Vybavení a jeho použití

Služební vozidla

Městská policie Kyjov má v současné době k dispozici dvě služební vozidla. Obě vozidla jsou strážníky využívána prakticky denně, a to k řádnému plnění jejich každodenních úkolů a povinností. Jedná se především o neustále probíhající hlídkovou činnost a zajištění chodu celého parkovacího systému ve městě. Vozidla jsou také nasazována do zabezpečení často probíhajících kulturních a sportovních akcí.

Služební YETI Služební YETI Služební YETI

Služební zbraně

Služební zbraní je vybaven každý strážník Městské policie Kyjov. Má ji přidělenu již od svého nástupu. Jeho povinností je udržovat ji v provozuschopném stavu, připravenou kdykoli k použití. Také na připravenost jednotlivých strážníků je mimořádně dbáno. Střelecký výcvik je zajišťován průběžně během celého roku. Strážníkům jsou připravovány různé varianty nahodilých situací, které je mohou v ulicích potkat. Asi největším našim přáním je, aby nutnost střelby zůstala jen a jen na střelnici.

Měřič rychlosti

Měřič rychlosti (radar), byl pořízen z preventivních důvodů, na četné stížnosti samotných občanů města. Za tu krátkou dobu jeho používání, již můžeme říci, že řidiči v Kyjově jezdí mnohem více dle předpisů, než tomu bylo dříve.

A jak to vidíte Vy?

<< předchozí  12

NAVRCHOLU.cz

Obsah strany:

Služební vozidla

Služební zbraně

Měřič rychlosti

Městská policie Kyjov
Město Kyjov
O nás Prevence Doprava Psi Kontakty Fotogalerie Ztráty a nálezy Stalo se Aktuálně
Městská policie Kyjov Vybavení

Stránky Městské policie Kyjov. Aktuální informace budou uváděny v sekci aktuálně. Správce Roman