Stalo seProsinec 2015


Opilý a agresivní

Ve 14 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že se po ulici Havlíčkova pohybuje značně opilý muž s krvavým zraněním v obličeji, který neustále vulgárně pokřikuje na všechny kolemjdoucí. Než hlídka přijela na místo, tak stačil třiatřicetiletý agresivní muž z Kyjova dokonce fyzicky napadnout jiného muže. Strážníci po příjezdu ihned zakročili a opilce zajistili. Provedená dechová zkouška u něj naměřila hodnotu 2,46 promile. Z důvodu zranění všech osob byla k místu přivolána sanita RZS a následně i Policie ČR, která si posléze převzala celou věc k dalšímu šetření.

31.12.2015

Petarda hozená do schránky

V 10 hodin bylo přijato oznámení od pána z Kyjova, kterému během noci někdo hodil petardu do schránky. Schrána byla výbuchem zcela zničena. Věc je nyní dále v šetření.

31.12.2015

Krádež v OD Kaufland

V 14.08 vyjela hlídka do OD Kaufland, kde ostraha zadržela zloděje. Jednalo se o padesátiletého muže z Uherského Ostrohu, který odcizil zboží v celkové hodnotě 190 Kč. Věc byla vyřešena na místě udělenou blokovou pokutou.

26.12.2015

Agresivní muž

V 18.23 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Dvořákova se pohybuje opilý muž se psem, který se chová velmi nevhodně, křičí a kope do všeho okolo. Strážníci po příjezdu na místo zjistili třiatřicetiletého muže z Kyjova. Tento byl směrem k hlídce velmi vulgární a agresivní. Stupňující se agresivita vyvrcholila fyzickým napadením strážníka. Z tohoto důvodu byla muži přiložena pouta a následoval převoz na Policii ČR, která si poté agresivního opilce převzala k dalšímu šetření.

25.12.2015

Opilec

Ve 12 hodin byli na žádost Policie ČR vysláni strážníci na ulici Havlíčkova, kde se nacházel muž bezvládně ležící na zemi. Po příjezdu na místo zjistila hlídka známého problémového alkoholika z Kyjova. Tento byl probuzen, postaven na nohy a z místa následně vykázán. Věc bude posléze dořešena.

24.12.2015

Agresivní host

Ve 22.25 vyjela hlídka po oznámení servírky do jednoho z místních barů, kde se nacházel velmi agresivní host. Tento byl po příjezdu strážníků ihned uklidněn, řádně poučen a z baru následně vykázán. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla zjištěna hodnota 2,93 promile alkoholu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

21.12.2015

Vozidlo terčem vandala

V 7.20 bylo při běžné kontrole sídliště Za Stadionem zjištěno vozidlo, které se v průběhu noci stalo terčem neznámého vandala. Tento neznámý vandal rozbil všechny skleněné výplně dveří a nezjištěným předmětem poškodil lak vozidla. Nyní celou věc dále šetří Policie ČR.

21.12.2015

nehoda nehoda nehoda

Potyčka s následným zraněním

V 03.24 bylo přijato oznámení, že na náměstí T.G.M. dochází k potyčce mezi dvěma mladíky. Na místě strážníci zjistili osmadvacetiletého muže ze Žarošic, který fyzicky napadl a zranil devětadvacetiletého muže z Mikulova. Zraněný muž byl z důvodu poranění levého oka a krvácení hlavy převezen na ošetření do nemocnice. Provedenou dechovou zkouškou byla u útočníka naměřena hodnota 1,97 promile. Následně byla celá věc předána k dalšímu šetření Policii ČR.

19.12.2015

Odcizení vánočních stromků

V 17.18 došlo na ulici Svatoborská ke krádeži několika vánočních stromků uzamčených za plotem. Byli zjištěni svědci této události a celou věc si poté spolu se všemi zjištěnými skutečnostmi převzala k dalšímu šetření Policie ČR. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy.

19.12.2015

Krádež peněženky

V 10.08 se na služebnu dostavil mladík z Kyjova, který oznámil, že mu někdo v průběhu noci odcizil v jednom z místních barů peněženku s hotovostí a doklady. Mladík byl poučen o možnosti dalšího postupu v dané věci a následně mu bylo doporučeno ohlásit tuto skutečnost rovněž na Policii ČR.

19.12.2015

Víkendová kontrola barů a restaurací

Během víkendu strážníci prováděli kontroly barů a nonstop provozoven se zaměřením na nalévání alkoholu mladistvým. V průběhu kontrol bylo zjištěno několik mladistvých, kteří byli pod vlivem alkoholu. Dále byl rovněž prováděn dohled nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku.

18-19.12.2015

Krádež v OD Kaufland

V 17.20 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Jednalo se o devětašedesátiletého muže z Kyjova, který odcizil dětskou hračku a několik různých kusů dalšího zboží. Za spáchaný přestupek byl muž řešen na místě uloženou blokovou pokutou.

12.12.2015

Krádež jízdního kola

V 16 hodin bylo na sídlišti Lidická odcizeno ze sklepní kóje jednoho z panelových domů horské kolo značky Max Bike, zelené barvy s odpruženým předním kolem. Celá věc byla následně předána k dalšímu šetření Policii ČR.

12.12.2015

Podnapilý muž

V pravé poledne bylo na služebně Městské policie přijato několik telefonických oznámení, že poblíž čerpací stanice na ulici Strážovská leží v trávě neznámý muž, jehož nohy zasahují do vozovky. Strážníci na místě zjistili značně opilého šedesátiletého muže z Kyjova, který uvedl, že již nedokázal dále pokračovat v cestě domů a musel si odpočinout. Hlídka muže řádně poučila a poté z místa vykázala. Věc bude posléze dořešena .

12.12.2015

Krádež peněženky

V 14.41 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Penny, kde neznámý pachatel odcizil nakupující ženě peněženku se všemi doklady a hotovostí v celkové výši 10 000 Kč. Celá věc byla spolu se všemi zjištěnými skutečnostmi předána k dalšímu šetření Policii ČR.

10.12.2015

Odcizil dioptrické brýle

Ve 13 hodin byli strážníci vysláni do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje, který odcizil dioptrické brýle. Na místě byl hlídkou zjištěn osmačtyřicetiletý občan Slovenské republiky. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

9.12.2015

Povedená rodinka

V 15.31 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Dobrovského se nachází skupinka tří mužů, kteří neustále vykřikují, jsou vulgární a různě padají na zem. Strážníci na místě zjistili otce a jeho dva syny ze Znojma, kteří byli v silně podnapilém stavu a neschopni chůze. Za spolupráce Policie ČR byli všichni převezeni na ošetření do nemocnice a následně za doprovodu strážníků na záchytnou stanici do Brna, kde přečkali noc. Celá věc bude dořešena po následném vystřízlivění.

7.12.2015

Ulomené zpětné zrcátko

V 9.50 se na služebnu dostavil pán z Kyjova s oznámením, že mu neznámý pachatel v průběhu noci ulomil zpětné zrcátko na jeho vozidle, které parkovalo na ulici tř. Palackého. Strážníci provedli kontrolu kamerového záznamu a celá věc je nyní dále v šetření.

5.12.2015

Dopravní nehoda

V 6.25 došlo na silnici ve směru Svatobořice - Mistřín k dopravní nehodě osobního automobilu, kdy řidič tohoto vozidla z místa nehody nejprve utekl, ale poté se vrátil. Strážníci zde usměrňovali provoz po celou dobu šetření této dopravní nehody.

5.12.2015

nehoda nehoda nehoda

Krádež v OD Kaufland

V 09.46 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že zde ostraha zadržela zloděje. Na místě byl hlídkou zjištěn dvaašedesátiletý muž z Vlkoše, který odcizil dioptrické brýle v celkové hodnotě 189 Kč. Za spáchaný přestupek byla muži udělena bloková pokuta ve výši 1000 Kč.

3.12.2015

Napadena bývalým přítelem

V 00.30 bylo přijato telefonické oznámení rozrušené paní, že na sídlišti U Vodojemu napadá neznámý mladík dívku, která křičí o pomoc. Hlídka okamžitě vyrazila na místo, kde byla nalezena skupinka 3 osob, 2 mladíci a jedna dívka. Tito uvedli, že došlo k rozepři mezi jedním z mladíků a dívkou, která je již jeho bývalá přítelkyně. K žádnému zranění nedošlo. Celou věc si posléze převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

2.12.2015

na začátek stranyListopad 2015


Muž spící na balkoně

V 05.10 bylo přijato oznámení od paní z Kyjova. Tato šla vyvenčit psa, ale nyní se bojí vrátit domů, jelikož zpozorovala neznámého muže spícího na balkoně jejího bytu. Hlídkou byl na místě probuzen třiapadesátiletý občan Slovenské republiky, který působil velmi zmateně a byl v domnění, že se nachází v Brně. Muže byl následně předán Policii ČR.

29.11.2015

Potyčka opilých mladíků s ostrahou

V 18.29 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka k místní prodejně potravin na ulici Kollárova, kde docházelo k potyčce dvou opilých mladíků s ostrahou prodejny. Nejprve došlo k výměně názorů a poté i ke vzájemnému fyzickému napadení. Strážníci po okamžitém příjezdu na místo vyhrocenou situaci uklidnili. Poté se dostavila rovněž hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

27.11.2015

Dopravní nehoda

V 8.50 došlo na ulici Bezručova k dopravní nehodě, kdy řidič osobního automobilu nezvládl řízení a naboural do sloupu veřejného osvětlený, který tímto poškodil. Celou věc nyní šetří Policie ČR.

27.11.2015

Opilec obtěžoval kolemjdoucí

V 14.31 bylo přijato oznámení, že na nádraží ČSAD se pohybuje velmi opilý a značně znečištěný muž, který svým vulgárním chováním obtěžuje ostatní kolemjdoucí. Na místě hlídka zjistila problémového alkoholika z Kyjova. Tohoto strážníci řádně poučili a následně z místa vykázali. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

25.11.2015

Vulgární opilec

V 18.27 bylo přijato oznámení od paní z Kyjova, která při procházení nádraží ČSAD zpozorovala bezvládně ležícího muže na zemi. Rozhodla se mu pomoci, ale při snaze postavit jej na nohy, začal být opilý muž velmi vulgární a agresivní. Na místě hlídka zjistila známého problémového alkoholika z Kyjova. Tento byl řádně poučen a následně převezen z důvodu zranění na ošetření do nemocnice. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

23.11.2015

Kontrola barů a restaurací

V pátek večer proběhla pravidelná kontrola restaurací a barů v Kyjově, která byla zaměřena na nalévání alkoholu mladistvým. Dále strážníci v průběhu noci dohlíželi nad dodržováním nočního klid a veřejného pořádku.

20.11.2015

Opilý muž

V 15 hodin bylo přijato oznámení, že na nádraží ČSAD se nachází velmi muž, který se neustále povaluje po zemi. Na místě hlídka zjistila šestapadesátiletého muže z Kyjova. Tento byl postaven na nohy, řádně poučen a poté z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

19.11.2015

Neodbytná opilá žena

Ve 22 hodin byla po oznámení vyslána hlídka na vrátnici nemocnice Kyjov, kde se nacházela velmi opilá žena, která byla neodbytná a odmítala prostory této vrátnice opustit. Jednalo se o padesátiletou ženu z Věteřova. Následně byla vyrozuměna dcera této ženy, která uvedla, že má matka již dlouhodobé problémy s alkoholem. Posléze si pro matku přijela a odvezla ji domů. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

15.11.2015

Hody v Kyjově

Ve dnech 14. a 15.11. probíhaly v Kyjově Martinské hody. Jako každý rok, i o tomto víkendu zajišťovaly posílené hlídky Městské policie zdárný průběh hodů a doprovod hodového průvodu.

14-15.11.2015

Natankoval a ujel

V 08.55 bylo přijato oznámení od obsluhy čerpací stanice ve Bzenci, že jim právě neznámy pachatel ujel z tankování bez zaplacení a to směrem ke Kyjovu. Bližší popis automobilu byl ihned předán všem dostupným hlídkám, ale dané vozidlo se bohužel při následné kontrole města nepodařilo nalézt.

12.11.2015

Trčely pouze nohy

Ve 12 hodin bylo přijato oznámení od pána z Kyjova, že právě prochází přes Seifertovo náměstí kolem kontejneru na elektroodpad, ve kterém nejspíše někdo uvízl, protože vidí trčet pouze nohy. Na místě byl hlídkou zjištěn jednadvacetiletý mladík z Bohuslavic, který se pokoušel o vytažení monitoru k počítači. Z místa se mu ovšem do doby příjezdu strážníků nepodařilo s lupem utéci, tudíž byl nucen zařízení vrátit zpět do kontejneru. Jelikož se jednalo o recidivistu v této činnosti, je nyní celá věc dále v šetření.

11.11.2015

Opilost, agrese, napadání

V 17.49 bylo přijato telefonické oznámení od řidiče autobusu, že se na nádraží ČSAD vyskytuje velmi agresivní opilec, který se snaží vykopnout dveře do místnosti určené výhradně pro řidiče autobusů. Na místě byl hlídkou zjištěn známý třiatřicetiletý muž z Vracova, který má psychické problémy, neustále někoho napadá a k tomu všemu je nakažen hepatitidou typu C. Při pokusu o uklidnění se agresivita tohoto muže neustále stupňovala, až došlo k napadení strážníků. Z tohoto důvodu byli strážníci nuceni použít donucovací prostředky a muži poté přiložit pouta. Následně byla k místu přivolána sanita RZS, která muže převezla za doprovodu dvou strážníků nejprve na ošetření do nemocnice a poté do PL Kroměříž. Celá věc je nyní dále v šetření.

10.11.2015

Odcizil hotovost

V 11.21 vyjeli strážníci po oznámení do místního baru, kde neznámý muž odcizil obsluze hotovost ve výši 4 000 Kč. Na místě byl zjištěn popis pachatele, který byl následně předán všem ostatním hlídkám i Policii ČR, která si posléze převzala celou věc k dalšímu šetření.

10.11.2015

Krádež a následný útěk

V 18.45 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že zde ostraha chytila neznámou ženu, která odcizila pomádu na rty. Hlídka nacházející se poblíž přijela vzápětí na místo, ale ani rychlý příjezd nestačil k zabránění útěku dotyčné. Tato se vysmekla ostraze, poté nasedla do vozidla a ujela. Jelikož je známa registrační značka automobilu, tak je věc nyní dále v šetření.

9.11.2015

Opilec

V 11.46 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení od paní z Kyjova, že na ulici Tyršova právě upadl nějaký muž a zůstal ležet na zemi. Na místě byl hlídkou zjištěn silně podnapilý čtyřiapadesátiletý muž z Kostelce, který nebyl schopen chůze ani souvislé komunikace. Následně byla přivolána sanita RZS, která jej převezla na ošetření do nemocnice. Poté byl muž převezen za asistence jednoho ze strážníků do PL Brno.

5.11.2015

Agresivní pacient

O půlnoci bylo z nemocnice Kyjov oznámeno, že přijali velmi opilého a agresivního pacienta, který odmítá spolupracovat a neustále se pokouší napadat ošetřující personál. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo tohoto sedmapadesátiletého muže z Blatnice pod Sv. Antonínkem uklidnila a řádně poučila. Strážníci na místě poté setrvali až do doby ukončení ošetření.

2.11.2015

na začátek stranyŘíjen 2015


Opilec v parku

V 16.10 byla hlídka při kontrole města upozorněna na bezvládně ležícího muže v parku. Na místě strážníci zjistili známého problémového narkomana, který byl v silně podnapilém stavu. Tento byl probuzen, řádně poučen a poté z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

31.10.2015

Krádež v OD Kaufland

Ve 13 hodin vyjeli strážníci do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Jednalo se o třiašedesátiletou ženu ze Svatobořic, která odcizila dioptrické brýle. Za spáchaný přestupek byla ženě uložena bloková pokuta.

29.10.2015

Způsobil nehodu a ujel

V 10.40 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Jungmannova způsobil neznámý mladík při řízení automobilu ve velké rychlosti dopravní nehodu, kdy nejprve ohrozil dvě ženy přecházející přechod pro chodce a poté narazil do informativní značky. Z místa nehody následně ujel. Ovšem díky pozorným svědkům této události, kteří uvedli bližší popis vozidla i registrační značku, byl šestadvacetiletý řidič ve spolupráci s PČR zanedlouho dopaden. Věc je nyní dále v šetření.

29.10.2015

nehoda nehoda nehoda

Krvácející zranění

V 10 hodin byl při kontrole okolí nemocnice spatřen starší pán s krvácejícím zraněním v obličeji. Tomuto osmašedesátiletému muži byla hlídkou poskytnuta první pomoc a následně byl převezen na ošetření do nemocnice. Zranění si muž způsobil pádem na chodník v momentě, kdy se mu zatočila hlava.

27.10.2015

Krádež peněženky

V 08.33 bylo přijato oznámení z místní prodejny oděvů na ulici Nerudova, že zde neznámý pachatel odcizil nakupující paní peněženku s doklady a hotovostí. Strážníci na místě zjistili veškeré potřebné skutečnosti, které poté předali i s vyhodnoceným kamerovým záznamem k dalšímu šetření Policii ČR.

26.10.2015

Krádež v OD Kaufland

V 17.26 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že zde chytili zloděje. Na místě byla hlídkou ztotožněna pětačtyřicetiletá žena z Vlkoše, která odcizila pomádu na rty. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

24.10.2015

Mladík v podnapilém stavu

V 12.41 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na sídliště U Vodojemu, kde měl dle oznámení ležet na zemi mladý muž v bezvládném stavu. Strážníci na místě zjistili značně podnapilého sedmadvacetiletého mladíka z Kyjova. Tento byl probuzen, řádně poučen a poté odeslán směrem k domovu. Věc bude posléze dořešena.

24.10.2015

Dopravní nehoda

V 09.15 došlo k drobné dopravní nehodě osobních automobilů na ulici Strážovská. Hlídka na místě usměrňovala dopravu po celou dobu šetření této dopravní nehody.

21.10.2015

Krádež peněženky

V 15.30 se na služebnu Městské policie dostavila paní z Kyjova, která přišla nahlásit krádež peněženky. Tuto ji neznámý pachatel odcizil během nákupu v prodejně Penny. Celá věc byla následně i se všemi zjištěnými skutečnostmi předána k dalšímu šetření Policii ČR.

19.10.2015

Opilá žena

Ve 14 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že se na autobusovém nádraží pohybuje žena, která je velmi opilá, vulgární a napadá kolemjdoucí. Hlídka na místě zjistila známou problémovou ženu z Kyjova ve věku šedesáti let. Tato byla uklidněna, řádně poučena a poté z místa vykázána. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

19.10.2015

Napadena psem

V 21.20 se na služebnu dostavila paní z Bohuslavic, která přišla oznámit, že byla při venčení svého psa napadena jiným volně pohybujícím se psem, kterého majitel neměl na vodítku. Žena byla pokousána, a tudíž musela na ošetření do nemocnice. Strážníci následně zjistili totožnost majitele útočícího psa a celá věc je nyní v dalším šetření.

18.10.2015

Odcizil brýle

V 11.35 vyjeli strážníci do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Jednalo se o pětapadesátiletého muže z Radějova, který odcizil brýle v celkové hodnotě 180 Kč. Muži byla za spáchaný přestupek udělena bloková pokuta.

18.10.2015

Opilá a agresivní

V 02.38 byli strážníci po oznámení vysláni na ulici tř. Komenského, kde se neznámá opilá žena pokoušela napadat všechny okolo sebe. Po příjezdu hlídky na místo byla tato třiačtyřicetiletá žena z Kyjova uklidněna, následně vykázána a odeslána směrem k domovu. Dechovou zkouškou u ní byla zjištěna hodnota 2.6 promile alkoholu. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

17.10.2015

Ujela od dopravní nehody

V 15.50 se na služebnu dostavila paní z Kyjova, která přišla oznámit, že byla právě svědkem dopravní nehody, kdy neznámá řidička poškodila s vozidlem sloupek před vjezdem do jedné z prodejen na Masarykově náměstí a z místa nehody poté odjela. Pozorná oznamovatelka si ovšem zapamatovala registrační značku daného vozidla. Poté bylo již zjištění totožnosti řidičky jednoduchou záležitostí. Následujícího dne se majitelka vozidla po předvolání dostavila na služebnu Městské policie a celá věc s ní byla dořešena.

14.10.2015

nehoda nehoda

Dopravní nehoda

V 06.05 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka k železničnímu přejezdu na ulici tř. Komenského, kde byla při dopravní nehodě sražena osobním automobilem šestnáctiletá dívka. Zraněná dívka byla převezena přivolanou sanitou RZS na ošetření do nemocnice. Hlídkou byl na místě následně zajištěn řidič osobního automobilu, kterým byl šestatřicetiletý muž z Vacenovic. Policie ČR si po příjezdu na místo převzala od strážníků zadrženého muže i všechny další zjištěné skutečnosti. Věc je nyní dále v šetření.

12.10.2015

Domácí násilí

V 6 hodin bylo přijato oznámení, že v jednom z bytů na sídlišti Lidická dochází k domácímu násilí, kdy manžel fyzicky napadá svou vlastní ženu a to i před zraky jejich dítěte. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo zjistila čtyřiatřicetiletého manžela ve značně podnapilém stavu a jeho osmadvacetiletou manželku s dítětem. K dalšímu napadání ovšem již nedocházelo. Žena byla poučena o všech možnostech řešení fyzického napadání ze strany manžela, ale rozhodla se, že nechce dále nic oznamovat a danou věc si s manželem vyřeší sama.

11.10.2015

Vloupání

V 18.38 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že došlo k vloupání do vnitřních prostor lékařských ordinací na ulici Havlíčkova. K vniknutí do uzavřených prostor této budovy využil neznámý pachatel jedno z přízemních oken. Místo trestného činu strážníci následně zajistili až do doby příjezdu Policie ČR, která si převzala celou věc i se všemi zjištěnými skutečnostmi k dalšímu šetření.

10.10.2015

Nehoda v opilosti

V 01.11 bylo přijato telefonické oznámení, že na sídlišti U Vodojemu neznámý mladík v opilosti nasedl do vozidla a při snaze odjet z parkoviště naboural několik zde parkujících automobilů. Z místa poté ujel. Oznamovatel a několik jeho kamarádů dané vozidlo pronásledovali až na ulici Nětčická, kde opilý muž své vozidlo zaparkoval a následně utekl neznámo kam. Strážníci po příjezdu na místo dané vozidlo zajistili a poté byla celá věc předána k dalšímu šetření Policii ČR.

10.10.2015

Agresivní host

Ve 23 hodin bylo přijato telefonické oznámení od obsluhy z místní restaurace, že mají problém se značně opilým hostem, který odmítá provozovnu opustit. Hlídka na místě ztotožnila třiačtyřicetiletého muže z Kyjova, který byl v průběhu řešení této situace velmi agresivní a vulgární. Strážníkům se muže ovšem podařilo po chvíli uklidnit a následně byl z restaurace vykázán.

8.10.2015

Spící opilec

V 19.45 bylo přijato oznámení, že se na ulici tř. Komenského nachází muž ležící bezvládně na zemi. Po příjezdu na místo byl v tomto muži hlídkou dle místní znalosti rozpoznán známý problémový alkoholik z Kyjova. Tento byl probuzen, řádně poučen a následně z místa vykázán. Celá věc bude dořešena po vystřízlivění.

5.10.2015

Muž v podnapilém stavu

Při kontrole ulice Žižkova byla hlídka oslovena neznámým mužem. Tento upozornil na opilce nacházejícího se na sídlišti M. Švabinského, který zde leží na zemi a má okolo sebe velký nepořádek. Strážníci na místě zjistili šestačtyřicetiletého muže z Milotic, kterému byla provedenou dechovou zkouškou naměřena pozitivní hodnota 3.28 promile. Z důvodu drobných zranění následoval převoz muže na ošetření do nemocnice, kde si jej lékaři nakonec ponechali. Věc bude posléze dořešena.

4.10.2015

Drobná dopravní nehoda

Ve 13 hodin došlo na ulici Mezivodí k drobné dopravní nehodě, kdy řidič osobního vozidla nacouval do zaparkovaného motocyklu. K místu nehody byla posléze přivolána Policie ČR, která si převzala celou věc k dalšímu šetření.

3.10.2015

na začátek stranyZáří 2015


Řízení v opilosti

V 02.50 byl při kontrole Masarykova náměstí spatřen jedoucí motocykl se dvěma osobami bez přileb. Při spatření hlídky se řidič motocyklu, který evidentně nezvládal jízdu a neustále kličkoval, rozhodl ujet. Netrvalo dlouho a ujíždějící motocykl byl o několik ulic dále dostižen a zastaven. Dvojice složená ze čtyřiačtyřicetiletého muže ze Bzence a jeho pětadvacetiletého spolujezdce z Krásna nad Bečvou byla zcela zjevně v podnapilém stavu. Dechovou zkoušku ovšem oba odmítli. Na místo byla tedy přivolána Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

28.9.2015

Krádež v prodejně PENNY

V 10.50 byli strážníci po oznámení vysláni do prodejny PENNY, kde ostraha chytila dva zloděje. Tito odcizili láhev whisky a místo setrvání na místě do příjezdu hlídky se rozhodli dát na útěk. Ten ovšem neměl dlouhého trvání a oba muži ve věku jednačtyřicet a padesát let byli následně nedaleko prodejny chyceni. Za své skutky byli na místě oba potrestáni uloženou blokovou pokutou.

27.9.2015

Fyzické napadání

Ve 22 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že v jednom z rodinných domů na ulici Riegrova docházelo k fyzickému napadání, kdy syn útočil na vlastní matku. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo vyhrocenou situaci uklidnila. Byli zde rovněž přítomni i ostatní členové rodiny, která dle jejich slov prochází velkou krizí. Všichni byli řádně poučeni o možnosti dalšího postupu, ale danou věc nechtěl nikdo dále řešit.

26.9.2015

Opilý muž

V 15.22 bylo přijato oznámení, že se na ulici Dr. Joklíka nachází muž ležící na chodníku. Jednalo se o sedmatřicetiletého muže z Nechvalína v silně podnapilém stavu. Tento byl probuzen, postaven na nohy a z místa následně vykázán. Dechovou zkouškou u něj byla zjištěna hodnota 3.21 promile alkoholu. Věc bude posléze dořešena.

26.9.2015

Smrtelná dopravní nehoda

V 18.48 došlo na ulici Nětčická k vážné dopravní nehodě, kdy řidič dodávky nezvládl řízení, dostal smyk a poté srazil několik osob procházejících po chodníku. Jednalo se o dvě ženy a jednoho muže. Strážníci spolu s RZS a jednotkou hasičského záchranného sboru po okamžitém příjezdu na místo vyprostili dvě ženy zaklíněné pod vozidlem. Bohužel u osmašedesátileté ženy nepomohla ani okamžitá resuscitace záchranářů a svým zraněním na místě podlehla. Druhá žena byla se zraněním hlavy převezena na ošetření do nemocnice. Procházející muž vyvázl z této nehody pouze s lehkými zraněními.

25.9.2015

Záškoláci

V 11.45 byla při kontrole podchodu pod kolejemi zjištěna skupinka několika školáků, kteří si volné chvíle, které trávili místo vyučování za školou, zpříjemňovali popíjením láhve Becherovky. Skupinka při zpozorování hlídky ihned utekla. Jenomže díky velmi rychlému útěku se jednomu z nich podařilo na místě zanechat mobilní telefon. Pak už bylo dohledání majitele rychlou záležitostí. Následně se pro mobilní telefon dostavili na služebnu dva chlapci ve věku patnáct a šestnáct let. Tito nejprve zapírali, ale po chvíli se ke všemu doznali. O celé věci byli informováni rodiče těchto školáků a poté byly všechny zjištěné skutečnosti předány k dalšímu šetření příslušnému správnímu orgánu.

22.9.2015

Vyhrožoval sebevraždou

V 15 hodin byla po oznámení Policie ČR vyslána hlídka na ulici tř. Palackého, kde se v jednom z bytů nacházel sedmadvacetiletý muž, který byl pravděpodobně pod silným vlivem omamných látek a vyhrožoval sebevraždou. Muž se nejprve pohyboval po půdě a následně vylezl i na střechu domu. Strážníkům se naštěstí i ve spolupráci s Policií ČR podařilo muže přesvědčit, aby slezl dolů. Poté byl převezen na ošetření do nemocnice.

19.9.2015

Usnul na schodech

V 19.35 bylo přijato telefonní oznámení od obsluhy místního baru, že jim před provozovnou leží na schodech muž v silně podnapilém stavu. Tento šedesátiletý opilec z Kyjova se po příjezdu hlídky na místo choval velmi arogantně a vulgárně. Strážníci jej uklidnili a poté řádně poučili. Následně byl převezen k místu svého trvalého bydliště. Celá věc bude dořešena po vystřízlivění.

18.9.2015

Ležel na chodníku

V 19 hodin byli strážníci vysláni na ulici tř. Komenského, kde se nacházel neznámý muž v silně podnapilém stavu, který bezvládně ležel na zemi. Jednalo se o osmačtyřicetiletého muže z Kyjova, kterému byla provedenou dechovou zkouškou naměřena hodnota 2.22 promile. Strážníci opilce řádně poučili, postavili na nohy a odeslali směrem k domovu. Věc bude posléze dořešena.

18.9.2015

Nehoda způsobená řízením v opilosti

V 6.30 byla při kontrole ulice Jiráskova zjištěna dopravní nehoda, kdy řidič osobního automobilu naboural do jiného zde stojícího vozidla. Na místě hlídka nalezla devětatřicetiletého řidiče z Ostravy, který nehodu způsobil. Dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2,32 promile alkoholu. Při řešení této situace začala agresivita řidiče prudce stoupat, a tudíž mu strážníci byli nuceni přiložit pouta. Pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

18.9.2015

Spal na chodníku

V 09.18 byla na žádost Police ČR vyslána hlídka na ulici Riegrova, kde se nacházel na zemi bezvládně ležící muž. Tento podnapilý třiatřicetiletý muž z Kyjova byl probuzen a odeslán směrem k domovu. Dechová zkouška u něj zjistila 3,08 promile. Věc bude posléze dořešena.

14.9.2015

Opilec na zastávce

V 19.15 byl při pravidelné kontrole nádraží ČSAD zjištěn neznámý muž, který bezvládně ležel na nástupišti. Jednalo se o čtyřiatřicetiletého muže z Hýsel, u kterého byla dechovou zkouškou zjištěna hodnota 2.13 promile alkoholu. Tento byl následně řádně poučen a z místa vykázán. Věc bude po vystřízlivění dořešena.

12.9.2015

Podnapilá agresivní žena

V 13.42 byla vyslána hlídka na ubytovnu Havlíčkova, kde docházelo k hádce a silně vulgárním urážkám mezi dvěma ženami. Strážníci na místě situaci uklidnili a silně podnapilou ženu, která hádku vyvolala, z ubytovny následně vykázali.

10.9.2015

Opilec v prodejně

V 16.20 bylo přijato telefonické oznámení z místní prodejny, že jim ve vnitřních prostorách prodejny leží na zemi mezi regály neznámý muž. Hlídka na místě zjistila jednapadesátiletého muže z Kyjova, který byl ve značně podnapilém stavu. Tento byl z obchodu vykázán a následně dořešen udělenou blokovou pokutou.

9.9.2015

Hádka a následný útěk z domova

Ve 21.20 byla přijata žádost Policie ČR o spolupráci při nalezení sedmnáctileté dívky z Žeravic, která se pohádala se svou matkou a poté utekla z domova. Dívka měla nasednout na autobus a tímto odjet do Kyjova. Strážníkům se spolu s hlídkou Policie ČR podařilo přijet na nádraží ČSAD ještě před příjezdem výše uvedeného autobusu a dívce bylo tím pádem zabráněno v dalším pokračování v útěku. Následně byla dívka převezena na služebnu Policie ČR, kde si ji matka posléze vyzvedla.

5.9.2015

Agresivní opilec

V 18.48 bylo přijato oznámení, že na ulici Žižkova leží na zemi muž v bezvládném stavu. Hlídka na místě zjistila osmašedesátiletého muže ze Želetic, který díky značné opilosti nebyl schopen pohybu. Dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 3.52 promile. Při řešení této situace začal být muž směrem ke strážníkům vulgární a velmi agresivní. Z tohoto důvodu byla k místu přivolána sanita RZS a následně byl muž převezen za doprovodu jednoho ze strážníků na záchytnou stanici do Brna.

4.9.2015

Opilý mladík

V 17.28 byla po oznámení vyslána hlídka na ulici Nětčická, kde se měl nacházet neznámý mladík ležící na chodníku. Strážníci na místě zjistili místního problémového alkoholika, který byl v silně podnapilém stavu. Tento byl řádně poučen a z místa poté vykázán a odeslán směrem k domovu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

4.9.2015

Zákaz řízení a nečekaný objev

Ve 13.46 strážníci při provádění měření rychlosti na ulici Ivana Javora zastavili vozidlo, jehož řidička byla pětadvacetiletá žena z Pucova. Prověřením této osoby bylo zjištěno, že nevlastní řidičské oprávnění a má vydán zákaz řízení motorových vozidel. Na místo byla z tohoto důvodu přivolána Policie ČR. Při následné prohlídce vozidla byl v zavazadlovém prostoru zjištěn batoh, uvnitř kterého byly nalezeny prostředky používající se na výrobu omamných látek. Celou věc si poté převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

4.9.2015

Agresivní pacient

V 18 hodin bylo přijato oznámení z nemocnice Kyjov, že byl na chirurgii přivezen pacient ve značně podnapilém stavu, který je rovněž velmi agresivní k ošetřujícímu personálu. Strážníci po příjezdu na místo v nemocnici asistovali po celou dobu ošetřování tohoto muže. Provedenou dechovou zkouškou u něj byla zjištěna hodnota 3.6 promile alkoholu. Posléze si agresivního opilce převzala Policie ČR, která provedla asistenci při jeho převozu na záchytnou stanici do Brna.

3.9.2015

Napadení

V 07.26 byla vyslána hlídka do nemocnice Kyjov. Zde došlo nejprve ke vzájemné hádce mezi mužem a ženou a následně i k fyzickému napadení ze strany ženy. Situace byla po příjezdu strážníků na místo ihned uklidněna a oba přítomní byli následně poučeni o možnosti dalšího postupu v dané věci. Poté se v klidu rozešli.

1.9.2015

na začátek stranySrpen 2015


Vyřizování účtů

V 18.50 bylo přijato telefonické oznámení, že na sídlišti Za Stadionem dochází ke vzájemnému fyzickému napadání mezi dvěma muži. Tito při řešení svých konfliktů rovněž vyvrátili i zde umístěnou lavičku. Strážníci na místě zjistili dvaadvacetiletého mladíka z Hranic na Moravě a devětadvacetiletého muže z Kyjova. Oba aktéři potyčky byli uklidněni a poté řádně poučeni, že se vzájemné rozepře dají řešit i jiným způsobem. Vzniklá škoda na majetku je nyní věcí dalšího šetření.

31.8.2015

Víkendové noci

O víkendu probíhali již pravidelné kontroly barů a nalévání alkoholu nezletilým. Dále se hlídky podíleli nad dodržováním veřejného pořádku v ulicích města Kyjov. Bylo rovněž řešeno několik přestupků souvisejících s rušením nočního klidu.

28-29.8.2015

Vzájemné fyzické napadání

V 08.10 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na Masarykova náměstí. Zde na tržišti docházelo ke vzájemnému napadání dvou mužů a to vše jen kvůli prodejnímu místu. Po příjezdu strážníků na místo byli oba prodejci ve věku čtyřiašedesát a jednasedmdesát let roztrženi a uklidněni. Následně byli oba muži řádně poučeni o možnosti dalšího postupu v dané věci.

26.8.2015

Krádež jízdního kola

Ve 23.45 bylo přijato telefonické oznámení, že v Bohuslavicích došlo ke krádeži žlutého jízdního kola s kotoučovými brzdami. Pachatel krádeže nejprve přeštípnul zámek a poté kolo odcizil. Oznamovateli bylo doporučeno celou věc nahlásit rovněž na Policii ČR.

21.8.2015

Ozbrojen plynovou pistolí

Ve 23 hodin byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na ulici Svatoborská ke kinu Panorama. Zde byl dopaden nebezpečný hledaný muž, který byl ozbrojen plynovou pistolí. Strážníci asistovali Policii ČR v doprovodu tohoto muže na ošetření do nemocnice a následném převozu do zadržovací cely.

20.8.2015

Krádež v OD Kaufland

Ve 21.44 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že chytili zloděje. Tento odcizil zboží v celkové hodnotě 158 Kč. Po příjezdu hlídky na místo se přestupce nacházel spolu s ochrankou již před OD Kaufland. Na opakovanou výzvu k prokázání totožnosti neznámý muž nereagoval a následně se dokonce rozhodl strážníky fyzicky napadnout. Tomuto bylo zabráněno a agresivnímu muži byla přiložena pouta. K prokázání totožnosti převezla hlídka muže na Policii ČR. Zde bylo zjištěno, že se jedná o jednatřicetiletého muže z Tišnova. Věc je nyní dále v šetření.

14.8.2015

Opilý narkoman

V 10.50 bylo přijato oznámení, že u kašny na Masarykově náměstí bezvládně leží mladý muž, který je nejspíše velmi podnapilý. Na místě byl hlídkou zjištěn třiatřicetiletý narkoman a bývalý recidivista propuštěn při hromadné amnestii. Tento na příjezd hlídky reagoval velmi agresivně. Situaci se strážníkům ovšem podařilo uklidnit a muž byl převezen na ošetření do nemocnice. Při zjištění, že po ošetření bude následovat převoz do PL v Brně, začala agrese muže opět velmi stoupat. To už museli strážníci použít donucovací prostředky a agresivnímu muži přiložit pouta. Poté následoval převoz do Brna. Věc bude posléze dořešena.

14.8.2015

XIX. Slovácký rok

Ve dnech 13. - 16. Srpna 2015 se konal již XIX. Slovácký rok v Kyjově. Jedná se o nejstarší regionální folklorní festival ČR. Tento festival má tradici již od roku 1921. I letos se na zdárném průběhu významným způsobem podílela Městská policie. Strážníci zajišťovali všechny průvody a jízdu králů, parkování v centru a odklon dopravy. Vzhledem k velmi vysoké návštěvnosti to nebyl vůbec lehký úkol. Tímto musíme poděkovat obyvatelům Kyjova za toleranci a ve většině případů i chápavý přístup. Největší poděkování patří těm, co bydlí v centru města, protože těch se slavnosti dotkly nejvíce. Jsme si vědomi, že museli strpět někdy menší a někdy i větší omezení z toho vyplývající. Proto ještě jednou děkujeme.

13-16.8.2015

Odcizená příruční taška

V pravé poledne byla na služebně nahlášena krádež černé příruční tašky, která obsahovala veškeré doklady, bankovní karty, klíče od vozidla, mobilní telefon a další věci. Ke krádeži došlo na ulici Havlíčkova. Majiteli taška sice omylem vypadla, ale po tomto zjištění se ji okamžitě vydal hledat. Najít se mu ji bohužel nepodařilo. Následným zpětným prověřením kamerového záznamu byl zjištěn automobil, jehož řidič u tašky zastavil, naložil ji a poté z místa odjel. Celá věc byla poté předána i se všemi zjištěnými skutečnostmi k dalšímu šetření Policii ČR.

12.8.2015

Agresivní mladík

O půlnoci bylo přijato telefonické oznámení se stížností na velmi hlučnou skupinku několika osob, která vesele popíjí a zároveň dělá velký nepořádek na ulici Nětčická. Po příjezdu strážníků na místo a následném pokusu o uklidnění této skupinky se jeden z podnapilých mladíků začal chovat velmi agresivně. Dokonce se rozhodl hlídku i fyzicky napadnout, ovšem bez úspěchu. Strážníci mladému muži za použití donucovacích prostředků přiložili pouta a poté byl převezen na záchytnou stanici do Brna. Dechovou zkouškou u něj bylo zjištěno 2.87 promile. Celá věc je nyní v dalším šetření.

11.8.2015

Krádež horského kola

V 16 hodin byla oznámena krádež horského kola na ulici Brandlova. Majitel si kolo nechal neuzamčené ve stojanu u prodejny PENNY a toho bohužel využil neznámý pachatel, který kolo odcizil. Celá věc byla následně předána k dalšímu šetření rovněž Policii ČR.

11.8.2015

Rušení nočního klidu

V průběhu víkendových nocí řešili hlídky několik přestupků. Jednalo se zejména o rušení nočního klidu a nedodržování veřejného pořádku. Dále probíhaly kontroly přilehlých uliček, okolí barů, heren a garáží. V několika nočních podnicích byly provedeny i kontroly nalévání alkoholu mladistvým.

8-9.2015

Ležel poblíž kolejí

V 10.55 bylo přijato telefonické oznámení, že poblíž garáží na ulici Riegrova leží neznámý muž u kolejí. Hlídka na místě zjistila spícího a značně podnapilého muže z Kyjova. Dechová zkouška u něj následně prokázala 3.11 promile alkoholu. Z důvodu zranění na hlavě byla muži přivolána sanita RZS, která si jej poté převezla na ošetření do nemocnice.

8.8.2015

Krádež v OD Kaufland

Ve 21.47 byli strážníci po přijatém oznámení vysláni do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje, který odcizil několik kusů zboží. Na místě byl ztotožněn jednadvacetiletý mladík ze Stavěšic. Z důvodu opakovaných krádeže byl mladý muž následně předán k dalšímu šetření Policii ČR.

6.8.2015

Agresivní host

V 15.10 bylo přijato telefonické oznámení od obsluhy místního baru, že k nim přišel neznámý host, který je opilý a agresivní. Strážníci na místě zjistili šestačtyřicetiletého muže z Vracova, který byl v silně podnapilém stavu a vulgárně urážel ostatní návštěvníky podniku. Agresivní muž byl uklidněn a řádně poučen. Dále u něj bylo zjištěno krvácející zranění na hlavě způsobené pravděpodobným pádem na chodník. Z tohoto důvodu byla k místu posléze přivolána RZS, která si muže odvezla na ošetření do nemocnice.

3.8.2015

Potyčka v baru

V 01.46 byla vyslána hlídka na žádost Policie ČR do místního baru na ulici Dobrovského, kde docházelo ke vzájemné rvačce mezi několika muži. Po příjezdu strážníků na místo v baru k napadání již nedocházelo. Během rvačky nevznikla žádná újma na zdraví či škoda na majetku. Hlídka dále zjistila svědky této události a tyto následně předala spolu s dalšími zjištěnými skutečnostmi Policii ČR.

3.8.2015

Opilý muž

Ve 23.00 byl při kontrole nádraží ČSAD spatřen značně opilý muž ležící na pozemní komunikaci. Po jeho probuzení a následném provedení dechové zkoušky mu byla zjištěna hodnota 3.28 promile alkoholu. Tento opilý muž byl z místa následně vykázán. Věc bude posléze dořešena.

1.8.2015

na začátek stranyČervenec 2015


Kradl lihoviny a sýr

V 10 hodin bylo přijato oznámení z prodejny Penny, že zde byl ostrahou chycen zloděj. Tento se dopustil krádeže tím, že přes pokladnu pronesl v batohu několik kusů lihovin a sýry. Strážníci na místě ztotožnili devětapadesátiletého muže z Hýsel. Celá věc je nyní dále v šetření.

30.7.2015

Podnapilý pacient

Ve 20 hodin bylo přijato telefonické oznámení z chirurgické ambulance v Kyjově, že mají v čekárně silně podnapilého pacienta, který odmítá odejít. Na místě byl hlídkou zjištěn sedmačtyřicetiletý muž z Veselí nad Moravou. Tento byl řádně poučen a poté z čekárny a taktéž celého areálu nemocnice vykázán.

27.7.2015

Agresivní muž

V 17.35 byla hlídka po přijatém oznámení vyslána do centra služeb pro seniory na ulici Strážovská, kde se nacházel velmi agresivní muž. Tento všechny neustále obtěžoval a z místa nechtěl odejít. Po příjezdu hlídky agresivita sedmatřicetiletého muže z Labut neustále stoupala, až se pokusil neúspěšně napadnout strážníky. Z toho důvodu byla muži následně přiložena pouta. Agresivní muž zjevně trpí psychickými problémy, tudíž byl za doprovodu jednoho ze strážníků převezen do PL Brno.

26.7.2015

Urážky a fyzické napadání

V 10.30 bylo přijato oznámení, že v jedné z prodejen na náměstí T.G.M. dochází k vulgárním urážkám a fyzickému napadání mezi nějakým mužem a ženou. Strážníci po příjezdu na místo vyhrocenou situaci mezi šestačtyřicetiletým mužem a třiačtyřicetiletou ženou uklidnili. Vzápětí přijela na místo i hlídka Policie ČR. Agresivní muž byl poté z prodejny vykázán. Napadená žena byla následně převezena na ošetření do nemocnice. Celou věc nyní dále šetří Policie ČR.

25.7.2015

Dopravní nehoda autobusu a několika vozidel

V 17 hodin došlo na ulici Strážovská k dopravní nehodě autobusu a dalších tří osobních vozidel. Tato nehoda si vyžádala i zranění několika osob. Strážníci na místě asistovali po dobu šetření této dopravní nehody.

24.7.2015

nehoda nehoda nehoda

Had

V 10.55 bylo přijato oznámení z místní firmy na ulici Svatoborská, že se ve vnitřních prostorách této firmy nachází had, který k smrti vyděsil pracující zaměstnance. Na místě byla nalezena užovka obojková, která byla následně hlídkou odborně odchycena.

24.7.2015

Spící opilý muž

V 06.57 byl hlídkou při kontrole parkoviště u kina Panorama zpozorován muž spící před prodejnou matrací. Tento opilý jednatřicetiletý muž z Kyjova byl probuzen, postaven na nohy, řádně poučen a následně z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

24.7.2015

Opilý výtržník

V 19.27 bylo přijato telefonické oznámení od správce městského koupaliště, že se v areálu koupaliště nachází velmi opilý mladík, který zde tropí výtržnosti a svým chování obtěžuje ostatní návštěvníky. Na místě hlídka zjistila šestnáctiletého mladíka z Kyjova. Provedená dechová zkouška u něj prokázala 2.35 promile alkoholu. Následně byl mladík z koupaliště vykázán a předán rodičům. Jelikož se jednalo o mladistvého, tak bude celá věc předána k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

23.7.2015

Opilý muž

V 10 hodin byli strážníci po oznámení vysláni na ulici Havlíčkova, kde se nacházel muž ležící bezvládně na zemi. V tomto muži byl po příjezdu hlídky na místo rozpoznán známý alkoholik z Kyjova. Strážníci jej probudili, řádně poučili a následně odeslali směrem k jeho nedalekému domovu. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

22.7.2015

Zranění hlavy

Ve 14.45 vyjela hlídka po oznámení k ubytovně na ulici Havlíčkova, kde se nacházel muž ležící na chodníku. Na místě byl zjištěn třiašedesátiletý muž z Kyjova s krvácejícím zraněním hlavy. Tento uvedl, že cestou na ubytovnu se mu zatočila hlava a poté upadl. K místu byla z důvodu zjištěného zranění ihned přivolána sanita, která si zraněného odvezla na ošetření do nemocnice.

21.7.2015

Fyzické napadení

Ve 21.22 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Chmelenec dochází k fyzickému napadání mezi několika muži. Strážníci ihned vyrazili na místo. Ani včasný příjezd hlídky ovšem nezabránil útočníkům v tom, aby z místa utekli. Zůstal zde pouze napadený devětadvacetiletý muž z Kyjova, který uvedl, že jej fyzicky napadli dva muži. Dále si stěžoval na bolesti v oblasti břicha a hlavy. Z tohoto důvodu byla přivolána RZS, která si jej odvezla na ošetření do nemocnice. Celá věc byla následně i se všemi zjištěnými skutečnostmi předána k dalšímu šetření Policii ČR.

18.7.2015

Zlomená větev poškodila vozidlo

V 07.20 vyjela hlídka na ulici Sv. Čecha, kde se během nočních poryvů silného větru zlomila větev ze stromu a tato následně spadla na poblíž stojící vozidlo, které poškodila. Situace byla hlídkou na místě nafocena a oznamovatel byl poučen o možnosti dalšího postupu v dané věci.

18.7.2015

nehoda nehoda nehoda

Had na zahradě

V 10.30 bylo přijato oznámení, že v zahradě jednoho domu na ulici Komenského se vyskytuje velký šedý had. Na místě strážníci naštěstí nezjistili žádného jedovatého nebo jinak nebezpečného hada, ale jednalo se pouze o neškodnou užovku. Tato byla následně hlídkou ze zahrady odstraněna.

17.7.2015

Podivně se chovající mladík

Ve 13 hodin byl při běžné kontrole nádraží ČSAD hlídkou spatřen podivně se chovající mladík. Tento klečel na zemi a střídavě upažoval a spínal ruce jako při modlitbě. Následně strážníci zjistili, že se jedná o pětadvacetiletého mladíka z Čeložnic, který byl pravděpodobně pod vlivem omamných látek. Mladík byl z místa poté vykázán. Celá věc je nyní v dalším šetření.

15.7.2015

Ztratili klíče, tak se rozhodli dveře vykopnout

V 6 hodin bylo přijato telefonické oznámení z panelového domu na sídlišti Zahradní, kde se neznámý opilý mladík pokoušel vykopnout dveře od bytu. Hlídka okamžitě vyrazila na místo, kde zjistila muže se ženou již sedící na chodbě vedle poškozených dveří. Žena, rovněž následně ověřená majitelka bytu uvedla, že při bujarém večerním popíjení ztratila klíče od bytu a po příchodu domů se dveře s přítelem rozhodli vykopnout. Dveře sice značně poškodili, ale dostat se přes ně se jim bohužel nepovedlo. Dvojici bylo vysvětleno, že zvolený způsob otevření bytu není moc vhodný a byl jim poskytnut telefon na zámečníka, čehož využili.

12.7.2015

Krádež jízdního kola

V 18.35 bylo přijato telefonické oznámení o odcizení pánského jízdního kola značky GT s dalším příslušenstvím. Ke krádeži došlo v nočních hodinách na ulici Jungmannova. Celková výše škody se vyšplhala na hodnotu 12 000 Kč. Věc byla následně předána Policii ČR k dalšímu šetření. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy.

11.7.2015

Pátek

Během páteční noci bylo při kontrole města řešeno několik potyček. Tyto se ovšem strážníkům dařilo ukončit již v zárodku a tudíž nedošlo k žádnému eventuálnímu zranění. Dále byl rovněž prováděn dohled nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku ve všech ulicích města Kyjova.

10.7.2015

Agresivní opilec

Ve 23 hodin byla přijata žádost operačního RZS, že na ulici Tyršova probíhá ošetření značně opilého muže, který jeví známky agrese. Z tohoto důvodu byla na místo vyslána hlídka, která zde následně asistovala po celou dobu ošetření opilého pacienta.

6.7.2015

Krádež v OD Kaufland

V 17 hodin byli vysláni strážníci do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Na místě byl zjištěn dvaatřicetiletý muž z Kyjova, který odcizil LED svítilnu v celkové hodnotě 500 Kč. Věc bude posléze dořešena.

6.7.2015

Víkend

O víkendu probíhaly pravidelné kontroly barů a s nimi spojené nalévání alkoholu nezletilým. Dále se strážníci podíleli nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku v ulicích města Kyjova, kdy bylo v průběhu noci uklidněno nemalé množství skupinek porušujících právě noční klid a několik osob páchajících přestupky na úseku veřejného pořádku.

3-4.7.2015

Znečištění ulic města Kyjova

V 7 hodin byly hlídkou při pravidelné kontrole ulic Smetanova a Dobrovského zjištěny znečištěné chodníky v podobě pohozených žárovek, vylitého oleje a dalších rozházených odpadků. Stalo se tak již po několikáté. Strážníci nyní usilovně pracují nad odhalením prozatím neznámého pachatele.

3.7.2015

Opilá žena

Ve 22.40 byla po oznámení vyslána hlídka k městské knihovně v Kyjově, kde se nacházela spící opilá žena. Tato padesátiletá žena z Kyjova byla po příjezdu strážníků sice probuzena, ale nebyla schopna chůze ani souvislé komunikace. Po provedené dechové zkoušce přístroj ukázal naměřenou hodnotu 3,45 promile alkoholu. Z tohoto důvodu byla žena převezena do nemocnice na ošetření, zda není zraněná. Věc bude posléze dořešena.

2.7.2015

na začátek stranyČerven 2015


Odcizené litinové radiátory

Ve 21.32 bylo přijato telefonické oznámení od paní bydlící na ulici tř. Palackého, že jim neznámý pachatel odcizil litinové radiátory. Radiátory byly odcizeny během noci, kdy celá rodina odjela na oslavu narozenin. Oznamovatelka byla řádně poučena o možnosti dalšího postupu v dané věci.

28.6.2015

Muž spící v kolejišti

V 18.37 při kontrole okolí přejezdu na ulici Komenského strážníci spatřili muže ležícího a spícího v kolejišti. Jednalo se o jednašedesátiletého muže z Kyjova, který byl v silně podnapilém stavu. Tento byl ihned probuzen a z kolejiště vykázán. Následně uvedl, že slavil narozeniny kamaráda, kde vypil více alkoholu než je zdrávo. Dechovou zkouškou u něj byla naměřena hodnota 2,41 promile alkoholu. Věc je nyní dále v řešení.

27.6.2015

Nereagoval na zvonění

Ve 22.15 bylo přijato telefonické oznámení od paní z Kyjova, která právě přijela z práce a nemůže se dostat domů, kde se má nacházet její manžel spolu s malým dítětem. Na zvonění a bouchání na dveře nikdo nereaguje. Strážníci na místě zjistili zapnutou televizi v jednom z pokojů, ale na zvonění a bouchání na dveře stále nikdo nereagoval. Z tohoto důvodu byla k místu přivolána jednotka HZS, která byt následně otevřela. Po kontrole domu byl manžel i s dítětem nalezen v pokoji a to v naprostém pořádku. Pouze tvrdě usnul, a tudíž zvonek neslyšel.

26.6.2015

Opilec na chodníku

V 15.30 bylo přijato oznámení, že na ulici tř. Komenského leží na chodníku velmi opilý muž. Jednalo se o šestačtyřicetiletého muže z Milotic. Tento byl hlídkou probuzen, poté z místa vykázán a odeslán na ubytovnu, kde nyní žije. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

26.6.2015

Fyzické napadení

V 16.30 byla po oznámení vyslána hlídka na místní ubytovnu, kde došlo k fyzickému napadení. Na místě byl hlídkou zjištěn mladík z Kyjova, který několikrát udeřil svou jednačtyřicetiletou spolubydlící. Tato posléze utekla. Napadenou ženu strážníci nalezli nedaleko ubytovny. Následně byla žena odvezena na ošetření do nemocnice. Celá věc je nyní dále v šetření.

24.6.2015

Vylezl na střechu a nechtěl dolů

V 8 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Jiráskova vylezl neznámý muž na střechu jednoho z rodinných domů a odtud nechtěl dolů. Na místě byl zjištěn mladík z Kyjova, který byl pravděpodobně pod vlivem omamných látek. K místu byla následně přivolána i jednotka HZS, s jejíž pomocí se podařilo mladíka dostat ze střechy dolů na zem. Poté byl mladý muž za doprovodu jednoho ze strážníků převezen do PL Brno.

24.6.2015

Odcizila pomádu na rty

V 15.14 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že zde chytili zloděje. Jednalo se o nezletilou dívku z Vracova, která odcizila pomádu na rty. Na místě se nacházela i se svým otcem, který o krádeži netušil a z dcery byl velmi zklamaný. Celá věc bude předána k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

20.6.2015

Nechtěl opustit autobus

Ve 22.30 přišla za hlídkou při kontrole odjezdů posledních spojů na nádraží ČSAD řidička jednoho z autobusů. Tato oznámila, že její kolega na spoji do Hodonína má v autobuse opilého pasažéra, který nechce vystoupit. Po příjezdu tohoto autobusu na nádraží byl opilý dvaatřicetiletý muž hlídkou z autobusu vykázán, čehož uposlechl a poté vystoupil. Věc bude posléze dořešena.

19.6.2015

Měl na starost dítě, přesto se opil

Ve 14.25 bylo přijato oznámení, že na autobusovém nádraží v Kyjově se nachází značně opilý muž ležící na zemi a jeho malé dítě pobíhá mezi autobusy. Strážníci na místě probudili a ztotožnili čtyřiadvacetiletého mladého muže ze Skoronic. Tomuto nezodpovědnému otci byla dechovou zkouškou naměřena hodnota 1.98 promile. S ohledem na přibližně dvouleté dítě byl následně muži umožněn nástup do autobusu a odjezd domu. Celá věc bude posléze předána k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

19.6.2015

V opilosti házela skleněné lahve

Ve 14 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici tř. Komenského se nachází opilá žena, která hází skleněné lahve po projíždějících vozidlech. Hlídka po okamžitém příjezdu na místo zjistila velmi opilou dvaašedesátiletou ženu ze Svatobořic, která již ležela na zemi vedle zastávky. Bylo zjištěno, že skleněné lahve sice házela, ale žádné vozidlo se jí naštěstí trefit nepodařilo. Celá věc je nyní v dalším šetření.

19.6.2015

Krádež v OD Kaufland

V pravé poledne byli strážníci vysláni do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Tímto byl mladík z Boršova, který odcizil dva kusy prstýnků. Za spáchaný přestupek byla mladému muži následně uložena bloková pokuta.

19.6.2015

Opilá žena

V 1.13 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení, že na ulici tř. Palackého leží neznámá žena, zřejmě pod vlivem alkoholu. Na místě byla hlídkou opravdu zjištěna značně opilá pětadvacetiletá žena z Hodonína. Provedená dechová zkouška u ní prokázala 2.01 promile alkoholu. K místu byla přivolána i sanita RZS. Proběhlo ošetření, ale nebylo zjištěno žádné zranění. Opilou ženu si po následném vyrozumění vyzvedl její přítel. Věc bude posléze dořešena.

17.6.2015

Pád stromu na vozidlo

V 18.15 bylo přijato oznámení, že na ulici Školní došlo k pádu stromu na zde zaparkované vozidlo. Celou událost nyní dále prošetřuje Policie ČR.

14.6.2015

nehoda nehoda nehoda

Potyčka v baru Tropic

V 03.27 byla vyslána hlídka na žádost Policie ČR do baru Tropic, kde docházelo ke rvačce mezi několika mladíky. Spolu s hlídkou Městské policie se na místo dostavila i Policie ČR. Situace byla po příjezdu obou hlídek uklidněna. Z důvodu zranění jednoho z účastníků této rvačky Policie ČR celou věc dále šetří. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy, které budou následně poskytnuty jako důkazní materiál.

12.6.2015

Zamčen na záchodě

Ve 13.54 bylo přijato telefonické oznámení od obsluhy jednoho z místních barů s žádostí o pomoc s neznámým mužem, který se zamknul uvnitř baru na WC a odmítá otevřít. Na místě byl již v otevřeném WC zjištěn naprosto opilý jednašedesátiletý muž z Kyjova. Tento nebyl schopen chůze ani souvislé komunikace. Opilec byl z baru následně vyveden a posléze předán do rukou rodinného příslušníka. Celá věc bude po vystřízlivění dořešena.

10.6.2015

Opilec na nádraží ČSAD

V 10.16 byla po oznámení vyslána hlídka na nádraží ČSAD. Zde se na zemi povaloval opilý osmašedesátiletý muž z Kyjova. Tento byl hlídkou postaven na nohy, řádně poučen a poté z místa vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

9.6.2015

Opilý a agresivní syn

Ve 21.42 bylo přijato oznámení od paní bydlící na sídlišti Za Stadionem. Tato měla velký strach a obavy o své zdraví a majetek. Důvodem byl její vlastní syn, který se vrátil domů ve velmi opilém stavu a v bytě začal tropit výtržnosti. Ze strany syna došlo i na verbální napadání a rozbíjení movitých věcí. Po okamžitém příjezdu hlídky na místo byla opilému osmatřicetiletému muži z důvodu jeho značně agresivního chování přiložena pouta. Provedenou dechovou zkouškou mu byla naměřena hodnota 1.66 promile. Poté následoval převoz na PL, který se uskutečnil za doprovodu jednoho ze strážníků.

8.6.2015

Motorka u obou dopravních nehod

Nejprve došlo v 16.47 k dopravní nehodě motocyklu ve směru na Svatobořice-Mistřín. Strážníci na místě usměrňovali provoz po celou dobu šetření dopravní nehody.

6.6.2015

nehoda nehoda nehodaDalší dopravní nehodou byl v 18.30 střet motocyklu s osobním automobilem v Bohuslavicích u Kyjova. Jednalo se o dopravní nehodu, která si vyžádala zranění. I zde strážníci spolupracovali s Policií ČR a odkláněli dopravu po celou dobu šetření této události.

6.6.2015

nehoda nehoda nehoda nehoda

Rekordman

V 15.20 bylo přijato oznámení, že na ulici tř. Komenského leží na zemi opilý a zraněný muž. Na místě byl zjištěn jednačtyřicetiletý muž z Kyjova. Tento měl na těle drobná zranění a nebyl schopen pohybu ani komunikace. Při zjišťování množství alkoholu v dechu čekalo strážníky velké překvapení. Muži bylo totiž naměřeno celých 5,5 promile. Na místo byla posléze přivolána RZS, která si jej odvezla na následné ošetření do nemocnice.

6.6.2015

Vloupání do provozovny

V 08.10 bylo přijato oznámení od provozovatelky místního bufetu, že se do její provozovny během noci vloupal neznámý pachatel. Tomuto se ovšem díky spuštění alarmu nepodařilo dostat až k pokladně a z místa raději utekl. Pachateli k vloupání postačila pouze otevřená ventilace na okně. Celá věc byla následně předána k dalšímu šetření Policii ČR.

6.6.2015

Okradení seniorky

V 11.14 došlo na sídlišti Za Stadionem k okradení seniorky. Pachatelem měl být dle oznamovatelky štíhlý mladík tmavší pleti s modrou mikinou, kraťasy a "skejťáckou" čepicí s rovným kšiltem. Tento seniorce z rukou vytrhnul peněženku s finanční hotovostí a poté z místa utekl. Celá věc je nyní dále v šetření.

5.6.2015

Batole ve vozidle

V 09.30 zastavila hlídku při kontrole ulice Riegrova paní ze Sobůlek s tím, že si omylem zabouchla klíče ve vozidle zaparkovaném u kina Panorama. Uvnitř vozidla se ovšem nenacházela jen její kabelka s dalšími osobními věcmi, ale i malé batole. Strážníci z tohoto důvodu neváhali a starší automobil ihned za pomoci drátu otevřeli. Následně bylo batole předáno v naprostém pořádku mamince.

5.6.2015

Pokus o krádež kabelky

V 8.50 se na služebnu Městské policie dostavila paní z Dambořic, která oznámila, že jí byla v jednom z obchodních domů v Kyjově odcizena kabelka. Uvnitř kabelky se nacházely veškeré doklady, finanční hotovost a další cenné věci. Pachatelkou měla být dle popisu oznamovatelky žena plnější postavy v proužkovaném tričku. Celá situace má ovšem šťastný konec, jelikož byla kabelka i se všemi věcmi po chvíli nalezena hozená pod regály se zbožím. S největší pravděpodobností se pachatelka krádeže zalekla okamžitého křiku okradené ženy a kabelku odhodila. Nyní probíhá kontrola kamerového záznamu v okolí prodejny a věc je dále v šetření.

4.6.2015

na začátek stranyKvěten 2015


Opilá žena

Ve 21.28 bylo přijato oznámení, že na ulici Strážovská se ve vozovce pohybuje značně opilá žena. Hlídka na místě zjistila devětapadesátiletou ženu z Kyjova, které byla následnou dechovou zkouškou naměřena hodnota 1,58 promile. Hlídka ženu poté řádně poučila a odeslala směrem k domovu.

31.5.2015

Napaden třemi mladíky

Chvíli po půlnoci bylo přijato telefonické oznámení od pána z Kyjova, že na náměstí T.G.M. upozornil tři mladíky, aby po sobě uklidili rozbité sklo a tito jej následně fyzicky napadli. Došlo na několik úderů do oblasti hlavy. Po útoku z místa ovšem mladí muži ihned utekli. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy a celá věc je dále v šetření.

30.5.2015

Opilec u prodejny LIDL

V 11.31 bylo přijato oznámení, že u prodejny LIDL leží na zemi opilý muž. Strážníci na místě zjistili známého problémové opilce z Kyjova. Tento požil větším množství alkoholu než je zdrávo. Opilec nebyl schopen chůze ani souvislé komunikace. Dechovou zkouškou mu byla naměřena hodnota 2,22 promile. Věc bude po vystřízlivění dořešena uloženou blokovou pokutou.

29.5.2015

Kradl nezletilý

V 17.38 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny Penny, že zde ostraha chytila zloděje. Po příjezdu na místo hlídku čekalo velké překvapení. Nekradla totiž dospělá osoba, ale nezletilý chlapec, kterému bylo pouhých čtrnáct let. Chlapec odcizil zboží v celkové hodnotě 230 Kč. Celá věc byla následně oznámena příslušnému správnímu orgánu, kde bude vše dořešeno.

27.5.2015

Podivné sms zprávy

Ve 20.15 byla přijata telefonická žádost od paní z Hodonína, že její kamarád vlastní v Kyjově prodejnu a odtud jí posílá velmi podivné sms zprávy. Oznamovatelka měla velkou obavu, aby ho nenapadlo si něco udělat. Hlídka ihned vyrazila na místo. Zde byla spolu s Policií ČR a jednotkou HZS Kyjov prodejna otevřena. Uvnitř byl opravdu nalezen šestačtyřicetiletý muž s mobilem v ruce. Bylo zjištěno, že muž je sice opilý, ale v naprostém pořádku. Nakonec byla na místo přivolána i sanita RZS, která si jej odvezla na ošetření do nemocnice.

26.5.2015

Opilý muž

V 6.23 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na ulici Havlíčkova, kde se nacházel značně opilý muž ohrožující svým chováním provoz na pozemní komunikaci. Strážníci po příjezdu na místo zjistili známého dvaačtyřicetiletého problémového opilce z Kyjova. Tento byl hlídkou řádně poučen a z místa posléze vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

26.5.2015

Vzrůstající agrese pacienta

V 18.46 bylo přijato oznámení z nemocnice Kyjov. Důvodem byla zvyšující se agrese ze strany pacienta vůči ošetřujícímu personálu. Značně opilý agresivní pacient byl po příjezdu hlídky na místo uklidněn a následně za doprovodu jednoho ze strážníků převezen na záchytnou stanici do Brna.

23.5.2015

Opil se a upadl

V 17.10 bylo přijato telefonické oznámení, že se po vozovce na ulici Nětčická nebezpečně pohybuje opilý muž. Tento navíc upadl a způsobil si krvavé zranění na hlavně. Na místě byl hlídkou zjištěn osmatřicetiletý muže z Kyjova v silně podnapilém stavu. Z důvodu vzniklého zranění mu byla posléze přivolána sanita RZS, která si jej odvezla na ošetření do nemocnice. Věc je dále v řešení.

23.5.2015

Agresivní syn

V 16.45 bylo na služebně přijato oznámení od muže bydlícího na ulici Smetanova. Tento měl strach ze svého vlastního syna, který přišel domů opilý a byl zjevně pod vlivem omamných látek. Poté jej v domě popadl velký vztek a začal rozhazovat věci a ničit veškerý nábytek. Následoval okamžitý výjezd strážníků na místo. Mladíkovi se ovšem podařilo ještě před příjezdem hlídky z domu utéct. Celá věc byla z tohoto důvodu následně předána i se všemi zjištěnými skutečnostmi Policii ČR k dalšímu šetření.

23.5.2015

Pátek

V pátek ve večerních a nočních hodinách byla provedena pravidelná namátková kontrola restaurací a barů se zaměřením na nalévání alkoholu osobám mladším 18 let. Bylo zjištěno několik mladistvých pod vlivem alkoholu. Vše je prozatím v dalším šetření.

22.5.2015

Opilec

Ve 14.30 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na autobusové nádraží, kde se před vchodem do čekárny povaloval značně opilý muž. Na místě byl zjištěn osmadvacetiletý muž z Nechvalína. Tento byl hlídkou postaven na nohy, řádně poučen a následně z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

22.5.2015

Zmatený nahý muž

V 19 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že u železničního přejezdu na Milotice se pohybuje nahý muž. Hlídka po příjezdu na místo zjistila zcela obnaženého šestapadesátiletého muže z Vracova, který stál nedaleko kolejí a působil velmi zmateně. Strážníci muže zajistili a poté byl přivolanou sanitou RZS odvezen na ošetření do nemocnice. Po ošetření následoval převoz do psychiatrické léčebny.

20.5.2015

Agresivní pacientka

V 17 hodin byla vyslána hlídka na žádost PČR do nemocnice Kyjov. Docházelo zde k ošetřování ženy, která se pokusila o sebevraždu. Jednalo se o ženu velmi agresivní. Tato se po příjezdu hlídky na místo pokusila dokonce napadnout ošetřující personál, čemuž bylo zabráněno. Agresivní ženě byla následně přiložena pouta. Posléze si celou věc převzala Policie ČR.

17.5.2015

Opilí mladíci

V 18.40 byla hlídka při kontrole ulice Jungmannova zastavena starším občanem. Tento oznámil, že jej před malou chvílí verbálně napadala a urážela skupinka opilých mladíků. Dle popisu se podařilo strážníkům tuto skupinku zanedlouho najít poblíž ulice Riegrova. V průběhu ověřování totožností bylo zjištěno, že je jeden z mladíků ve věku pouhých šestnáct let. Následnou dechovou zkouškou mu byla dokonce naměřena hodnota 1.73 promile. K poskytnutí alkoholu se po chvíli doznal jeho starší jednadvacetiletý kamarád, kterému strážníci následně uložili blokovou pokutu. Celá věc byla posléze předána k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

15.5.2015

Nebezpečně se pohyboval po vozovce

Ve 22.27 bylo přijato telefonické oznámení se žádostí o příjezd hlídky na ulici Jungmannova, kde se nacházel značně opilý muž. Tento se neustále nebezpečně pohyboval po celé šíři komunikace a tímto chováním ohrožoval nejen sám sebe, ale i ostatní účastníky silničního provozu. Strážníci na místě zjistili čtyřiapadesátiletého muže z Věteřova. Opilec byl velmi agresivní, vulgární a silně znečištěný. Z důvodu jeho krvácejícího zranění na hlavě byla na místo přivolána RZS. V průběhu ošetřování agrese opilého muže neustále vzrůstala, proto bylo použito donucovacích prostředků ke zklidnění. Po ukončení ošetření byl opilý muž převezen za doprovodu jednoho ze strážníků na záchytnou stanici do Brna.

14.5.2015

Krádež v OD Kaufland

V pravé poledne vyjeli strážníci po oznámení do prodejny Kaufland. Zde ostraha chytila pětadvacetiletou ženu z Blatnice pod Sv. Antonínkem, která odcizila několik kusů koblih. Na místě byla ženě za spáchaný přestupek uložena bloková pokuta.

12.5.2015

Dopravní nehoda

V 09.40 byli strážníci při kontrole ulice Strážovská svědky drobné dopravní nehody dvou osobních vozidel. K žádnému zranění při této dopravní nehodě nedošlo. Na místo byla posléze přivolána Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

12.5.2015

nehoda nehoda nehoda nehoda

Krádež kabelky

V 10 hodin se na služebnu dostavila žena z Kyjova, která přišla nahlásit krádež kabelky. Tuto ji měl odcizit neznámý pachatel v průběhu noci v baru Tropic. Uvnitř kabelky se kromě několika osobních věcí nacházely i dva mobilní telefony. Oznamovatelce bylo doporučeno celou věc nahlásit rovněž na Policii ČR.

10.5.2015

Opilec

Chvíli po půlnoci bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Jiráskova se nachází muž ležící na silnici. Hlídka na místě při bližší kontrole zjistila, že muž již stojí na nohou, ale je zcela zjevně v podnapilém stavu. Dechová zkouška u něj prokázala 2 promile alkoholu. Třiatřicetiletý muž z Moravan byl poté z místa vykázán a odeslán směrem k domovu. Této výzvy uposlechl.

8.5.2015

Rozbil výlohu a utekl

V 09.30 bylo přijato telefonické oznámení, že v průběhu noci rozbil na ulici Svatoborská neznámý pachatel výlohu jedné z prodejen. Strážníci nyní vyhodnocují kamerový záznam, jenž bude následně poskytnut Policii ČR, která danou věc dále šetří.

7.5.2015

Chvilková nepozornost

V 10.38 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že zde ostraha chytila pomocí kamerového záznamu zloděje. Na místě byl zjištěn čtyřiatřicetiletý muž, kterému se bohužel nepodařilo uhlídat jeho dvě děti ve věku tři a šest let. Těmto se za chvilkové nepozornosti otce podařilo ujíst z několika kousků pečiva. To bohužel otec nevěděl a koupi pečiva u pokladny nenahlásil. Z důvodu tohoto zjištění byla následně celá věc vyřešena domluvou.

3.5.2015

Potyčka dvou mladíků

V 01.40 byla při kontrole kamerového systému u baru Tropic zpozorována potyčka dvou mladíků. Po příjezdu hlídky na místo se jeden z rváčů dal na útěk. Tento byl ovšem opodál strážníky dostižen. Účastníky rvačky byli jednadvacetiletý mladík z Hodonína a jeho čtyřiadvacetiletý sok z Vracova. Hlídka situaci před barem uklidnila a oba aktéři byli následně z místa vykázáni. Věc je dále v šetření.

1.5.2015na začátek stranyDuben 2015


Opilý muž

Ve 14.35 byla po oznámení vyslána hlídka na ulici Vrchlického. Zde se na chodníku povaloval značně opilý muž. Tento známý problémový alkoholik byl po příjezdu strážníků na místo probuzen a poté z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

29.4.2015

Opilý muž na chodníku

Ve 12.11 bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Brandlova leží na jednom z chodníků muž v bezvládném stavu. Hlídka po příjezdu na místo zjistila velmi opilého šestatřicetiletého muže z Hodonína, který nebyl schopen chůze ani souvislé řeči. Dechová zkouška u něj prokázala 2,12 promile. Následně byla vyrozuměna matka dotyčného, která si jej posléze převzala. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

26.4.2015

Víkend

Během víkendu strážníci, jak je již zvykem, dohlíželi na dodržování veřejného pořádku v ulicích města Kyjov. Proběhla zvýšená kontrola nočních podniků se zaměřením na nalévání alkoholu mladistvým. V průběhu noci bylo řešeno několik případů týkajících se rušení nočního klidu.

24.4.2015

Krádež jízdního kola

V 15.56 byla na služebně Městské policie nahlášena krádež pánského horského kola. Kolo bylo odcizeno ze stojanu u gymnázia na ulici tř. Komenského a to během vyučování. Oznamovateli bylo doporučenou celou věc nahlásit taktéž na Policii ČR.

23.4.2015

Vandal

V 15.31 bylo přijato telefonické oznámení, že na zastávce ČD u šroubáren poškozuje neznámý mladík zastávku různými nákresy. Strážníci na místě zjistili třiadvacetiletého mladíka z Kyjova, který nejprve zapíral, ale posléze se ke všemu doznal. Z tohoto důvodu byl mladý muž následně předán i se všemi zjištěnými skutečnostmi k dalšímu šetření Policii ČR.

23.4.2015

Vzájemné fyzické napadení

V 16 hodin došlo v městském parku ke vzájemnému fyzickému napadení dvou žen. Jednalo se o ženy z Kyjova ve věku dvaačtyřicet a dvaadvacet let. Situace byla strážníky uklidněna. Jelikož se jedná o návrhový přestupek, byly obě ženy následně poučeny o možnosti dalšího postupu v dané věci. K žádnému zranění nedošlo.

21.4.2015

Dítě v ohrožení

V 10 hodin byla vyslána hlídka po oznámení Policie ČR na ulici Kollárova, kde matka omylem zabouchla dveře od bytu, ve kterém se nacházelo šestiměsíční dítě. Na místo byla poté rovněž přivolána jednotka hasičského záchranného sboru, která byt za asistence Městské police otevřela. Dítě bylo nalezeno v naprostém pořádku.

21.4.2015

Značně opilá žena

V 09.36 bylo přijato oznámení, že na zastávce ČD u šroubáren leží na nástupišti žena v bezvládném stavu. Tato při vystupování z vlaku upadla a následně zůstala ležet na zemi. Na místě hlídka zjistila značně opilou čtyřicetiletou ženu ze Svitav, u které dechová zkouška prokázala hodnotu 3,11 promile alkoholu. Poté byla k místu přivolána RZS, která ženu následně odvezla na ošetření do nemocnice. Věc bude posléze dořešena.

18.4.2015

Krádež v OD Kaufland

Ve 14.20 vyjela hlídka do OD Kaufland, kde chytili zloděje. Na místě byla zjištěna pětasedmdesátiletá žena z Kyjova, která odcizila několik kusů zboží. Celá věc byla následně vyřešena uloženou blokovou pokutou.

16.4.2015

Opilce v záhoně

Ve 12.53 byla přijata telefonická stížnost na muže ležícího v záhoně uvnitř areálu nemocnice. Po příjezdu hlídky byl na místě zjištěn velmi opilý čtyřiačtyřicetiletý muž z Vacenovic. Tento byl strážníky řádně poučen a z areálu nemocnice následně vykázán. Věc bude dořešena po vystřízlivění.

16.4.2015

Opilec na chodníku

V 10.20 byla po oznámení vyslána hlídka na ulici Jiráskova, kde se na jednom z chodníků nacházel značně opilý a pomočený muž. Strážníci na místě postaršího opilého muže z Kyjova postavili na nohy a následnou dechovou zkouškou mu naměřili hodnotu 2.03 promile. Poté byl odeslán směrem k domovu. Věc bude posléze dořešena.

16.4.2015

Utonulý muž

V 19.10 se na služebnu dostavil pán z Kyjova s oznámení, že již týden neviděl svého dvaašedesátiletého kamaráda a má o něj strach. Tento nereaguje na telefon, ani neotvírá při osobní návštěvě u něj doma. Z tohoto důvodu byla k místu bydliště vyslána hlídka. Na místě bylo přes vchodové dveře slyšet hrající rádio, ale přes okna nebyl zaznamenán žádný pohyb a stále nikdo neotvíral. Poté byla k místu přivolána i hlídka Police ČR. Po vniknutí do domu a následném prohledání všech prostor byl muž nalezen v zahradním jezírku. Bohužel již nejevil známky života. Věc je nyní v dalším šetření.

15.4.2015

Ukradla zahradní nůžky

V 17.07 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Na místě byla hlídkou zjištěna postarší paní z Archlebova, která odcizila zahradní nůžky. Za tento přestupek byla ženě udělena bloková pokuta.

15.4.2015

Krádež v prodejně Marína

Ve 13 hodin vyjeli strážníci do místní prodejny potravin, kde byla chycena žena, která odcizila zboží v celkové hodnotě 170 Kč. Jednalo se o třiaosmdesátiletou paní z Kyjova. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

15.4.2015

Agresivní žena

V průběhu dne bylo na služebně Městské policie přijato několik stížností na vulgární chování a dokonce i občasné fyzické napadání osob ze strany ženy bydlící v Kyjově, u které je známo, že má již delší dobu značné psychické problémy. Jelikož se žena neustále pohybovala, bylo složité ji vypátrat. Toto se ovšem podařilo v 11.40, kdy byla spatřena na náměstí v Kyjově. Při spatření hlídky začala žena ihned odcházet. Následně se pokusila schovat v jedné z prodejen textilu. Toto strážníci zaregistrovali a do prodejny se vydali. Zde se po příchodu hlídky agresivita ženy vystupňovala až k pokusu o fyzické napadení jednoho ze strážníků. Tomuto bylo ovšem zabráněno a ženě s neutichající agresí byla posléze přiložena pouta. Poté byla na místo přivolána sanita RZS, která psychicky nemocné ženě aplikovala utěšující injekci a následně ji odvezla za doprovodu jednoho ze strážníků do psychiatrické léčebny.

14.4.2015

Krádež v prodejně LIDL

V 8 hodin byla vyslána hlídka do prodejny LIDL. Zde byla ostrahou chycena pětasedmdesátiletá žena z Nechvalína, která odcizila několik kusů zboží v celkové hodnotě 168 Kč. Věc byla posléze vyřešena udělenou blokovou pokutou.

13.4.2015

Krádež v OD Kaufland

V 10.47 vyjeli strážníci do OD Kaufland, kde byl ostrahou chycen muž, který odcizil několik kusů alkalických baterií v celkové hodnotě 119 Kč. Za spáchaný přestupek byla šestašedesátiletému muži z Věteřova udělena bloková pokuta ve výši 1000 Kč.

11.4.2015

Planý poplach

V 02.36 byla na žádost RZS vyslána hlídka na sídliště Klínky, kde mělo dojít k pokusu o sebevraždu v jedné domácnosti ze strany manželky. Po okamžitém příjezdu hlídky na místo bylo ovšem zjištěno, že se jedná pouze o planý poplach. Manžel, léčící se na psychiatrii si špatně vyložil manželčino pravidelné užívání prášku na spaní.

9.4.2015

Kradl pivo

Ve 14.30 bylo přijato telefonické oznámení z prodejny LIDL, že zde ostraha chytila zloděje. Na místě byl hlídkou zjištěn jednačtyřicetiletý muž z Kyjova, který odcizil lahev piva. Muži byla za spáchanou krádež následně udělena bloková pokuta.

5.4.2015

Opilý muž

Ve 13 hodin byla vyslána hlídka na nádraží ČSAD z důvodu značně opilého muže, který nejprve močil všude kolem sebe a poté se na chodníku uchýlil ke svlékání s tím, že jde spát. Jednalo se o šestačtyřicetiletého opilce z Vracova. Tento byl po příjezdu hlídky z místa vykázán a doprovozen na autobus, který jej odvezl domů. Dechovou zkouškou byla muži zjištěna hodnota 3,02 promile alkoholu. Celá věc bude po vystřízlivění dořešena.

3.4.2015

Agresivní klient

V 10.24 bylo přijato oznámení od zaměstnankyně Úřadu práce, že ji v kanceláři obtěžuje a vulgárně uráží velmi agresivní klient. Na místo byla ihned vyslána hlídka, která po příjezdu devětapadesátiletého muže z Bukovan zklidnila, řádně poučila a následně z místa vykázala.

2.4.2015

Opilec

O půlnoci byl hlídkou při kontrole ulice Mezivodí zjištěn bezvládně ležící muž na zemi. Jednalo se o značně opilého dvaašedesátiletého muže z Kyjova, který nebyl schopen pohybu a pravděpodobným pádem si způsobil krvavé zranění na tváři. Na místo byla poté přivolána RZS, která si muže odvezla na ošetření do nemocnice.

2.4.2015na začátek stranyBřezen 2015


Vulgární mladík v podnapilém stavu

V 19.56 byla po přijatém oznámení vyslána hlídka na ulici Tyršova. Zde neznámý mladík bezdůvodně bouchal na dveře domů a rovněž do zaparkovaných vozidel. Na místě byl zjištěn značně opilý, agresivní a vulgární třiatřicetiletý muž z Kyjova, který v době příjezdu hlídky tloukl hlavou do sloupu veřejného osvětlení. Tento byl hlídkou vyzván, aby se ihned uklidnil, čehož neučinil. Z důvodu pokračujícího velmi agresivního chování byla muži přiložena pouta. Následně byl přivolanou sanitou převezen do nemocnice ke zjištění, zda si svým výstupem nezpůsobil nějaká zranění. Celá věc je nyní dále v šetření.

31.3.2015

Posprejované vchodové dveře

V 11.25 bylo přijato oznámení od paní z ulice Nerudova, že jim někdo posprejoval vchodové dveře. Na místě hlídka vše zkontrolovala a zadokumentovala. Jelikož se jedná o trestný čin, byla celá věc posléze předána k dalšímu šetření Policii ČR.

31.3.2015

Dopravní nehoda

V 8 hodin došlo na ulici tř. Palackého ke střetu dvou osobních vozidel. Nehoda se obešla bez zranění. Strážníci na místě poté usměrňovali provoz po celou dobu šetření této dopravní nehody.

30.3.2015

Krádež v prodejně PENNY

Ve 12.44 bylo přijato oznámení z prodejny PENNY, kde byla přistižena žena, která odcizila zboží v celkové hodnotě 87 Kč. Za spáchaný přestupek hlídka osmadvacetileté ženě z Hodonína následně udělila blokovou pokutu.

30.3.2015

Zloděj v OD Kaufland

V 9 hodin bylo přijato telefonické oznámení z Kauflandu, že zde ostraha chytila zloděje. Jednalo se o jednašedesátiletou ženu z Blatnice pod Svatým Antonínkem. Tato odcizila několik kusů zboží v celkové hodnotě přesahující 100 Kč. Celá věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou 1000 Kč.

30.3.2015

Kradl piva

V 11.40 vyjeli strážníci do prodejny PENNY, kde chytili zloděje. Na místě byl hlídkou zjištěn čtyřicetiletý muž z Bukovan, který odcizil několik kusů piv. Muži byla za spáchaný přestupek uložena bloková pokuta.

28.3.2015

Řídil pod vlivem

V 05.18 byli hlídkou na náměstí T.G.M spatřeni dva zjevně opilí mladící, kteří nastoupili do vozidla a poté začali odjíždět. Hlídka vozidlo po několika metrech zastavila. Jako řidič byl ztotožněn pětadvacetiletý muž z Rašovic, u kterého byla následně provedena dechová zkouška. Tato u něj prokázala 1,75 promile alkoholu. Po necelých 15 minutách dechová zkouška prokázala již 2,07 promile. Celou věc si poté převzala k dalšímu šetření přivolaná hlídka Policie ČR.

27.3.2015

Kradla sluneční brýle

Ve 13 hodin vyjeli strážníci do OD Kaufland, kde ostraha chytila ženu, která se pokusila odcizit sluneční brýle. Jednalo se o šedesátiletou ženu z Vlkoše. Strážníci věc vyřešili na místě udělenou blokovou pokutou.

26.3.2015

Agresivní mladík

V 17.23 bylo na služebně Městské police přijato oznámení, že na ubytovně Trifin neznámý mladík fyzicky napadá jiného muže. Hlídka po příjezdu na místo situaci ihned uklidnila. Provedenou dechovou zkouškou byla u agresivního útočníka z Kyjova zjištěna hodnota 1.80 promile alkoholu. Věc je nyní v dalším šetření.

24.3.2015

Zmatený muž

V 15.52 bylo přijato oznámení, že v Bohuslavicích pod viaduktem se již od zhruba 11.30 nachází neznámý muž stojící nepřetržitě a bez pohybu na jednom místě. Strážníci na místě zjistili dvaatřicetiletého muže ze Žádovic. Tento se nehýbal, nekomunikoval, pouze pohyboval očima. Dalším šetřením byl zjištěn kontakt na sestru dotyčného a ta uvedla, že bratr trpí schizofrenií. Na místo byla posléze přivolána sanita, která muže odvezla na ošetření do nemocnice.

23.3.2015

Dopravní nehoda

V 05.05 bylo přijato oznámení od jednoho z taxikářů, že na ulici Nerudova v blízkosti nadjezdu se nachází muž s vybouranou babetou. Na místě strážníci zjistili čtyřiapadesátiletého muže ze Šardic. Tento uvedl, že jej srazilo rychle projíždějící vozidlo, ale řidič z místa poté ujel. Typ ani barvu vozidla si sražený muž nepamatoval. Poblíž babety bylo nalezeno pouze pravé zpětné zrcátko, které se při srážce z automobilu utrhlo. Ovšem téhož rána strážníci při kontrole ulice Komenského zpozorovali vozidlo, jemuž chybí právě pravé zpětné zrcátko. Hlídka toto vozidlo následně zajistila. Netrvalo dlouho a řidič se ke srážce motocyklisty doznal. Vzápětí byl sedmatřicetiletý muž z Kyjova i s vozidlem předán Policii ČR k dalšímu šetření.

22.3.2015

Potyčka u místního baru

V 03.40 byla vyslána hlídka na žádost Policie ČR k baru Tropic, kde docházelo k fyzické potyčce mezi dvěma mladíky. Na místě byl zjištěn velmi agresivní útočník a na zemi ležící mladík s krvavým zraněním na hlavě. Agresivní a vulgární útočník byl zajištěn hlídkou Policie ČR a poté odvezen na výslech k dalšímu šetření. Pro zraněného mladíka přijela RZS, která jej převezla na ošetření do nemocnice. Nutno dodat, že k téměř pravidelným rvačkám dochází rovněž z důvodu nepřítomnosti a nezajištění ostrahy podniku, která by měla být nutností při konání akcí těmto podobných.

22.3.2015

Předvádění se nevyplácí

V 03.20 byla hlídkou při pravidelné kontrole tř. Komenského zpozorována skupinka několika mladíků stojící okolo dalšího mladíka ležícího na zemi. Následně bylo zjištěno, že ležící mladík není jen značně opilý, ale rovněž krvácí díky roztrženému čelu. Zranění si způsobil při předvádění se, kdy vylezl do koruny stromu a z ní poté spadl na zem. Z tohoto důvodu byla k místu vzápětí přivolána sanita RZS, která si jej odvezla na ošetření do nemocnice.

22.3.2015

Kradl pomádu na rty

V 10.13 byli strážníci vysláni do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Na místě byl hlídkou ztotožněn dvaašedesátiletý muž z Ježova, který odcizil pomádu na rty. Za spáchaný přestupek byla muži hlídkou uložena bloková pokuta.

21.3.2015

Drobná dopravní nehoda

Ve 14.25 bylo přijato telefonické oznámení od paní z Kyjova, které neznámý řidič při parkování na ulici Kollárova naboural do nově zakoupeného vozidla a z místa ujel. Věc byla poté předána Policii ČR i se zjištěnými informacemi z kamerového záznamu.

20.3.2015

Vloupání do restaurace

Chvíli před půlnocí bylo přijato oznámení a následně vyslána hlídka na náměstí T.G.M., kde došlo k vloupání do vnitřních prostor jedné z restaurací. Na místě se hlídce podařilo zajistit pachatele, kterým byl pětadvacetiletý občan polské národnosti. Celá věc byla posléze předána i se všemi zjištěnými skutečnostmi Policii ČR k dalšímu šetření.

19.3.2015

Ohrožování mravní výchovy mládeže

V 14.16 byl na kamerovém systému u budovy ČSAD spatřen známý problémový muž z Kyjova, který kouřil skleněnku s neznámým obsahem. Tuto po chvíli předal mladíkovi zjevně mladšímu osmnácti let, který stál v jeho blízkosti. Po příjezdu hlídky na místo se potvrdilo, že byla skleněnka předána opravdu nezletilé osobě, přesněji šestnáctiletému mladíkovi z Brna. Dále bylo zjištěno, že skleněnka obsahuje marihuanu. Tudíž vzniklo důvodné podezření z ohrožování mravní výchovy mládeže a proto byla celá věc předána k dalšímu šetření Policii ČR.

18.3.2015

Řídil pod vlivem omamných látek

V 12.38 byla při kontrole kamerovém systému na nádraží ČSAD zpozorována skupinka lidí, která kouřila skleněnku s neznámým obsahem. Po chvíli se jeden z mladíků od skupinky oddělil, nasedl do vozidla a odjel. O situaci byla informována hlídka nacházející se poblíž a tato výše uvedené vozidlo poté zastavila. Dvaadvacetiletý řidič z Hovoran se při následné kontrole přiznal, že ve skleněnce kouřil marihuanu. Byl proveden test na drogy s pozitivním výsledkem. Z tohoto důvodu byla celá věc předána Policii ČR k dalšímu šetření.

18.3.2015

Neshody v rodině

V 10.18 bylo přijato telefonické oznámení od paní bydlící na sídlišti U Vodojemu. Tato uvedla, že ji a jejího manžela nyní verbálně napadá jejich vlastní vnuk a oba se bojí, aby nedošlo i k napadení fyzickému. Hlídka byla okamžitě vyslána na místo. Zde byl zjištěn velmi opilý, agresivní a arogantní mladík, který své prarodiče neustále verbálně urážel i v době příjezdu hlídky. Mladík byl hlídkou uklidněn a následně byla celá věc předána Policii ČR, která mladého muže na dobu několik dnů z bytu, kde žije s prarodiči, vykázala.

14.3.2015

Fyzické napadání

V 18.30 bylo přijato telefonické oznámení, že v jednom z domů na Masarykově náměstí dochází k fyzickému napadání mezi partnery. Na místě hlídka zjistila sedmatřicetiletého muže ze Bzence, který fyzicky napadnul svoji jednatřicetiletou přítelkyni z Kyjova. Rovněž na místě docházelo k oboustranným vulgárním urážkám. Vyhrocená situace byla hlídkou uklidněna a následně muž za přítomnosti hlídky byt opustil. K žádnému zranění nedošlo.

13.3.2015

Drobná potyčka dvou mladíků

V 06.55 byla při kontrole kamerového záznamu na nádraží ČSAD zjištěna potyčka mezi dvěma mladými muži, která vyvrcholila v oboustranné pěstní údery. Oba mladíci ve věku sedmnáct a osmnáct let byli po příjezdu strážníků uklidněni, řádně poučeni a následně z místa vykázáni.

12.3.2015

Opilý muž

Ve 21 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že na ulici Tyršova se pohybuje nějaký opilý muž, který neustále padá z kola. Na místě byl hlídkou zjištěn silně podnapilý třiašedesátiletý muž z Kyjova. Z důvodu zjištěného krvácejícího zranění na hlavě byla na místo přivolána RZS, která si zraněného muže odvezla na ošetření do nemocnice. Po vystřízlivění bude celá věc dořešena.

11.3.2015

Opilec na chodníku

Ve 14 hodin byla po oznámení vyslána hlídka na ulici Jungmannova, kde se na chodníku nacházel v bezvědomí ležící muž. Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že se nejedná o muže v bezvědomí, nýbrž muže značně opilého a spícího. Tento byl probuzen a po chvíli odvezen přivolanou sanitou na ošetření do nemocnice. Věc bude posléze dořešena.

10.3.2015

Kradl skleněné lahve

Ve 14 hodin bylo přijato oznámení od vrátného ze skláren Kyjov, že jim do areálu vlezl nějaký muž, který ukradl několik kusů skleněných lahví a potom utekl. Strážníci přijeli na místo a poté provedli kontrolu okolí. Muže se dle popisu podařilo po chvíli nalézt na zastávce ČD nedaleko skláren. Ke krádeži se devětačtyřicetiletý muž z Divišova následně doznal a byly u něj nalezeny taktéž ukradené lahve. Celá věc byla dořešena uloženou blokovou pokutou.

7.3.2015

Oslava narozenin se zraněním

Ve 20 hodin vyjela hlídka na ulici Boršovská, kde se nacházel muž s poraněnou hlavou ležící na chodníku. V době příjezdu hlídky se na místě již nacházela sanita RZS a probíhalo ošetření zraněného. Tímto byl čtyřicetiletý muž z Kyjova, který po cestě domů z oslavy svých narozenin pravděpodobně zavrávoral a upadl na zem. Strážníci setrvali na místě po celou dobu ošetřování zraněného.

6.3.2015

Krádež palivového dřeva

V 17 hodin bylo na služebně Městské policie přijato oznámení od pána z Kyjova, že mu neznámý pachatel ukradl z oploceného pozemku v oblasti Kyjov - Boršov několik metrů palivového dřeva. Oznamovateli bylo doporučeno celou věc nahlásit rovněž na Policii ČR.

6.3.2015

Pokus o sebevraždu

V 11.17 bylo přijato telefonické oznámení od plačící paní, že její dcera chce nyní spáchat sebevraždu skokem z mostu z důvodu vzájemné hádky se svým partnerem. Jednalo se o nadjezd na ulici Strážovská, kam byla ihned vyslána hlídka. Strážníci po okamžitém a včasném příjezdu sedmadvacetiletou ženu ze Sobůlek strhli ze zábradlí a poté usadili do vozidla. Následně byla k místu přivolána RZS, která si mladou ženu převezla do nemocnice.

6.3.2015

Posprejovaná dodávka

V 10.18 bylo přijato oznámení prodavačky z místní prodejny, že jim přes noc neznámý pachatel posprejoval firemní dodávku zaparkovanou před prodejnou. Situace byla na místě hlídkou nafocena a posléze předána Policii ČR k dalšímu šetření. Strážníci nyní kontrolují kamerový záznam z průběhu noci.

6.3.2015

nehoda nehoda

Kachna zasažená šípem

V 18 hodin bylo přijato telefonické oznámení, že se v říčce Kyjovce vyskytuje kachna, které z těla trčí šíp. Hlídka na místě opravdu zjistila zraněnou kachnu s šípem v krku. Jednalo se o zranění způsobené neznámým vandalem. Strážníci se poté pokoušeli kachnu odchytit, bohužel neúspěšně. Z tohoto důvodu byla o celé věci informována příslušná organizace, která odchyt a následné ošetření zajistí.

4.3.2015

nehoda nehoda nehoda

na začátek stranyÚnor 2015


Rozbití předního skla na autobusu

V 05.17 vyjela hlídka po oznámení Policie ČR na autobusové nádraží v Kyjově, kde neznámý mladík rozbil přední sklo na jednom ze zde stojících autobusů. Na místě byl zjištěn sedmačtyřicetiletý muž z Moravan, který udeřil rukou do předního skla autobusu, protože jej řidič odmítl z důvodu silného znečištění a značné opilosti přepravit domů. Dechová zkouška u opilého muže prokázala 2,02 promile alkoholu. Strážníci na místě setrvali až do doby příjezdu Policie ČR, která si posléze celou věc převzala k dalšímu šetření.

27.2.2015

Poškrábaný automobil

V 17.23 se na služebnu dostavil muž z Moravan, který oznámil, že mu přes noc neznámý pachatel poškrábal jeho osobní automobil. Tento byl zaparkovaný na jednom ze sídlišť v Kyjově. Strážníci nyní prověřují kamerové záznamy. Oznamovateli bylo doporučenou celou věc nahlásit taktéž na Policii ČR.

26.2.2015

Dopravní nehoda

V 07.27 bylo přijato oznámení, že na ulici Strážovská směr Kaufland došlo k dopravní nehodě osobního vozidla, které po smyku sjelo z vozovky a skončilo v mezi nad zahrádkami, kde uvízlo. Na místě hlídka zjistila řidiče tohoto automobilu, který uvedl, že věc již řeší Policie ČR a na místo míří HZS. Strážníci zde následně usměrňovali provoz po celou dobu vyprošťování vozidla z meze. Při této dopravní nehodě nebyl nikdo zraněn.

25.2.2015

nehoda nehoda nehoda

Krádež v OD Kaufland

Ve 20.40 bylo přijato oznámení z OD Kaufland, že na kamerovém systému zpozorovali ženu, která v prodejně spořádala několik kusů pečiva různých druhů. Po příjezdu hlídky na místo tato osmadvacetiletá žena odmítala veškeré tvrzení, že by něco takového spáchala. Ovšem kamerový záznam prokazoval opak. Z tohoto důvodu byla ženě následně udělena bloková pokuta.

22.2.2015

Odcizené baterie

V 16.40 byli strážníci po oznámení vysláni do OD Kaufland. Zde ostraha chytila muže z Jestřebic, který odcizil několik kusů baterií. Strážníci muži na místě udělili blokovou pokutu.

19.2.2015

Opilec na autobusové zastávce

Ve 14.40 bylo přijato oznámení od řidiče autobusu, že na autobusové zastávce v ulici Nětčická se nachází značně opilý muž. Na místě hlídka zjistila ležícího třiatřicetiletého muže z Vracova, který požil větší množství alkoholu než je zdrávo. Provedená dechová zkouška u něj prokázala 2.53 promile. Opilý muž byl poté z místa vykázán. Věc bude posléze dořešena.

19.2.2015

Podnapilý muž

Po 10 hodině bylo na služebně přijato telefonické oznámení, že na autobusové nádraží leží na jednom z nástupišť neznámý muž v podnapilém stavu. Tento opilý třiačtyřicetiletý muž ze Ždánic byl po příjezdu hlídky probuzen a posléze odeslán přivolaným vozem TAXI domů. Věc byla vyřešena udělenou blokovou pokutou.

18.2.2015

Kradli ovoce

V 16 hodin bylo přijato oznámení z prodejny PENNY, že zde přistihli dva zloděje při pokusu o krádež. Na místě hlídka ztotožnila šestnáctiletého mladíka z Kyjova a jeho dvacetiletého kamaráda z Vracova. Tito se ve spolupráci pokusili odcizit několik kusů ovoce v celkové hodnotě 140 Kč. Oba mladíci byli za spáchaný přestupek řešeni uloženou blokovou pokutou.

18.2.2015

Drobná dopravní nehoda

Ve 12.25 došlo na náměstí T.G.M k drobné dopravní nehodě, kdy řidič vozidla při vyjíždění z parkoviště naboural do jiného zde stojícího vozidla a poté z místa ujel. Toto ovšem neuniklo kolemjdoucí ženě, která postřehla nejen drobný střet těchto vozidel, ale dokonce si zaznamenala i značku vozidla, které z místa ujelo. Následně byla celá věc předána i se všemi zjištěnými skutečnostmi Policii ČR k dořešení.

18.2.2015

Posílení před pohovorem

Ve 14.10 bylo přijato oznámení, že na ulici Dobrovského postává z posledních sil značně opilá paní, která není schopná chůze. Hlídka na místě zjistila čtyřiačtyřicetiletou ženu z Dubňan, od které bylo následně zjištěno, že se měla dostavit na pohovor do nového zaměstnání a z důvodu mírné nervozity si dala pár panáků "na kuráž". Dechová zkouška u ní prokázala 2,41 promile alkoholu. Ženě bylo doporučeno pohovor přeložit a raději se odjet domů pořádně vyspat. S tím souhlasila a poté odjela přivolaným vozem TAXI služby.

17.2.2015

Hádka v domácnosti

Ve 12 hodin vyjeli strážníci po oznámení na ulici Nerudova, kde v jednom z panelových domů docházelo k ostřejší výměně názorů mezi partnery žijícími ve společné domácnosti. Hlídka přijela na místo včas, a tudíž k žádnému fyzickému napadení naštěstí nedošlo. Oba aktéři hádky byli uklidněni a následně poučeni o možnosti dalšího postupu v dané věci.

16.2.2015

Usnul ve křoví

V 07.00 strážníci při pravidelné kontrole autobusového nádraží ČSAD zpozorovali muže spícího ve křoví. Tento jednašedesátiletý muž z Kyjova byl hlídkou probuzen, postaven na své vratké nohy. Následně byl opilý muž z místa vykázán a odeslán směrem k domovu. Po vystřízlivění bude jeho jednání dále řešeno.

16.2.2015

Opilec na silnici

Ve 22 hodin bylo na služebně přijato několik telefonických oznámení ohledně muže ležícího na silnici poblíž ulice Mezi Mlaty, který svým chování ohrožuje sebe i ostatní účastníky provozu. Strážníci na místě zjistili známého problémového narkomana z Kyjova, který byl v silně podnapilém stavu a zřejmě i pod vlivem návykových látek. Dechová zkouška u něj prokázala 1,73 promile alkoholu. Mladý muž byl následně převezen za doprovodu strážníků na ošetření do nemocnice a poté na záchytnou stanici do Brna.

15.2.2015

Dopravní nehoda

V 19.38 byla na žádost Policie ČR vyslána hlídka na ulici Klvaňova, kde došlo ke střetu osobního vozidla se sloupem veřejného osvětlení. Strážníci na místě asistovali po celou dobu šetření této dopravní nehody. K žádnému zranění naštěstí nedošlo.

15.2.2015

nehoda nehoda nehoda

Kradl sluchátka

V 16.30 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že zde chytili zloděje. Na místě byl zjištěn dvaašedesátiletý muž z Tvrdonic, který odcizil sluchátka v celkové hodnotě 129 Kč. Celá věc byla posléze vyřešena udělenou blokovou pokutou.

15.2.2015

Navrtání nádrže vozidla

V 8 hodin při provádění kontroly okolí hřbitova přišel za hlídkou pán z Kyjova. Tento oznámil, že mu přes noc neznámý pachatel navrtal nádrž na vozidle. Vše se mělo odehrát na parkovišti vedle hřbitova. Strážníci provedli následnou kontrolu kamerového záznamu a všechny zjištěné skutečnosti poté předali k dalšímu šetření Policii ČR.

15.2.2015

Na poslední chvíli

Ve 13 hodin byl přijat telefonický dotaz od paní z Brna, která má matku žijící v Kyjově, zda by bylo možné prověřit, jestli je její osmaosmdesátiletá matka v pořádku. Neodpovídá na žádné telefonáty a sousedé ji již týden neviděli. Hlídka byla ihned vyslána na místo. Při následné kontrole adresy nikdo na zvonění a bouchání na dveře nereagoval. Dále byl zjištěn zevnitř zasunutý klíč v zámku, a tudíž nebylo možné dveře otevřít klíčem náhradním. O celé věci byla posléze informována dcera, která poté přijela na místo. Následně byl za asistence strážníků byt otevřen. Uvnitř byla nalezena žena ležící v bezvládném stavu na zemi, ale při vědomí. Okamžitě byla na místo přivolána RZS, která si paní vzápětí odvezla na ošetření do nemocnice.

14.2.2015

Páteční noc

V průběhu pátečního večera bylo na služebně Městské policie přijato několik telefonických oznámení týkajících se rušení nočního klidu, které strážníci posléze řešili. Dále probíhala taktéž kontrola nočních podniků a s ní spojené nalévání alkoholu mladistvým.

13.2.2015

Fyzická potyčka

V 08.33 bylo na služebně Městské policie přijato oznámení o probíhající potyčce mezi dvěma muži, která se odehrává v jednom z panelových domů na sídlišti U Vodojemu. Hlídka na místě zjistila oba aktéry této potyčky, které po příjezdu uklidnila. Jednalo se o pětadvacetiletého mladíka a jeho šestačtyřicetiletého souseda ze společně obývaného panelového domu. Tito mezi sebou mají již dlouho trvající vzájemné rozepře. Strážníci oba muže řádně poučili o možnosti dalšího postupu v dané věci.

12.2.2015

Krádež v OD Kaufland

V 19.24 vyjeli strážníci po oznámení do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Na místě zjištěný pětadvacetiletý muž z Dubňan odcizil zboží v celkové hodnotě 149 Kč. Za spáchaný přestupek byla muži udělena bloková pokuta ve výši 1000 Kč.

10.2.2015

Házení sněhových koulí do oken

V 19.20 bylo přijato telefonické oznámení od pána bydlícího na ulici Janáčkova, že mu skupinka mladíků hází do oken sněhové koule a jednoho z dotyčných se mu podařilo zadržet. Strážníci na místě chyceného mladíka řádně poučili a odeslali jej dovádět jinam na bezpečnější místo. K žádné škodě na majetku nedošlo.

9.2.2015

Potyčka v baru

Chvíli po půlnoci vyjela hlídka po oznámení servírky do jednoho z místních barů na ulici Mezi Mlaty, kde docházelo k potyčce mezi dvěma mladíky. Po příjezdu hlídky se na místě nacházel pouze jeden z aktérů této rvačky ve značně opilém stavu, přičemž druhý utekl. Zjištěný pětatřicetiletý muž z Kyjova byl z baru vykázán a odeslán směrem k domovu s tím, že následujícího dne se dostaví na služebnu Městské policie k dořešení celé věci. V baru došlo ke škodě na majetku v celkové hodnotě 2000 Kč.

7.2.2015

Vandalové na nádraží ČSAD

Ve 20 hodin bylo přijato telefonické oznámení od řidiče autobusu, že na autobusovém nádraží rozbíjí parta mladíků skleněnou výlohu s jízdními řády. Na místě strážníci zjistili dle popisu dva mladíky z Kyjova ve věku patnáct a osmnáct let. K rozbití skleněné výlohy se po chvíli přiznal mladší z dvojice, u kterého bylo následnou dechovou zkouškou naměřeno 0,76 promile alkoholu. Poté taktéž uvedl, že před chvílí vykouřil cigaretu marihuany. Výlohu rozbil údajně z důvodu velkého vzteku. Mladík byl posléze převezen domů a předán matce. Celá věc byla oznámena na sociální odbor a je dále v šetření.

7.2.2015

Dopravní nehoda

V 15 hodin se mezi Kyjovem a Strážovicemi stala dopravní nehoda dodávkového automobilu, kdy řidič nezvládl řízení a sjel z vozovky. Na žádost PČR byla na místo vyslána hlídka, která následně uzavřela silnici a odkláněla dopravu směrem na Sobůlky po celou dobu vyprošťování dodávky a šetření této dopravní nehody.

6.2.2015

Srážka vozidla se psem

V 20.42 byla po oznámení poslána hlídka na ulici tř. Komenského, kde došlo ke srážce psa a osobního automobilu. Celá věc se nyní dále šetří.

5.2.2015

Krádež v OD Kaufland

V 18.40 byla vyslána hlídka do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Na místě byl zjištěn osmašedesátiletý muž z Archlebova, který odcizil přílohu z novin. Za spáchaný přestupek byla muži udělena bloková pokuta.

3.2.2015

Krádež v potravinách

V 8 hodin bylo přijato oznámení z místní prodejny potravin, že zde chytili zloděje. Jednalo se o dvacetiletého mladíka, který v prodejně snědl čokoládu, vypil lahev kokakoly a zboží poté odmítal zaplatit. Po příjezdu strážníků na místo se mladý muž ke všemu doznal. Následně byla celá věc vyřešena uloženou blokovou pokutou.

2.2.2015

Zmatený muž

V 13.56 bylo přijato telefonické oznámení, že na sídlišti Lidická se pohybuje zmatený postarší muž, který má krev na hlavě i rukou. Hlídka na místě zjistila šestaosmdesátiletého muže z Kyjova. Tento projevoval známky mírné dezorientace a zranění na hlavě si způsobil pravděpodobným pádem na zem. Následoval převoz muže do nemocnice, kde proběhlo kompletní vyšetření.

1.2.2015na začátek stranyLeden 2015


Vloupání do vozidla

V 16.20 se na služebnu dostavil pán z Kyjova, který oznámil vloupání do jeho osobního automobilu. K vloupání mělo dojít v některou z nocí mezi pondělím a čtvrtkem na sídlišti U Vodojemu. Neznámý pachatel z vozidla odcizil tašku s použitými oděvy a další věci v celkové hodnotě 1500 Kč. Oznamovatel byl poučen, že je potřeba celou věc nahlásit i na policii ČR. Strážníci nyní prověřují kamerový záznam ze všech dnů, kdy mohlo k vloupání dojít.

29.1.2015

Krádež vystavené bundy

Ve 12.46 bylo přijato telefonické oznámení od prodavačky z jedné místní prodejny, kde došlo k odcizení vystavené bundy. Zatím neznámému pachateli v krádeži nezabránilo ani zajištění této bundy zámkem a řetězem. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy.

28.1.2015

Utržené přední kolo

V 10.40 vyjela hlídka k další dopravní nehodě na křižovatce ulic Havlíčkova x Nerudova, kde se projíždějícímu automobilu během jízdy utrhlo přední kolo. Strážníci na místě usměrňovali provoz až do doby odtažení vozidla přivolanou odtahovou službou. Ke zranění nedošlo.

27.1.2015

nehoda nehoda nehoda

Uvíznutí autobusu

V 8 hodin byla po oznámení vyslána hlídka na ulici Brandlova, kde došlo k drobné dopravní nehodě autobusu. Řidič nezvládl řízení a sjel mimo komunikaci. Na místě byli již přítomni Hasiči. Strážníci uzavřeli komunikaci a usměrňovali zde provoz po celou dobu vyprošťování autobusu.

27.1.2015

nehoda nehoda

Krádež v prodejně PENNY

V 10.44 vyjeli strážníci do prodejny PENNY, kde chytili zloděje při pokusu o krádež několika kusů potravin. Jednalo se o sedmačtyřicetiletého muže z Ježova. Tento se pokusil odcizit potraviny v celkové hodnotě 100 Kč. Za tento přestupek byl následně řešen udělenou blokovou pokutou.

25.1.2015

Potyčka dvou mladíků

V 03.12 byla na kamerovém systému zpozorována menší rozepře mezi dvěma mladíky. Poté došlo na postrkování i na údery pěstí. Hlídka vzápětí přijela na místo a oba rozvášněné mladíky uklidnila. Tito po řádném poučení odešli směrem k domovu.

25.1.2015

Kradla pomeranče

V 15.16 bylo přijato telefonické oznámení z OD Kaufland, že zde ostraha chytila zloděje. Na místě byla zjištěna osmasedmdesátiletá žena z Koryčan, která odcizila několik kusů pomerančů. Věc byla na místě vyřešena udělenou blokovou pokutou.

24.1.2015

Prasklé potrubí

V 02.08 bylo přijato oznámení z baru na ulici Mezi Mlaty, že jim někde ve zdi praskla voda a potřebují se dostat k uzávěru, nad kterým ovšem stojí osobní automobil. Zjišťování majitele vozidla pomocí lustrace by v tomto případě bylo zbytečné, tudíž byl na místo spolu s hlídkou ihned vyslán pracovník poruchové služby VaK. Tento vodu následně uzavřel na jiném, nejbližším místě uzávěru.

24.1.2015

Krádež tašky na kolečkách

V 11 hodin se na služebnu dostavila paní z Kyjova. Tato přišla oznámit krádež tašky na kolečkách, ve které se nacházeli její osobní věci. K odcizení neznámým pachatelem mělo dojít ve chvíli nepozornosti před lékařským centrem Slavia. Byla provedena kontrola kamerového záznamu a oznamovatelce bylo doporučeno věc nahlásit taktéž na Policii ČR.

23.1.2015

Krádež bundy z reklamní figuríny

V 16.20 bylo na služebně Městské policie přijato telefonické oznámení z prodejny oděvů na náměstí T.G.M., kde neznámý pachatel odcizil bundu z reklamní figuríny stojící před prodejnou. Nyní probíhá kontrola kamerového záznamu a věc je dále v šetření.

22.1.2015

Vulgární mladá žena

V 11 hodin byla přijata stížnost od zaměstnankyně Úřadu práce na neznámou mladou ženu, která odmítá odejít a je velmi vulgární. Hlídka na místě zjistila známou mladou narkomanku, která byla strážníky následně vykázána.

22.1.2015

Agresivní pacient

V 03.33 bylo přijato telefonické oznámení se žádostí o příjezd hlídky do Nemocnice Kyjov. Zde ošetřovali pacienta, který jevil známky silné agrese a kopal do všeho okolo sebe. Hlídka na místě devětačtyřicetiletého muže z Vlčnova uklidnila, řádně poučila a poté z místa vykázala.

21.1.2015

Dopravní nehoda se smrtelným zraněním

V 12.29 došlo na silnici mezi Svatobořicemi a Kyjovem k vážné dopravní nehodě osobního automobilu, kdy vozidlo sjelo ze silnice a bočně narazilo do stromu. Bohužel ani jednomu ze dvou mladíků, kteří ve vozidle cestovali, se dopravní nehodu nepodařilo přežít. Strážnici na místě usměrňovali provoz po celou dobu šetření této dopravní nehody.

17.1.2015

Krádež tašky

Ve 21.00 bylo přijato telefonické oznámení od paní z Kyjova, které neznámý pachatel odcizil igelitovou tašku s peněženkou a kartou do bankomatu. Vše se odehrálo na nádraží ČD, když tašku spustila na chvíli z očí. Oznamovatelce bylo doporučeno celou věc nahlásit na Policii ČR. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy v dané oblasti.

16.1.2015

Opilec

V 20.56 bylo na služebně přijato oznámení, že u pizzerie na nádraží ČSAD se nachází bezvládně ležící muž. Strážníci na místě zjistili značně opilého a pomočeného pětapadesátiletého muže z Kyjova. Tento byl za podobné přestupky v minulosti již několikrát řešen. Po probuzení od strážníků přislíbil, že se ihned vydá směrem k domovu. Tento slib mu ovšem dlouho nevydržel a zamířil k první restauraci, kterou spatřil. Odchod muže byl sledován přes kamerový systém. Z tohoto důvodu byla hlídka opět vyslána na místo s podezření, že zde požívá další alkoholické nápoje. Toto se vzápětí potvrdilo. Opilý muž byl z restaurace vykázán a po vystřízlivění mu bude uložena pokuta ve výši 1000 Kč. Dále bude postižen i provozovatel restaurace a to za přestupek nalévání alkoholu zjevně podnapilým osobám. Tuto věc bude řešit příslušný správní orgán.

15.1.2015

Podomní prodej

V 10.32 bylo na služebně městské policie přijato několik oznámení o pohybu neznámých osob na sídlišti U Vodojemu, kteří lidem nabízí změnu dodavatele energií. Vzhledem k tomu, že podomní prodej je v Kyjově vyhláškou zakázán, vystavují se tito prodejci i nebezpečí finančního postihu. Hlídka na místě zjistila tři velmi arogantní mladíky, které poté předala k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

15.1.2015

Kradla kosmetiku

V 15 hodin vyjeli strážníci po oznámení do OD Kaufland, kde ostraha chytila zloděje. Jednalo se o padesátiletou ženu z Dubňan, která odcizila kosmetiku v celkové hodnotě 190 Kč. Věc byla vyřešena na místě uloženou blokovou pokutou.

13.1.2015

Neustálé obtěžování

V 16.45 se na služebnu dostavil manželský pár, žijící v jednom z panelových domů v Kyjově. Tito přišli oznámit neustálé verbální útoky, urážky, vyhrožování a dokonce i ohrožování vzduchovkou ze strany jejich souseda, který útoky pomalu stupňuje. Dvojice byla řádně poučena o všech možnostech, jak v daném případě postupovat. Celou věc již řeší i Policie ČR.

12.1.2015

Poškození automobilu

V 09.45 se na služebnu dostavil muž z Moravan. Tento přišel oznámit poškození svého automobilu, které měl během noci spáchat neznámý pachatel. Oznamovateli bylo doporučeno celou věc nahlásit i na Policii ČR. Strážníci nyní vyhodnocují kamerové záznamy z průběhu noci.

12.1.2015

Víkend

O víkendu probíhali již pravidelné kontroly barů a nalévání alkoholu nezletilým osobám. Dále se hlídky podíleli nad dodržováním nočního klidu a veřejného pořádku v ulicích města Kyjov.

10.1.2015

Potyčka v baru

V 18.30 bylo přijato oznámení, že v jednom z místních barů došlo k drobné fyzické potyčce mezi dvěma muži. Tito měli mezi sebou pravděpodobně nějaké neshody trvající delší dobu. Po vzájemném fyzickém napadání těchto mužů ve věku sedmapadesát a pětatřicet let bylo v baru zjištěno poškození dvou stolů. K žádnému zranění nedošlo a vzniklou škodu oba aktéři v co nejbližší době uhradí. Ani jeden z účastníků nechtěl věc dále řešit.

9.1.2015

Dopravní nehoda

V 11.24 byla vyslána hlídka na sídliště U Vodojemu, kde na jedné z křižovatek došlo k dopravní nehodě. Jednalo se o dopravní nehodu popelářského vozu, jehož řidič nezvládl řízení a s vozem se převrátil. Strážníci na místě setrvali a usměrňovali provoz po celou dobu vyprošťování.

9.1.2015

Neshoda dvou řidičů

V 11.20 bylo přijato telefonické oznámení, že na parkovišti u prodejny LIDL dochází k hádce mezi dvěma řidiči osobních automobilů, kteří si pravděpodobně nechtěli dát přednost v jízdě. Oznamovatelem byl jeden z účastníků této neshody. Hlídka na místě ztotožnila šestapadesátiletou ženu ze Svatobořic a osmasedmdesátiletého muže z Kyjova. Dále bylo zjištěno, že ještě před příjezdem hlídky se řidička z místa pokusila odjet a přitom srazila již zmíněného postaršího muže z Kyjova, který se jí v odjezdu snažil zabránit. Tento si pádem způsobil lehké zranění ruky. Celá věc byla následně předána i se všemi zjištěnými skutečnostmi Policii ČR k dořešení.

9.1.2015

Vandalové

Ve 22 hodin byl na kamerovém záznamu zjištěn pohyb tří zjevně podnapilých mládenců, kteří při procházce městem ničili vše, co se dalo. Docházelo ke kopání do reklamních cedulí, bouchání do skleněných výloh prodejen, trhání za kliky a dokonce bušení na dveře kostela a další. Po příjezdu hlídky na místo byli ke strážníkům mladíci z Kyjova a Bukovan velmi arogantní a vulgární. Po chvíli se ovšem všichni tři uklidnili a ke spáchaným přestupkům doznali. Poté došlo i na omluvy. Věc byla posléze vyřešena uloženou blokovou pokutou za spáchání přestupku proti veřejnému pořádku.

7.1.2015

Krádež tašek s nákupem

Ve 14.40 byla na služebně nahlášena krádež dvou nákupních tašek s jídlem. Oznamovatel zapomněl tyto nákupní tašky na jedné z laviček na náměstí T.G.M. a poté, co se na místo vrátil, tašky již nenašel. Nyní strážníci prověřují kamerové záznamy a věc je dále v šetření.

7.1.2015

Okraden ve spánku

Ve 23 hodin se na služebnu dostavil muž z Vyškova, který oznámil, že cestoval vlakem, přičemž usnul a následně byl okraden. Po probuzení zjistil, že mu byly odcizeny peníze a mobilní telefon. Oznamovatel byl poučen, aby věc nahlásil i na Policii ČR.

6.1.2015

Kradla tužku na oči

Netrvalo dlouho a máme tu první krádež v roce 2015, která proběhla v OD Kaufland. Zde ostraha přistihla pětašedesátiletou ženu z Bukovan, která odcizila tužku na oči. Za tento přestupek jí byla udělena bloková pokuta.

6.1.2015

Agresivní pacientka

V 15.50 vyjela hlídka po oznámení do nemocnice Kyjov, kde se nacházela velmi agresivní pacientka, která vulgárně urážela lékaře a neustále kolem sebe kopala. Tato si pravděpodobně při oslavách Nového roku dopřávala kromě alkoholu i jiných omamných látek. Na místě byla zjištěna třiatřicetiletá žena z Vřesovic, které dopomohla ke klidu aplikovaná uklidňující injekce podaná za asistence strážníků. Hlídka zde poté zůstala i nadále až do konce vyšetření.

1.1.2015na začátek strany


NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

Prosinec 2015

Listopad 2015

Říjen 2015

Září 2015

Srpen 2015

Červenec 2015

Červen 2015

Květen 2015

Duben 2015

Březen 2015

Únor 2015

Leden 2015

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
2015         2016         2017         2018         2019        

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Tomáš