zde usměrňovali provoz po celou dobu šetření nehody.

22.7.2016

nehoda nehoda nehoda

Opili se a usnuli

V 16.40 bylo přijato oznámení, že na ulici Kollárova leží v trávě muž a žena. Na místě strážníci nalezli známou problémovou dvojici z Kyjova. Tito se opili a poté v trávě usnuli. Oba byli řádně poučeni a z místa následně vykázáni. Věc bude posléze dořešena.

19.7.2016

Opilý vandal

Krátce po 23 hodině bylo od obsluhy z místního baru přijato oznámení, že jeden z opilých hostů začal být vulgární a velmi agresivní. Agresivita u něj vyvrcholila tím, že v baru rozbil dveře od toalet. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo zajistila šestadvacetiletého mladíka z Kyjova. Tento nejprve zapíral, ale posléze se ke všemu doznal a uvedl, že způsobenou škodu zaplatí. Věc je nyní dále v šetření.

17.7.2016

nehoda nehoda nehoda

Odmítal zaplatit

V 02.10 bylo přijato oznámení od obsluhy z místního baru, že mají problém s hostem, který odmítá zaplati útratu. Po příjezdu hlídky na místo si muž, který do Kyjova přicestoval z Veselí nad Moravou, vše rozmyslel a útratu v celkové výši 198 Kč zaplatil.

17.7.2016

Podnapilá žena

V 10.30 bylo přijato telefonické oznámení, že na Masarykově náměstí se pohybuje žena, která je značně podnapilá a neustále křičí na všechny kolemjdoucí. Na náměstí byla hlídkou nalezena opilá šedesátiletá žena z Kyjova. Tuto strážníci uklidnili, řádně poučili a následně odeslali směrem k domovu, čehož uposlechla.

16.7.2016

Dopravní nehoda

V 22.40 hlídka při kontrolní činnosti na ulici Svatoborská zjistila dopravní nehodu dvou osobních automobilů. K místu byla následně přivolána Policie ČR, která si převzala věc k dořešení. Strážníci zde usměrňovali provoz po celou dobu šetření této dopravní nehody.

15.7.2016

Opilec na chodníku

V 16.30 bylo přijato oznámení, že na ulici Brandlova leží na zemi u kruhového objezdu neznámý muž. Hlídka na místě zjistila podnapilého třicetiletého muže z Věteřova, který si chodník spletl s postelí a usnul. Muž byl probuzen, řádně poučen a poté z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

15.7.2016

Krádež v OD Kaufland

Krátce po 12 hodině bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že chytili zloděje. Na místě strážníci ztotožnili ženu z Vracova, které následně zá spáchanou krádež udělili blokovou.

15.7.2016

Kradl rum

V 06.43 vyjeli strážníci do místní prodejny potravin, kde chytili mladíka, který se pokusil odcizit láhev rumu v celkové hodnotě 100 Kč. Na místě byl zjištěn mladý muž z Vracova ve věku šestadvaceti let. Tomuto byla za spáchaný přestupek na místě uložena bloková pokuta.

14.7.2016

Krádež Kaufland

Krátce před 18 hodinou bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě bylo hlídkou zjištěno, že šestasedmdesátiletá žena z Kyjova pouze zapomněla z nákupního košíku nedopatřením vyndat tužku na oči. Z tohoto důvodu byla věc vyřešena domluvou.

12.7.2016

Boural v opilosti

V 22.32 došlo na ulici Luční k dopravní nehodě způsobené opilým řidičem. Tento devětapadesátiletý muž z Kyjova nezvládl v podnapilém stavu řízení a naboural do zde zaparkovaného vozidla. Dechová zkouška u něj prokázala hodnotu 3.16 promile alkoholu. Následně byla k místu přivolána Policie ČR, která si celou věc i se všemi zjištěnými skutečnostmi převzala k dalšímu šetření.

9.7.2016

nehoda nehoda nehoda

Agresivní pacient

Ve 20 hodin byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na ulici Havlíčkova, kde docházelo k ošetřování pacienta sanitou RZS, který jevil známky agrese a ošetření odmítal. Po příjezdu na místo strážníci dvacetiletého mladíka z Kyjova uklidnili. Následně byl za doprovodu jednoho ze strážníků dotyčný mladík převezen na psychiatrické oddělení do Kroměříže.

6.7.2016

Bodnutí vosou a následná alergická reakce

V 16.54 vyjela hlídka na koupaliště v Kyjově, kde došlo u jednoho z návštěvníků k alergické reakci po vosím bodnutí. Jelikož nebyla k dispozici žádná sanita RZS, byl na místo vyslán vrtulník letecké záchranné služby. Na koupališti bylo provedeno vyklizení plochy pro přistávající vrtulník a následně zde strážníci setrvali po celou dobu ošetření padesátiletého pacienta.

5.7.2016

Víkend

V průběhu víkendových nocí řešili hlídky několik přestupků. Jednalo se zejména o rušení nočního klidu, nedodržování veřejného pořádku a výtržnosti. Dále probíhaly kontroly přilehlých uliček, okolí barů, heren a garáží. V nočních podnicích byly dále provedeny i kontroly nalévání alkoholu mladistvým.

2-3.7.2016

na začátek stranyČerven 2016

Dopravní nehoda

V 11.45 vyjeli strážníci k dopravní nehodě na ulici Nerudova. Zde při neopatrném vystupování z vozidla do vozovky řidič osobního automobilu otevřel dveře a tyto zachytil projíždějící nákladní automobil. Nehoda se obešla bez zranění, došlo pouze ke značnému poškození vozidla. K místu byla následně přivolána Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

30.6.2016

Dopravní značka poškodila vozidlo

V 15.15 došlo na náměstí T.G.M. k dopravní nehodně, kdy na vozidlo Audi spadla díky silnému poryvu větru dopravní značka a poškodila jej. Celá věc je nyní dále v šetření.

29.6.2016

nehoda nehoda nehoda

Kradl v prodejně Penny

V 09.44 bylo přijato oznámení z prodejny Penny, že zde ostraha chytila při krádeži mladíka, ale tomuto se podařilo utéci. Jeho útěk ovšem netrval dlouho, jelikož jej hlídka dle podaného popisu zanedlouho nalezla na Masarykově náměstí. Následně se mladík ke krádeži doznal a věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

28.6.2016

Kradl sýry

Krátce po 7 hodině bylo přijato oznámení z prodejny Penny, že chytili zloděje. Na místě strážníci ztotožnili osmadvacetiletého muže z Kyjova, který odcizil několik sýrů. Za spáchanou krádež byla muži uložena bloková pokuta.

28.6.2016

Cyklistické závody

O víkendu se ve městě Kyjov konalo společné mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice. Strážníci ve spolupráci s Policií ČR dohlíželi postupně na bezpečný a plynulý průběh všech závodů.

24-26.6.2016

Psychicky týraná vlastním vnukem

Ve 13 hodin byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na sídliště Zahradní, kde docházelo k fyzickému napadání sedmašedesátileté ženy jejím vlastním vnukem. Strážníci po příjezdu na místo pětadvacetiletého vnuka uklidnili a zajistili. Babička dále uvedla, že ji vnuk psychicky týrá a občas v jejím bytě něco zdemoluje. Následným šetření bylo zjištěno, že mladý muž je stále podmíněně odsouzen za týrání. Z tohoto důvodu byla celá věc posléze předána k dalšímu šetření Policii ČR.

24.6.2016

Opilec

V 11.36 byla vyslána hlídka na sídliště Klínky, kde se měl dle oznámení nacházet muž bezvládně ležící na zemi. Střážnici na místě zjistili značně podnapilého muže z Kyjova, který nebyl schopen souvislé komunikace ani pohybu. K hlídce poté přišel známý dotyčného, který přislíbil, že se o něj postará a poté jej odvedl domů. Věc bude posléze dořešena.

24.6.2016

Krádež v OD Kaufland

V 9.22 vyjeli strážníci po oznámení do OD Kaufland, kde ostraha chytila ženu, která odcizila několik kusů pomád na rty. Strážníci šestašedesátileté ženě ze Ždánic za spáchaný přestupek uložili jako odměnu blokovou pokutu.

20.6.2016

Opilý a agresivní host

V 20.30 byla na služebně Městské policie přijata telefonická stížnost od obsluhy místního baru na jednoho z hostů, který neustále uráží a napadá ostatní návštěvníky. Hlídka na místě zjistila značně opilého muže z Kyjova. Tento byl uklidněn a z baru následně vykázán. Poté se odebral směrem k domovu. Celá věc bude dořešena po vystřízlivění.

17.6.2016

Opakovaně kradla čokoládová vajíčka

V 9.30 byli strážníci vysláni do OD Kaufland. Ostraha zde chytila ženu, která odcizila čokoládové vajíčko. Při následném řešení této situace bylo zjištěno, že dotyčná žena kradla vajíčka opakovaně, k čemuž se posléze doznala. Věc byla vyřešena uloženou blokovou pokutou.

17.6.2016

Potyčka na autobusovém nádraží

V 19.43 byla přijata žádost Policie ČR o součinnost při řešení rvačky na autobusovém nádraží v Kyjově. Na místě strážníci spolu s hlídkou Policie ČR zjistili několik podnapilých osob, mezi kterými docházelo k vulgárním urážkám a fyzickému napadání. Vyhrocenou situaci se podařilo po chvíli uklidnit a účastníky potyčky od sebe oddělit. Následně si převzala celou věc k dalšímu šetření Policie ČR.

16.6.2016

Mladík kradl alkohol

Krátce po 21 hodině bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že ostraha chytila zloděje. Na místě byl hlídkou ztotožněn dvacetiletý mladík z Hodonína, který odcizil dvě lahve rumu v celkové hodnotě 278 Kč. Jelikož se jednalo o krádež opakovanou, byla celá věc předána k dalšímu šetření příslušnému správnímu orgánu.

15.6.2016

Odcizené horské kolo

V 16.16 byla na služebně Městské policie nahlášena krádež horského kola, které bylo odcizeno na ulici tř. Komenského. Jednalo se o pánské horské kolo bílé barvy a značky LF Grass. Pachatele nezastavilo ani uzamčení kola ve stojanu. Celá věc byla následně předána k dalšímu šetření Policii ČR. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy.

15.6.2016

Krádež v OD Kaufland

V 10.30 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, kde ochranka chytila při krádeži mladou ženu ve věku jednadvaceti let. Tato odcizila několik kusů různého zboží. Věc byla vyřešena uloženou blokovou pokutou.

14.6.2016

Kradla dámské spodní prádlo

V 15.33 byli strážníci po přijatém oznámení vysláni do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Jednalo se o třiašedesátiletou ženu z Rožumberka, která odcizila spodní prádlo v celkové hodnotě 298 Kč. Věc byla posléze vyřešena uloženou blokovou pokutou.

12.6.2016

Drobná dopravní nehoda

Krátce po 14 hodině došlo na parkovišti ulice Žižkova k drobné dopravní nehodě dvou osobních automobilů. Řidiči vozidel se nedokázali dohodnout, kdo je viníkem nehody, tudíž musela být celá věc předána k dalšímu šetření Policii ČR.

10.6.2016

Agresivní pacient

V 16.45 bylo přijato telefonické oznámení z nemocnice Kyjov s žádostí o pomoc s agresivním pacientem, který je vulgární a neustále napadá ošetřující lékaře. Hlídka po příjezdu na místo opilého šestasedmdesátiletého muže z Veselí nad Moravou uklidnila a poté zde setrvala až do doby ukončení ošetření.

9.6.2016

Přelezl plot a dobýval se do domu

Krátce po 2 hodině ranní bylo přijato oznámení pána bydlícího na ulici Urbanova, že se jim do domu dobývá neznámý muž, který nejprve přelezl plot a poté začal bouchat na vstupní dveře. Hlídka okamžitě vyrazila na místo, ale neznámému muži se bohužel podařilo ještě před jejím příjezdem utéci. Naštěstí strážníci v podrobném popisu tohoto muže rozpoznali známou problémovou osobu z Kyjova. Celá věc je nyní dále v šetření.

9.6.2016

Opilec na náměstí

V 16.30 vyleja hlídka po oznámení na náměstí T.G.M., kde se nacházel opilec spící na chodníku. Jednalo se o čtyřicetiletého muže z Nenkovic. Tento byl střážníky probuzen a řádně poučen. Za způsobené veřejné pohoršení byla muži na místě uložena bloková pokuta.

8.6.2016

Kradla čokolády

V 14.33 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, kde ostraha chytila ženu, která se pokusila odcizit několik čokolád. Na místě strážníci ztotožnili dvaašedesátiletou ženu z Čejče. Tato byla za spáchanou krádež odměněna blokovou pokutou.

8.6.2016

Opilec

Ve 14 hodin bylo přijato oznámení, že na ulici Havlíčkova se nachází opilý muž ležící na chodníku. Strážníci na místě zjistili známého problémového alkoholika z Kyjova. Tento byl hlídkou postaven na nohy, řádně poučen a poté odeslán směrem k domuvu, čehož uposlechl. Věc bude posléze dořešena.

6.6.2016

Hádka v baru

V 03.27 vyjeli strážníci po oznámení do místního baru, kde docházelo k hádce obsluhy a dvou podnapilých zákazníků. Hlídka na místě vyhrocenou situaci uklidnila a poté oba opilé hosty z baru vykázala. K žádné škodě na majetku nedošlo.

5.6.2016

Krádež horského kola

Ve 14 hodin se na služebnu dostavila paní ze Svatobořic, která přišla nahlásit krádež jízdního kola. Jednalo se o horské kolo značky Kellys, které měla uzamčené na ulici tř. Komenského. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy a věc byla předána k dalšímu šetření Policii ČR.

3.6.2016

Nepovedená krádež

Ve 23 hodin byl při kontrole kamerového systému spatřen neznámý muž, který přijel na kole až ke služebně Městské policie, zde kolo odhodil na trávník a poté chtěl odejít. V odchodu mu ovšem zabránil strážník vykonávající dozorčí službu. Následně bylo zjištěno, že kolo na kterém sedmatřicetiletý muž z Bukovan přijel, je kradené a bylo odcizeno u jednoho z místních barů. Ke krádeži se poté muž dobrovolně přiznal. Následnou dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 1.83 promile alkoholu.

2.6.2016

Boršov zaplavilo bahno z polí

V 19 hodin vyjeli strážníci do Boršova, kde během prudké bouře naplavila voda na vozovku velké množství bahna. Vozovka se díky nánosu bahna stala kluzkou, a tudíž nebezpečnou pro projíždějící vozidla. Strážníci na místě z tohoto důvodu usměrňovali provoz až do doby zabezpečení vozovky.

1.6.2016

nehoda nehoda nehoda nehoda

na začátek stranyKvěten 2016

Vloupání do vozidla

V 06.24 bylo přijato oznámení, že během noci došlo na ulici Žižkova k vloupání do vozidla, které měl majitel zaparkované na svém dvoře. Pachatel rozbil boční sklo a poté v autě zpřeházel všechny věci. Celá věc byla následně předána k dalšímu šetření Policii ČR.

26.5.2016

Kradl sýry

V 19.49 byla po oznámení vyslána hlídka do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Na místě byl strážníky ztotožněn čtyřiapadesátiletý muž z Hodonína, který odcizil několik kusů sýrů. Provedená dechová zkouška u muže prokázala 3,06 promile. Za spáchaný přestupek mu byla následně uložena bloková pokuta.

25.5.2016

Odmítal opustit areál nemocnice

V 14.25 bylo přijato oznámení z nemocnice Kyjov, že se jim po areálu již od včerejšího večera neustále pohybuje neznámý muž, který nyní sedí na toaletách, kde popíjí víno, kouří a nemocnici odmíta opustit. Strážníci na místě ztotožnili jednačtyřicetiletého muže z Brna. Tento byl řádně poučen a následně z areálu nemocnice vykázán.

24.5.2016

Naboural a ujel

V 14.30 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení o drobné dopravní nehodě na náměstí T.G.M., kdy neznámý řidič při parkování naboural do jiného vozidla a z místa nehody poté ujel. Na poškozeném vozidle došlo při nárazu k prasknutí celého předního skla. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy a celá věc je dále v šetření.

23.5.2016

Vandal poškozil vozidlo

V 13.16 se na služebnu dostavil muž z Kyjova s oznámením, že mu během nočních hodin neznámý pachatel poškrábal nějakým předmětem vozidlo zaparkované na ulici Karla Čapka. Oznamovateli doporučeno celou věc nahlásit rovněž na Policii ČR.

22.5.2016

Napadení se zraněním

V 04.05 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka do místního baru, kde dochází k fyzickému napadání mezi několika muži. Na místě strážníci ve spolupráci s Policií ČR zjistili, že neznámý muž fyzicky napadl jiného hosta, kterému způsobil vážná zranění a následně i dalšího, který se snažil situaci uklidnit. Oba zraněné odvezla na ošetření do nemocnice sanita RZS. Útočník sice ještě před příjezdem hlídek z místa utekl, ale je znám jeho podrobný popis i totožnost. Věc si převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

21.5.2016

Agresivní host

V 03.15 bylo přijato oznámení z místního baru, že mají potíže s agresivním a podnapilým mladým mužem. Tento odmítá bar opustit a dožaduje se dalšího alkoholu. Hlídkou byl na místě ztotožněn jednadvacetiletý mladík z Kyjova. Tento byl uklidněn, řádně poučen a poté z baru vykázán.

20.5.2016

Poškozené vozidlo

V 16.19 se na služebnu dostavila paní z Těmic, která přišla oznámit poškození svého osobního automobilu. V době kdy měla vozidlo zaparkované na náměstí T.G.M. do ní nejspíše nabouralo jiné vozidlo a toto z místa ujelo. Věc byla předána ka dalšímu šetření Policii ČR a strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy.

19.5.2016

Okradená seniorka

V 11 hodin se na služebnu Městské policie dostavila postarší paní, která se stala obětí podvodu. Přijala telefonát od muže, který se představil jako její prasynovec a požádal ji o zapůjčení hotovosti v celkový výši 15 tisíc korun na koupi bytu. Důvěřivá seniorka s půjčkou souhlasila. Následně se pro peníze dostavila neznámá žena, která se představila jako kamarádka jejího prasynovce. Této pak seniorka předala svoji bankovní kartu i s pinem, což byla velká chyba. Z účtu jí totiž zmizela částka přesahující 100 tisíc korun. Celá věc byla poté předána k dalšímu šetření Policii ČR.


Důrazně apelujeme na všechny seniory: nebuďte přehnaně důvěřiví. Nepodléhejte prosbám či nabídkám osob, které neznáte. Tím méně těm telefonickým. Vždy si vše důkladně prověřte.

17.5.2016

Potyčka v ubytovně

V 19 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že v místní ubytovně na ulici Havlíčkova dochází k napadání mezi ubytovanými. Hlídka po příjezdu na místo situaci i všechny opilé účastníky potyčky uklidnila a následně z ubytovny vykázala.

16.5.2016

Krádež v Kauflandu

V 11 hodin vyjeli strážníci po oznámení do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Na místě byl hlídkou zjištěn šestadvacetiletý mladík z Kyjova, který odcizil několik kusů holítek. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

14.5.2016

Krádež peneženky

Krátce po 20 hodině se na služebnu Městské policie dostavili dva muži, kteří se stali svědky krádeže peněženky. Uvedli podrobný popis pachatele, jenž dle místní znalosti odpovídal popisu známého problémového mladíka z Kyjova. Tento mladík byl následně hlídkou nalezel v místním baru, kde seděl u výherního automatu. V tomto baru byla poté nalezena i peněženka okradeného, ale již bez hotovosti. Podezřelý mladík nejprve zapíral, ale posléze se ke všemu doznal. K místu byla následně přivolána Policie ČR. Věc je nyní dále v šetření.

12.5.2016

Požár včelína

Krátce po 23 hodině zpozorovala hlídka při kontrolní činnosti ulice Brandlova stoupající dým v lokalitě Polámané. Po okamžitém příjezdu na místo byl zjištěn požár zde umístěného včelína. Vzápětí bylo k místu přivoláno několik jednotek hasičského záchranného sboru, které požár uhasily včas před dalším rozšířením.

10.5.2016

nehoda nehoda nehoda nehoda nehoda nehoda

Krádež v prodejně Lidl

Ve 14 hodin bylo přijato oznámení z prodejny Lidl, že zde ostraha chytila zloděje. Na místě byl hlídkou zjištěn muž ze Žarošic, který odcizil pánský pásek v celkové hodnotě 129 Kč. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

9.5.2016

Srnec uvíznutý v příjezdové bráně

V 06.45 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Brandlova uvíznul v příjezdové bráně k jednomu z rodinných domů srnec a nemůže se hnout. K místu byli následně přivoláni rovněž hasiči, kteří srnce za pomoci strážníků vyprostili. Mladý srnec měl ale bohužel rozsáhlá poranění obou zadních končetin, a tudíž jej byli nuceni myslivci utratit.

9.5.2016

nehoda nehoda nehoda

Napadení neznámým mužem

Ve 22 hodin došlo na ulici Havlíčkova k napadení dvaadvacetileté dívky neznámým mužem. Tento si počkal na dívku schovaný v keři a jakmile byla v jeho blízkosti, tak vyskočil a vyhrožoval jí nožem. Dívce se poté naštěstí podařilo utéci k nedaleké ubytovně. Díky podrobnému popisu se muže již podařilo ztotožnit a zajistit. Věc nyní dále šetří Policie ČR.

7.5.2016

Povaloval se u silnice

V 07.20 byli po oznámení vysláni strážníci na ulici Brandlova, kde u křižovatky na Kostelec ležel v nebezpečné blízkosti silnice opilý muž. Tento spící třicetiletý muž z Kyjova byl hlídkou probuzen a řádně poučen. Poté odešel k nedaleko bydlícím příbuzným. Dechová zkouška u něj prokázala 2,25 promile alkoholu. Věc bude posléze dořešena.

6.5.2016

Drobná dopravní nehoda

V 9.35 se na služebnu Městské policie dostavil pán ze Sobůlek s oznámením, že mu neznámá řidička při parkování poškodila dveře jeho automobilu a z místa ujela. Oznamovatel si ovšem poznačil registrační značku vozidla a tato byla následně předána i s vyhodnoceným kamerovým záznamem Policii ČR k dalšímu šetření.

5.5.2016

Několikanásobná krádež

V 18.50 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Jednalo se o dvacetiletého mladíka z Hodonína. Strážníci při řešení této situace zjistili, že značně opilý mladík nekradl pouze v Kauflandu, ale i v několika dalších prodejnách po celém Kyjově. V batohu mladého muže strážníci nalezli pestré množství kradeného zboží v celkové hodnotě několika stovek korun. Jelikož odmítal mladík jakkoliv spolupracovat, byla věc předána k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

3.5.2016

Podvodník

V 16 hodin bylo přijato telefonické oznámení pozorné ženy, že byla svědkem podvodu v místní prodejně, kdy neznámý muž v tmavém kabátu zmátl při koupi zboží prodavačku a tuto ošidil. Strážníci následně dle popisu tohoto dvaačtyřicetiletého muže z Olomouce nalezli na náměstí T.G.M.. Dále bylo zjištěno, že muž takto zmátl a ošidil prodavačky i v několika dalších prodejnách. Při řešení nejprve tvrdil, že nic neprovedl, ale posléze se ke všem spáchaným podvodům přiznal. Celá věc je nyní dále v šetření.

3.5.2016

Krádež jízdního kola

V 15.30 se na služebnu Městské policie dostavila paní z Kyjova, která přišla oznámit krádež jízdního kola ze sklepa rodinného domu na ulici Dr. Joklíka. Popis kola byl následně předán všem hlídkám. Oznamovatelka byla poté odeslána věc nahlásit i na Policii ČR.

2.5.2016

na začátek stranyDuben 2016

Krádež v OD Kaufland

Ve 20 hodin vyjeli strážníci do OD Kaufland, kde ostraha zadržela zloděje. Na místě byl zjištěn dvaačtyřicetiletý muž z Veselí nad Moravou, který se po příjezdu hlídky ke krádeži přiznal a všeho posléze litoval. Muži byla za spáchaný přestupek udělena bloková pokuta.

29.4.2016

Srážka cyklisty s vozidlem

V 09.44 došlo na ulici tř. Komenského ke střetu cyklisty s osobním vozidlem. Jelikož utrpěl cyklista drobná zranění na rukou, musel být převezen sanitou RZS na ošetření do nemocnice. Celá věc byla následně i s pořízeným kamerovým záznamem předána k dalšímu šetření Policii ČR.

29.4.2016

Kradla kávu

V 20.20 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že zde ostraha chytila ženu, která odcizila kávu. Na místě byla hlídkou ztotožněna třiačtyřicetiletá žena z Nenkovic. Této byla za krádež a tím způsobenou škodu v celkové výši 169 Kč uložena bloková pokuta.

27.4.2016

Agresivní narkoman

V 17.20 byla přijata telefonická žádost RZS Brno o pomoc se značně opilým a agresivním narkomanem na ulici Dvořákova. Strážníci vzápětí dorazili na místo, kde pomohli lékařům opilého mladíka s naměřenou hodnotou 3,25 promile uklidnit. Poté byl mladík za doprovodu hlídky převezen do nemocnice.

27.4.2016

Spící opilec

V 05.25 bylo přijato telefonické oznámení, že na sídlišti Lidická se v prostoru pod nadjezdem nachází muž ležící na zemi. Hlídka na místě nalezla spícího opilého muže z Dubňan. Tento byl probuzen a následně z místa vykázán.

26.4.2016

Poškozená fasáda rodinného domu

V 16.35 se na služebnu dostavila paní z Kyjova s oznámením, že jí neznámý pachatel poškodil nově opravenou fasádu rodinného domu. Oznamovatelka byla řádně poučena o dalším postupu v dané věci. Dále jí bylo doporučeno věc oznámit rovněž na Policii ČR.

25.4.2016

Vulgárně urážela kolemjdoucí

V 16.26 byla po oznámení vyslána hlídka na nádraží ČSAD, kde se nacházela značně opilá žena, která neustále křičela a vulgárně urážela všechny kolemjdoucí. Strážníci po příjezdu na místo ženu uklidnili, řádně poučili a poté z autobusového nádraží vykázali. Věc bude posléze dořešena.

25.4.2016

Porouchané vozidlo

V 07.54 bylo přijato telefonické oznámení od paní z Kyjova s žádostí o pomoc s jejím vozidlem, které se porouchalo ve stoupání na ulici Újezd. Strážníci poskytli oznamovatelce u vozidla nezbytnou součinnost a poté byl automobil přemístěn do servisu.

25.4.2016

Krádež hroznů

V 08.45 vyjeli strážníci do prodejny Lidl, kde ostraha chytila při krádeži neznámou ženu. Na místě hlídka ztotožnila jednašedesátiletou ženu z Bohuslavic, která pronesla přes pokladnu několik střapců hroznů schovaných v kabelce. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

22.4.2016

Kradl a poté utekl

V 08.32 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že zde ostraha chytila zloděje. Než stačila ovšem hlídka strážníků na místo přijet, tak zadržený muž utekl. Naštěstí je k dispozici pořízený videozáznam s krádeží a věc je nyní dále v šetření.

20.4.2016

Pacient v ohrožení

Ve 13 hodin strážníci přijali oznámení z nemocnice Kyjov, že z vyšetření odešel pacient s akutními příznaky infarktu. Měl opustit nemocnici. Dle popisu jej strážníci začali hledat v okolí, ale naštěstí se posléze sám vrátil a vyšetření dokončil.

19.4.2016

Dva opilci

Krátce po 14 hodině byli strážníci přivoláni na autobusové nádraží, kde má být velmi podnapilá žena, zanedbaného vzezření. Působí zde veřejné pohoršení a nadává kolemjdoucím lidem. Jednalo se o známou osobu R.J. nyní bydlící na nedaleké ubytovně. Hlídka ženu zklidnila a vyprovodila z místa. V dalších dnech bude dořešena uložením pokuty.
Další opilec byl ve stejnou dobu nalezen nedaleko autobusového nádraží, jak spí na zemi. Tento byl doprovozen na nástupiště, odkud odjel domů. I jemu nyní hrozí pokuta za veřejné pohoršení.

18.4.2016

Cyklistické závody

O víkendu 16. - 17.4. se v Kyjově konaly cyklistické závody - "Na kole regionem Kyjovské Slovácko".
V sobotu to byl Český pohár 2016: Memoriál Jakuba Mrnky - cyklistické kritérium s mezinárodní účastí.
V neděli Force Cup: Český pohár na silnici 2016. Jako každý rok i letos za přispění strážníků, kteří vypomáhali pořadatelům.

16. - 17.4.2016

Bojová ukázka

V sobotu po 18 hodině proběhla bojová ukázka na Masarykově náměstí. Vojensko-historická vzpomínková akce na téma 2. světové války. Do bojové ukázky bylo zapojeno okolo stovky účastníků a množství vojenské techniky. Dohled nad akcí měli kromě pořadatelů i strážníci Městské policie Kyjov.

16.4.2016

Krádež v OD Kaufland

Hodinu po poledni byli strážníci přivoláni do OD Kaufland, kde sedmdesátiletý muž z Koryčan měl odcizit potraviny. Na místě byla seniorovi uložena pokuta.

14.4.2016

Krádež konzerv

Krátce před 10 hodinou bylo z prodejny LIDL přijato oznámení, že došlo ke krádeži. Neznámý muž v prodejně odcizil konzervy a odjel vozidlem Mercedes. Věc bude předána k dalšímu šetření Policii ČR.

9.4.2016

Krádež v PENNY

V 18 hodin byli strážníci přivoláni do prodejny PENNY, kde neznámý muž odcizil zboží. Jednalo se o problémového muže z Kyjova. Na místě mu byla uložena bloková pokuta.

8.4.2016

Nezaplatil útratu

Ve 14 hodin servírka z baru na Masarykově náměstí oznámila, že jeden z hostů udělal v podniku útratu asi 180,-Kč a nezaplatil. Strážníci zjistili, že se jedná o známou problémovou osobu ze Ždánic. Proto byly obsluze poskytnuty veškeré informace pro řešení tohoto problému.

6.4.2016

Rodinné neshody

Krátce po 9 hodině došlo k rozepři mezi čtyřiadvacetiletou ženou bydlící v azylovém domě a jejím přítelem. Do příjezdu hlídky se mu sice podařilo odejít, nicméně jeho totožnost je známá a v dalších dnech bude věc dořešena.

2.4.2016

na začátek stranyBřezen 2016

Drahá kompenzace

V 11 hodin byli strážníci přivoláni do OD Kaufland. Zde šestasedmdesátiletý muž z Vacenovic odcizil vodu po holení. Měla to být kompenzace za drahou čokoládu. Tímto se mu ovšem prodražil celý nákup, protože další "kompenzací" byla pokuta od strážníků.

30.3.2016

Opilec za volantem

V 9.30 hodin si hlídka na ulici Dobrovského všimla muže, který řídil osobní vozidlo. Chvíli předtím ovšem strážníci s tímto mužem projednávali jiný přestupek a byl z něj cítit alkohol. Proto byl následně zastaven. Věc bude dále postoupena k řešení příslušnému správnímu orgánu.

29.3.2016

Agresivní pacientka

Krátce po 8 hodině bylo přijato oznámení z nemocnice Kyjov, že jim utekla pacientka s psychickou poruchou. Tato utekla oděná pouze v nemocničním pyžamu a bosa. Strážníkům netrvalo dlouho a zcela zakrvácenou ženu nalezli na sídlišti Lidická. Při čekání na přivolanou sanitu začala být žena velmi agresivní a z tohoto důvodu jí musela být přiložena pouta. Poté byla sanitou odvezena zpět do nemocnice.

28.3.2016

Podnapilé zákaznice

Krátce před druhou hodnou ranní bylo přijato telefonické oznámení z místního baru, že zde mají dvě opilé ženy, které jsou vulgární a neustále pokřikují na obsluhu. Na místě byly hlídkou obě ženy ve věku osmatřicet a sedmatřicet let uklidněny. Následně je strážníci řádně poučili a z místa vykázali.

28.3.2016

Opilý a celý zablácený

V 19.50 bylo přijato oznámení, že u nádraží ČD leží v příkopě opilec, který neustále pokřikuje. Strážníci na místě nalezli dvaačtyřicetiletého muže z Bohuslavic, který byl nejen značně opilý, ale i kompletně zablácený. Provedená dechová zkouška u něj prokázala 3,38 promile alkoholu. Následoval převoz muže do nemocnice, kde byl ošetřen. Poté si jej zde lékaři nechali na další pozorování. Věc bude posléze dořešena.

27.3.2016

Dopravní nehoda

V 10.34 byla při kontrole kamerového systému zjištěna dopravní nehoda na ulici Nerudova. Došlo zde ke srážce dvou osobních automobilů a autobusu. Řidiči osobních automobilů měli drobná zranění, tudíž museli být převezeni sanitou RZS na ošetření do nemocnice. Strážníci na místě poté usměrňovali provoz po celou dobu šetření dopravní nehody.

27.3.2016

Nahlášená bomba

V 18.38 byla na Policii ČR pomocí veřejného telefonního automatu nahlášena bomba umístěná v prostorách ubytovny na ulici Havlíčkova. Oznamovatelem byl neznámý muž, který se při hovoru jevil opilý a představil se jako "myš". Díky kamerovému záznamu se podařilo zjistit popis muže, který se v době oznámení nacházel v budce. Strážníci poté při kontrole okolí muže odpovídajícího popisu nalezli. Následně byl podezřelý převezen na Policii ČR, kde se posléze ke všemu doznal a uvedl, že si vše vymyslel. Dechovou zkouškou mu byla naměřena hodnota 2,34 promile. Celá věc je nyní v dalším šetření Policie ČR.

26.3.2016

Opět krádež v Kauflandu

Dalšího chyceného zloděje oznámil krátce po 14 hodině OD Kaufland. Strážníci na místě zjistili postarší ženu z Milotic, která v prodejně odcizila několik kusů zboží. Ženě byla na místě uložena bloková pokuta.

26.3.2016

Krádež v prodejně Penny

V 10 hodin bylo přijato oznámení, že v prodejně Penny chytili zloděje. Jednalo se o devětačtyřicetiletého muže z Veselí nad Moravou, který byl za krádež vyřešen udělenou blokovou pokutou.

25.3.2016

Krádež v Kauflandu

V 15 hodin vyjeli strážníci do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Tento osmačtyřicetiletý muž ze Snovídek odcizil zboží v celkové hodnotě 228 Kč tím, že jej pronesl kolem pokladny schované za kabátem. Muži byla za spáchaný přestupek udělena bloková pokuta.

24.3.2016

Srážka dvou kamionů

V 07.22 došlo v křižovatce ulic Nerudova - Havlíčkova ke srážce dvou kamionů. Po této srážce začalo z jednoho kamionu unikat velké množství nafty. Vozovka se tudíž stala velmi kluzkou. Na to po chvíli doplatila i sanita RZS, která se díky tomu střetla s dalším kamionem. Poté byla křižovatka již kompletně zablokovaná a neprůjezdná. K žádnému zranění nedošlo. Strážníci na místě setrvali po celou dobu šetření těchto dopravních nehod a následného čištění komunikace přivolanou jednotkou Hasičského záchranného sboru.

24.3.2016

Opilec

V 9.40 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Brandlova je muž ležící na zemi. Jednalo se o osmašedesátiletého muže z Kyjova, který uvedl, že vypil 2 piva a teď se mu motá hlava. Dechovou zkouškou mu bylo naměřeno 1,99% alkoholu. Vzhledem ke zranění na hlavě byl převezen na ošetření do nemocnice. Následně bude strážníky dořešen.

23.3.2016

Odcizil vodku

V 16.30 hodin hlídka řešila zloděje v prodejně PENNY. Zde se osmadvacetiletý žíznivý muž z Kyjova pokusil odcizit láhev vodky. Na místě byl odměněn blokovou pokutou.

22.3.2016

Agresivní pacient

Ve 13.55 hodin byli strážníci přivoláni do domova Horizont k agresivnímu pacientovi. Tento byl za asistence strážníků převezen na vyšetření do PL Brno.

18.3.2016

Krádež v OD Kaufland

V 8.15 byli strážníci přivoláni ostrahou OD Kaufland k muži, který se pokusil odcizit zboží. Ztotožněn sedmatřicetiletý muž ze Slovenska. Na místě mu byla uložena bloková pokuta.
Další nenechavec byl strážníkům oznámen z prodejny LIDL, kde byla při krádeži přistižena čtyřiašedesátiletá žena z Kyjova. I této byla na místě uložena pokuta.

18.3.2016

Opilec na chodníku

V ranních hodinách byl strážníkům oznámen muž, který si ustlal přímo před barem Virgil na chodníku. Jednalo se o opilého třiačtyřicetiletého muže ze Strážovic. Za pomoci strážníků vstal a odjel domů. Ani jej nemine pokuta.

17.3.2016

Opilec na ulici Kollárova

Ve 13.30 byli strážníci přivoláni k opilému muži, který má ležet na ulici Kollárova. Na místě strážníci zjistili známého sedmapadesátiletého muže z Kyjova, který jako obvykle přebral. Jelikož nebyl nutný převoz na záchytku, byl předán do péče svojí sestře. Ovšem pokuta za nevhodné chování jej určitě nemine.

13.3.2016

Opilý řidič

Krátce po poledni byli strážníci upozorněni na opilého řidiče v areálu nemocnice. Hlídkou byl nalezen a zastaven. Jednalo se o devětašedesátiletého muže z Uhřic. Dechovou zkouškou bylo u něj zjištěno 1,21% alkoholu. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si věc převzala k dalšímu šetření.

16.3.2016

Krádež v PENNY

Krátce po poledni bylo z prodejny PENNY oznámeno, že při krádeži byl přistižen muž. Jednalo se o šestadvacetiletého muže z Vracova, který se pokusil odcizit potraviny. Na místě mu byla hlídkou uložena pokuta.

13.3.2016

Poškozená branka

Ve 4.40 bylo telefonicky strážníkům oznámeno, že v ulici U sklepů někdo poškodil branku u rodinného domu. Na místě zjištěna totožnost všech zúčastněných a věc bude postoupena k dalšímu šetření správnímu orgánu.

12.3.2016

Opilec v čekárně

V 16 hodin bylo strážníkům oznámeno, že v čekárně vlakového nádraží leží na zemi muž. Hlídkou byl probuzen. Jednalo se o opilého sedmatřicetiletého muže z Hodonína. Z čekárny byl vykázán a odjel domů, v následujících dnech bude dořešen.

9.3.2016

Potyčka na ubytovně

Krátce před 17 hodinou byli strážníci přivoláni na místní ubytovnu, kde došlo k potyčce mezi ubytovanými. Na místě zjištěno, že došlo k roztržce mezi členy rodiny, kteří zde bydlí. Příčinou bylo, že manžel a syn zapomněli na oslavu MDŽ, ovšem sami se nezapomněli důkladně napít. Proto byla na místě situace zklidněna a opilý syn byl z místa vykázán.

8.3.2016

Víkendové kontroly

V pátek ve večerních a nočních hodinách byla provedena kontrola restaurací a barů se zaměřením na nalévání alkoholu osobám mladším 18 let. Dále strážníci dohlíželi nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku v ulicích města.

5.-6.3.2016

Posprejovaná škola

Krátce před polednem bylo strážníkům telefonicky oznámeno, že 2 mladíci sprejem popisují fasádu ZŠ na Seifertově náměstí. Hlídka strážníků ihned vyjela na místo a mladíky dle popisu nalezla na ulici Újezd. Jednalo se o mládence z Kyjova ve věku 13 a 14 let, kteří se inspirovali filmy Gympl a Vejška. Navíc bylo zjištěno, že základní škola není jedinou budovou, kterou pokreslili, proto byli předáni Policii ČR k dalším úkonům.

3.3.2016

Opilá a vulgární

V 14.40 byla po oznámení vyslána hlídka na nádraží ČSAD, kde se nacházela žena obtěžující vulgárními pokřiky ostatní kolemjdoucí. Na místě strážníci zjistili opilou šedesátiletou ženu ze Svatobořic-Mistřína. Tato byla následně uklidněna a z místa vykázána, čehož uposlechla.

2.3.2016

Srážka vozidla s chodcem

V 05.39 došlo na ulici Nerudova ke střetu osobního automobilu a chodce. Při této dopravní nehodě naštěstí nikdo neutrpěl závažnější zranění. Strážníci na místě usměrňovali provoz po celou dobu šetření dopravní nehody Policií ČR.

1.3.2016

na začátek stranyÚnor 2016

Odmítali zaplatit útratu

V 05.35 bylo přijato oznámení od obsluhy z místního nonstop baru, že zde mají problém s podnapilými hosty, kteří odmítají zaplatit útratu. Na místě strážníci zjistili třicetiletého muže Věteřova a jeho osmadvacetiletého kamaráda z Kyjova. Po řádném poučení oba útratu zaplatili a bar opustili.

26.2.2016

Vulgární podnapilá žena

V 15.15 bylo přijato telefonické oznámení, že na nádraží ČSAD se nachází žena v silně podnapilém stavu, která vulgárně uráží ostatní kolemjdoucí. Na místě strážníci zjistili šedesátiletou ženu z Kyjova. Tato byla hlídkou poučena o slušném chování a následně z místa vykázána, čehož uposlechla. Věc bude posléze dořešena.

24.2.2016

Krádež v OD Kaufland

V 13.34 byli strážníci vysláni do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Tímto byla sedmatřicetiletá žena ze Svatobořic - Mistřína. Za spáchaný přestupek byla ženě udělena bloková pokuta.

20.2.2016

Agresivní pacient

V 19 hodin bylo přijato oznámení z chirurgické ambulance nemocnice Kyjov, že mají na oddělení problém s velmi agresivním a vulgárním pacientem, který odmítá jakkoliv spolupracovat. Jednalo se o osmadvacetiletého muže z Moravského Písku, kterému byla odběrem krve zjištěna hodnota 2.55 promile alkoholu. Agrese u muže neutichala ani za přítomnosti hlídky, tudíž byl následně za doprovodu jednoho ze strážníků převezen na záchytnou stanici do Brna.

19.2.2016

Opilý a zraněný

V 18.47 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Havlíčkova se nachází bezvládně ležící muž s krvavým zraněním na hlavě. Na místě byl hlídkou zjištěn silně podnapilý třiapadesátiletý muž z Věteřova, u kterého byla provedenou dechovou zkouškou naměřena hodnota 2.46 promile. Krvavé zranění na hlavně si způsobil pravděpodobným pádem na zem v opilosti. Z důvodu zranění byla k místu přivolána sanita RZS, která si muže posléze odvezla na ošetření do nemocnice. Věc je dále v šetření.

18.2.2016

Pokus o vloupání do vozidla

V 16 hodin se na služebnu Městské policie dostavil pán z Kyjova s oznámení, že se mu během dopoledne pokoušel neznámý pachatel vloupat do vozidla zaparkovaného na ulici Pod Vinohrady. Celá situace byla zaznamenána na kamerový systém, který se v místě nachází. Věc je nyní dále v šetření.

18.2.2016

Víkend

V průběhu víkendových nocí řešili strážníci několik přestupků. Jednalo se zejména o rušení nočního klidu, nedodržování veřejného pořádku a výtržnosti. Dále probíhaly kontroly přilehlých uliček, okolí barů, heren a garáží. V několika nočních podnicích byly provedeny i kontroly nalévání alkoholu mladistvým.

12-13.2.2016

Nahý muž

V 14.38 byl při běžné kontrole okolí šroubáren nalezen velmi zanedbaný muž, který zde zcela obnažen nejspíše odpočíval a nabíral síly na další cestu domů. Jednalo se o devětatřicetiletého muže ze Žeravic. Tento byl hlídkou řádně poučen a poté vyzván, ať se obleče, uklidí nepořádek kolem sebe a následně místo opustí, což bez připomínek učinil.

9.2.2016

Kradl noviny

Ve 12 hodin byla po oznámení vyslána hlídka do místní trafiky na ulici Kollárova, kde neznámý muž odcizil několik kusů novin. Díky kamerovému záznamu umístěnému v prodejně se ovšem podařilo pachatele krádeže zanedlouho zjistit. Byl jím šestapadesátiletý muž z Vracova, který se posléze ke všemu doznal. Celá věc je nyní dále v šetření.

9.2.2016

Potyčka

V 23.10 bylo přijato oznámení, že v místní prodejně rychlého občerstvení na náměstí T.G.M. dochází k potyčce mezi obsluhou a zákazníkem. Strážníci po okamžitém příjezdu na místo vyhrocenou situaci uklidnili. Poté byli oba aktéři potyčky řádně poučeni o možnosti dalšího postupu v dané věci.

7.2.2016

Agresivní jízda bez řidičského oprávnění

V 12.58 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka k OD Kaufland, kde se mělo pohybovat agresivní jízdou stříbrné vozidlo BMW. Toto vozidlo hlídka po příjezdu na místo spatřila a vzápětí zastavila. Následným prověřování řidiče bylo zjištěno, že se jedná o sedmnáctiletého mladíka z Kostelce, který ještě není vlastníkem řidičského oprávnění. Z tohoto důvodu byla k místu přivolána Policie ČR, která si mladého muže převzala k dalšímu šetření.

6.2.2016

Krádež peněženky

V 11.10 byla na služebně oznámena krádež peněženky. Ke krádeži mělo dojít při nákupu v prodejně Lidl, kdy oznamovatelce odcizil z košíku neznámý pachatel peněženku se všemi doklady a finanční hotovostí ve výši 8 000 Kč. Celá věc byla následně předána spolu se všemi zjištěnými skutečnostmi k dalšímu šetření Policii ČR.

6.2.2016

Krádež v prodejně Penny

V 10 hodin bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Penny, že zde ostraha chytila zloděje. Jednalo se o jednašedesátiletého muže z Kyjova. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

5.2.2016

Drobná dopravní nehoda

V 14.20 došlo na ulici Brandlova k drobné dopravní nehodě, kdy se díky nepozornosti řidičů střetla dvě osobní vozidla. Strážníci poté setrvali na místě do doby ukončení šetření této dopravní nehody.

1.2.2016

na začátek stranyLeden 2016

Opakovaně zničené kovové oplocení

V 14.45 bylo přijato telefonické oznámení na opakující se vandalismus, kdy neznámý opilý siláci pravidelně ohýbají špičky kovového oplocený u jednoho z domů na ulici tř. Komenského. Ohnuté špičky navíc trčí nebezpečně do chodníku a nepozorný chodec by mohl přijít lehce k úrazu. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy a celá věc je dále v šetření.

31.1.2016

Opilec

V 05.15 byla po oznámení vyslána hlídka na vlakové nádraží, kde se za popelnicemi u vchodu nacházel spící muž. Jednalo se o podnapilého muže ze Bzence, který byl strážníky probuzen, řádně poučen a z místa poté vykázán. Věc bude posléze dořešena.

28.1.2016

Spal na chodníku

Chvíli před půlnocí bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Svatoborská leží na chodníku v bezvládném stavu nějaký muž. Strážníci po příjezdu na místo zjistili známého problémového alkoholika z Kyjova, který se rozhodl si na zemi odpočinout a usnul. Za zvýšeného úsilí se podařilo opilého muže rozpohybovat a poté z místa vykázat. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

26.1.2016

Krádež v OD Kaufland

V 15.20 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že zde ostraha chytila ženu, která odcizila pomádu na rty. Hlídka na místě ztotožnila sedmatřicetiletou ženu z Labut, které byla na místě za spáchaný přestupek udělena bloková pokuta.

23.1.2016

Odmítal opustit autobus

V 13.30 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na nádraží ČSAD. Zde měl jeden z řidičů problém s pasažérem, který se rozhodl odpočívat v teplém prostředí autobusu a odmítal jej opustit. Strážníci na místě zjistili sedmadvacetiletého muže z Ratíškovic. Tento byl řádně poučen a následně z autobusu vykázán, což ihned učinil.

23.1.2016

Zamčená v prodejně

V 18.30 se na služebnu Městské policie dostavila vedoucí z prodejny textilu na náměstí T.G.M. s žádostí o pomoc. V prodejně se totiž nedopatřením zamkla jedna z prodavaček a nyní nelze dveře odemknout. Zřejmě se poškodil zámek. Na místo byl z tohoto důvodu přivolán zámečník, který dveře otevřel a prodavačku tímto vysvobodil.

18.1.2016

Poškozené vozidlo

Ve 21 hodin bylo přijato oznámení od pána ze Svatobořic, že mu neznámý pachatel poškodil během dne vozidlo, které měl zaparkované na náměstí T.G.M.. Oznamovateli bylo doporučeno nahlásit celou věc rovněž na Policii ČR. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy.

16.1.2016

Zničené vchodové dveře

V 17.40 bylo přijato telefonické oznámení od paní bydlící na sídlišti Zahradní, že jim do domu vnikli 2 mladíci, kteří rozbili vchodové dveře. Nyní stojí před domem a pokřikují. Jedním z aktérů byl syn přítele oznamovatelky, kterého sama poznala. Mladíci se hlídce po příjezdu na místo ke všemu doznali. Nyní je celá věc dále v šetření.

16.1.2016

Krádež potravin

V 16.45 vyjela po oznámení hlídka do prodejny Lidl, kde byla při krádeži přistižena neznámá žena. Tato odcizila potraviny v celkové hodnotě 267 Kč. Jednalo se o padesátiletou ženu ze Snovídek. Věc byla následně řešena udělenou blokovou pokutou.

15.1.2016

Nebyl schopen pohybu

V 13.51 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Kollárova leží na zemi muž s berlí a není schopen chůze. Na místě strážníci zjistili šestapadesátiletého muže z Kyjova, který působil zmateně a nebyl schopen samostatného pohybu. Z tohoto důvodu byla k místu přivolána i sanita RZS. Ošetřující lékařka u muže následně konstatovala velmi vysokou hladinu cukru. Tuto si zřejmě způsobil sám opilostí. Posléze byl muž převezen na ošetření do nemocnice.

15.1.2016

Drobná dopravní nehoda

V 8.20 došlo na ulici Žižkova k drobné dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu z důvodu namrzlé vozovky nezvládl řízení a s vozem naboural do plotu. Strážníci na místě asistovali po celou dobu šetření této dopravní nehody.

13.1.2016

nehoda nehoda nehoda

Opilec ve vchodu

V 17.23 bylo na Městské policii přijato oznámení, že na ulici Kollárova bezvládně leží u vchodu do jedné z místních prodejen neznámý muž. Strážníci na místě nelezli opilého padesátiletého muže z Nemotic, který pouze spal. Opilec byl následně probuzen, postaven na nohy a z místa poté vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

12.1.2016

Vulgární opilá žena

V 15.25 bylo přijato oznámení z informační kanceláře nádraží ČSAD, že se v čekárně nachází velmi opilá žena, která vulgárně nadává ostatním cestujícím. Na místě byla hlídkou zjištěna značně podnapilá a znečištěná šedesátiletá žena z Kyjova. Tato byla strážníky poučena o slušném chování a následně z místa vykázána, čehož uposlechla.

12.1.2016

Výpomoc s postiženým pacientem

V 11.40 byla přijata žádost z dopravního dispečinku nemocnice Kyjov s prosbou o pomoc strážníků s vynesením nepohyblivého pacienta do vyšších pater domu na ulici Brandlova. Důvodem byl nedostatek lidí v nemocnici. Strážníci poté přijeli k místu a pacienta do bytu k manželce vynesli.

12.1.2016

Krádež v prodejně PENNY

V 08.11 bylo přijato oznámení z prodejny PENNY, kde ostraha chytila ženu, která odcizila plechovku s tuňákem. Na místě byla hlídkou ztotožněna jednačtyřicetiletá žena z Kyjova. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

12.1.2016

Odmítal ošetření poraněné hlavy

V 01.15 byla přijata žádost z nemocnice Kyjov o příjezd hlídky. Na pohotovost jim přivezli agresivního pacienta, který odmítal jakékoliv ošetření poraněné hlavy. Strážníci na místě šestačtyřicetiletého muže z Koryčan uklidnili a poté zde asistovali po celou dobu jeho ošetření.

10.1.2016

Opilý mladíci

V 22.55 byla při kontrole lesíku za sídlištěm Lidická nalezena skupinka opilých mladíků, kdy jeden z nich ještě nedosáhl věku osmnácti let. U všech byla provedená dechová zkouška s pozitivním výsledkem. Rekordmanem byl dvacetiletý mladík z Ratíškovic, který nadýchal 4.94 promile. Celá věc je nyní dále v šetření.

8.1.2016

Kradl potraviny

V 16 hodin byli strážníci vysláni do OD Kaufland, kde byl ostrahou chycen zloděj, který odcizil zboží v celkové hodnotě 1051 Kč. Jednalo se zejména o potraviny. Na místě byl ztotožněn šestatřicetiletý muž z Chomutova, kterého si následně z důvodu dřívější majetkové trestné činnosti převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

8.1.2016

Agresivní klient

V 10.50 bylo přijato oznámení z úřadu práce, že zde mají agresivního klienta, který se neoprávněně dožaduje finanční hotovosti. Na místě hlídka dotyčného šestatřicetiletého muže z Mladé Boleslavi uklidnila, řádně poučila a následně z prostor úřadu práce vykázala.

8.1.2016

Opilá žena s kočárkem

V 17.27 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Dobrovského jde zjevně podnapilá žena s malým dítětem v kočárku, přičemž jí kočárek slouží spíše jako opora. Jednalo se o jednašedesátiletou babičku dítěte z Vlkoše. Strážníci ženu vyzvali k dechové zkoušce, kterou byla následně naměřena hodnota 1.82 promile alkoholu. Poté byli o celé situaci informováni rodiče dítěte, kteří se na místo vzápětí dostavili a syna si převzali. Věc byla poté předána k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

7.1.2016

Noční kontrola barů

O víkendu opět proběhla pravidelná kontrola barů a nonstop provozoven se zaměřením na nalévání alkoholu mladistvým. Strážníci dále dohlíželi nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku v ulicích města Kyjova.

2.1.2016

Opilý mladík

V 20.43 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na ulici Havlíčkova, kde se nacházel mladík bezvládně ležící na zemi. Jednalo se o jednadvacetiletého mladíka z Kyjova, který díky silné opilosti nebyl schopen chůze ani souvislé komunikace. Provedenou dechovou zkouškou mu byla zjištěna hodnota 3,67 promile. Následoval převoz mladého muže na ošetření do nemocnice, kde si jej poté převzali rodiče. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

1.1.2016

Loupežné přepadení

V 19 hodin došlo k loupežnému přepadení, kdy dva neznámí pachatelé okradli muže procházejícího na ulici Nerudova o veškerou finanční hotovost. K výhružce použili krátkou střelnou zbraně, zřejmě plynovou pistoli. Je znám detailní popis pachatelů a celá věc je nyní dále v šetření.

1.1.2016

Mladík se zraněnou hlavou

V 05.48 bylo přijato oznámení, že na ulici Újezd leží na jednom z chodníků mladík s rozbitou hlavou. K místu byla ihned vyslána hlídka a spolu s ní i sanita RZS, která si posléze převezla jednadvacetiletého mladíka z Kyjova na ošetření do nemocnice. Zranění bylo způsobeno pravděpodobným pádem na zem v silně podnapilém stavu.

1.1.2016


Šťastný Nový rok a jen samé dobré zprávy v roce 2016 Vám všem přeje Městská policie Kyjov.

PFko

1.1.2016na začátek strany


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

Prosinec 2016

Listopad 2016

Říjen 2016

Září 2016

Srpen 2016

Červenec 2016

Červen 2016

Květen 2016

Duben 2016

Březen 2016

Únor 2016

Leden 2016

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
2015         2016         2017         2018         2019        

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Tomáš